Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1035118

Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #210 : 13 Junij 2006, 20:06:53
Vidim, da nas je že malo več v tej temi. Zato kar tukaj dodajam povezavo do teme o 4.PeSjanarskem srečanju v Varpoljah!! Povezava je dodana na Ninino sporočilo kjer pravi, da pač še nismo zbrali dovolj denarja, niti za najem prostora. Če kdo namerava priti - sporočite in se javite v temo, ter po možnosti kmalu dajte denar če lahko.

Jaz namreč pridem skupaj s Tysem (dan po srečanju praznuje 5 let) in bi bila vesela še kakšnega bokserskega razgrajača.

Ninci sorry, upam, da ni nič narobe če je tole tukaj!

Pa da ne bom samo o srečanju:
kitty, pridno nakupuj jutri. :-*
pehta, lepa slikica! :-*

Aja, še tole. Če je včeraj kdo slučajno gledal Našo malo kliniko je lahko videl bokserja od Bojana Emeršiča. :D

Lp



kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #211 : 14 Junij 2006, 01:44:21
Ja jaz sem tista. Pa sem bila tudi malo  >:(   čisto malo  ;)



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #212 : 16 Junij 2006, 10:51:09
kitty- kako napreduje Figo ... a si že stopila v kontakt s Sabino, Figovo vzrediteljico ? ???

Pri nas čez dan bolj počivamo, zvečer, ko se vročina poleže pa oživimo in nadoknadimo norenje za cel dan nazaj. :)
Je pa Gina zelo lepo sprejela novo frendico, belčico Daisy, počasi se je že navadila da je še micena in da ji še ne more biti enakovredna pri igri, jo pa že uči vseh lumparij ki sta jih počela z njenim predhodnikom Majem.
Kako pa kaj vaši bučmani "obrajtajo" vodo, bliža se namreč čas počitnic ...   :)

Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #213 : 17 Junij 2006, 21:00:56
Z vodo letos še nismo imeli veliko opravka. Vsaj ne s Krko. Bomo pa kmalu pričeli tudi s čofotanjem in plavanjem. ;)

Aja, Gina, kako je kaj Tia? Jo kaj srečate?

No, pa nekaj novih fotk z naše strani...

Kdo gre pa tamle?


Takole počivamo na travi...


Srnjaček...


Poležavanje...

Prejšnjo nedeljo ko je šel Pago s Sergijem v Krško je Tys preživel popoldne z mano. Najprej je malo skakljal kot srnjaček, nato malce počival. Potem mi je obljubil, da mi bo pomagal pri domači nalogi. Ko sem delala nalogo za slovenščino je bil še priden in je opazoval kaj počnem. Pri matematiki je pa raje malce zadremal. Saj je pametno naredil, priznam. Aja, da ne pozabim... ob počivanju mi je tudi pridno zasmradil sobo, saj je rit non-stop izpuščala smrdljive pline. :-[ ;D

Več slik pa TuKaJ.

Lp



kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 17 Junij 2006, 22:34:57
Evo nas :)
Z vzrediteljico sem govorila ali natančneje z njeno mamo. Smo lepo poklepetali, marsikaj mi je razložila in predvsem dala telefonsko na katero lahko pokličem, če bi karkoli potrebovala.  :)
Dobili smo tudi pasjo tršico s katero bomo začeli čez 10 dni. Najprej individualno, da nas malo pouči in potem ko bodo tečaji se bomo pa v te vpisali.
S hrano ne gre nikakor tako da gremo v torek po novo. In sicer smo se odločili poiskusit kar z enako vrsto kot jo ima Schizzo. Tako bo tudi nam lažje saj, ko jima damo za jest razmišljata samo o tem kako bi to malo menjala.
Schizzo je alergičen na tisoč stvari  zato ima posebno hrano, ki jo dobimo samo v Italiji. Smo pa takrat v trenutku rešili vse težave, ki smo jih imeli.

Da se vrnem k vprašanjem  :-[
Koliko vaši kosmatinkoti pretečejo na dan? Naš Figo je po pol urce že tko utrujen, da samo senco išče. Meni se zdi, da mu malo manjka kondicije ali se motim?

