Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1035061

Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #1860 : 10 April 2012, 13:19:16
p.s. kako je že z psi pa banano? Kaj ni tko da jo odsvetujejo?

 ??? Ne, banana jim pa res ne škodi. Moja jo tudi obožuje in si jo vedno razdeliva, sicer je strašno razočarana  ;D .



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1861 : 10 April 2012, 13:28:02
??? Ne, banana jim pa res ne škodi. Moja jo tudi obožuje in si jo vedno razdeliva, sicer je strašno razočarana  ;D .

no čisto možno da sem kaj pomešala, je pa tako, da baje tudi grozdja ne smejo, naša malamutka je pa zdaj stara dobrih 10 let, in vsako leto na spodnjem delu trte, grozdja zmanjka še predno je tapravo za obiranje tko da...  ;D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1862 : 10 April 2012, 13:34:56
Večinoma pa v nulo!  ;D

navihanka mala ;D se samo meni zdi, ali je res ful zrastla že?

Kej je pa aLchi kaj? se že dolgo ni javil ???

Once you go boxer, you never go back :)


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #1863 : 10 April 2012, 13:58:03
no čisto možno da sem kaj pomešala, je pa tako, da baje tudi grozdja ne smejo, naša malamutka je pa zdaj stara dobrih 10 let, in vsako leto na spodnjem delu trte, grozdja zmanjka še predno je tapravo za obiranje tko da...  ;D

Ja grozdje in rozine pa so strupeni za pse. Samo nimam pojma kako je s količinami...



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1864 : 10 April 2012, 14:34:40
Veste kaj, jaz se bom morala pesjanarju odpovedat! Na internetu visim, ker diplomo pišem, ampak nekako bolj pogosto pristanem tu.  :-[
Kaka carta je! :) Se bomo mogli oglasit kaj na vašem koncu..

p.s. kako je že z psi pa banano? Kaj ni tko da jo odsvetujejo?
Vi se kar oglasite! Bomo veseli! Jaz sem avto prodala, da lahko financiram Nerine p!"%arije, hehehehe, hec. Ni bil kaj prida (pa tudi za kritje njenih vragolij je dobro došla inekcija $), tak da imamo zdaj samo enega, v katerem pa moj kar naprej visi... Ampak mislim, da nam ga bo za kakšna pasja druženja odstopil brez problemov  :)
Za banano sem tudi jaz prebrala, da naj ne bi bila dobra. Ampak sem zasledila, da jo mnogi dajejo svojim pesjanerjem, tak da ji dam občasno in v mali količini. Večina tudi grozdje veselo je, pa nikomur nič... Zgleda, da je res od količine odvisno, zato si tudi ne upam pretiravati z banano.
navihanka mala ;D se samo meni zdi, ali je res ful zrastla že?

Kej je pa aLchi kaj? se že dolgo ni javil ???

Meni se pa zdi, da se je zdaj zaustavila malo  :D Mogoče, ker jo vsak dan gledam :)
Ja, alchi je pa poniknil, sem se že veselila slikic... za razliko od mene, ki sem že odvisna od te strani  ;D



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1865 : 10 April 2012, 15:42:11
Veste kaj, jaz se bom morala pesjanarju odpovedat! Na internetu visim, ker diplomo pišem, ampak nekako bolj pogosto pristanem tu.  :-[Vi se kar oglasite! Bomo veseli! Jaz sem avto prodala, da lahko financiram Nerine p!"%arije, hehehehe, hec. Ni bil kaj prida (pa tudi za kritje njenih vragolij je dobro došla inekcija $), tak da imamo zdaj samo enega, v katerem pa moj kar naprej visi... Ampak mislim, da nam ga bo za kakšna pasja druženja odstopil brez problemov  :)
Za banano sem tudi jaz prebrala, da naj ne bi bila dobra. Ampak sem zasledila, da jo mnogi dajejo svojim pesjanerjem, tak da ji dam občasno in v mali količini. Večina tudi grozdje veselo je, pa nikomur nič... Zgleda, da je res od količine odvisno, zato si tudi ne upam pretiravati z banano.
Meni se pa zdi, da se je zdaj zaustavila malo  :D Mogoče, ker jo vsak dan gledam :)
Ja, alchi je pa poniknil, sem se že veselila slikic... za razliko od mene, ki sem že odvisna od te strani  ;D

lahko pa organiziramo kak bokser miting al pa piknik  ;D za vsaj dve do tri vem da bodo prišle  :D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #1866 : 10 April 2012, 19:15:25
Uuuuu to bi bilo super!  ;D Se je res treba zmenit!  ;D

