Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1034941

Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #1770 : 02 April 2012, 08:26:15
Glede na to, da je bila Aga slikana že decembra lani- sem jo začela že zelo zgodaj navajati na gatke  :o Eva pa šele ta teden... Eva krade Agino pozo  :P
Sam hec, tele boxerske babe imajo tak al tak iste fore  ;)
Nama je pa s karamelo po srečnem, naključju res uspelo ujeti enako pozo  ;D
Že lobiramo za Liscino naslednjo kolekcijo  8)



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1771 : 02 April 2012, 08:51:15
Karamela in Donnika, vama so tako ali tako hormoni popolnoma in dokončno podivjali  ;)  :P

Ampak se tudi jaz strinjam, slikica je čudovita, še pogled imata podobno navihan  :o

Hehehehe bomo tebe vidle, ko boš na tem :P :D...pa se bova midve tebi smejale :P aneda karamela :D?!

Kdaj se spet vidimo na kakem norenju :)?

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1772 : 02 April 2012, 10:12:16
Hehehehe bomo tebe vidle, ko boš na tem :P :D...pa se bova midve tebi smejale :P aneda karamela :D?!

Kdaj se spet vidimo na kakem norenju :)?

Striktno zanikam da imam kakršne koli podivjane hormone v hiši ta trenutek  ;D Tako jaz in Eva sva popolnoma OK  :D

donnika sej jaz samo čakam Žverco z kako tako novico... o "pomoti" v kontracepciji.

Jah bo treba ta mesec enkrat organizirat eno pasje divjanje.



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1773 : 03 April 2012, 22:32:28
Takole se pri nas upošteva pravilo -NE na posteljo-!



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1774 : 03 April 2012, 22:35:46
No, da ne pokažem samo njene 'žleht' strani... Danes sva bile v šoli pohvaljene  ;D Je rekla, da zelo lepo delava in da imava dober kontakt.
Sem kar zrasla za centimeter-dva  ;D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1775 : 03 April 2012, 22:54:06
Takole se pri nas upošteva pravilo -NE na posteljo-!

Hehe, standard ;D Izgledata kot dva angelčka ;D  :P

Mimogrede...kako je pa sosedo? Se je  umirila? In  Nera? Še laja?

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1776 : 04 April 2012, 08:49:27
Takole se pri nas upošteva pravilo -NE na posteljo-!

Še enkrat bom rekla, nekaj najlepšega otrok + pes :)! Upam, da bo takole tudi pri nas :)

Super za šolo...upam le, da bo tako nadaljevala...moja tudi tako začela potem se ji je določen način šolanja uprl in mi je delala skoz "kontro"...pa smo zamenjali šolo in šli od začetka, zdaj je pa super! :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1777 : 04 April 2012, 08:50:27
Ria a to jaz vidim, da boš tudi ti ponosna nova lastnica, ali je to še prejšnja psička, ko je bila majhna :)?

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1778 : 04 April 2012, 08:56:48
No, da ne pokažem samo njene 'žleht' strani... Danes sva bile v šoli pohvaljene  ;D Je rekla, da zelo lepo delava in da imava dober kontakt.
Sem kar zrasla za centimeter-dva  ;D

uh čakaj na puberteto..  ;D

kot pravi Ria, kaj je pa kej s sosedo?



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1779 : 04 April 2012, 09:01:32
Ria a to jaz vidim, da boš tudi ti ponosna nova lastnica

12.5.

Once you go boxer, you never go back :)


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1780 : 04 April 2012, 09:11:10
Mimogrede...kako je pa sosedo? Se je  umirila? In  Nera? Še laja?

Soseda se je umirila :) So še drugi soseje 'stopli' z menoj in ji ni preostalo nič drugega... Mogoče je mislila, da ima več somišljenikov, pa se je uštela. Nerča se je že v prvih treh dneh konkretno izboljšala in zmanjševala čas lajanja. Zdaj laja 5-10min in je nato tiho  ;D

Super za šolo...upam le, da bo tako nadaljevala...moja tudi tako začela potem se ji je določen način šolanja uprl in mi je delala skoz "kontro"...pa smo zamenjali šolo in šli od začetka, zdaj je pa super! :)

Jaz tudi upam! Delam samo na pozitivno in zaenkrat nam gre odlično! Če sem kaj živčna ali nisem pri stvari se takoj vidi na njej. Takrat ne bo nič naredila. Ko sem sproščena, pa dela tako dobro, da me včasih prav šokira! Ali pa sem jaz mislila, da je 4 mesečni mladiček manj sposoben  :-[
V glavnem, za enkrat je vse super!

Hahahahahaha
ne, ne karamela, o puberteti sploh nočem razmišljati, se delam tak kot da je ne bo  :D  :D  :D





Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1781 : 04 April 2012, 09:12:38
Ria že črta dneve na koledarju  :) Countdown do 12!



