APBT Blade

seba · 16401

seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
: 27 Avgust 2005, 15:46:43
No da še jaz predstavim v novi temi Blade-a!!Star je 1 leto in 6 mesecev!! ;D Je pravi crkljanec in fehtač(pod mizo fehta hrane)!! :-* Muc ne sovraži,ampak samcev ne mara!Je pravi lover,kar se tiče psičk!!Kupil sem ga v preboldu in ga imam zelo rad!!No da še malce popopam slikce! ;D

Star 1 teden!! ;D


Tukaj pa je praznoval roj.dan 1 leto! ;D

Have a nice day !!!!


insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #1 : 02 September 2005, 10:11:58
Hello Seba & Blade. :).  Midva z Budo vaju pa poznama. hehehehe


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #2 : 04 September 2005, 11:48:00
ja, Blade je pa Aikov dvojnik! pa nista iz istega legla. evo, kaj so geni in kaj je linija!

prekrasen je, res! pravi šarmer pitbullski!

a Budo pa ima rad? samo njega ali še kakšnega samca?

lp, dada



seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 12 September 2005, 12:31:44
Ta slika mi je dobra!!! ;D

HA;HA;HA;HA Ne znas stisnat zoge kot je treba....HA;HA;HA;HA

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #4 : 12 September 2005, 12:49:44
ja, ta slika je res ta boljša. ta boljša!  ;D :) :D

Blade pa je eden največjih pitbullov, kar sem jih videla. lepotec na potenco! kakšen bo šele pri petih letih!? bravo, Seba, za oba! sta prava cukra bullska!

Blade še moram malo pomučkat :). preveč je bilo vsega zadnjič, pa se nisva mogla ravno pomenit, me ni šmirglal. pa vidi se, da je zelo na tebe navezan, Seba! to je pri pitih zelo pomembno, da se pravilno psihično razvijajo. so pa deteca do drugega, tretjega leta! čeprav se meni že sedaj zdi Blade zelo odrasel.

a ima kakšne posebne finte? kako pa je kaj njegovo ljubosumje? ni bil nič na Kittano ljubosumen, ko je prišla?

lp, dada



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #5 : 12 September 2005, 12:54:38
Hhehehe, slika je res carska! :)

Mi je pa Blade res tak dobr Pitt, res ma čeljust tako da dol padeš  :o :o

HHehe, pa ko je lajal, se je kar treslo....hehe...ko je večino časa samo malo "mjavkal" sem mislil da sploh ne zna lajat, pol je pa pokazal kaj zmore :)

LP, Črt



insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #6 : 12 September 2005, 13:08:51
ehhh. ma kakšen Blade, kdo je to..men je podoben francoskemu bulldogu.. ;D :D


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 12 September 2005, 16:10:53
Insomnia, ti, ti, ti,... ;D ;D! bo tebi Seba pokazal svoj nasmeh, se mi zdi, ko ga tako malo izzivaš ;).

Blade je res XXL pitbull. me je prevzel! je pa cartek, ne glede na njegovo postavo in glas, se mu takoj vidi, da ima veliko ljubezni in da se lepo mentalno razvija.

lp, dada
 



insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #8 : 12 September 2005, 16:34:30
hehhehe malo šale  ;D :D ni to xxl pit bull.. mogla bi videt Mig-a od mojga sorodnika. že pri desetih mesecih je imel 37kg  in je bil 2x večji od Blade-a, 2x širši in nenormalno veliko glavo...tisto je za mene največji pit bull kar sem jih kdaj videl....da negovorimo kakšen je zdaj  ???  ???


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 12 September 2005, 22:53:16
Ja res je,ampak moras upostevati tudi njegovo pasmo in to je,da je mesanec med canarinsko dogo ali neki takega in pitbulla!!!Torej iz tega sklepamo,da ni cisti pitbull ampak mesanc!!! :P

Have a nice day !!!!


insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #10 : 13 September 2005, 06:28:13
kake maš ti....mama od Miga je Dona, una psica ko jo ma Hođža, samca je pa tk mel Busko doma pol sta se pa parla pa je nastal Mig, pa še drugi....


