Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1035038

ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1740 : 23 Marec 2012, 10:23:35
Lottika. OT A tebi se zdi normalno, da se otrok joče/dere/cvili tko ene hm...20 min...več...uro dve? Recimo kak mesec dva zapored, cele dni, podnevi, ponoči?

Sicer se mi zdi neumno oglašat na tak OT, posebej zaradi tega, ker je tema namenjena bokserjem in je hkrati žalostno, da niti ne najdem primernega trenutka, da bi recimo postal slikce svoje Ayle, ker je vse za*rano z OT-ji ampak vseeno: Kdorkoli je imel dojenčka doma, ve kako dolgo lahko traja obdobje krčkov in kasneje še rast zobkov in da več ali manj t ni neke pomoči kakor potolažiti in pocrkljati otročka dokler bolečina ne mine...Žalostno da mora en dec to razlagat eni predvidevam ženski...

Kr neki...



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1741 : 23 Marec 2012, 11:04:58
Ufff pa še s kako lahkoto se zgodi, da jočejo več kot 20 minut. Ene dojenčke rado zvija, pa potem, ko zbolijo in imajo kako vročino, pa zobki rastejo. 

ALchi za fotke je vedno primeren trenutek. :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #1742 : 23 Marec 2012, 11:40:58
Narobe razumljeno  :)
Ni normalno da se otrok dere in nič ne narediš.  ;) Napisano v celem postu.
Če pa ima otrok težave (kar vsi vemo, da so) se pa kot starš potrudiš, ga potolažiš... in če imaš smolo, da imaš sosede jim to poveš (če je potrebno). Kar se seveda da razumeti. Ter se stvar (hvala bogu) večinoma kmalu preraste. V primeru naših nekdanjih sosedov...je bilo jokanje/dretje/razbijanje...rezultat socialna služba  :'( ker se je vsem zdelo da je normalno da otrok joče...realno pa so imeli starši kar hud problem sami s sabo. Na škodo otroka seveda. O tem ''normalno'' je bilo.  ;)
Med tem ko druga soseda, ki je morala cele noči prebedet, ker je mali imel hude krče...vsa nenaspana je obsila listek ''oprostite, ker smo glasni''. Drug dan je bil zram listek z lepimi željami  :). Se da, če imaš sosede, ki razumejo. Sočustvujem pa z vsemi, ki nimajo takih sosedov (po prebranem linku...stari po duši, kaj naj  :().
Letelo je na del OT da otroc pa psi niso isti in izpad o jedenju s piskrov.  ;)

Ni treba dodatnih razlag kako je z otroci, ker vem kako je z njimi ;) Žal pa tudi vem kako je z ljudmi, ki u luft skočijo, če kdo omeni ''podobnost''. Oboje so ena mala bitja, ki rabijo našo pozronost (seveda vsak po svoje) in nekaj najlepšega je imeti to skupaj doma.

Slikce malih nadebudnežev in njihovih družinskih prijateljev so vedno tako zelo dobrodošle  :-* (prav zaradi tistih, ki trdijo da to ni mogoče - JE  ;D)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1743 : 23 Marec 2012, 20:58:42
ALchi za fotke je vedno primeren trenutek. :)

Tako je ;D

Once you go boxer, you never go back :)


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1744 : 23 Marec 2012, 21:44:11
Saga, kaj pa, če se, da boks v sobo z najmanj cevmi od radiatorja? Pa radio primerno naglas (da ne bo sosedo še radio zmotu >:D )
Mi smo imeli boks pokrit z eno zelo zelo debelo deko, da je psica imela dodatno izolirano ''sobico'' in safe place.

Ne gre... cevi so v vsaki sobi, najmanj sicer v kopalnici, ampak zdi se mi, da se zvok tam še 3x bolj ojača (bi 3x glasneje lajala  :) )