Ima kdo od vas mogoče boks? Živimo v hiši in mu bova naredila boks, tako da bo poleti tiste urce ko smo v službi zunaj. Sedaj ima možnost biti v dnevni ali balkoni in je praktično ves čas na balkonu, ki je pa precej majhen.
Računala vsa na nekje 3 ali 4x6 metrov, en del lesen drugi iz mreže in njegovo hiško noter. Na tla bi položila cementne tlakovce, da se lahko pere. Kako se vam zdi? Je kaj kar ni primerno?
Kar pa še ne veva je koliko naj bo visoka mreža? V trgovini so nama rekli, da za bokserja je dovolj 120cm. Meni se pa zdi to ful nizko. Kakšen nasvet?
V hiši si je pa kar samo izbral svoj prostor ;), tam smo mu dali blazino in mu je vredu.

Kolikokrat se pa kopate in ali uporabljate kaj posebnega? Včeraj smo bili z maltežanom pri frizerju in mi je rekel, da ima on nek šampon po katerem bokser veliko manj dlake zgublja in nima vonja. Obstajajo kakšni taki čudeži?  ???

Se bom ustavila za danes :-[



pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #215 : 18 Junij 2006, 10:37:25
Po moje boks za bokserja ni primeren, sicer pa je to le moje mnenje.Kaj pa ograje nimate?
Jaz s Pehto naredim hoje dnevno različno, ampak po km približno 7,8 na dan. Čisto odvisno od vremena. Če dežuje ji sploh ni za ven, zdaj ko pa je fejst vroče pa zvečer 6 km približno. Zadjič sma s fantom zmerla  povprečni večerni sprehod in je bil 6 km (kolo in števec). Včeraj sma pa v tej ročini ob pol enih kr zbežale na Boč.4 km gor in 4 dol pa je full breg. Revica je spila 2 l vode  :P
Je pa verjetno razlika če pes teče ali hitro hodi, ker jaz si ne morem predstavljat, da bi s Pehto laufala, ker niti sama nimam kondicije za pol ure teka :-[

Glede boksa pa premisli, raje ograja. Me pa zanima če ima kdo od vas na tem forumu bokserja v boksu?

nerodna Pehtica


pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #216 : 18 Junij 2006, 11:13:06
In potem se na vrhu Boča vležemo v senco pod drevo.....

.....in malo zadremamo.....

....potem pa ko pridemo domov pa hitro pokukamo v cekerček, če je v njem kaj dobrega. :P
http://www.moj-album.com/slike/557195/dPBcc_0vHRBTvT8q.v.jpg

nerodna Pehtica


pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #217 : 18 Junij 2006, 11:15:03

....potem pa ko pridemo domov pa hitro pokukamo v cekerček, če je v njem kaj dobrega.


nerodna Pehtica


kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #218 : 18 Junij 2006, 11:38:27
Ne vrt še ni ograjen zato sam ne more biti zunaj. Sicer pa če napišem boks ali pa ograjen določen kvadrat vrta ne vidim razlike ???
Rada bi samo toliko, da mu povečam prostor kjer se zadržuje, ko smo v službi. Ko smo doma je pa itak cel čas en milimeter za nami in nas spremlja.

Za vzorec sva gledala tole:
http://www.tutto-zoo.com/image/cani/recinto190.jpg
Torej njegova hiška in spredaj ograjen prostor, da lahko opazuje okolico s  tem, da bi bil prostor veliko večji. 20 kvadratov je pa tudi že toliko kot če bi manjši vrtiček ogradil.

