Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1034375

zoycik

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2400 : 02 Maj 2013, 17:44:40
Pa jih imamo, osem jih je :) Šest fantov in dve punci.




zoycik

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2401 : 05 Maj 2013, 11:31:44
Nekaj več podatkov.
http://www.zoycik.si/



v.Beowulf

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #2402 : 05 Maj 2013, 17:33:39
5 prekrasnih mladičkov bo za oddajo v juniju,

povezava do rodovnika: http://www.altervita.net/vzreja/b_leglo/majinoleglo/s_leglo_ped.php



v.Beowulf

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #2403 : 05 Maj 2013, 18:58:44
Tukaj še slika staršev:

Beatrice Beowulf (iz psarne Altervita) / Da Vinci de Aaron del Tajo (iz psarne Suum Cuique)




lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #2405 : 14 Maj 2013, 23:52:07
Novi domek še išče Ios...  :)





gaichy

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #2406 : 15 Maj 2013, 14:58:50
Mene pa zanima glede na to da imate eni dve psički ali več če se je že komu naredilo da sta se boksarki začeli klati med sabo. Moji dve sta do sedaj živeli v slogi nobenih problemov ni bilo. Odkar pa se starejša goni jo mlajša non stop napada. Res je da je bila mala pri prejšnji gonitvi starejše stara šest mesecev zdaj pa je štirinajst. To ni navaden ravs ampak jo tamala napade in ne popusti kot da bi jo nekaj obsedlo. Zadnjič sem rabila kar nekaj časa da je spustila starejšo psičko. Že štirinajst dni ju opazujem in ugotavljam kaj sproži te napade pa ne morem ugotovit. Hrana ni problem igrače tudi ne. Sedaj ju ločujem ločeno vodim na sprehode ker je starejša tudi precej poškodovana. Zanimivo pa je da po napadu tamala hoče k starejši pa jo lizat pa hoče se k njej uležt kot da ne bi bilo nič. Čisto sem že obupana in ne vem več kaj narediti. Vesela bom kakršnegakoli nasveta.



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2407 : 15 Maj 2013, 15:59:13
Mene pa zanima glede na to da imate eni dve psički ali več če se je že komu naredilo da sta se boksarki začeli klati med sabo. Moji dve sta do sedaj živeli v slogi nobenih problemov ni bilo. Odkar pa se starejša goni jo mlajša non stop napada. Res je da je bila mala pri prejšnji gonitvi starejše stara šest mesecev zdaj pa je štirinajst. To ni navaden ravs ampak jo tamala napade in ne popusti kot da bi jo nekaj obsedlo. Zadnjič sem rabila kar nekaj časa da je spustila starejšo psičko. Že štirinajst dni ju opazujem in ugotavljam kaj sproži te napade pa ne morem ugotovit. Hrana ni problem igrače tudi ne. Sedaj ju ločujem ločeno vodim na sprehode ker je starejša tudi precej poškodovana. Zanimivo pa je da po napadu tamala hoče k starejši pa jo lizat pa hoče se k njej uležt kot da ne bi bilo nič. Čisto sem že obupana in ne vem več kaj narediti. Vesela bom kakršnegakoli nasveta.

Nebi ti znala povedat, ampak zna biti opcija da je res zaradi gonitve.. samo ko nevem kaj bo pogonitvi :-/



gaichy

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #2408 : 15 Maj 2013, 17:29:49
Upam da je to ker do ostlih psov zunaj je uredu. nih problemov doma imamo pa bojno polje 



JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #2409 : 15 Maj 2013, 21:59:26
Juventus Suum Cuique (Da Vinci de Aaron del Tajo × Kaia Numero Uno)
Born: 3.6.2010
HD A2/A2 ~ Spond. 0 ~ HZ 0 (1,8) / 2 (2,29) ~ Elbows. Normal
Eyes 2b ~ Teeth 1c ~ Height 61cm
B-Bh, IPO1, ZTP

Owner: Aljaž Černigoj

Campionato del anno 2010 - MP
Atibox 2011 - Exc
JHZ SLovenija 2011 - Exc V4
7. OpenBox Festval - Exc V1

Atibox FH WM (FPr 1) - 70 points, 9. place



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #2410 : 17 Maj 2013, 18:17:09
Sem videla da se trenutno podarjata dva nemška bokserja.

Jaz sem zaljubljena v to njihovo otročje vedenje + njihovo uporabo sprednjih tac  :D

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


london

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2411 : 21 Maj 2013, 14:57:18
http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/psi/mesanci/nemski-bokser-1287129920.html?aclct=1368608890

Pa jaz ne vem kako jim uspe delat take kozlarije, mladičem so kupirali repke pa to tak fejst da te kar zaboli pri srcu, repka sploh ni videt. Groza gdo jim je sploh to zrihtau da imajo tako kratke repke upam da se niso tega lotili sami doma. Sicer pa mi je ta oglas prav čuden upam da ni kaka mađarija pripeljana v slovenijo. >:(



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2412 : 21 Maj 2013, 15:48:52
Sem videla da se trenutno podarjata dva nemška bokserja.

