Nemški bokser [Deutscher Boxer, German Boxer]

Mašy · 1034749

Bučka

  • *
    • Prispevkov: 66
    • Točke: 4
Odgovori #270 : 30 Julij 2006, 11:51:06
Bučka zadnje čase poje, kadar sliši tisti kamionček, ki prodaja zamrznjeno hrano  ;D. Prav hecno zavija takrat.

LP, Maša



kitty

  • *
    • Prispevkov: 37
    • Točke: 0
Odgovori #271 : 31 Julij 2006, 13:51:10
Pehta hvala :-*
Je pa Figo res srček. Mene ima sicer za rezervo >:( če ni partnerja pol sem tudi jaz vredu, če je on doma me pa ne pogleda. Edino zvečer, če vidi da sem žalostna se pride stisnit k meni in mi počasi počasi zleze cel v naročje. In pol se tako cartava  ;D  Točno ve kdaj potrebujem malo tolažbe.

Poje pa ne...edino na balkonu se s ptički pogovarja. Ne laja ampak jih gleda in kar neki brunda.

Imamo pa zdej en velik problem z našo muco. Očitno so ga prej malo čudno vzgajali >:( in včeraj je našo muco šavsnil. Sedaj še kakšen mesec to neprijateljstvo še gre, ker je muc cel dan zunaj. Ko bo pa malo hladneje bo pa problem.
Imate kakšen nasvet kako naj Figotu povem, da muc je naš in da ga mora imet rad? Naj povem še da se muc ne boji. Je odrastel s psom in se nobenega ne boji.



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #272 : 11 Avgust 2006, 21:44:53
Nekaj novih slikic z naše strani:

Pago in njegovo prosjačenje. :) Nekaj novega smo se pa le naučili, ampak moram nekoga drugega prosit da slika ker sama ne morem in potem ga vedno ujamem ko tački že padat navzdol...


Tysek v mini bazenčku. :P Žal ga je bolj malo koristil (Pago sploh še ni uspel vanj) saj odkar je bazenček postavljen ni ne vem kako vroče... jah, julija se nanj nismo spomnili...

Več pa TuKaJ. Žal imamo bolj malo sončka in pač ne nastane veliko slikic.

Lp,
Maša



irenchy

  • irena&rondo
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.265
    • Točke: 20
Odgovori #273 : 11 Avgust 2006, 21:52:39
Lušne slikce!  :). Tysa pa prav pogrešam :-* :-* in tiste njegove poljubčke ;D

lp

DOGS ARE NOT OUR WHOLE LIFE, BUT THEY MAKE OUR LIVES WHOLE!
Roger Caras


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #274 : 12 Avgust 2006, 14:22:32
Ej se samo meni zdi ali je res Taysek bajsek malo shujšal??

Lp nina



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #275 : 12 Avgust 2006, 14:49:05
Kaj pa vem. Možno da je... jaz niti ne opazim, ker sem skos z njim. Tehtali se pa nismo nič, tako da ne vem. Ampak drugi pa pravijo da je malce bolj suh, ja. Saj bi bilo fino, ker sva se res trudila izgubiti kakšen kilogramček. Jutranji in večerni sprehodi, norenje z drugimi psi in nasploh šibanje za kakšno igračo ter šibanje po jezu sem ter tja in druge aktivnosti so nam res malce pomagale. Tudi kondicije smo malce več nabrali, ampak ne ogromno. Smo še vedno bolj lene sorte pa še staramo se. ;D

irenchy, mogoče boš pa kmalu dobila kakšen poljubček od našega bučmančka. :) Če bo uspelo še ta mesec.

Pa da vsem predstavim še našega novega člana. :D ;D Mali bokserček, star nekaj mesecev, brez belin,... Kupiran repek in kupirana ušeska. Čisto moj. :P

Veselje je bilo veliko, brat ga še zdaj občuduje in ga prenaša okoli. Mimogrede, kupil ga je on. :-*

Pa da ne pozabim slikic:




A je lep, ane? ;D ;D ;D Prihaja iz Baške, je pa iz lave (bolj ne znam razložit). Tiste bleščice grejo lahko pa tudi dol in je potem cel tak kot ima glavo in repček.

