Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1035038

*Lanchy*

  • *
    • Prispevkov: 235
    • Točke: 0
Odgovori #1110 : 10 November 2010, 20:48:15
Vse najboljše!!! :)



von Aisneren

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 145
    • Točke: 0
Odgovori #1111 : 12 November 2010, 13:16:56
4. novembra se je kotilo naše B leglo.



samčki:








samičke:















permej

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #1112 : 08 Januar 2011, 10:02:49
pozdravljeni, mene pa zanima kako je z nakupom nemškega bokserja na hrvaškem? ali kdo pozna kakšnega vzreditelja ki se mu lahko zaupa. zanimam se za nakup rodovniškega psa. hvala.



laura_jerry

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #1113 : 11 Januar 2011, 19:50:46
pozdravljeni, mene pa zanima kako je z nakupom nemškega bokserja na hrvaškem? ali kdo pozna kakšnega vzreditelja ki se mu lahko zaupa. zanimam se za nakup rodovniškega psa. hvala.

Živjo! mi smo kupili bokserja na hrvaškem, rodovniškega. pri psarni felix canis... odspodaj si lahko pogledaš fotke...


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1114 : 01 Februar 2011, 09:08:37
Živjo!
Jaz sem svojo kupila nedavno pri psarni RO-DA BOX. Link: http://www.ro-da-box.com/index.php

Drugače si pa poglej tale hrvaški forum..vse informacije o psarnah in ostalem so gor.. http://www.svijet-boxera.com/forum/index.php

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #1115 : 03 Februar 2011, 11:02:47
7-letna rodovniška nemška bokserka išče dom:
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,40131.0.html


laura_jerry

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #1116 : 05 Februar 2011, 17:57:17
Živjo!
Jaz sem svojo kupila nedavno pri psarni RO-DA BOX. Link: http://www.ro-da-box.com/index.php

Drugače si pa poglej tale hrvaški forum..vse informacije o psarnah in ostalem so gor.. http://www.svijet-boxera.com/forum/index.php


njihov samec je pa oče od našega ;))


ness

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #1117 : 06 Februar 2011, 21:38:44
Hej !

Pred dvema letoma sem mlademu paru iz Brežic oddala NEMŠKO BOKSARKO - psičko KIRO...
Moji starši niso vzeli njune številke in psičke najbrž nebom nikoli več videla vendar si to neizmerno želim!
Nii bilo pod mojo voljo...starši so jo oddali zaradi osebnih problemov.. :(
Nevem kako navezati kontakt z njima in kam naj to objavim, da bosta ona dva to zasledila ali vsaj nekdo ki ju pozna.
Vem samo to, da sta pred tem že imela enega nemškega boksarja doma, starejšega... to so edine informacije.
Prosim za predloge in odgovore... PROSIM PROSIM !

Najlepša hvala!

Vanessa



laura_jerry

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #1118 : 07 Februar 2011, 00:00:20
Hej !

Pred dvema letoma sem mlademu paru iz Brežic oddala NEMŠKO BOKSARKO - psičko KIRO...
Moji starši niso vzeli njune številke in psičke najbrž nebom nikoli več videla vendar si to neizmerno želim!
Nii bilo pod mojo voljo...starši so jo oddali zaradi osebnih problemov.. :(
Nevem kako navezati kontakt z njima in kam naj to objavim, da bosta ona dva to zasledila ali vsaj nekdo ki ju pozna.
Vem samo to, da sta pred tem že imela enega nemškega boksarja doma, starejšega... to so edine informacije.
Prosim za predloge in odgovore... PROSIM PROSIM !

Najlepša hvala!

Vanessa



 a tudi njunega imena ne veš? če veš potem ju probaj najti na facebooku...drugače pa se ( če si na facebooku) včlani na facebook skupino  http://www.facebook.com/#!/pages/Klub-ljubiteljev-nemskih-bokserjev-Slovenije/124099354289779   -klub ljubiteljev nemških bokserjev....pa mogoče tam povprašaj....srečno;)


ness

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #1119 : 07 Februar 2011, 05:53:54

 a tudi njunega imena ne veš? če veš potem ju probaj najti na facebooku...drugače pa se ( če si na facebooku) včlani na facebook skupino  http://www.facebook.com/#!/pages/Klub-ljubiteljev-nemskih-bokserjev-Slovenije/124099354289779   -klub ljubiteljev nemških bokserjev....pa mogoče tam povprašaj....srečno;)

