Cavalier King Charles Spaniel

*yure* · 1248550

agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2430 : 20 Avgust 2008, 16:43:12
anča začnete s praznovanjem že dopoldne?


Kasiopeia

  • *
    • Prispevkov: 177
    • Točke: 0
Odgovori #2431 : 20 Avgust 2008, 17:47:54
Ej, zveni ful dobro! Jaz sicer še ne vem, kdaj delam, ampak sem načeloma za.


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #2432 : 20 Avgust 2008, 18:41:32
anča začnete s praznovanjem že dopoldne?

Ob 14h je začetek  :) če gremo bolj zgodaj zjutraj in smo do cca. 12h nazaj v dolini (kamorkoli že bomo šli), ni problema; sem zraven. Če boste šli na daljšo turo, pa se vam bom pridružila naslednjič ::)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #2433 : 20 Avgust 2008, 19:08:51
Jaja - jz sm tut zraven  :P sem u žlahti z lastnikom kavalirja - a to tut šteje?  ::)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2434 : 20 Avgust 2008, 20:53:45
super anča, do takrat valda tud jz upam da bomo doma ;) pol je že vroooče.. ::)

torej gremo v soboto..kam potem? na veliko planino?

Jaja - jz sm tut zraven  :P sem u žlahti z lastnikom kavalirja - a to tut šteje?  ::)
čak čak..tole bo pa treba še razmislt :P :P heh itak čimveč nas bo, bl nas bojo gledal 8) ::) pa še kuži si bojo lohka izbral svojga sotovariša pri igri..bojo mel razpon od najmlajših do najstarejših, pa še najmanjših do največjih (v tem primeru Bri)  :P mogoče se bo najdu še kakšen tak, ki bo iris zainteresiru za norenje (lahko bi povabla še papillončka Mai-a)


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #2435 : 20 Avgust 2008, 21:51:25
U superrrr... :) Jaz cist navdusena.. :)
Pa lahko gremo na Velko.. :) Kje pa bomo sli? A z gondolo?
Jaz sem sla z druge strani gor, tam cez eno planino na G. pa do Male planine in pol na Velko, pa je blo prou lustno.. :) Ker gondola ni poceni sploh, pa se nc skor ne hodis pol.. :)

Wiiii.. Kumi cakam.. :) Kavalirski pohod..:) Moram NUJNO fotkica s sabo vzet.. :)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2436 : 20 Avgust 2008, 22:15:44
jaz bi šla tam kjer si ti šla..ne z gondolo..kaj veš koliko časa si hodila (do cilja)? kdaj si štartala? a zlo pripeka sonček in a je kje senca?

no ja bo mešani pohod.... s prevladujočimi ckcs-ji ;D


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #2437 : 21 Avgust 2008, 07:51:54
hihi! jeeee! odlično!  :D
drugače pa jaz poznam pot iz Stahovice...je pa približno 45min hoda do gor - iz kje si ti šla Zlatolasska? gor se pa itak lah sprehodimo in zamotimo za kar nekaj ur ;D ob kateri uri bi pa štartali? 7h?


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #2438 : 21 Avgust 2008, 08:11:49
A nekdo, ki nima nič kondicije tud gor prleze?!  :-[ :-\ ;D
Ma mika, da bi se vam pridružila, samo moram glavo družine vprašat. Aja, nič ne bo. Se goni naša.
Sicer pa ... a je že dovolj stara (8 mesecev bo), da začnemo hodit v hribe. Za stopnice naj povem, da že kar sama hodi, jaz jo dol sicer nosim, samo tašča in moj pa ne.  :(

Pa še nekaj ... zdaj ko se goni, je prav čudna. Skoz se neki sama seb smil. Včeraj je bla v dno duše užaljena in huda na J. ker jo je okopal. Ga ni pogledala sploh.  ::) :P  Poleg tega skoz hlače sezuva (če je sama) in že 2x je požrla tisti krvav konc od dnevnega vložka.  :( >:(  >:( Zato razmišlajm, da bi ji res kar plenico gor dala.
ALG, kolk velike priporočaš? Najmanjše?  ???



anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #2439 : 21 Avgust 2008, 08:57:55
Tudi jaz sem za to, da ne gremo z gondolo, ampak da gremo hodit :)

@Bacek: nisi edina brez kondicije. In Spike je danes dopolnil 6. mesec starosti, pa gremo vseeno hodit. ;D Pridita zraven..