Lp,
Maša



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #276 : 13 Avgust 2006, 19:29:49
no, pa še tukaj...
skrbniki bokserjev: Zanima me kje ste kupili vaše bokserčke. Sama zdaj iščem novo družinsko članico in če mi lahko kdo pomaga pri iskanju vam bom zelo hvaležna!


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #277 : 13 Avgust 2006, 21:47:32
lorry- sem ti poslala ZS glede legla bokserjev. ;)
Mi smo se ravno vrnili z morja, Gina je plavala kot nora, spoznala dva nova bokserja ( smešno, kako se takoj zaštekajo  ;D) enga fanta in eno malo, trimesečno punčko z repkom  :)... Bom dala ob priliki kakšno fotko gor.
Mašy-lep tale tvoj bokserček. ;)

Lp


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #278 : 16 Avgust 2006, 11:36:20
No, par fotk:

Lp


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #279 : 16 Avgust 2006, 14:07:23
ja, sem ti že odgovorila. Sem že klicala lastnico, zdaj pa samo čakam, da jih vidim in da čas čim prej mine, da bo ena "želvica" kmalu pri meni doma. :)


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #280 : 16 Avgust 2006, 14:18:07
No, fino lorry. Bo verjetno spet punca, ne... ;)
Upam, da ti hitro mine tale čas čakanja, saj če se spomnim sebe, kako se mi je vleklo vse skup preden je Gina prišla k nam, vsak vikend sva jo hodila gledat ...Itak pa potem nadoknadijo vsak dan za nazaj s svojimi vragolijami.

Lp


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #281 : 16 Avgust 2006, 18:38:51
ja, punca bo. za dve že vem kako jima je ime in full mi je všeč Diva... Vsi so tako luštkani, da se bom kar težko odločila katerega bi vzela. Mogoče bo lažje, ko jih vidim...alim pa še težje.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #282 : 17 Avgust 2006, 20:11:07
lorry kje pa boš vzela mladička če ni skrivnost? Kdo sta starša in kakšne barve bo punčara?

Lp nina




Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #283 : 17 Avgust 2006, 21:21:00
Gina, lušne fotke. Sicer se malo slabše vidi ampak vseeno. ;) Tudi jaz upam, da v prihodnjih dneh v Bohinju s Tysem srečamo kakšnega bokserja.

lorry, fino da vam bo življenje kmalu popestrila nova kepica. :) Pa kakšna informacija več tudi mene zanima...

Za konec pa še nekaj novih fotk (ja, sedaj je sonček in bi radi kakšno dobro slikco za koledar, ampak bi onadva na sončku raje delala kaj drugega kot da se morata slikat, zato bolj malo uspe). Evo, nekaj novih je TuKaJ.

Lp



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #284 : 18 Avgust 2006, 16:04:38
mladički so iz tržiča in naslednjo soboto si grem izbrati psičko. jih bom mal pofotkala in jih ponosno pokazala. :) je pa 5 "rumenih" bokserjev in dva bela. Le kdaj bo oktober? uh!


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #285 : 18 Avgust 2006, 18:45:11
A to je rodovniško leglo? Ne me narobe razumet, češ da "ne maram" nerodovniških (je tudi Tys tak), ampak me samo zanima. Ker ponavadi potem malo raziskujem starše, morda kakšnega tudi osebno poznam... Ok, res da raje vidim če se ljudje odločajo za rodovniške, ampak ko so nerodovniški že na svetu pa vseeno želim da pridejo v dobre roke.
Oktober bo pa kmalu, verjemi. Imaš še nekaj časa da za novo članico pripraviš par stvari pa bo že pri tebi! :) Seveda bomo do takrat veseli vsake slikice! ;D