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #11 : 13 September 2005, 13:12:27
ups, vidva se bota še zrezala namesto vajinih bullov, hihihi... ;) :)!

no, jaz pri višini in veličini bullov vedno pravim, da se dajmo standarda držat, drugače ima ta pasma potem drugo ime.... ko smo bili na pijači, po pasjem pikniku, smo srečali največjega bandoga v MB. tip je rekel, da je amstaff, da ga je kot amstaffa kupil, da se pa mu zdi, da je prevelik. res je ogromen pes, sicer izredno lepega vzorca, belo-črno, z več beline, zelo simetrične postave, je pa tipična mešanica med argentinskim dogotom in amstaffom ali pitbullom, nekaj takega. star je 8 mesecev in že renči na ljudi. ima pa nekje 50 kg že sedaj, pa višino od dogota. lep pes, samo kaj ti to pomaga, če pa je že zdaj nor, lastnik pa je neki body builder in redar. no, sedaj pa sami zaključite, kje smo in kako smo.... tu delajo ljudje napake, saj pri takem norem križanju, nikoli ne moreš vedeti, kakšen bo pes, niti približno  ::).

meni osebno je Blade strašno lep pes in pravilno vzgajan. se pa vidi, da bo šarfen. kak je samo cartkan na oni slikici za 1. rojstni dan.

lp, dada






insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #12 : 13 September 2005, 13:20:29
........ne ni rec, moj ta Buda je ta najlepejci...  ;D ;D :D ;) :P


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #13 : 13 September 2005, 13:47:34
kaj sta Buda pa Blade kej ... am ... tko protii drugih psih kr Indi bo zihr hotu kj povohat ...  ??? :)



AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #14 : 13 September 2005, 13:57:22
Nastya, Buda, Blade in Aik so pitbulli (apbt = american pitbull terrier), toda nič se ne rabiš bat, če bo Indi samo povohat hotel. saj sta bila na pikniku oba, Blade in Aik, privezana. Smart se jima ni kaj preveč približeval, že ko je samo smer proti njima nakazal, mu je Ninci rekla, ne, pa je šel vstran. ni bilo nobenih problemov... bo pa problem, če bo Indi hotel še kaj več kot je smao "vohcanje". a je Indi drugače agresiven?

lp, dada



*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #15 : 13 September 2005, 14:12:39
Indi je star 4 mesce ... uh še to ne ..  ;D



insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #16 : 13 September 2005, 15:19:14
Js pa sploh nimam problemov z Budo.  :) Ni važno kater pes pride oz. katere pasme ga lahko brez skrbi spustim s povodca...sploh ni agresiven pa nikoli ni bil, tko sem ga naučil....star je pa bil eno leto 1.9.. Igra se pa z vsakemu psu ki ga sreča oz. se hoče igrat....ja pa še to srečo sem imel, da se je skotil na isti dan in isti mesec kot imam js rojstni dan ;D ::)


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #17 : 13 September 2005, 15:58:45
lpo lpo ..  ;D pol se bo pa mel Indi s kom za špilat ... hihi ;D



*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #18 : 13 September 2005, 17:12:44
Js pa sploh nimam problemov z Budo.  :) Ni važno kater pes pride oz. katere pasme ga lahko brez skrbi spustim s povodca...sploh ni agresiven pa nikoli ni bil, tko sem ga naučil....star je pa bil eno leto 1.9.. Igra se pa z vsakemu psu ki ga sreča oz. se hoče igrat....ja pa še to srečo sem imel, da se je skotil na isti dan in isti mesec kot imam js rojstni dan ;D ::)
ž


To ima v krvi, preveliko zaupljivost namreč. 8)



insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #19 : 14 September 2005, 07:00:22
ja ja ....kako pa da je to edini pit bull mislim moj da se še hoče špilat, pa ni  važno a je psica ali pes, da ni agresiven, da ne renči, laja......to pravim ko sreča psa, drugač se pa nobenmu človeku ki ga ne pozna ne pusti pobožat, se mu kar izmika?:::


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #20 : 14 September 2005, 09:20:13
Ja to je pa res!!!No jaz mam sreco,da me pozna!!!! ;D ;D

Have a nice day !!!!