Če bi vedela njuni imeni me nebi bilo zdejle na tem forumu ...:/
Ne vem namreč nič o njima  :-\
Drugače pa hvala lepa za pomoč in bom probala s to skupino ja ...



laura_jerry

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #1120 : 07 Februar 2011, 10:48:33
probaj tudi s skupino nemški bokser...ravno tako na facebooku!  :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1121 : 09 Februar 2011, 13:43:50

njihov samec je pa oče od našega ;))

Ooo potem ima moja polbratca v SLO :)...iz tega legla iz katerega je moja, so tudi vse sestrice šle v SLO :)..iz kje pa si? če ste blizu, mogoče bi se pa na kakšnem sprehodu loh dobili :)

lp

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


snežinka*

  • *
    • Prispevkov: 182
    • Točke: 0
  • Dogs are my life.<3
Odgovori #1122 : 21 Februar 2011, 17:59:30
Živjo!

Pri nas je do lanskega leta kraljevala 10 letna nemška bokserka Zelda Zalobox. ;) Bla je navihana in malo bojezljiva.
Poginla je zaradi bolečin v nogi a vemo da se je imela super.
Leta 2002 smo imeli tudi eno leglo na A ampak ker je imela carski rez,mladičev nismo več mel.

So pa supr psi. :-* :-*

Še slikce od naše Zelde.



Je pa osvojila davno nazaj ( :P) tud najlepši mladič razstave.



laura_jerry

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #1123 : 22 Februar 2011, 20:43:39
Ooo potem ima moja polbratca v SLO :)...iz tega legla iz katerega je moja, so tudi vse sestrice šle v SLO :)..iz kje pa si? če ste blizu, mogoče bi se pa na kakšnem sprehodu loh dobili :)

lp


ja bilo bi super če bi se dobili ;D smo iz notranjske, blizu cerkniškega jezera, pa vi?


tifi

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #1124 : 22 Februar 2011, 21:28:47
živijo! Tudi moj  brat je vzel psičko v psarni roda box iz zadnjega legla. Tako da sta naša psička in donnika sestrice. Je pa zelo pridna in živahna psička. :P



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1125 : 23 Februar 2011, 08:54:43

ja bilo bi super če bi se dobili ;D smo iz notranjske, blizu cerkniškega jezera, pa vi?

Mi smo blizu Domžal...sej to je vse blizu ;)...se odpravimo na kakšen izlet pa je :)...zdaj se bojo začeli lepi dnevi pa se komot dobimo :)...ker moja nujno rabi bokserskega prijatelja, ker ostali psi so čist premirni za njo :D in se noče noben z njo igrat, ker je predivja :D...

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1126 : 23 Februar 2011, 08:58:10
živijo! Tudi moj  brat je vzel psičko v psarni roda box iz zadnjega legla. Tako da sta naša psička in donnika sestrice. Je pa zelo pridna in živahna psička. :P

A res  :o!? Katero pa? Moja je tudi pridna - ko hoče :P, drugače je pa samo hudič na 4-ih tacah :P...prav lepo da si vsaj takole lahko izmenjamo informacije o sestricah :)...bi bilo pa lepo da bi se enkrat vse sestrice dobile, ker so prav vse šle v SLO..

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


tifi

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #1127 : 24 Februar 2011, 09:41:15
ooo:) vzel je Drino ;) tudi naša je živa kot poperček, bi bilo pa lepo se kdaj srečat ja, samo mi smo pa iz primorske; )



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1128 : 24 Februar 2011, 10:44:11
Prav vesela sem, da si se oglasila na tem forumu, da zdaj tudi vemo kako se ima Drina  ;D..ker z lastnikom Dvine sva že kontaktirala, prav tako od Dragona in mi je prav fajn da vem še za Drino :),  je še vedno Drina ali ima že drugo ime?
Moram pa reči da sem se na začetku odločala med Donno in Drino, ampak me je Donna vseeno bolj očarala :)
Res bi bilo fajn da bi se dobili...kjerkoli :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


laura_jerry

  • *
    • Prispevkov: 10
    • Točke: 0
Odgovori #1129 : 24 Februar 2011, 17:46:46
Mi smo blizu Domžal...sej to je vse blizu ;)...se odpravimo na kakšen izlet pa je :)...zdaj se bojo začeli lepi dnevi pa se komot dobimo :)...ker moja nujno rabi bokserskega prijatelja, ker ostali psi so čist premirni za njo :D in se noče noben z njo igrat, ker je predivja :D...