Lp,
Maša



Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #286 : 19 Avgust 2006, 10:41:28
Ne, Mašy...lorry bo vzela bokserko iz legla, kjer je vse po "reglcih". O rodovniku ti lahko jaz malo namignem, upam, da lorry ne bo jezna  :-\, in sicer - mama Lona -Thalia, ki je hči Žan Jaaka in Beire, oče malčkom pa je Benetton del Cuore Grande.
Sem prepričana Mašy, da imaš o Benettu in Žaku tud kakšno fotko na zalogi. :)
 

Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #287 : 19 Avgust 2006, 11:34:40
Uf, seveda imam fotke na zalogi. ;D No, od Beneta sem jih imela ogromno iz razstave v Lj in iz Open-boxa, pa se mi niso vse naložile in sem ostala potem brez ta lepih. Kakšno sigurno še imam, samo ne vem kje. Imam pa od Beneta tudi video posnetek ko je Sergi snemal. ;) Žaka sem pa videla samo enkrat, lani na vzrejnem. Klik

No, sedaj pa se za nekaj dni poslavljam. Gremo v Bohinj (mami, Tys in jaz). Vrnem se pa s slikcami, tako da boste videli kako smo se imeli. Upam, da kakšna dobro uspe in da bo vsaj približno lepo vreme.

Lepo se imejte, ko nas ne bo!



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #288 : 19 Avgust 2006, 11:39:13
oooo! polnih imen staršev pa še jaz nisem vedela! nič nisem jezna, če kej poveš. jaz bom več lahko povedala naslednjo soboto, ko jih bom videla. pa tudi slikala jih bom, tako da vam bom tudi "lušte" naredila s fotkami. sicer men jih je katja že kar nekaj poslala ampak, ker niso moje jih raje ne bom lepila sem. brez skrbi pa, da si bom v soboto (danes teden) dala duška (s fotkanjem in čohljanjem). oooo, komaj čakam!


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #289 : 19 Avgust 2006, 11:43:14
a je tisti samec s kupiranimi ušeski Benetton?
pa nekaj me zanima. sicer malo trapasto vprašanje ampak vseeno... a kastrirani samci in sterilizirane samice tudi lahko sodelujejo na razstavah? saj vem, da to ni smiselno ampak kar tako me zanima...informativno.


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #290 : 19 Avgust 2006, 11:47:09
Citiraj
a je tisti samec s kupiranimi ušeski Benetton?
Benetton je s kupirani ušesi ja, tale. ;)

Citiraj
pa nekaj me zanima. sicer malo trapasto vprašanje ampak vseeno... a kastrirani samci in sterilizirane samice tudi lahko sodelujejo na razstavah? saj vem, da to ni smiselno ampak kar tako me zanima...informativno.
Ne, ne smejo.

Lp



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #291 : 19 Avgust 2006, 11:58:31
Hvala!  :o


Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #292 : 19 Avgust 2006, 12:38:35
Sterilizirane samice lahko sodelujejo na razstavah.Za samce pa ne vem.

lp

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #293 : 19 Avgust 2006, 12:41:48
tudi tebi hvala za odgovor ampak zdaj ena pravi da lahko, druga pa da ne smejo... in kaj bo reke tretji?  :P


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #294 : 19 Avgust 2006, 12:44:59
Sterilizirane samice lahko sodelujejo na razstavah.Za samce pa ne vem.
A lahko? Kolikor jaz vem ne smejo. Ok, moja napaka če lahko. :-[

Sem že dopustniško razpoložena in potem dajem še napačne odgovore. ;D :-[

Lp



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #295 : 19 Avgust 2006, 13:03:34

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #296 : 19 Avgust 2006, 14:17:34
Sterilizirane samice lahko sodelujejo na razstavah (so uvedli nekaj časa nazaj), vendar se lahko kje zgodi, da pa ne sme (vendar to potem piše v prijavnici). Kastrirani samci pa ne morejo sodelovati, kajti sodnik naj bi med oceno pregledal in otipal tudi samčeva moda (po domače: jajčka  :P ) - če sta oba spuščena, etc...