AikVonFlink

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 0
Odgovori #21 : 14 September 2005, 13:33:20
ja ja ....kako pa da je to edini pit bull mislim moj da se še hoče špilat, pa ni  važno a je psica ali pes, da ni agresiven, da ne renči, laja......to pravim ko sreča psa, drugač se pa nobenmu človeku ki ga ne pozna ne pusti pobožat, se mu kar izmika?:::

Insomnia, vsi pitbulli so v svoji mladosti zelo razigrani in jim ni problem, ali je pes ali psička, se igrajo z vsemi. moj Aik se je do svojega drugega leta neprestano igral z vsemi, eno leto je vsaki dan po 8 ur preživel z bratovim belim švicarjem in dobermanom in tudi jaz sem se spraševala, kako to, da se moj lepo igra, če so pa ti psi nepopustljivi do drugih psov. sem bila prepričana, da se bo Aik celo življenje igral z vsemi kužki, pa ni tako... in to se mi je isto zgodilo pri obeh bull pasmah: pri pitu in pri bullyju. ko sta dosegla zrelost, so se igre s samci končale. bully je tako ali tako potem zasovražil vse pse brez izjeme in tudi zaganjal se je v njih, medtem ko ima Aik nekaj prijateljčkov, s psičkami si je v glavnem z vsemi dober, ni pa napadalen, če gre pes normalno mimo njega in ne kaže znake agresije.

ja, tole do ljudi pa je tudi tipično pitbullsko. moj Aik vedno čaka, da mu jaz rečem, naj pozdravi, če tega ne sliši, se tudi ne pusti pobožat. sicer se ljudi razveseli in jih ima rad, samo božat se mu pa ni neka čaga glih.

lp, dada



insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #22 : 14 September 2005, 15:05:30
js govorim kakšen je. vse druge pit bulle ki poznam so namreč agresivni...npr. že pri šestih mesecih napadajo veliko večje pse...mojga je zadnjič eden napadel- Buda ga je nekaj časa gledal in kot da ni bilo nič-spet ga Buda vabi v igro on pa spet napade in vgrizne Budo?? Pa tudi mačke ko vidi vzunaj lepo gre do nje in se hoče igrat ali pa ko jo vidi na daleč jo samo pogleda in gre naprej- sploh se ne zaganja za njo...na nek način se mi zdi da sem mu izbral pravo ime  ::)


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #23 : 14 September 2005, 17:49:16
Insomnia, vsi pitbulli so v svoji mladosti zelo razigrani in jim ni problem, ali je pes ali psička, se igrajo z vsemi. moj Aik se je do svojega drugega leta neprestano igral z vsemi, eno leto je vsaki dan po 8 ur preživel z bratovim belim švicarjem in dobermanom in tudi jaz sem se spraševala, kako to, da se moj lepo igra, če so pa ti psi nepopustljivi do drugih psov. sem bila prepričana, da se bo Aik celo življenje igral z vsemi kužki, pa ni tako... in to se mi je isto zgodilo pri obeh bull pasmah: pri pitu in pri bullyju. ko sta dosegla zrelost, so se igre s samci končale. bully je tako ali tako potem zasovražil vse pse brez izjeme in tudi zaganjal se je v njih, medtem ko ima Aik nekaj prijateljčkov, s psičkami si je v glavnem z vsemi dober, ni pa napadalen, če gre pes normalno mimo njega in ne kaže znake agresije.

ja, tole do ljudi pa je tudi tipično pitbullsko. moj Aik vedno čaka, da mu jaz rečem, naj pozdravi, če tega ne sliši, se tudi ne pusti pobožat. sicer se ljudi razveseli in jih ima rad, samo božat se mu pa ni neka čaga glih.

lp, dada

Moj prav čaka da ga bo kateri od mimoidočih pobožal, še poštarju se nastavlja. :D



insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #24 : 14 September 2005, 19:28:07
no vidiš moj pa  nobenmu ne nastavla ... ima rajši psice  :D ;D


*matei*

  • pejnourt
  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: -35
  • Porihtanc
Odgovori #25 : 14 September 2005, 21:54:59
no vidiš moj pa  nobenmu ne nastavla ... ima rajši psice  :D ;D

Fojter, kake maš....me prav zanima če je tvoj še tako nebogljen proti mojemu, kot je bilo možno opaziti v leglu.....



insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #26 : 15 September 2005, 07:01:06
kaj???  ???  ???  ??? o čem ti govoriš???  ::) ???


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #27 : 15 September 2005, 07:07:33
Dajta vidva razcistiti v temi pitbull o vsem!!!Smetita mi te temo!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Have a nice day !!!!


insomnia

  • *
    • Prispevkov: 23
    • Točke: 0
  • Have a smile :)
Odgovori #28 : 15 September 2005, 07:58:36
hoče batine kebabči  ;D  ;D  ;D  ;D


seba

  • *
    • Prispevkov: 57
    • Točke: 0
Odgovori #29 : 23 September 2005, 17:16:45
Tukaj sta pa kitana in blade v foto-pozi!!! ;D




Have a nice day !!!!