Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1034895

Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2190 : 25 Junij 2012, 11:31:01
Srnica na dolgih nogah  ;D Je pa res zrastla - ali pa slike zavajajo..

Mene pa zanima,če ima kdo od vas platnen boks? Takega, ki ima opcijo,da je na vseh straneh mreža, zaradi boljšega zračenja? Katere firme je? Do sedaj sem izvedela samo za enega, moram it pogledat, če ga sploh še imajo, tako da bom vesela če izvem še za kakšnega.

Once you go boxer, you never go back :)


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2191 : 25 Junij 2012, 11:54:58
Jaz imam dva taka boxa  :o (eden je trenutno sposojen karameli  ;) ), enega sem pa donni zrihtala  :)
Jaz prisegam na all4pet platneni box, ker ima močno ogrodje in je res kvalitetno narejen, hkrati pa dovolj lahek in enostaven za postavit/pospravit. Enega sem kupila pred tremi leti na razstavi Lj.-Tromostovje, letos sem jih šla pa na Salzburško razstavo iskat zase in še za dve kolegici  8)
Da se jih naročit preko neta, kar nekaj postov nazaj je objavljen link do njihove spletne trgovine...

Meni so ti boxi super uporabni in sem zelo zadovoljna z njimi, moje dve mrcini pa tudi  ;D  Upam da še Donnika pove kako se njej zdi, pa karamela tudi  :)



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2192 : 25 Junij 2012, 13:01:39
Je to ta http://all4pet.eu/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=4pBXXXXL ? Upam, ker je veliko ceneje od vseh,ki sem jih jaz našla  ;D ..Katero velikost pa imaš?

Once you go boxer, you never go back :)


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2193 : 25 Junij 2012, 13:47:40
Kakšne so pa kaj barve v živo? Dagsi bi imel vojaškega, za malo se pa še odločam...bi sivo, samo po moje se hitro umaže. Je katera še posebej lepa v živo?

Once you go boxer, you never go back :)


Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2194 : 25 Junij 2012, 18:18:28
Peklensko vroče


Jaz imam tudi jajota!!!


MONSTER



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2195 : 25 Junij 2012, 21:19:24
Stran je prava, samo boxov, kot ga imam jaz pa zgleda nimajo več  ???
Jaz imam modro7sivega in vijolično/sivega, letos so imeli samo vijolične, velikost XXL... Tole je pa malo čudno, bom morala  spet pogledat če jih imajo pri kaki podružnici- jaz sem jih od all4pet.cz letos dobila  :-\

Bom še preverila...



Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2196 : 25 Junij 2012, 21:38:25

Once you go boxer, you never go back :)


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2197 : 25 Junij 2012, 22:18:11
Sem ravno hotela link napopat  :D  ja, točno takega imamo in to XXXL 102x... na tej strani je odzgoraj en zelo podoben box samo v zeleni barvi (čisto ta prva slika), no ni popolnoma enak model- sem jih gledala na razstavi, je pa enako soliden, ker ne vem če se da v drugi barvi kot vijolični tele boxe dobit...



JuventusSC

  • *
    • Prispevkov: 68
    • Točke: 0
Odgovori #2198 : 26 Junij 2012, 06:45:03
Pri teh platnenih je treba pazit, če je pes prevelik "norec"...  Na razstavi v Italiji so morali enega psa dvakrat loviti, ker je dva taka boksa uničil (z enim potegom s taco po mreži).

Je pa sicer zadeva fajn uporabna ja  :)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2199 : 26 Junij 2012, 07:50:27
Pri teh platnenih je treba pazit, če je pes prevelik "norec"...  Na razstavi v Italiji so morali enega psa dvakrat loviti, ker je dva taka boksa uničil (z enim potegom s taco po mreži).

Je pa sicer zadeva fajn uporabna ja  :)
Pod tole se pa podpišem. Sama imam podobne z mojo polarko take izkušnje. Sicer na srečo ni ušla en, a je strgala vratca to mrežico. Doma nikoli nobenega problema vse ok, ko na prvi agility tekmi bila v platnenem, pa to naredila. Boks popravljen in to zašito (od krojača in res dobro narejeno).  Sem prodala za 2 whipeta in njima dobro služi. Za mojo pa pride samo kovinski v poštev.


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2200 : 26 Junij 2012, 08:09:10
en
en=ven (dovolj je bil samo en poteg njene tačke po njej). Res je platneni za prenašanje mnogo lažji in meni tudi osebno bolj všečen, a žal za ene pse to ni.