Moram pa poročati, da se zadnja 2 dni ni tolklo po ceveh :) In vsakič smo jo pustili po 2h samo. Soseda, ki meji z našim stanovanjem nam pove kakšno je bilo stanje ko nas ni (nekateri so tudi prijazni pri nas  :D ).
Odgovor v diskusiji in dodatno sporočilo, ki sem ga pustila na oglasni deski v bloku, da ja vsi vidijo (nekdo mi je to predlagal že prej - HVALA), + moje razprave v hodniku, vse je imelo dovolj učinka. Ali pa soseda ni pričakovala tako burne reakcije, pa se je raje malo povlekla  8) Ni pomembno, glavno je, da se stvari pomikjo na bolje  :D Laja pol ure, drug dan mičkeno manj in nato uro in pol tiho čaka (sem mislila da bo bolj dolgo lajala na začetku).
Moja pametna punca  8)  ;D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1745 : 23 Marec 2012, 21:45:01
Ne gre... cevi so v vsaki sobi, najmanj sicer v kopalnici, ampak zdi se mi, da se zvok tam še 3x bolj ojača (bi 3x glasneje lajala  :) )
Moram pa poročati, da se zadnja 2 dni ni tolklo po ceveh :) In vsakič smo jo pustili po 2h samo. Soseda, ki meji z našim stanovanjem nam pove kakšno je bilo stanje ko nas ni (nekateri so tudi prijazni pri nas  :D ).
Odgovor v diskusiji in dodatno sporočilo, ki sem ga pustila na oglasni deski v bloku, da ja vsi vidijo (nekdo mi je to predlagal že prej - HVALA), + moje razprave v hodniku, vse je imelo dovolj učinka. Ali pa soseda ni pričakovala tako burne reakcije, pa se je raje malo povlekla  8) Ni pomembno, glavno je, da se stvari pomikajo na bolje  :D Laja pol ure, drug dan mičkeno manj in nato uro in pol tiho čaka (sem mislila da bo bolj dolgo lajala na začetku).
Moja pametna punca  8)  ;D



Lunette

  • *
    • Prispevkov: 2.522
    • Točke: 0
Odgovori #1746 : 24 Marec 2012, 09:54:04
Me veseli, da se stanje izboljšuje.  :) (s sosedi namreč - psička je itak QL)

Lep pozdrav,
Lunette &Co.


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1747 : 25 Marec 2012, 16:00:28
Če se noben ne spomne, se bomo pa mi, naložit kako fotko. Včeraj po sprehodu... smo izgledali takilele


In takoj za tem takilele



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1748 : 25 Marec 2012, 22:28:54
Kak zasanjan pogled :-*

Once you go boxer, you never go back :)


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1749 : 26 Marec 2012, 09:09:48
Slikice  :-|~
Ja bogica, kak si jo izmučila  ;D ;D  Men na drugi sliki deluje čuvajsko raspoložena, pozornost in to :)

Takega tigrastega 'fanta' sem hotela vzeti namesto Nere  :-[ ampak je bil rezerviran (malce več beline je imel na gobčku). Tale moja je delovala kot največji divjak med njimi in me je bilo strah kako se bosta s tamalo 'vklopile'. Pa je vse BP  ;D



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1750 : 26 Marec 2012, 10:25:41
Slikice  :-|~
Ja bogica, kak si jo izmučila  ;D ;D  Men na drugi sliki deluje čuvajsko raspoložena, pozornost in to :)

Takega tigrastega 'fanta' sem hotela vzeti namesto Nere  :-[ ampak je bil rezerviran (malce več beline je imel na gobčku). Tale moja je delovala kot največji divjak med njimi in me je bilo strah kako se bosta s tamalo 'vklopile'. Pa je vse BP  ;D

sej je bila pozornost pa to, ker je zaslišala šk šk zvok fotoaparata hheheheheheh

Nasplošno ko gledam se mi zdijo rjavčki bolj popularni, ampak jaz sem od nekdaj navijala za tigrčka, čeprav ob donniki sem začela simpatizirat tudi rjavčke  :-[



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1751 : 26 Marec 2012, 10:46:21
Nasplošno ko gledam se mi zdijo rjavčki bolj popularni, ampak jaz sem od nekdaj navijala za tigrčka, čeprav ob donniki sem začela simpatizirat tudi rjavčke  :-[

 :-[ :-[ :-[  :-* ... a ti jo posodim za en teden, bomo vidl kolk jo boš še simpatizirala :P hehehehe...ne ne sej je moja zlatkica :D (s kakšno napako :P)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1752 : 26 Marec 2012, 10:52:53
Še posebej, ko p!"%arijo naredi in se tako skrije in naredi pogled It wasn't me  >:(



Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #1753 : 26 Marec 2012, 12:47:15
Pogled majo pa vedno isti, ko kaj naredijo. Moja je vceraj sla jest... pa lepo pride pred kavc (jst na kavcu), pa me gleda in se polula... meni nic jasno, jessy kaj si naredlaaa? In se zmuzne na "svoj kavc", tak k lisica... nic naredla.  ::)

Mimi*


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1754 : 26 Marec 2012, 15:58:28
Nasplošno ko gledam se mi zdijo rjavčki bolj popularni, ampak jaz sem od nekdaj navijala za tigrčka, čeprav ob donniki sem začela simpatizirat tudi rjavčke  :-[
Ko sem se odločila za boxerja, sem imela v mislih točno tako sliko v glavi kot je zdaj Nera. Rumena s črno masko. Ko smo prišli do vzreditelja sem se poštekala s tigrčku (nekak sva bila en drugmu všeč) in ga hotela vzeti. Barva mi več ni bila pomembna, važn da je bokser  ;D Ker pa je bil zaseden, sem dobila tega hudiča, kakršnega sem si zmerom zamišljala  >:D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1755 : 26 Marec 2012, 23:03:02
Nasplošno ko gledam se mi zdijo rjavčki bolj popularni,