Ma tudi mi ne tečemo pol ure. Gremo na sprehod po gozdu do travnika in tam začneta delat norije. Ju bom jutri malo poslikala, da vidite norca  :o Se mi je zdelo, da se prehitro utrudi, no mogoče je pa tako normalno.




pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #219 : 18 Junij 2006, 12:06:42
Ma normalno je, da se pes hitreje utrudi, če dirja z drugim psom.
Mim imamo ograjo okrog hiše oz. okrog cele naše parcele. Cenovno te verjetno pride približno isto kot boks z hišico. In če pes ni navajen spat v hišici boš denar vrgla vstran. Pozimi je pa zunaj itak premrzlo za bokserja. Razmisli malo....če pa imate parcelo zelo veliko, pa je najboljše, da daš ogradit velik del parcele in ne celega. Prav ti bo prišlo tudi kasneje, da ne bi Figo kam zalutal. Pa tudi čez dan  lahko prosto teka okrog, ko vas ni doma. Resnično pa še nisem nikjer izsledila bokserja v boksu.

nerodna Pehtica


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #220 : 18 Junij 2006, 12:47:59
paziti morate na to, da če bo kuža v boksu, ko vas ne bo doma ga lahko nekateri ljudje dražijo in mu nagajajo. mislim, da je bolje, če je v hiši, če se bo pa hotel posončiti pa lahko gre na balkonček. naša Liska je tudi imela na razpolago celo stanovanje, če ji je pa pasalo je šla pa na balkon ajat.

glede kopanja...mi smo jo kopali samo po potrebi. bokserji so čiste živali (no,saj so vsi) zato ni velike potrebe po kopanju. mi smo Lizo skopali, ko smo prišli iz morja, če se je kje povaljalala ali pa če se nam je zdelo, da je že precej "prašna".
imela je pa ogromno kondicije. v mlajših letih sva kolesarili tudi po tri ure, lepo počasi...v kasu. na splošno je imela največ energije med psi, vsaj v Celju. v vročem vremenu pa tako ni pametno preveč obremenjevati psa. saj sami najbolj vidite kaj in koliko mu paše. koliko je star vaš kuži?




kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 18 Junij 2006, 13:26:31
Ma normalno je, da se pes hitreje utrudi, če dirja z drugim psom.
Mim imamo ograjo okrog hiše oz. okrog cele naše parcele. Cenovno te verjetno pride približno isto kot boks z hišico. In če pes ni navajen spat v hišici boš denar vrgla vstran. Pozimi je pa zunaj itak premrzlo za bokserja. Razmisli malo....če pa imate parcelo zelo veliko, pa je najboljše, da daš ogradit velik del parcele in ne celega. Prav ti bo prišlo tudi kasneje, da ne bi Figo kam zalutal. Pa tudi čez dan  lahko prosto teka okrog, ko vas ni doma. Resnično pa še nisem nikjer izsledila bokserja v boksu.

Ma ne, saj sem napisala, da bi imel to samo za tiste urce ko smo v službi in seveda ko je toplo, ne dežuje ali kaj podobnega. Figo spi v hiši in če je kdo doma je seveda z nami. Tako kot tudi maltežan. Psa smo vzeli za družbo in nič drugega.
Toliko da pojasnim namen boksa.
Prej je bil Figo na špagi in na voljo je imel mini hiško za katero mi ni jasno kako se je noter spravil >:(
Tako da je navajen biti zunaj in tudi sama čaka, da lahko kontrolira vse sosede kaj počnejo  :)
Drugače pa ni možno, da bi ga kdo dražil ali kaj podobnega. Lahko rečem, da živimo v idealni vasici. Vsaka hiška ima svojega ljubljenčka.

Cela parcela bo sicer tudi ograjena. Vendar je to 800m in se ne bo zgodilo tako hitro. Pa tudi ne bi rada cele parcele tako zapirala, da onemogočim dostop drugim psom oz. izhod našim. Bo ograjeno ampak toliko da je še potrebna naša prisotnost.
Bomo vidli no, če ni primerno bomo pa prišparali  8)

Lahko pa dodam nekaj o kopanju. V gozdu je nekakšna mlakuža z rdečimi ribicamo noter. Te ribice mi dajejo tolažbo, da je voda kolikor toliko čista. In Figo se je danes prav veselo skopal  :)  Tako da je malček tudi morski pes :o



pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #222 : 18 Junij 2006, 14:47:42
Bogi Figo, vidim, da je prej živel v res  slabih razmerah.

nerodna Pehtica


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #223 : 18 Junij 2006, 15:29:07
saj boš videla, če bo imel kakšne probleme s kožo po kopanju, če pa ne si pa naj privošči čofotanje! ;)