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1782 : 04 April 2012, 09:16:08
Ria že črta dneve na koledarju  :)

Žal zaenkrat šele tedne ;D

Sem pa vesela, da se je s sosedo uredilo, in da Nera ni več tako vznemirjena...

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1783 : 04 April 2012, 09:18:17
12.5.

Suppeeeerrr! Če ni skrivnost iz katerega legla si jo/ga vzela? :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1784 : 04 April 2012, 09:21:00
Soseda se je umirila :) So še drugi soseje 'stopli' z menoj in ji ni preostalo nič drugega... Mogoče je mislila, da ima več somišljenikov, pa se je uštela. Nerča se je že v prvih treh dneh konkretno izboljšala in zmanjševala čas lajanja. Zdaj laja 5-10min in je nato tiho  ;D

Jaz tudi upam! Delam samo na pozitivno in zaenkrat nam gre odlično! Če sem kaj živčna ali nisem pri stvari se takoj vidi na njej. Takrat ne bo nič naredila. Ko sem sproščena, pa dela tako dobro, da me včasih prav šokira! Ali pa sem jaz mislila, da je 4 mesečni mladiček manj sposoben  :-[
V glavnem, za enkrat je vse super!

Hahahahahaha
ne, ne karamela, o puberteti sploh nočem razmišljati, se delam tak kot da je ne bo  :D  :D  :D

poznam nekoga, ko je enkrat rekel, da v puberteti ti pride, da bi ga ubil  ;D ;D ;D

samo vse se preživi, in tudi vsega hudega se pes navadi, sam kaj hudiča ko imam obučtek da bo pri tejle naši puberteta trajala nekje do tretjega leta  :D v marčevski izdaji revije Moj pes je en članek na temo Pubertete in se mi je dopadel en del: "..in nam ni jasno, zakaj se izkušeni kinologi navihano nasmihajo, ko jim pravimo, da so naši mladički pridni in poslušni pri 3 mesecih..."  ;D

sem zelo vesela da te uboga. A to hodita tja zraven jezera v šolo?



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1785 : 04 April 2012, 09:34:58
@ donnika: še ena punca bo na forumu  ;D

Ni skrivnost: mama je Boa Stella Blazius, oče pa Barbarossa Vom Schloss Münchhausen.

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1786 : 04 April 2012, 09:59:12
poznam nekoga, ko je enkrat rekel, da v puberteti ti pride, da bi ga ubil  ;D ;D ;D

Jaz pa poznam nekoga pri katerem sem to skoraj videla na lastne oči :P :P :P....

@ donnika: še ena punca bo na forumu  ;D

Ni skrivnost: mama je Boa Stella Blazius, oče pa Barbarossa Vom Schloss Münchhausen.

Super :)...moram povedat, da je Barbarossa tudi naš nesojeni "oči", sem pred mojo mela rezervirano samičko iz njegovega prvega legla pa sem se ji žal morala opovedat zaradi določenih stvari, ki so prišle vmes na moji strani :(...en mesec nisem mogla sama sabo živet :( :(...ampak vse je za nekaj dobro....

Kako ji je pa ime :)?

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1787 : 04 April 2012, 10:18:28
poznam nekoga, ko je enkrat rekel, da v puberteti ti pride, da bi ga ubil  ;D ;D ;D

 "..in nam ni jasno, zakaj se izkušeni kinologi navihano nasmihajo, ko jim pravimo, da so naši mladički pridni in poslušni pri 3 mesecih..."  ;D

sem zelo vesela da te uboga. A to hodita tja zraven jezera v šolo?

Karamelaaaaaaaa, veš kak je fino živet v prepričanju, da moja ne bo 'šla' v puberteto in da bo vendo tako pridna in ubogljiva  ;)
Ti to mene strašiš ali pripravljaš? ;D

Ja, tam ob jezeru se piflama. Inštruktorica je tud faca, taka odštekana, sproščena in pozitivna. Pa gleda katere pasme je pes in potem da nasvet, kako in kaj. Zaenkrat nobenih pripomb!




karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1788 : 04 April 2012, 10:24:44
Karamelaaaaaaaa, veš kak je fino živet v prepričanju, da moja ne bo 'šla' v puberteto in da bo vendo tako pridna in ubogljiva  ;)
Ti to mene strašiš ali pripravljaš? ;D

Ja, tam ob jezeru se piflama. Inštruktorica je tud faca, taka odštekana, sproščena in pozitivna. Pa gleda katere pasme je pes in potem da nasvet, kako in kaj. Zaenkrat nobenih pripomb!