Zdaj se je potrebno le še dogovoriti kdaj in kje se dobimo in koliko nas gre, da se ne bomo v nedogled čakali. :D Komaj čakam :o :o



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #2440 : 21 Avgust 2008, 10:36:09
moja Nelči se tut goni - bo koga to motilo? :-\

mislm pa da kolikor bomo počasi hodili (torej se prilagodili vsem v skupini - ne bi glih šprintal gor), ne bi smel biti problem tako za Spajka kot tudi zate Bacek ne  :)


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #2441 : 21 Avgust 2008, 10:41:12
moja Nelči se tut goni - bo koga to motilo? :-\

mislm pa da kolikor bomo počasi hodili (torej se prilagodili vsem v skupini - ne bi glih šprintal gor), ne bi smel biti problem tako za Spajka kot tudi zate Bacek ne  :)

 :o ;D ;D ;D Lepo da me dajete v isti koš s Spikeom.  >:D :-X

Mene bi malo zanimale podrobnosti - kolk časa se to hodi, kak je teren, ali je ful ljudi in tako dalje. Naša bejba  je namreč prodana duša in k vsakemu gre, kar mi je malo zoprno. Da bi jo pa na štriku skoz mela mi pa tud ni.

In glede gonitve - povejte ostale s samčki. Mi ni sploh panike, če ne gremo - itak moramo stanovanje renovirat, tko da je že to bolj vprašanje, če me bo moj pustil.  ::) :-\



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2442 : 21 Avgust 2008, 11:13:05
hehe samček je zaenkrat samo Spike..za njega pa mislim, da ne bi bilo prav lahko delo, če bi se odločil kkšno naskočit :P

Bacek* midve imava Lumpi otroške pleničke za mislilm da 9 kg..je pa tko, da se bo Aisha mogla najprej privadit na plenico, preden jo boš upala samo pustit z njo..ker moja jo je na začetku vedno hotela dol strgat, hodila je pa tud tko, da je vsakič, ko je naredilla korak stegnila nogo, ki je bila v zraku ::) je trajalo celo večnost, da je prehodila dnevno sobo  :D



anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #2443 : 21 Avgust 2008, 11:17:53
Bogi Spajki  ;D

no, kar lahko rečem je to, da od kar se Nelči goni, sta bila s Spajkom že ene parkrat skupaj :) samo zanimivo se mu je zdelo, da diši malce drugače, poskusil pa ni ničesar.. je še malce premlad ::)



agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2444 : 21 Avgust 2008, 11:19:23
no, kar lahko rečem je to, da od kar se Nelči goni, sta bila s Spajkom že ene parkrat skupaj :) samo zanimivo se mu je zdelo, da diši malce drugače, poskusil pa ni ničesar.. je še malce premlad ::)

ali pa je Nelčina rit malo previsoko :P


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #2445 : 21 Avgust 2008, 11:32:14
 :o ;D :P ALG, a si ti mal  >:D

Kdaj se rekle, da bi se dobile? Ob 7ih?  ::)  :-\  Kje, v Kamniku?
Mast, še za vikend ne morem spat .....  8)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #2446 : 21 Avgust 2008, 11:39:24
haha!  :D  :D  :D

Nelčina rit je ponavad zlo pri tleh, ampak ti pustim veselje ALG  :P :P :P
Pomoje da je ob 7h zadnja ura da se dobimo - če bi rade bile ob 12h nazaj dol, bi bilo kar fino da se dobimo od 7h.

Zlatolasska, sporoči od kje bi štartale  8)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2447 : 21 Avgust 2008, 11:47:21
a naju lahko kdo pobere na glavni v lj?

Bacek* kje greš ti? če boš šla, se lahko midve kje dobiva..zaradi mene tudi pri tebi..

jah to j pa to k eni še nimamo izpita :( in se mormo štulit zraven :-[


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #2448 : 21 Avgust 2008, 12:27:05
a naju lahko kdo pobere na glavni v lj?

Bacek* kje greš ti? če boš šla, se lahko midve kje dobiva..zaradi mene tudi pri tebi..

jah to j pa to k eni še nimamo izpita :( in se mormo štulit zraven :-[

No, jest sem ravnokar govorila z mojim in sva ugotovila, da se ne moremo udeležiti, ker nama z delom v stanovanju ne bo zneslo. Mi je zelo žal, ker bi res šla. Pa kdaj drugič, ne.




agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2449 : 21 Avgust 2008, 12:39:08
škoda, potem še vedno velja lj.


