Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1034815

sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #780 : 09 Junij 2008, 18:19:34
Mogoče pa prehitro je in ga to matra.Kaj pa mu daješ?Poskusi mu mogoče malo brikete v vodi namočit preden mu jih daš,če mu daješ brikete...



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #781 : 09 Junij 2008, 19:42:15
hey  :) evo končno sm dočakala mojega bokserčka :-[   :o :D Imamo se super...se ful radi crkljamo  ;D imam pa eno vprašanje, oz me mal skrbi da ne bi blo kej narobe....opažam, da ko vstane oz ko se zbudi...da velikrat nekako ''kolca¨''...oz to kolcanje me skrbi...mislim podobno je kolcanju, da se mu trup tako premika tako kot pri kolcanju :-\ a ima še kater od vaših lepotcev tak problem ??
pa pe slikica mojega lepotca  :o

To se dogaja vsem mldičkom. Brez panike.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #782 : 18 Junij 2008, 06:56:12
Pozdravljeni kolegi in kolegice bokserašev, mene pa zanima koliko tehtajo vaši bokserji in koliko merijo v dolžino...



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #783 : 18 Junij 2008, 09:30:50
30 kg, 61 cm plečne.... samica


Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #784 : 18 Junij 2008, 20:58:43
Zanimivo je malo primerjati podatke , kajti bila sem osupljivo presenečena nad nemškimi in italijankimi forumaši glede številk njihovih bokserjev in me zanima kako je pri nas z našimi bokserji.
Naš je potemtakem z 38kg pa 77cm višine nekam suh in mali.......



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #785 : 18 Junij 2008, 23:03:51
38 kg in  77 cm...   ???
Mislim, da si se zmotila.....to je tema o bokserjih ne o dogah.  :D


Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #786 : 19 Junij 2008, 06:42:28
 ;D nene nič se jaz nisem zmotila , kaj bi pol rekla če ti povem podatke o nemških bokserjih naprimer eno leto star in mere : 39kg,75 višina.....kaj delajo tam gori v Nemčiji da so sami Schwarzenegger-ji  :o



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #787 : 19 Junij 2008, 08:16:02
Velikost:

Velikost se meri od vrha vihra do komolcev pa vse do tal.

Samec:----------57 - 63 cm

Samica:---       53 - 59 cm


Teža

Samec:----------nad 30 kg (pri višini v vihru pribl. 60 cm).

Samica:---        pribl. 25 kg (pri višini v vihru pribl. 56 cm).



Kar je višje je izvenstandarda .... razen če jih merjo od tal do vrha glave, kar pa ni pravilna meritev. Glede teže pa .... vsak ve za svojega kok je debel oziroma suh.



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #788 : 19 Junij 2008, 09:08:24
;D nene nič se jaz nisem zmotila , kaj bi pol rekla če ti povem podatke o nemških bokserjih naprimer eno leto star in mere : 39kg,75 višina.....kaj delajo tam gori v Nemčiji da so sami Schwarzenegger-ji  :o
Nič ne bi rekla, ker vem kakšen je standard za bokserje in videla sem že ogromno različnih bokserjev...naših, nemških, italijanskih, srbskih... in noben ni imel niti približno 70 cm.


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #789 : 19 Junij 2008, 18:40:45
Pozdravljeni kolegi in kolegice bokserašev, mene pa zanima koliko tehtajo vaši bokserji in koliko merijo v dolžino...

Zanimivo je malo primerjati podatke , kajti bila sem osupljivo presenečena nad nemškimi in italijankimi forumaši glede številk njihovih bokserjev in me zanima kako je pri nas z našimi bokserji.
Naš je potemtakem z 38kg pa 77cm višine nekam suh in mali.......


Iz prebranega ne vem točno kako ste merili psa, ampak mislim da je 77cm (plečne višine) malce preveč  :o



xxx1991

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #790 : 19 Junij 2008, 21:12:48
Veliko preveč to je še za dogo kar veliko kaj šele za bokserja. :P



NaceM

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #791 : 19 Junij 2008, 23:03:28
Proslavljamo zmago ELFa




NaceM

  • *
    • Prispevkov: 45
    • Točke: 0
Odgovori #792 : 19 Junij 2008, 23:06:21
Nič ne bi rekla, ker vem kakšen je standard za bokserje in videla sem že ogromno različnih bokserjev...naših, nemških, italijanskih, srbskih... in noben ni imel niti približno 70 cm.