Ne strašim in ne pripravljam, ampak obljubljam muahahaha  >:D >:D >:D

A delate s klikerjem? Je fino da inštruktorica pogleda tudi individualno na pse, ne pa da so ji čivava, bokser, doberman, mešanec, waimaranec isto kot nemški in belgijski ovčar  ::)



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1789 : 04 April 2012, 10:31:12
IMAM NOV FOTELJ!  ;D ;D ;D ;D




Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1790 : 04 April 2012, 10:34:42
Super :)...moram povedat, da je Barbarossa tudi naš nesojeni "oči", sem pred mojo mela rezervirano samičko iz njegovega prvega legla pa sem se ji žal morala opovedat zaradi določenih stvari, ki so prišle vmes na moji strani :(...en mesec nisem mogla sama sabo živet :( :(...ampak vse je za nekaj dobro....

Kako ji je pa ime :)?

Tako, kot si rekla..vse je za nekaj dobro. Predvidevam,da ti zdaj ni več žal ;D ;D

Dasha je. Sem imela že prej izbrano ime Ria, samo zdaj jo spremljamo že praktično od rojstva, in smo se že vsi navadili na to ime, tako da bo Dasha ostala..

@Karamela...lepaa :) ... Ko ravno vidim,da ima še vedno "tangice" gor :) - Je to njena prva gonitev ali že druga?

Once you go boxer, you never go back :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1791 : 04 April 2012, 10:39:57
Ooooo, a Bar bo očka? :) Tudi mamica mislim, da vem katera je. To bo taprav divjaški bokser, brez dvoma. :o
Čestitke za malčico, naj čakanje čimprej mine!


Glede pubertete, eh, to nič ne drži, malo jih meče mogoče, pa ni hujšega. Moja poredna bokserka je bila poredna pred, vmes in po puberteti, ni bila vmes nič kaj bolj poredna, hihi. :D Ta pridna psička pa je bila pridna pred, vmes in po. :P

Ma bokserji so otroci tam do enga petega, šestega leta, do takrat so oni nonstop v puberteti. :D Nekaterim pa se ta puberteta malo še zavleče...Ma saj v tem nič ni slabega, se vsaj pošteno nasmejiš ob njih, živce si pa tudi izuriš do onemoglosti. :D
Pravi bokser mora bit vsaj malo poreden, no, vsak pes po moje.  :P Ali pa navihan, no, se lepše sliši. Seveda pa to ne pomeni, da naj bo nevzgojen.



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1792 : 04 April 2012, 10:43:54
Ooooo, a Bar bo očka? :) Tudi mamica mislim, da vem katera je. To bo taprav divjaški bokser, brez dvoma. :o
Čestitke za malčico, naj čakanje čimprej mine!


Glede pubertete, eh, to nič ne drži, malo jih meče mogoče, pa ni hujšega. Moja poredna bokserka je bila poredna pred, vmes in po puberteti, ni bila vmes nič kaj bolj poredna, hihi. :D Ta pridna psička pa je bila pridna pred, vmes in po. :P

Ma bokserji so otroci tam do enga petega, šestega leta, do takrat so oni nonstop v puberteti. :D Nekaterim pa se ta puberteta malo še zavleče...Ma saj v tem nič ni slabega, se vsaj pošteno nasmejiš ob njih, živce si pa tudi izuriš do onemoglosti. :D
Pravi bokser mora bit vsaj malo poreden, no, vsak pes po moje.  :P Ali pa navihan, no, se lepše sliši. Seveda pa to ne pomeni, da naj bo nevzgojen.

hvala za te spodbudne besede  ;D ;D ;D

Ria, prva gonitev, jo bo lih konec na prvi rojstni dan. :) Sam "tangice" so ble pa prvi dan šov. Ni upala nič, razen sedet, pa še to nekako razkoračeno, narazen, ko žaba. Zdaj se jih je navadila.. pa vseeno se nasmejim na račun prvega dne ko jo vidim  ;D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1793 : 04 April 2012, 10:50:45
Ooooo, a Bar bo očka? :) Tudi mamica mislim, da vem katera je. To bo taprav divjaški bokser, brez dvoma. :o
Čestitke za malčico, naj čakanje čimprej mine!


Čaki, čaki, kako to misliš :o Nama se zaenkrat zdi, da sva izbrala zelo pridno pupo :P :D

Once you go boxer, you never go back :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1794 : 04 April 2012, 10:52:23
Haha, ne vem, če so vzpodbudne glih, moja Lona se bliža desetemu letu pa je še vedno porednica. :D
Najbolj poredna pa je, če je sladoled, prav zares, potem, ko je peljeva na sladoled, je naslednji dan nemogoča, kdo ve kaj dajejo not. :D

Pač navada bokserjev, da jim je treba večkrat kaj ponoviti, recimo po parkrat na dan, da naj ne daje glave v koš. :D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #1795 : 04 April 2012, 10:54:05
Čaki, čaki, kako to misliš :o Nama se zaenkrat zdi, da sva izbrala zelo pridno pupo :P :D

Ja, ja, predvsem Bar se mi zdi zelo miren, nežen kuža. >:D
Drugače pa so pri enem tednu res še vsi pridni, ja, hihihi. Saj ni kaj dosti več stara še, ne?