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #2450 : 21 Avgust 2008, 14:14:29
ALG, lahko te jaz poberem, samo potem bi šle še ančo iskat tko da bi obe potem imele svoje pse v naročju :)
če te to ne moti, te lah poberem! ::)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2451 : 21 Avgust 2008, 15:02:42
jaz tako ali tako nisem nameravala vleči kletke s sabo, ker bi šla z vlakom/busom do lj.
ok, zmenjeno ;) kdaj pa?


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #2452 : 21 Avgust 2008, 19:53:04
Ojla...

Sva bile danes na izletu nad Ljubeljem - na Robleku, pa sem sele zdaj tule in sem mela ful dela vse to brat.. :S

Am, Stahovica? Ne vem cist tocno... Znam prit do tja, od kjer sem sla gor, samo pojma nimam kk se rece. :D Vem, da je en Rob al Rog al neki..  :-[
Gres pa od Kamnika naprej proti GG (hm, js sm sla po eni lokalni bliznjici, tk da tudi to nism vec ziher hehe)...

Drugace pa bi jaz pobrala tebe kje, AGL, da ne bom sla lih sama..  A lahko?
Pa se pol dobimo kje.. Kje?

Ja, js bi sla okrog 7h iz Lj. meni je to cist kul.. :)

Drugace pa pot ni prezahtevna.. Malo je klancka, ampak ni panike.. Kake 15-20 minut hodis po klancku, pol je pa vse bolj ali manj ravno... Pac malo gore malo dole.. :) Ampak nic takega.. :)

Elly sem jaz imela kar dosti spusceno, samo itak pa ze takoj pise, da je treba dat pse na vrvico.. :S Ampak jih nisem lih ubogala.. :)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2453 : 21 Avgust 2008, 21:24:10
okei potem pa dam prednost tebi zlatolasska ;) da ne boš samevala med tem ko bi se v enem avtu peljale 3 punce s štirimi psmi :) (Maja da ne boš čakala)
ja men bi blo u redu, če bi me pobrala kar na glavni postaji? :-[


zlatolasska

  • *
    • Prispevkov: 483
    • Točke: 0
  • Elly
Odgovori #2454 : 21 Avgust 2008, 21:43:16
Ja, itak.. :) Te poberem tam.. :)
Aja, am ker se mi je danes pokvaril mobitel, sem ob vse stevilke (so namrec na mini kartici, jaz pa imam zdaj svoj stari telefon).. Tak, da... Bi mi poslala tvojo stevilko? Kakorkoli ze pac... :)



mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #2455 : 21 Avgust 2008, 21:55:49
vrediiii - važn da se dobimo  :D
Kje pa imamo zborno mesto? lahko se kje prej dobimo, pa potem skupaj nekje parkiramo...

aja zlatolasska - koliko minut hoje pa si potrebovala do vrha?


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2456 : 21 Avgust 2008, 21:59:44
amm jaz še zdaj ne vem ali nej bom v lj okrog 7ih ali prej-->kdaj? (tako da bi ob 7ih že začeli hodit na Veliko Planino)
torej..gremo ob 7ih iz Lj ali pričnemo ob 7ih s hojo?


LittLe_sTaR*

  • *
    • Prispevkov: 1.055
    • Točke: 0
  • Quido <3
Odgovori #2457 : 21 Avgust 2008, 22:21:38
jst pa nemorm pridit....bi ful rada ampak nemorm...SLIKCE nam prinesite :o :o


mayča

  • *
    • Prispevkov: 526
    • Točke: 0
  • Brigitka in Nelči-Belči
Odgovori #2458 : 21 Avgust 2008, 22:27:55
hja...nevem...mogoč bi bilo fajn da bi bile mal čez 7h že spodaj pripravljene na hojo...da ne bomo potem nazaj grede lovile čas  ;D moj predlog  ::)


agility loving girl

  • *
    • Prispevkov: 1.442
    • Točke: 0
  • Jaz in Iris :)
Odgovori #2459 : 21 Avgust 2008, 22:33:32
hja...nevem...mogoč bi bilo fajn da bi bile mal čez 7h že spodaj pripravljene na hojo...da ne bomo potem nazaj grede lovile čas  ;D moj predlog  ::)

jaz sem odkrila bus, ki gre že 5.40 iz Loke tko da..meni je vseeno ;)