S tem se pa težko strinjam...ne vem sicer kako je pri odraslih bokserčkih, samo pri mladičkih se mi zdi,da trenutno prevladujejo tigrčki :)

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1756 : 27 Marec 2012, 09:15:06
S tem se pa težko strinjam...ne vem sicer kako je pri odraslih bokserčkih, samo pri mladičkih se mi zdi,da trenutno prevladujejo tigrčki :)

Jaz tud tako mislim...kogarkoli poznam, da je zadnje čase vzel bokserja, je vzel tigrčka, no razen Alchi-ja :)...ampak jaz ostajam pri rjavčkih, za vedno :)...

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1757 : 27 Marec 2012, 10:12:42
Jaz tud tako mislim...kogarkoli poznam, da je zadnje čase vzel bokserja, je vzel tigrčka, no razen Alchi-ja :)...ampak jaz ostajam pri rjavčkih, za vedno :)...

Pri meni pa ravno obratno kogar koli poznam razen Zverce so vsi uzel rjavcke... pa tukaj kdor koli pride isce rjavcke :P



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1758 : 27 Marec 2012, 10:41:18
Imam vprašanje glede boxa za transport. Imela bi aluminijastega po meri, vendar bi rada vseeno obdržala nekaj prostora za ostalo prtljago, zato me zanima, če je za bokserja dovolj velik 70*78cm, višina 70...kak cm več v vse smeri tudi ne bi bil problem..? si sploh ne znam predstavljati. Vidim,da imajo drugače recimo tudi po 4 bokse v prtljažniku kangooja, vendar ko merim tak prtljažnik gre notri komaj en Atlas 100  ???

Once you go boxer, you never go back :)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1759 : 27 Marec 2012, 11:16:15
Če preložiš zadnje sedeže spraviš noter 4 večje bokse. Drugače pa ni variante, razen če imaš cliper 1ke, za micipicije od psov.  :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1760 : 27 Marec 2012, 12:37:11
jaz mam 85x65x60 pa se mi zdi da bo na koncu premajhen :-\ Matr raste naša mala zverinca...



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #1761 : 27 Marec 2012, 21:36:35
Če je  box res samo za v avto in transport potem je manjši box v redu, ker psa v ovinkih manj premetava ponjem, prostorni boxi so sicer boljši za ležanje ampak nudijo psu med vožnjo in zaviranjem manj opore in jih premetava  ;) Vseeno pa jaz v kangooja nebi basala več kot dva boxa za boxerje v prtljažnik... Razen če je brez zadnjih zicev, potem pa komot štiri not...

Jaz sem na lanski Evropski razstavi v Celju dobila en super prospekt od boxov po meri, imajo celo Crash test narejen in loputo za zasilni izhod, ki se avtomatsko odpre, če ti nekdoprileti v prtljažni del in se začne box kriviti... Tako da dragi so ko žafran, ampak če bo enkrat en dober velik avto in bomo dali delati boxe, bodo nedvomno taki tam notri  :o
www.prometheus-si.com  ;D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1762 : 28 Marec 2012, 20:10:23
Obvezno crkljanje pred spanjem



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1763 : 29 Marec 2012, 08:51:06
Obvezno crkljanje pred spanjem


oba hudička sta krasna  ;D 8)



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1764 : 29 Marec 2012, 09:20:39
Joooojjjj čist sem se stopila! Najlepše slikice so pa kombinacija otrok + pes!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #1765 : 31 Marec 2012, 13:45:21
Karamela in Donnika, vama so tako ali tako hormoni popolnoma in dokončno podivjali  ;)  :P

Ampak se tudi jaz strinjam, slikica je čudovita, še pogled imata podobno navihan  :o



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1766 : 01 April 2012, 13:57:48


afnaaaaaa afnasta... aja za vse ki niste opazil a mam seksi hlačke? ;D



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #1767 : 01 April 2012, 19:00:15
Kakršnakoli podobnost s karamelino sliko je zgolj naključje  :o




karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1768 : 01 April 2012, 19:56:57
Kakršnakoli podobnost s karamelino sliko je zgolj naključje  :o



 :o ;D ;D ;D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1769 : 01 April 2012, 22:30:16
 :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D
Te vaše pesjanarke bi lahko še za kako reklamo porabili  :o vidim, da jim gre poziranje dobro od tac!
...samo, ne vem katera krade/kopira pozo  :D  :P