no naš definitivno ne bi bil premiren zanjo! ;D ;D je tak norc....pa fulll se rad igra...upam sam da se ga neb ustrašla:) ima dve leti, ampak že blizu 38kg ;) no če boste res kaj tu okoli hodili (mogoče šli na jezero) me kontaktiraj na facebooku! :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1130 : 24 Februar 2011, 19:14:38

no naš definitivno ne bi bil premiren zanjo! ;D ;D je tak norc....pa fulll se rad igra...upam sam da se ga neb ustrašla:) ima dve leti, ampak že blizu 38kg ;) no če boste res kaj tu okoli hodili (mogoče šli na jezero) me kontaktiraj na facebooku! :)

ja edino da se ga ne bi ustrašila..čeprav se tudi veliki psi kar umikajo pred njo, ko začne noret :)..moja ima 3,5 meseca in 10 kg :D, tako da smo na dobri poti, še en mesec pa bo bolj primerna za jerry-a za divjanje :)...se res javim, ko bomo kej v tistih koncih :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


tifi

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #1131 : 25 Februar 2011, 11:08:28
Ja tudi jaz sm vesela da smo se dobili tukaj in vemo da  so vsi kužki super. Ji je pa brat spremenil ime in je sedaj Kesi. Kako sta pa Dvina in Dragon? :P lp



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1132 : 25 Februar 2011, 12:07:01
Se mi zdi da so vsi kužki več kot super :)...so dobili se mi zdi vsi super lastnike, no vsaj take da bojo veliki razvajenci, vsaj moja je  :P...Dvina je v Mariboru in ji je ime Lucky, Dragon je pa edini ostal na Hrvaškem, v Varaždinu ime mu je zdaj Ro...edino ne vem kako sta Daisy in Drea, ki sta skupaj šle k enemu gospodu blizu Celje se mi zdi...
Včasih greva z mojim v smeri primorske zaradi enih obveznosti pa bi se lahko zmenili :)? lp

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


tifi

  • *
    • Prispevkov: 5
    • Točke: 0
Odgovori #1133 : 26 Februar 2011, 21:57:04
Res je! Super se imajo vasaj naša se ima in je kot kraljica na prestolu :P tako je tudi prav ;) ko bosta pa hodila na primorsko se pa oglasita  ;)



beca

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #1134 : 03 Marec 2011, 21:10:51
 :) jaaa res so luštne kepice. Tole je pa naša ki je stara 8 mesecev.




karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1136 : 13 Junij 2011, 23:09:02
A res  :o!? Katero pa? Moja je tudi pridna - ko hoče :P, drugače je pa samo hudič na 4-ih tacah :P...prav lepo da si vsaj takole lahko izmenjamo informacije o sestricah :)...bi bilo pa lepo da bi se enkrat vse sestrice dobile, ker so prav vse šle v SLO..


Saj nevem koga naj citiram. :)

Tudi mi smo rezervirali sedaj eno lumpo iz legle E pri Roda - boxu in smo polni pričakovanj - dobimo jo čez dva tedna :)



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1137 : 21 Junij 2011, 12:26:19
Saj nevem koga naj citiram. :)

Tudi mi smo rezervirali sedaj eno lumpo iz legle E pri Roda - boxu in smo polni pričakovanj - dobimo jo čez dva tedna :)

Živjo!

Malo zamujam z odg, nisem prav pogosto na tem forumu...
A zdaj imate že doma svojo lumpo :). Jaz sem navdušena nad našo, taka lumpa je, pametna, navihana, polna domislc..ma čista bokserska duša :)..ne bo vam žal :)
Katero ste pa vzeli? :) Evo ali Europo?

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1138 : 21 Junij 2011, 20:13:14
Mi smo vzeli Evo. Najtemnejša je bila med njimi, pa najbolj navihana (vem da me bo to še teplo  ;D ;D ;D).



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1139 : 21 Junij 2011, 20:49:09
Mi smo vzeli Evo. Najtemnejša je bila med njimi, pa najbolj navihana (vem da me bo to še teplo  ;D ;D ;D).

Donna je bila največja, najbolj glasna in navihana :D...hehehe verjetno te bo teplo :P, tako kot mene ;), ampak bo vredno vsakega trenutka :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!