Škoda, da lani nisi videla na Atiboxu tistega, ko so ga diskvalificirali, ker je bil prevelik, predtem pa zmagal na specialki v Zagrebu. (Sam 70 cm je pa res huda.)



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #793 : 20 Junij 2008, 06:22:42
Meritve sem ponovila od sredine grbe navzdol jih ima 75cm, kg pa 38 :) brez heca, pa šape ima take kot mali bikec no :)))),
prostora ima veliko za letati in mogoče je to krivo da ima mišičasto telesno proporcijo, malo pa so geni krivi.Samo se ne sekiram,glavno da je zdrav in priden.



Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #794 : 20 Junij 2008, 06:35:32
Še malo pa bo našo mami prerasel, ali pa ima mogoče kako rasno napako  ;) evo ena slikica



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #795 : 20 Junij 2008, 09:10:37
Oprosti ampak jaz še vedno ne verjamem v tvoje meitve. A je rodovniški? Če ni, pol je čisto možno, da ima kakšnega velikega deda in se nisi zmotila.  ;)
Pa saj je vseeno. Kot si rekla...glavno, da je zdrav. Na slikice se pa ne vidi kako je velik, je pa lušten.  :)


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #796 : 20 Junij 2008, 10:02:03
Tukaj sem hotela cestitati nasi razstavljalki in vzrediteljici, ki je s svojo bokserko dosegla zavidljiv uspeh na najprestiznejsi bokseraski razstavi, pa vidim, da o njenih uspehih bore malo debatirate. No, saj tudi jaz nisem bila prevec obvescena o tem in sem podrobnosti izvedela se pred kaksnim dnevom, ko je bilo vse skupaj po televiziji! :-[ Kljub vsemu, zapoznele cestitke!

Naš je potemtakem z 38kg pa 77cm višine nekam suh in mali.......

Tole pa me je skoraj pustilo brez besed :-\ Mozno je troje: ali ne znas meriti, ali nimas doma bokserja ali pa nas vleces za nos. Milo receno, tvoj bokser je bil  po tem takem ziher krizan z nemsko dogo. In to  iz prav posebne linije. Verjetno tam, kjer rejec nima pojma ne o bokserjih ne o nemskih dogah.

Kaj ce bi ga slikala v stojecem polozaju med tem, ko nekdo od odraslih stoji zraven, da bo boljsa primerjava?

Missa


Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #797 : 20 Junij 2008, 10:04:44
Še malo pa bo našo mami prerasel, ali pa ima mogoče kako rasno napako  ;)

Bolj za šalo kot za res... ampak izmeriti ga moraš ko stoji na vseh štirih :D :D ;)



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #798 : 20 Junij 2008, 10:06:20
Misa...smo se že na bokser forumu razpisali in čestitali Gloriji, tako da smo pol na ostale kar pozabili.  :-[

Ninci...  :D :D :D


MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #799 : 20 Junij 2008, 10:12:09
Ja, tudi tam sem bolj poredko  :-[ Me trenutno malo cajt base! Vidis, kaksni smo  :-\ dokler ni na televiziji ne verjamemo. Psicka je pa res lepa in lepo vzgojena. Prav zasluzi si vso to slavo!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #800 : 20 Junij 2008, 10:19:06
No pa dajmo še nekaj slikic Glorije z Atiboxa


GLORIA SHIWAS IMPERIUM - ATIBOXJUGENDSIEGERIN





slovenski navijači



zmgovalni krog



več slik na

http://atibox2008.moj-album.com/album/12239287/?os=12241215



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #801 : 20 Junij 2008, 10:30:18
sej drugač, tema o tem je bila odprta

http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,6122.0.html

pod razstavami  ;D



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #802 : 20 Junij 2008, 10:56:29
katjaT,
hvala za link! Vidim, da ni nihce nic komentiral  :-X Resnicno se lahko sramujemo  :-[ Taksen uspeh se redkokdaj dozivi ali ponovi in bi vsekakor moral biti delezen vecje pozornosti! Ne samo s strani forumov ampak tudi drugacne medijske pozornosti!
Upam, da se bo kdo od udelezencev spomnil in napisal kaksen clanek v Kinologa, da bo zadeva bolj javno predstavljena!