P.S. Saj to se tako malo hecam, itak so vso bokserčki prave vrtavke, kot se tudi spodobi. :)



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1796 : 04 April 2012, 10:56:03
Ne strašim in ne pripravljam, ampak obljubljam muahahaha  >:D >:D >:D

A delate s klikerjem? Je fino da inštruktorica pogleda tudi individualno na pse, ne pa da so ji čivava, bokser, doberman, mešanec, waimaranec isto kot nemški in belgijski ovčar  ::)

Hahahahahahahaha, upam, da se obljuba ne obdrži  :D
Delamo na priboljšek in igračo. Mislim pa, da če bi hotela kliker, da bi ga lahko uporabljala. Je kar prilagodljiva in tudi meni je všeč, da zagovarja, da se z vsakim psom dela drugač. Jaz kliker uporabljam če vidim, da mi drugače ne šteka oz. ji ne znam pokazati kaj hočem. Poleg sma s klikerju delale, vse ostalo pa na igračo ali priboljšek. Midve imava mix metode, pač kar nama bolj odgovarja. Zaenkrat odlično laufa  :)

Res je lepa! Hlačke ima cel čas gonitve gor?
Ima kdo sterilizirano psičko?



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1797 : 04 April 2012, 10:58:23
Haha, ne vem, če so vzpodbudne glih, moja Lona se bliža desetemu letu pa je še vedno porednica. :D
Najbolj poredna pa je, če je sladoled, prav zares, potem, ko je peljeva na sladoled, je naslednji dan nemogoča, kdo ve kaj dajejo not. :D

Pač navada bokserjev, da jim je treba večkrat kaj ponoviti, recimo po parkrat na dan, da naj ne daje glave v koš. :D

veš da mi je enkrat ena rekla, ko ima 4 mulce doma in so prišli nam na obisk, da če hočem imeti umirjene obiske, ne smem ven privlečt cuker. dejansko po eni vreči napolitank, se je mulcem strgal čez deset minut in jim noben nič ni mogu...tko da zna veljat isto za pse  ;D ;D

Tole za vspodbudo je bilo bolj sarkastično rečeno, ker me vsi tolažijo da bo oblj mirna ko bo stara 2-3 leti.  :D

Kljub "močnemu" karakterju Barbarosse, je on meni še vedno KRASEN peso  8)



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1798 : 04 April 2012, 11:00:52
Hahahahahahahaha, upam, da se obljuba ne obdrži  :D
Delamo na priboljšek in igračo. Mislim pa, da če bi hotela kliker, da bi ga lahko uporabljala. Je kar prilagodljiva in tudi meni je všeč, da zagovarja, da se z vsakim psom dela drugač. Jaz kliker uporabljam če vidim, da mi drugače ne šteka oz. ji ne znam pokazati kaj hočem. Poleg sma s klikerju delale, vse ostalo pa na igračo ali priboljšek. Midve imava mix metode, pač kar nama bolj odgovarja. Zaenkrat odlično laufa  :)

Res je lepa! Hlačke ima cel čas gonitve gor?
Ima kdo sterilizirano psičko?

Hlačke imam jaz doma gor, ker bi bla čist fertik če bi kje na omarici al pa natleh zagledala krvav madež - ne od strahu ampak od besa...pač opsesija  :D :D :D kolk dolg jih bo mela gor nevem, ker je prva gonitev, ampak sigurno dokler krvavi..

Pri meni se kliker ni obnesel, zato sprašujem, mi VELIIIIIIIIKO bolje dela na igračo..

zaenkrat mislim da je donnika sterelizirana...



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1799 : 04 April 2012, 11:06:30
Ja, ja, predvsem Bar se mi zdi zelo miren, nežen kuža. >:D
Drugače pa so pri enem tednu res še vsi pridni, ja, hihihi. Saj ni kaj dosti več stara še, ne?


P.S. Saj to se tako malo hecam, itak so vso bokserčki prave vrtavke, kot se tudi spodobi. :)

Ne ne, ona je po mamici :D Danes je stara 4 tedne. Karakter sicer baje še ni izoblikovan, samo po moje bo ostala taka nežna z veliko potrebe po pozornosti...bomo videli :) Ostali so bolj živahni, ona pa nekako izstopa z milim karakterjem (zaenkrat) - čeprav se zna postavit zase, če se kdo spravi nanjo, ni pa "provokator", in ravno to sva iskala (najina prejšnja je bila izredno dominantna psička, zdaj sva želela pa malo spremembe)

Once you go boxer, you never go back :)