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #224 : 18 Junij 2006, 20:41:53
Živjo!
Danes sem bila z Lenny v Bohinju in sem srečala Gino  :P
Gina....res imaš lepo psičko, pa tudi prijazna je bila...kolikor sem jo lakho spoznala, ker ste šli hitro naprej...
Lp,
Ema



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #225 : 18 Junij 2006, 21:16:57
Se strinjam! Gina je res superca! Upam, da se kaj kmalu spozna tudi s katerim od naših dveh, ne le z mano. ;)

No, mi smo ravno iz sprehoda. Žal je slikica ena sama, ker je bilo že kar temno pa še tako hitro smo hodili skozi največji hrib. Smo se res razmigali. Sedaj pa pridno počivamo...
No, edina slikica:

Bolj skupaj jih pa nismo dobili. Smo Tysa KOMAJ spravili iz trave, bližje pa ni šlo. In smo nato še Pagca dali malo bolj stran da so vsaj nekako enakomerno narazen.

Lep preostanek večera



Bučka

  • *
    • Prispevkov: 66
    • Točke: 4
Odgovori #226 : 18 Junij 2006, 21:30:09
Hm... ubogi Figo, sploh mi ni jasno kako je to živel prej... Kaj pa je vzrediteljica rekla na to??? Me res zanima, saj ga je ona oddala v take roke.  :-X
Glede upehanja po pol ure pa moraš vedeti, da 1. verjetno res nima kondicije, če je bil na ketni, kot 2. pa je že vroče in mnogi bokserji vročino lahko grozno težko prenašajo! Bučko ubije že 5 minut na sončku, pa greva popldan po službi samo lulat, na sprehod pa bolj pozno.
Še glede pesjaka... se strinjam, da bokser ni za v pesjak. Jaz ne bi bila mirna, če bi vedla, da ima do mojega psa dostop vsak, ki gre mimo.

LP, Maša



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #227 : 18 Junij 2006, 21:44:09
tako kot je rekla Bučka - pri upehanju ima veliko zraven tudi vrocina. V teh vrocih dneh tadolge sprehode rajsi opravljajte bolj zgodaj ali bolj pozno (no, pa saj to ves ...).
Meni se pa boks ne zdi slaba resitev - pod pogoji, ki si jih napisala, seveda, ce je okolica/sosedi res tako krasna kot pises. Ko sva bili s Spelo se v hisi, mi na kraj pameti ni padlo, da jo sploh kdaj pustim samo in je bila v casu moje odsotnosti v hisi, ker so sosedi menili, da je moja psica odlicna kanta za smeti in kar nekajkrat so se na nasi strani ograje znasli ostanki kosila ... Saj niso hoteli cisto nic slabega, ampak jaz sem bila raje brez skrbi in jasno, hocem vedet kaj moj pes je.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #228 : 20 Junij 2006, 14:48:19
Živjo!
Danes sem bila z Lenny v Bohinju in sem srečala Gino  :P
Gina....res imaš lepo psičko, pa tudi prijazna je bila...kolikor sem jo lakho spoznala, ker ste šli hitro naprej...
Lp,
Ema
O, Ema...hvala. :-[
Ma ful je smešno, ko se poznamo takole po nickih s forumov, pa seveda predvsem po psih, ko pa koga srečam v živo, pa ne vem, kam bi ga dala.  :-\
Tudi Lenny je ful simpatična in prijazna, pa dogica, ki vam je delala družbo tudi. ;)
Ful mi je všeč, ko prvič srečamo kakšnega psa, še posebno psičko pa se pokaže odraz lastnikove vzgoje in socializacije. Nobenega laježa, zoprnih pogledov, le spoznavno ovohavanje, pa če se zaštekajo itak takoj igra, če ne pa lepo vsak v svojo smer. Ni lepšega. :)

