Sibirski tiger

Mašy · 2745

Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
: 22 September 2006, 13:56:33
Za izbirni predmet moram letos narediti projektno nalogo o sibirskih tigrih. Zaenkrat imam samo eno vprašanje, drugo mi vse gre.
Kdo ve za živalski vrt kjer se lahko pelješ mimo sibirskega tigra? ??? Tole mi je postavil učitelj, ker sošolci niso dali nobenega primernega vprašanja. Pomagal mi je s tem da je ta vrt v Italiji, baje blizu Gardalanda. Če kdo ve kje to je ali kako se imenuje, prosim za odgovor. Ali pa če vsaj veste na kakšen način bi lahko to našla? Vem da ni tako težko ampak jaz vseeno ne najdem.
:-[

Lp



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1 : 22 September 2006, 14:17:13
Mogoče Parco Natura Viva?
Jaz sem bila tam lani in smo se z avtomobilov peljali mimo tigrov (v tamkajšnjem safariju).

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #2 : 22 September 2006, 14:28:53
Azu pa si me prehitela ... sicer sem si malo ogledala, imajo napisano da nudijo tudi dom živalim ki so na robu izumrtja, tak da bi čisto bil lahko pravi!


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #3 : 22 September 2006, 20:22:48
Mašy...če boš kaj potrebovala glede tehle tigrov lahko mene kontaktiraš. sem delala projektno v prvem letniku, pa še imam vse na računalniku. ;) edino pri tem živalskem vrtu pa ti res ne morem pomagati :-[

lp, tina

Zaenkrat imam samo eno vprašanje, drugo mi vse gre.
Tole mi je postavil učitelj, ker sošolci niso dali nobenega primernega vprašanja.
p.s.: kakšna vprašanja imate to? mislim...zakaj so potrebna? (heh.. ne znam vprašat :-[ )



Mašy

  • *
    • Prispevkov: 933
    • Točke: 14
Odgovori #4 : 22 September 2006, 22:31:18
lily, ubistvu mislim podnaslove. Smo morali potem pred razredom predstavit o čem bomo pisali in potem če je koga še kaj dodatnega zanimalo je postavil vprašanje na katerega moram poiskat odgovor. Razumeš kaj mislim? Ubistvu sem s tem vprašanjem dobila še en podnaslov: tigri v živalskih vrtih oz. nekej takega. Če me bo kaj zanima te pa vprašam. :) Jah, je lepo slišat da mi je nekdo na voljo, če česa ne bom vedela. :-*

Pa hvala Azu (in Satin)! :-* :-*

Lp



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #5 : 23 September 2006, 17:14:22
a to je to :)
no, jaz sem sicer imela vse tigre (8 vrst) (bilo nas je 5 v skupini in smo za glavni naslov imele divje mačke, jaz pa potem za svoj naslov tigre. potem pa sem opisala vsako vrsto tigra posebej (življenjski prostor, s čim se prehranjuje itd.)), ampak ti bom skušala pomagati, kolikor bom lahko (če te bo kaj zanimalo ;D;)

lp

p.s.: aja.. ni problema..rada pomagam ;) :D