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2201 : 26 Junij 2012, 14:34:30
Sem pregledala precej platnenih boxov od različnih proizvajalcev, osebno stestirala od all4pet in videla kako je boxerka enega iz Mr.peta razmontirala... :-[
Res ni primerjave, tile od all4pet so super!  ;D  Meni je psica nad 20kg na vrh postavljenega spala, pa ni zadrga popustila, kot mladič ga je hotela malo pogrickat, pa ni mogla mrežice strgat, samo zadrgo je malo odparala in ježka odmontirala- rešeno s hitrim domačim šivanjem in je spet kot nov.  8)


Sicer imam res kar pridna boxerja in sta oba mirna v boxu, samo teh boxov res ne uničiš kar tak samo s potegom šape  ;)
Tudi mrežnati del je iz veliko trpežnejše in močnejše mrežice, kot jo imajo drugi podobni boxi, ogrodje je iz za palec debelih aluminijastih cevi in platno je debelo in na nekaterih delih plastificirano.

Je pa tako kot pri vseh stvareh namenjenih psom, najprej potrebno psa nanje navaditi! Ne moreš pričakovati, da boš enostavno nabavil nov box in psa že naslednji dan zaprl vanj in bo le ta to mirno prenašal  ;)  Čeprav smo nekaj podobnega po slili razmer tudi sprobali z 3mes. mladičem boxerja in boxom all4pet in je šlo (na srečo) brez problemov, box je kljub malo začetnega razgrajanja in skakanja ostal popolnoma cel in nepoškodovan  :o



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2202 : 01 Julij 2012, 21:03:09
Jaz imam dva taka boxa  :o (eden je trenutno sposojen karameli  ;) ), enega sem pa donni zrihtala  :)
Jaz prisegam na all4pet platneni box, ker ima močno ogrodje in je res kvalitetno narejen, hkrati pa dovolj lahek in enostaven za postavit/pospravit. Enega sem kupila pred tremi leti na razstavi Lj.-Tromostovje, letos sem jih šla pa na Salzburško razstavo iskat zase in še za dve kolegici  8)
Da se jih naročit preko neta, kar nekaj postov nazaj je objavljen link do njihove spletne trgovine...

Meni so ti boxi super uporabni in sem zelo zadovoljna z njimi, moje dve mrcini pa tudi  ;D  Upam da še Donnika pove kako se njej zdi, pa karamela tudi  :)

Žverca mi moramo pohvalit boks!! Še enkrat hvala, da si ga zrihtala :)...smo se danes vrnili z dopusta in nam je služil KRASNO!
Sem se bala, da ga Donna ne bo sprejela, ampak ko sva ga postavila prvi večer ga je celega prešnjofala, jo nisva nič silila, prvi večer sicer ni spala v njem, ampak od drugega večera pa cel dopust in cele noči...samo da smo zvečer šli spat je takoj not zlezla in zaspala v sekundi :)...ponoči je imela skoz odprtega, ko jo je bilo pa treba puščat samo - cele 3-krat :P v 14-ih dneh :) po par uric, se ga ni dotaknila..je pa res, da ona ni nagnjena k uničevanju boksa in stvari v boksu, le stvari po stanovanju so ji zanimive :P...tako, da ne morem trditi kakšna je kvaliteta, če se bokser loti tega boksa, je pa praktičen, lahek za prenašat, super za sestavit, skratka enkraten!!!!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2203 : 02 Julij 2012, 17:45:08
Donnika res me zelo veseli, da vam je všeč in predvsem da ga je Donna dobro sprejela  ;D  Sedaj je njen in ga pomoje ne bo pustila komu drugemu okupirat  :o  Naj vam dolgo in dobro služi!!!  8)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #2204 : 02 Julij 2012, 21:25:53
Je pa tako kot pri vseh stvareh namenjenih psom, najprej potrebno psa nanje navaditi! Ne moreš pričakovati, da boš enostavno nabavil nov box in psa že naslednji dan zaprl vanj in bo le ta to mirno prenašal 
S tem se popolnoma strinjam in mojo sem na to navajala počasi in na lep način, nič na silo in nič čez noč samo, kar dolgo časa! Doma je hodila z veseljem v njega. Čez čas občasnoga zaprla, lepo mirna bila. Ko pa ga 1. vzela na agility tekmo, pa žal bilo drugače, hotela je ven, k meni. Zato žal za mojo ne pridejo platneni več v poštev. Ne grem več reskirat.  Vsekakor pa odvisno od boksa do boksa. Očitno je bil moj slabe kakovosti.


donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2205 : 04 Julij 2012, 14:01:55
Donna & srček Alvin Lee








Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Bonnie_YT

  • *
    • Prispevkov: 104
    • Točke: 0
  • I stand for animal rights!
Odgovori #2206 : 04 Julij 2012, 15:52:22
kaj sta dobra :)