Ja, mi smo se v Bohinju imeli res fino. Naša frajla je tako nora na vodo, da jo komaj spraviš stran. Sem bila pa presenečena nad buldogom Taysonom, s katerim smo bili skupaj na počitnicah, kako je fant pogumen, glede na druge buldoge, ki vode sploh ne marajo. No, zaplavati mu res še ni ratalo, je pa čofotal, šibal po vodi... tud ustrašil se ni nič, ko mu je enkrat zmanjkalo tal pod nogami in se je malo potunkal.
Gina not, Tayko ven. :)


Takole milo pa kavalir prosi za žogico, ki drugače Gini sploh ni zanimiva. Standard. ::)



Lp


pehta

  • *
    • Prispevkov: 24
    • Točke: 0
  • Smeh je pol zdravja
Odgovori #229 : 20 Junij 2006, 15:01:55
Kitty je kakšna nova slikica?

nerodna Pehtica


Lenny

  • *
    • Prispevkov: 971
    • Točke: 2
Odgovori #230 : 20 Junij 2006, 21:46:06
O, Ema...hvala. :-[
Ma ful je smešno, ko se poznamo takole po nickih s forumov, pa seveda predvsem po psih, ko pa koga srečam v živo, pa ne vem, kam bi ga dala.  :-\
Tudi Lenny je ful simpatična in prijazna, pa dogica, ki vam je delala družbo tudi. ;)
Ful mi je všeč, ko prvič srečamo kakšnega psa, še posebno psičko pa se pokaže odraz lastnikove vzgoje in socializacije. Nobenega laježa, zoprnih pogledov, le spoznavno ovohavanje, pa če se zaštekajo itak takoj igra, če ne pa lepo vsak v svojo smer. Ni lepšega. :)

O!
Ja je smešno ja...saj jaz vaju ne bi prepoznala, če ne bi nekaj časa nazaj brala temo o boksrečkih in zasledila ime Gina...
Dogica, ki nama je delala družbo je bila iz Madžarske, tam smo se "po pasje" spoznali, lastnica je bila zelo simpatična in sva se potem nekaj časa zgovarjali...seveda o pasjih temah  :) Njeni dogici je ime Tira oz. Tiro (ne vem, kako se v madžarščini napiše)...zelo simpatična, stara 1 leto...Lenny jo je hotela zvabit v vodo, ampak dogica se ni pustila....sta se pa z Lenny dolgo časa igrali... :)
Počohaj Gino ;)



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #231 : 21 Junij 2006, 14:20:19
Vidim, da se fotke nikakor ne pokažejo.... :-[
še enkrat :

Lp


kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #232 : 21 Junij 2006, 16:05:32
Kitty je kakšna nova slikica?


jaaaaaaaaaa  :-))))
evo danes smo se malček poslikali pred hišo



posodi mi žogico..ulovi me pa ti jo posodim


sem jo najdu...ti jo prinesem bliže samo posodil ti jo pa ne bom:


ne ne..sem ti reku da ti jo ne posodim:



in tako imamo lahko 5 žogic in bo eno imel v gobčku, na štirih bo pa stal :-)






ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #233 : 21 Junij 2006, 18:20:54
Danes je prišel sledeč oglas:
---------

Rada bi kupila mladiča nemškega boksarja, samčka, bele barve.
cena po dogovoru.
--------------------

Če kdo ve za kakšno leglo... z besedo na dan ;)

Lp nina



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #234 : 23 Junij 2006, 11:16:25
Citiraj
Aja, Gina, kako je kaj Tia? Jo kaj srečate?
Tio srečam vsake toliko časa, predvsem zvečer, ker čez dan smo menda vsi bolj notri zaprti, ko je taka sparina.
Punca je napolnila pet let ( kot vaš Tayson  ;)),  je čisto ok, razigrana, vedno pripravljena na igro, pa skoraj vsakič ima s sabo žogico ali pa kakšno palico in komaj čaka, da naleti na kakšnega, da ji potem meče. :D

Za vse bokseraše - nova stran namenjena bokserjem, vredno ogleda. :)
www-zoycik.si

Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #235 : 23 Junij 2006, 11:28:38
Super za Tio! Z mami ravno načrtujeva, da bi šle v nedeljo po PeSjanarskem srečanju na kratek obisk v Laško (k mamici in bratcu). Bomo še videli kaj se bomo odločili. ;)