To je kolikor jaz vem.  :)


lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #297 : 26 Avgust 2006, 23:31:42
no, tako. sedaj sem uradno lastnica nove bokserke Dive. danes sem jo prvič videla in vsi kužki so tako čudoviti in lepi, da je bilo prav težko izbrati. v bistvu sem se malo na "blef" odločila oz. po nekem občutku. pogoj je bil, da je psička (v leglu so 4 in pa 3 samčki). ena je bela, tri pa rumene. dve sta brez beline na obrazu in ti dve sta prišli v ožji "izbor". Debby in Diva. Sem kar težko izbrala ampak pol je zmagala Diva. Verjetno me je prevzela njena radovednost in okušanje vsega. celo me je "pogrizla" in probala. pa zelo radovedna je bila. Debby pa mi deluje kot nežna dušica in je prav očarljiva. mislim, da bo bolj umirjena psička (lahko da se zelo motim, ker so stari komaj 3 tedne in sem jih prvič sploh videla v živo). je pa menda prava borka. je zadnji mladiček in so jo bratci in sestrice najprej kar "odrivali" ampak se je Debby kar hitro spravila pokonci.
kot sem že rekla...odločitev je bila težka in verjamem, da kateregakoli mladička bi izbrala nebi nikakor zgrešila.
ko sem podpisavala pogodbo sem mogla napisat psičkino ime...najprej sem razmišljala pol sem pa kar rekla...naj bo Diva. In tako je Diva sedaj naša. K nam pride v začetku oktobra in zdaj ga nikakor ne bom mogla dočakati.
no, tisti ki ste neučakani...ne me kregat ampak slikice pridejo gor kasneje (nisem doma, fotoaparata pa tudi nimam s seboj. Pa še sam 3 slike sem naredila, ker ni bilo časa za slikanje :)).


Gina

  • *
    • Prispevkov: 133
    • Točke: 4
Odgovori #298 : 27 Avgust 2006, 18:36:53
O lorry ... super. :) Ti pa verjamem, da je odločitev zelo težka, ko vidiš vse tiste pujske na kupu. Tud ime se mi dopade, Diva ... prav fletno za eno bokser damo.

Danes na CAC Trbovlje se mi zdi, da je bilo ful malo bokserjev prijavljenih, vsega skup deset.  :-\

Gina je pa znova ostala brez enega pasjega kolega in sicer zapustil nas je sosedov 13-letni bokser.  :(
Je pa to vseeno kar lepa doba za bokserja ( sploh v zadnjih časih, ko se kar nekako niža ), sploh če pomislim, da je bil frajer do pred dobre pol leta brez vseh zdravstvenih težav in nenazadnje vse do zadnjega v polni formi in igriv kot dveletnik ( kako značilno ;D). Da je že gospod v letih ga je izdajala samo popolnoma siva šnoflja.

Lp


Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #299 : 28 Avgust 2006, 11:48:53
lorry, super da imate malčico že izbrano! Se strinjam, da je izbira težka. Pri Tysu jih je bilo 9, vendar sta bila nerezervirana samo še dva samčka. Na koncu smo se nekako odločili za Tysona. :)

Gina, imaš mogoče katalog? Sally je bila ane? Sem videla njeno fotko v enem albumu (mislim da od nutelle). Pa se nekaj slik sem videla, ampak jih ne prepoznam, čeprav sta mi dva tigrasta zelo znana.
Pa sožalje ob izgubi še enega Gininega bokser prijatelja! :'(

Aja, ste dobili povabilo na II.Open-box festival? Že kdo ve če gre? ;)

Lp,
Maša

p.s.: Zvečer nalepim fotke iz Bohinja in povem kako smo se imeli.