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Nejcika

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
Odgovori #803 : 20 Junij 2008, 12:00:17
Takole zadnje meritve 67višina, ja sem se zmotila.Svojega lastnega psa nisem znala zmeriti,dosti slabo zame...aneda :) Zdaj pa katera bo dala lepši komentar na to.... ::)

Ni mi pa všeč, da ste ženske tukaj na tem forumu, ženske ki se posmehujete,češ, mi smo pa najbolj pametne.In naši psi so valda najlepši, joj še zdaleč ne, ko bi vedeli koliko bokserjev krasotcev ne hodi na razstave in so 100 krat lepši od vseh vaših.Saj zato pa vas ni več kot vas je...zato tudi jaz foromujem na tujih forumih,kjer nas je preko 1000 pa nima nobeden takšnih komentarjev kot vi same.Kjer je za vsakega lepa beseda in nič posmehovanja in da je križan z ne vem čem, pač je to kar je.Čistokrvni slovenski bokser,ne moreš verjet, celo od predstavnice kluba nemških bokserjev Slovenije, ki ne hodi na razstave, saj ima dovolj medalj doma.

To sem zelo žalostna ko vidim, da so naši bokserji v sorodu, pa tega sploh ne veste in napadate in pikate ljudi.
Zadnjič vam povem in se ne mislim kregati z vami in upam, da se boste vzdržale takšnih komentarjev ne samo zame, tudi za druge forumaše, saj sebi jamo koplete. ;D  Pozdravljene



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #804 : 20 Junij 2008, 12:39:10
Sory, ampak če rečeš, da je bokser velik 75 cm, potem ljudje utemeljeno mislijo, da je mešanec. Zato se ne nekaj bunit, ker si sama kriva, da ljudje tako mislijo in dajo take pripombe.

V vsakem primeru pa je glede na standrad še vedno prevelik.

Če se ne motim je pes od Dušice, vsaj tako je bilo predstavljeno, če se prou spomnim. KAj pa ti šteješ kod predstvaika KLNB???? Sicer so si pa itak vsi SLO psi v žlahti.



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #805 : 20 Junij 2008, 12:51:33
Ufff! Kašna užaljenost! Kdo pa je žalil tovojega psa in se posmehoval? Ja, smešno je to, da si trdila, da imajo bokserji v Nemčiji plečne višine preko 75 cm.  ::) In to, da ima tvoj 77 cm...zato sem pa vprašala, če je čistokrven, ker je nemogoče, da bi imel bokser takšno višino.
In kot je rekla Katka...večina rodovniških bokserjev v Sloveniji je v sorodu med seboj, tako da se nične čudimo, če je tvoj "stric" ali "brataranec" od naših. Pa nihče se ni obregnil v tvojega psa. Daj preberi kar napišeš, pa pol klikni "pošlji".  ::)


xxx1991

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #806 : 20 Junij 2008, 13:10:22
Nejcika res si sama kriva za komentarje saj prvo kot prvo si sama narobe zmerla svojega bokserja drugič pa je plečna višina 67cm še vedno izven standarda tako da ne more biti rodovniški in ne moreš točno vedet če je čistokrvn.Ni pa noben žalil tvojga psa samo so te hoteli popraviti pri tvojem mišljenju da ne bi še dalje govorila nekakšnih bedarij kot to da so v Nemčiji bokserji z več kot 75 cm plečne.Jaz tudi ne vem kje si to zasledila ker to drži za Nemške doge verjetno. ;)

Pa ne zamerit za komentarje samo popravit smo hoteli tvoje trditve.

Je pa res vseeno če je rodovniški ali ni glavno da je zdrav in da ga imate vi radi ;D

Lp

Nejc



katjaT

  • *
    • Prispevkov: 303
    • Točke: 2
  • bobi je car
Odgovori #807 : 20 Junij 2008, 13:22:29
Njen je rodovniški, kokr smo ugotovili par strani nazaj.



xxx1991

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #808 : 20 Junij 2008, 13:40:46
Ja če je res tak velik kako je pa potem dobil rodovnik?



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #809 : 20 Junij 2008, 13:45:43
Nejc...velikost ni pogoj za pridobitev rodovnika. Če imajo starši opravljeni vzrejni pregled, dobijo vsi mladički rodovnike. Tudi beli, s tem, da ti dobijo vzrejno prepoved. Sploh pa ti ne moreš vedeti kakšen bo mladič kot odrasel pes.  ;)