Za vse bokseraše - nova stran namenjena bokserjem, vredno ogleda.
www-zoycik.si
Popravljam link: www.zoycik.si/

kitty, vaš je tudi lepotec! Se mi zdi, da je tudi kar pri sebi - kot naš Tys. ;D

Lp



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #236 : 26 Junij 2006, 19:47:27
No, smo šli malce pokukat v Laško. :D Smo ponovno srečali tako mamico Cito, kot bratca Tysona. Pa je bilo zanimivo ker sta oba Tysona in potem enega pokličeš pa se oba obrneta, hehe.
Preden smo našle smo seveda prevozile cel hrib, saj nisva imeli pojma kje so doma. Pa tudi brez naslova sva šle na pot. Sreča je bila da sta bila ko smo šli mimo hišo oba zunaj in ne v hiši (ker imata cel čas vstop in bi se lahko hladila notri), da smo ju videli.

Evo, nekaj slikic:

Mamica Cita. ;) Žal je bila cel čas za ograjo, ker je malo bolj huda, sploh od legla naprej je zaščitniška in to.


Bratec Tyson - carček! :) Zelo igriv, žal je fotoaparat "crknil" preden sta se igrala v travi.


Bratska ljubezen - Tyson in Tyson. :P

Več pa TuKaJ.

Poleg tega danes praznujemo 5.rojstni dan! Več TuKaJ.

Lp



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #237 : 26 Junij 2006, 21:40:44
Mašy - vidim, da ste uživali pri mamici, še Tia in Stanley manjkata. :)
Je pa Tayson-belček kar lepo razvit frajer. A ni bil ravno ta tisti, ki je bil v leglu najbolj drobcen, oziroma so ga pestile neke zdr. težavice že takoj na začetku, zato so ga tudi obdržali.... ???
Pa seveda tvojemu Taykotu-rumenčku vse naj naj in koš  :-* :-* :-*.

Kako pa kaj vaši bučmani prenašajo tole vročino....Gina je ves dan v komi, kar prestavlja se pa išče čimhladnejši kotiček.
Zato zdaj vstajamo eno uro prej, se pravi ob 6h zjutraj ( seveda gospodična komaj vstane  ::)), ko je zunaj še znosno in takrat ostanemo zunaj dlje, da lahko vsaj malo energije potroši ...potem čez dan samo kratek skok lulat...pa zvečer okrog 11h še en daljši sprehod.
V nedeljo smo skočili do braslovškega jezera da smo se spet malo ohladili ( predvsem psi ). Super destinacija  za izlet s psi- ful lepo urejeno, okrog jezera gozd, dovolj sence, nobeden ne teži, lepa voda ( vsaj včeraj je bila  :-\), pa še voda na začetku ni pregloboka ...za tiste pse, ki morajo čutiti dno pod nogami ... skratka luštno. ;)
Smo pa s seboj vzele trimesečno belčico Daisy, ki je prvi tečaj plavanja opravila odlično :) Zelo pogumna punca.
Zgleda, da še en bokser več, ki je nor na plavanje, navkljub splošnemu prepričanju, da niso bogve kaki plavalci....

Lp


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #238 : 03 Julij 2006, 14:26:16
V soboto sem imela v varstvu belčico Daisy, malo lumpo, ki sekunde ne zdrži pri miru...sem že malo pozabila kako pestro je bilo, ko je bila Gina tako majhna.
Na sploh jo ima Gina ful rada, celo svoje igrače, frizbi in bikovko ji prepusti ...  :o
Prilagam par fotk, da ne bo samo Pehtica predstavnica belih bokserjev tu gor. ;)









Lp


icor01

  • *
    • Prispevkov: 18
    • Točke: 1
  • M & B & I
Odgovori #239 : 03 Julij 2006, 14:44:33
Mi prosim lahko svetujete s čim naj krtačim mojo boxerko...smo imeli krtačo pa je ni več, je pa bila fina za pogrist :P
Zadnje čase psički izpada ogromno dlake pa res ne vem če sem sploh imela pravo krtačo!
hvala

živali so tako prijetni prijatelji; ne sprašujejo in ne kritizirajo....