No, če sem bila zadnjič glasna in se hvalila, kako dobre sva v šoli... je fer, da povem, da sva danes bile zanič!
Nič nisva naredile tako kot je treba...  :-\ Ampak, nisva midve krive... čuden dan je danes  :P



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1867 : 10 April 2012, 20:12:12
Uuuuu to bi bilo super!  ;D Se je res treba zmenit!  ;D

No, če sem bila zadnjič glasna in se hvalila, kako dobre sva v šoli... je fer, da povem, da sva danes bile zanič!
Nič nisva naredile tako kot je treba...  :-\ Ampak, nisva midve krive... čuden dan je danes  :P

Mi smo takoj za :D

Ne sekiraj se za kakšen porazen dan v šoli...ti karamela vse lahko razloži kaj to pomeni če te pes zaj***** v glavo :D :D ...aneda karamela :D? Vsi imajo boljše in slabše dneve...ampak veselica se začne šele v puberteti :P
Pri meni je moja zdaj, ko je stara leto in 5 mesecev šele začela dajat v prakso kar sva delale zadnje leto...tko zdi se, da kar nekaj tupiš in tupiš pa ni učinka pol pa kar čez noč se začneš spraševat, a je to isti pes od včeraj, ki ni nič ubogal :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1868 : 10 April 2012, 20:16:56
??? Ne, banana jim pa res ne škodi. Moja jo tudi obožuje in si jo vedno razdeliva, sicer je strašno razočarana  ;D .

Moja je vse, banane, jabolka, ananas, mandarine, pomarančne, melono, jagode, mango (to smo ji že vse dajali)...banane in jabolka na prvem mestu, ampak na majhne koščke razrezano, sicer gospa ven pljune in nepremično gleda v tisti kos na tleh, kot da ga bo s pogledom prepolovila :D...in potem spet jaz neumna popustim in ji ga razpolovim, da gospa poje ;)...
Tudi grozdje je, ampak majhne količine seveda...edino lubenice ne mara...nekaj ji ne diši :)

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #1869 : 10 April 2012, 20:26:41
Mi smo takoj za :D

Ne sekiraj se za kakšen porazen dan v šoli...ti karamela vse lahko razloži kaj to pomeni če te pes zaj***** v glavo :D :D ...aneda karamela :D? Vsi imajo boljše in slabše dneve...ampak veselica se začne šele v puberteti :P
Pri meni je moja zdaj, ko je stara leto in 5 mesecev šele začela dajat v prakso kar sva delale zadnje leto...tko zdi se, da kar nekaj tupiš in tupiš pa ni učinka pol pa kar čez noč se začneš spraševat, a je to isti pes od včeraj, ki ni nič ubogal :)

Jaaaa, pa sem mislila, da sva edini. Trudla sem se na vse nacine, imela na domu ucitelje, celo karamela je prisla, da mi pokaze osnove, ker sem obupavala... Tudi stara leto in pol in se mi tudi zdi, da je kar naenkrat zacela vse delat. Sprehodi so veliko bolj enostavni, zanimivi, veseli, doma pa je ze tako ali tako bila pridna od malega - razen tistih par dni, ko ji je bilo dolgcas  :)

Mimi*


Roxy

  • *
    • Prispevkov: 953
    • Točke: 1
Odgovori #1870 : 11 April 2012, 09:54:59
Moja je vse, banane, jabolka, ananas, mandarine, pomarančne, melono, jagode, mango (to smo ji že vse dajali)...banane in jabolka na prvem mestu, ampak na majhne koščke razrezano, sicer gospa ven pljune in nepremično gleda v tisti kos na tleh, kot da ga bo s pogledom prepolovila :D...in potem spet jaz neumna popustim in ji ga razpolovim, da gospa poje ;)...
Tudi grozdje je, ampak majhne količine seveda...edino lubenice ne mara...nekaj ji ne diši :)

Moja samo pomaranč in mandarin ne mara, ostalo vse je. Jabolko pa najraje celo, samo pecelj pusti pa včasih peške ven spljuva :) .