Jaz sem zaljubljena v to njihovo otročje vedenje + njihovo uporabo sprednjih tac  :D

A mi lahko slučajno posreduješ linke ali kakršnokoli info? Želela bi posredovati kolegici, ki išče psa.



BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #2413 : 21 Maj 2013, 15:51:55
Že oddana (predvidevam) možno je da bo oglas obnovljen če še nista našla lastnikov in je samo časovna omejitev oglasa potekla http://www.podarimo.si/iskanje?search_submit.x=0&search_submit.y=0&t_s=-1&a_s=0&r_s=0&c_s=0&criterium=nem%C5%A1ki+bokser

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2414 : 21 Maj 2013, 15:57:43
Že oddana (predvidevam) možno je da bo oglas obnovljen če še nista našla lastnikov in je samo časovna omejitev oglasa potekla http://www.podarimo.si/iskanje?search_submit.x=0&search_submit.y=0&t_s=-1&a_s=0&r_s=0&c_s=0&criterium=nem%C5%A1ki+bokser

Ok, hvalaaaaa! Sem posredovala.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #2415 : 21 Maj 2013, 18:22:21
http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/psi/mesanci/nemski-bokser-1287129920.html?aclct=1368608890

Pa jaz ne vem kako jim uspe delat take kozlarije, mladičem so kupirali repke pa to tak fejst da te kar zaboli pri srcu, repka sploh ni videt. Groza gdo jim je sploh to zrihtau da imajo tako kratke repke upam da se niso tega lotili sami doma. Sicer pa mi je ta oglas prav čuden upam da ni kaka mađarija pripeljana v slovenijo. >:(

Kupiranje je prepovedano, daj printscr enkrana in zapiši podatke ter pošlji prijavo na območno službo VURSa.



zoycik

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #2416 : 22 Maj 2013, 00:38:50
Medtem, ko se je polbratec preganjal po Madžarski

so mladci  doma prvič poskusili nekaj bolj konkretne hrane  :)




london

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2417 : 22 Maj 2013, 14:34:19
http://www.bolha.com/zivali/male-zivali/psi/mesanci/nemski-bokser-1287129920.html?aclct=1368608890

Ne vem če sem jaz neumna ali je ta gospod čisto zmešan,sem ga klicala za leglo in vprašala za repke kako to da so kupirani in mi je odgovoril
 "smo se zanimali ker smo slišali da bi naj bilo prepovedano rezanje repkov ampak ne to je še vedno dovoljeno tako da je vse po normativih" ???
 ne vem kam je klical,gdo mu je rekel da je dovoljeno ali si je pa enostavno izmislil in zlagal.
Ga naprej sprašujem če bodo mladiči pred oddajo cepljeni,čipirani in z potnim listom pa dobim odgovor
" ne to si pa boste sami zrihtali tu v našem mestu je veterinar in lahko takoj greste pa to uredite,drugače bi nas vse skup več stalo" >:( >:( >:(
Potem pa še vprašam če bodo samo razgliščeni
 "aaaa mladiči so zdravi ampak pohitite ker so ostale še samo samičke bilo jih je pa 8"
In to je bil odgovor na razgliščanje, po mojem sploh ne ve kaj to pomeni.
In taki ljudje ki nimajo pojma od pojma se potem grejo pravi biznis. Škoda mladičkov in škoda novih lastnikov ki bodo močno najeb....
Še pred tem kot sem ga klicala sem poslala mail na VURS-pristojno območje murska sobota pa sem dobila nazaj odgovor "odstopamo v pristojno reševanje". >:(



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2418 : 22 Maj 2013, 23:17:24
london problem je, da na take odgovore ljudje, ki se ne pozanimajo konkretno pred nakupom psa, nažalost padejo. in dokler bodo taki ljudje, bodo tudi taki prodajalci, žal. Mi je pa zanimivo čuden beli bokse na sliki, kaj se mi samo zdi ali ima rjave ožige na sebi ? :-/



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2419 : 22 Maj 2013, 23:18:18
Medtem, ko se je polbratec preganjal po Madžarski

so mladci  doma prvič poskusili nekaj bolj konkretne hrane  :)


ste med tistimi barabami, ko ste užival na atiboxu smrc se lahko najavimo, da pridemo malo socializirat mladiče?  ;D



london

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2420 : 23 Maj 2013, 16:34:00
Neni je tudi bel ravno čuden da je tak fejst flekav :-\ Jezi me da se morda negdo fejst trudi da bi mladiči zrasli v močne, zdrave pse on pa samo odšteva dneve gdaj bodo mladiči primerni za oddajo da pokasira pare.



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2421 : 23 Maj 2013, 16:35:39
Neni je tudi bel ravno čuden da je tak fejst flekav :-\ Jezi me da se morda negdo fejst trudi da bi mladiči zrasli v močne, zdrave pse on pa samo odšteva dneve gdaj bodo mladiči primerni za oddajo da pokasira pare.

jaz  celo mislim da vem za koga to gre... da ni ravno nov v tem... že dolgo dolgo prodaja mladiče



london

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2422 : 23 Maj 2013, 18:41:15
Ja meni je rekel da je točno iz Murske sobote direktno iz mesta, da ima samico doma samec je pa tri km stran. Tega pa ga nisem vprašala če je že gdaj imel leglo.



JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #2423 : 24 Maj 2013, 12:34:22
No in ko človek želi prijaviti oglas tega šteparja, ga bolha lepo zavrne, češ da je vse lepo in prav...

Citat: jaz
Prijava oglasa št. 1287129920 od uporabnika ...

Povezava do oglasa: Nemški bokser

Nerodovniški oglas med rodovniškimi.

Citat: odgovor bolhe
Pozdravljeni,

obveščamo vas, da je oglas objavljen v skladu s Pravili in pogoji uporabe bolha.com.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,
ekipa bolha.com

Citat: jaz
Prijava oglasa št. 1287129920 od uporabnika ...

Naziv kategorije je Pasemski z rodovnikom, ti psi nimajo rodovnika in oglas ni bil oddan v skladu z pravili, pa četudi vam je plačal 300€ ne pa samo 30€...

It's just not right ..

Citat: odgovor bolhe
Pozdravljeni,

obveščamo vas, da bolha.com ne more (niti ne sme) presojati resničnosti vsebine objavljenih malih oglasov ali sklepati na obstoj (neobstoj) dejstva, če le to ni zapisano v malem oglasu. Vsak uporabnik, ki na spletnem mestu bolha.com objavi svoj mali oglas, je odgovoren za vsebino navedeno v oglasu. V kolikor menite, da gre za sporen oglas, vas naprošamo, da se obrnete neposredno na uporabnika oz. pristojne organe.

Hvala za vaše razumevanje.


Z lepimi pozdravi,
ekipa bolha.com



Prokleta gamad kapitalistična, a dokler oglasi niso bili plačljivi ste jih pa lahko skinili iz "rodovniških", če je človek zgolj napisal "nerodovniški med rodovniškimi" ...  >:(


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2424 : 24 Maj 2013, 23:04:59
Pa naj zahtevajo kopije rodovnikov, vzrejnega dovoljenja...pismorosno! Če se že gredo neko plačljivo oglaševanje. Za bruhat so, resno! :-X

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #2425 : 25 Maj 2013, 02:28:48
Donosno je, zato pa so plačljivi. Trenutno je pri pasemskih 91 oglasov. To pomeni 910€ mesečno (krat 2, ko bo 20€) za njih dokler se ne odločijo podaljšati + še tisti, ki so še DODATNO plačali za izpostavitev oglasa.

Njihove zahteve glede vsebin oglasa se da obiti. Če hočeš kot vzreditelj rodovniških psov oglaševati leglo, moraš po njihovih pravilih, da lahko oddaš oglas med "mešance", čeprav to niso, izbrisati v oglasu besedo rodovniški, ker je to proti pravilom Bolhe in se vsebinsko ne sklada z izbrano kategorijo. Če plačaš pa...očitno veljajo druga pravila. Bolano mi je samo to, da pišejo naj se ljudje obrnejo na KZS v zvezi z rodovniškimi psi. To je prelaganje (ne)odgovornosti portala.

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


london

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 0
Odgovori #2426 : 25 Maj 2013, 09:27:16
Ja seveda saj so vedeli da bodo tudi tisti ki imajo nerodovniška lega reskirali in plačali na bo gledanost njihovega oglasa večja.

In ta gospod bi ravno zato moral biti kaznovan iz strani inšpekcije ker krši vsa možna pravila, mladičem je tako pristrigel repke da repkov skoraj ni videti potem govori da je to dovoljeno konc koncev pa mladiče proda ne cepljene ne razgliščene brez potnega lista, in vse to je njegova dolžnost da to uredi preden mladiče odda.

Koliko sem jaz seznanjena bi naj bili čisto vsi mladiči cepljeni in čipirani preden grejo k novim lastnikom kot rodovniški tako nerodovniški.

Meni so pa na VURS-u dali ta odgovor "odstopamo v pristojno reševanje." Kam se moraš pritožit, jaz ne vem.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2427 : 25 Maj 2013, 10:57:28
Pa naj ti oni povedo KDO je pristojen. Prokamotorka. Samo neko prelaganje!

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #2428 : 26 Maj 2013, 16:12:46
Pa naj ti oni povedo KDO je pristojen. Prokamotorka. Samo neko prelaganje!

To je praksa povsod po sloveniji, vsi bi služli, odgovornosti pa noben nosil.. žal.



Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #2429 : 26 Maj 2013, 16:21:15
Meni so podali tak odgovor, kadar sem prijavo poslala na enoto vursa, ki ni bila pristojna za območje lokacije, vendar v tem primeru ne vem kam drugam bi lahko dali. Napiši dodatno to o necepljenjih in jih prijazno povprašaj o teh pristojnostih, na koncu pa dodaj da želiš da te o delovanju obveščajo.