Since rescuing animals I lost my mind but I found my soul


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2207 : 04 Julij 2012, 17:08:36
Kozliček zmešani  ;D  Alvin je prava faca  8)
Donna ga je samo začudeno gledala češ: "Ja kaj pa počne ta mladina danes  :o " Potem sta se pa malo po boxersko pošpilala in obema vodnikoma skoraj odtrgala roki  >:D



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2208 : 04 Julij 2012, 18:57:52
Kozliček zmešani  ;D  Alvin je prava faca  8)
Donna ga je samo začudeno gledala češ: "Ja kaj pa počne ta mladina danes  :o " Potem sta se pa malo po boxersko pošpilala in obema vodnikoma skoraj odtrgala roki   >:D

Predvsem to :D :D...Alvin je pa res srček!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


m90

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #2209 : 08 Julij 2012, 11:26:09
Žverca potrebujem tvojo pomoč.
včeraj je bidi bruhala zjutrej žolč 1x in čez dan je imela blato rumene barve (kar predvidevam da je to tudi žolč). Čez dan ji nismo dali nič briketov samo zvečer malo riža razkuhanega vedar ga je bolj malo pojedla. Danes že zjutrej je dobila spet riž , in spet je pojedla zelo maloo. Dala sem ji tudi četrt ranitala, potem je pa okol 10 bruhala, ves riž + žolč. Do sedaj je bruhala vsaj 6x in samo še žolč. Kako lahko ustavim bruhanje žolča. Naj počakam do jutri in jo jutri peljem k veterinarju, ali danes že v dežurno. ??? ??? Driske nima, vendar blato tudi ni tako trde kot bi moralo biti.
S tem da je včeraj bila živahna, in danes zjutej tudi ko se je igrala z sosedovnmu psam, sedaj pa samo leži in bruha  :( vročine pa tudi nima.
Hvala




Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2211 : 22 Julij 2012, 20:07:21
Na današnji dan pred letom dni je na svet pokukalo prav posebno leglo Zoycik A-jčkov  :o
Vse najboljše prav vsem!!! In Hvala super Zoycik vzrediteljema za tako izjemno priložnost in darilo!!!






Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2212 : 22 Julij 2012, 20:48:11
Vse najboljše zgagi in ostalim!
Je pa zrasla v konkretno babo!  ;D Vidim tortica tudi ni manjkala  ;D



Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2213 : 22 Julij 2012, 21:15:33
Oooo ja! Tale moja babnica se lahko kar s kakim bolj švoh samčkom kosa  ;) Če že jaz nisem velika, so pač vsi moji psi  ;D



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2214 : 23 Julij 2012, 08:50:59
Vse najboljše lepotički! ;D Pa še na veliko zdravih in nagajivih let. :-*



donnika

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
Odgovori #2215 : 23 Julij 2012, 10:10:18
Aga Zgaga vse najboljše :)...nagajaj še dolga leta :)!!

Having a Boxer is like hosting a neverending party :)!


Ria

  • *
    • Prispevkov: 602
    • Točke: 0
Odgovori #2216 : 26 Julij 2012, 20:40:24
Kako lepo tortico je dobila :) Jo je kaj delila z Orotom?

Once you go boxer, you never go back :)


Žverca

  • *
    • Prispevkov: 229
    • Točke: 0
Odgovori #2217 : 27 Julij 2012, 18:18:10
Tortica je izginila kot bi mignil v dve kosmati riti  ;D



Saga

  • *
    • Prispevkov: 288
    • Točke: 0
Odgovori #2218 : 01 Avgust 2012, 23:26:41
Kako fino znam jesti jabolko :)


Jaz pa nisem tko švoh!



von Aisneren

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 145
    • Točke: 0
Odgovori #2219 : 03 Avgust 2012, 18:02:50
29.7.2012 smo parili

Multi Ch. Hannibal Optima Grata ( Ego de Joanxichcan x Anthea Optima grata )
HD - 0 , cardio - free, spondylosis - 2, patella - 0

X

Astra con Tilia ( Tenzing des Courtilleres x Multi. Ch Utopia con Tilia )
HD: B1 A2, spondylosis: 0,heart: SAS (Vmax 1,7), PS (Vmax 1,9), 1/6 (tested at 2,3 years)
IPO 1






31.7.2012 smo parili

Multi Ch. Hannibal Optima Grata ( Ego de Joanxichcan x Anthea Optima grata )
HD - 0 , cardio - free, spondylosis - 2, patella - 0

X

Adoni von Aisneren ( Tomas degli Scrovegni X Astra con Tilia )
HD -A1, A1, spondylosis: 1, heart: SAS (Vmax 1,8), PS (Vmax 1,4)



Pričakujemo, da se bosta obe legli kotili na  samem začetku oktobra.