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1871 : 11 April 2012, 12:28:29
Moja samo pomaranč in mandarin ne mara, ostalo vse je. Jabolko pa najraje celo, samo pecelj pusti pa včasih peške ven spljuva :) .

heheheh...pri moji so pomaranče in mandarine slaba točka, ko me gleda kako jih jem, preden njej dam kak košček, se začne taaaakkkooo slinit, da vse kaplja od nje :D :D...pa še mehurčke ob strani začne delat :D :D

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1872 : 11 April 2012, 12:35:21
Dokler ne ovohavajo drevja in si izbirajo slive in češplje dol in skačejo v drevje za njimi in odkopavajo hruška izpod snega je OK.  ;D

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1873 : 11 April 2012, 13:36:52
Dokler ne ovohavajo drevja in si izbirajo slive in češplje dol in skačejo v drevje za njimi in odkopavajo hruška izpod snega je OK.  ;D

in izkopavajo korenje iz vrta....  ;D vse zgoraj našteto dela naša malamutka..  :P



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #1874 : 11 April 2012, 15:30:24
Moj Oro si je do predlani lastil svoj jagodnjak (divje in domače jagode so rasle na precejšnjem kupu zemlje), vedno je z veseljem obiral plodove, slinil se je pa ko največji polž lazar  ;D
Mala Aga pa je lani z veseljem obirala maline, pri vzrediteljih naj bi pa veselo grozdje obirali z brajde  ;)

Toliko v vednost: grozdje je ok, če poberemo ven peške, rozine so bolj škodljive, banana je v zmernih količinah ok, preveč je pa tak ko česen in čebula... Za nobeno od teh stvari se ne ve, koliko je smrtna doza, se pa po večini vse te strupene snovi v pasjem organizmu z leti akumulirajo in zato smrt lahko nastopi šele leta po tem, ko so živali redno zauživale določene stvari. So pa tudi taki, ki že po enem stroku česna poginejo... Spet drugi ga celo življenje uživajo brez posledic...

Previdno in po pameti, pa nebi smelo biti težav  ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #1875 : 11 April 2012, 16:23:56
in izkopavajo korenje iz vrta....  ;D vse zgoraj našteto dela naša malamutka..  :P

Sem mislila, da imamo samo mi to "čast".  :D Vrt je pa ograjen in ni dostopa, razen če se jo po koncu sezone noter spusti, da malo koplje za živalmi, potem se pa spomni kake paprike, paradajz obirat.  :)


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1876 : 12 April 2012, 13:38:44
 :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Še danes naredim en fotosession pa magari po dežju...Če že lulamo sredi noči zunaj po dežju se lahk pa tudi fotkamo;)




Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1877 : 12 April 2012, 13:40:30
No, le daj :) Kako se pa rihtate drugače? Že "pove" za lulat? Je najbrž že čisto privajena novega doma,ne?

Once you go boxer, you never go back :)


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1878 : 12 April 2012, 14:28:16
Vse gre nekak po planu...spi več al manj celo noč, je zelo lepo, čeprav je kr suhcana ampak se niti ne sekiram, lula in kaka načeloma zunaj razen ko jo ponesreči ignoriramo in jo pač tišči, drugače je pa kr ok. Razen danes zjutraj. Jo ob 15 do 6ih odpeljem ven lulat, to lepo opravi, gremo notri in se gospodična lepo zapoti v kopalnico in se fino not pokaka. Jo gledam od daleč u stilu WTF in spogne glavo in se pokesana napoti v svoj prostorček...vse kar sem ji uspel reči je: "Pa ti nisi normalna"...go figure



karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1879 : 12 April 2012, 14:34:48
Vse gre nekak po planu...spi več al manj celo noč, je zelo lepo, čeprav je kr suhcana ampak se niti ne sekiram, lula in kaka načeloma zunaj razen ko jo ponesreči ignoriramo in jo pač tišči, drugače je pa kr ok. Razen danes zjutraj. Jo ob 15 do 6ih odpeljem ven lulat, to lepo opravi, gremo notri in se gospodična lepo zapoti v kopalnico in se fino not pokaka. Jo gledam od daleč u stilu WTF in spogne glavo in se pokesana napoti v svoj prostorček...vse kar sem ji uspel reči je: "Pa ti nisi normalna"...go figure

 ;D ;D ;D tooooooooolk vaju še čaka... tega zaje***.. če je to po genih, in če gledam po Evi, moje sožalje  ;D



kalsang

  • *
    • Prispevkov: 1.781
    • Točke: 3
Odgovori #1880 : 12 April 2012, 17:08:09
Vse gre nekak po planu...spi več al manj celo noč, je zelo lepo, čeprav je kr suhcana ampak se niti ne sekiram, lula in kaka načeloma zunaj razen ko jo ponesreči ignoriramo in jo pač tišči, drugače je pa kr ok. Razen danes zjutraj. Jo ob 15 do 6ih odpeljem ven lulat, to lepo opravi, gremo notri in se gospodična lepo zapoti v kopalnico in se fino not pokaka. Jo gledam od daleč u stilu WTF in spogne glavo in se pokesana napoti v svoj prostorček...vse kar sem ji uspel reči je: "Pa ti nisi normalna"...go figure

Psička ni nič kriva. Ko mladička zjutraj ven pelješ, se z njim toliko časa šetaš oziroma si z njim toliko dolgo zunaj, dokler ne opravi obe potrebi.



mimi89bu

  • *
    • Prispevkov: 228
    • Točke: 0
  • Smisel zivljenja je imeti pasjo ljubezen.
Odgovori #1881 : 12 April 2012, 17:46:42
Vse gre nekak po planu...spi več al manj celo noč, je zelo lepo, čeprav je kr suhcana ampak se niti ne sekiram, lula in kaka načeloma zunaj razen ko jo ponesreči ignoriramo in jo pač tišči, drugače je pa kr ok. Razen danes zjutraj. Jo ob 15 do 6ih odpeljem ven lulat, to lepo opravi, gremo notri in se gospodična lepo zapoti v kopalnico in se fino not pokaka. Jo gledam od daleč u stilu WTF in spogne glavo in se pokesana napoti v svoj prostorček...vse kar sem ji uspel reči je: "Pa ti nisi normalna"...go figure

Pri nas je bilo isto  ;D

Kalsang - lahko sem se šetala dolgooooo pa ni kakala, ko sva prišli domov, pa takoj  :P Zdaj smo že kar dolgo čisti. Tudi če se na sprehodu mudi, oziroma gremo samo "opravit", opravi na ukaz hehehehe :) Je smešna, ko vidi, da smo samo na dvorišču zadaj na travi (brez igrače), pa me gleda, ji ni jasno, ker ona bi sprehod, pa rečem lulaj, se počepne (me zraven gleda) in potem greva še malo naprej, še kakaj, pa se začne vrtet in kaka  8) haha faca ...

Opažam, da ko se bližajo 2. letu, so taki srčki, da adijo  :-* Ne vem, kako je pri drugih, ampak moja je tako pridna ratala, da komaj verjamem, da je to ona. Prej smo pa živčke izgubljali, ja!  ::)

Mimi*


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1882 : 12 April 2012, 20:17:06
Psička ni nič kriva. Ko mladička zjutraj ven pelješ, se z njim toliko časa šetaš oziroma si z njim toliko dolgo zunaj, dokler ne opravi obe potrebi.

A bejž...



ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1883 : 12 April 2012, 20:23:08
Naša gAyla Roda Box...kratki fotosešn na sprehodu...stara dobre 3 mesece

Moja najljubša jasa...


Zaseda...


Plan..Potok..


Potešena žeja...


Zaslužen počitek..


Toliko za danes;)



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #1884 : 12 April 2012, 20:34:38
ALchi zelooo lepo bibico imaš  ;D



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1885 : 12 April 2012, 21:01:07
Iiii, lepa :-* :-* Se boste kaj šolali?

Once you go boxer, you never go back :)


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #1886 : 12 April 2012, 21:13:20
Prav všeč mi je, čeprav sem pristaš belin :)...Pa sploh ni suha, je kar lepa babnica...Donna je bila veliko bolj suha v tem obdobju...

Ampak tale slikica zasede :D...vsi imajo iste fore :D!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


ALchi

  • *
    • Prispevkov: 81
    • Točke: 0
Odgovori #1887 : 13 April 2012, 06:55:38
V šolo zaenkrat ne gremo. Bomo poizkusili v lastni režiji. Zaenkrat nam gre kar dobro, vem pa da to niti ne pomaga, ko enkrat pride psička v puberteto..;) Bomo videli..



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #1888 : 13 April 2012, 08:01:27
Mi lahko kdo pove za koliko časa približno bi bila oprsnica, ki je namenjena psom, ki imajo obseg prsnega koša od 48 - 60 cm, in so težki od 7 - 15 kg ... približno :-[ eno leto?

Once you go boxer, you never go back :)


karamela86

  • *
    • Prispevkov: 391
    • Točke: 0
Odgovori #1889 : 13 April 2012, 08:39:34
Mi lahko kdo pove za koliko časa približno bi bila oprsnica, ki je namenjena psom, ki imajo obseg prsnega koša od 48 - 60 cm, in so težki od 7 - 15 kg ... približno :-[ eno leto?

eno leto? you wish.. :) eva je bila pri 8 mesecih presegla 20 kg stem da je eva SUHICA! :)