Hrana za sterilizirano psičko

husky_girl · 3599

husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
: 13 Oktober 2006, 11:35:15
Nikjer nisem odkrila teme za prehranjevanj sterelizirane psičke ???
Zato vas prosim, da če kod ve kaj v zvezi s tem, da mi malo opše, ker res ne vem, s katero hrano nej hranim mojo pravkar sterilizirano Sany, da se bo čim manj zredila ??? ;) ???
+1

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1 : 13 Oktober 2006, 11:37:48
Nadaljuj z normalnih hranjenjem. Sploh ni nujno, da se bo začela rediti, najina se recimo ni. Če boš opazila, da se kljub enaki količini sprehodov in enaki hrani redi, potem ji pa takoj zmanjšaj količino hrane. Potem boš morala paziti še na priboljške in vse kar dobi mimogrede, da ne bo tistega preveč. Zaenkrat pa brez panike. ;)


Lp nina



rina

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.564
    • Točke: 24
Odgovori #2 : 13 Oktober 2006, 23:51:16
Mogoče to že na veterini naročijo, če ne pa tudi ne bo škodilo.
Menda je dobro, da prvih nekaj dni po sterilizaciji psico hranimo s konzervirano hrano, katero psica potem lažje iztrebjla. Zaradi rane in šivov to, da se ne napenja preveč.


Los je car!


husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #3 : 14 Oktober 2006, 14:27:27
Hvala obema, za odgovore ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


pandy

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 1
  • pandy
Odgovori #4 : 14 Oktober 2006, 15:06:25
meni so že na veterini dali posebno hrano za po operacijah.in je tisto jedla prvih 5dni,potem pa normalno naprej.
je pa zelo kvalitenta hrana...poskusi vprašati na vaterini


lp
mateja

Pandy in Rexy sta cukrčka dva,ki sta v mojem srčku doma!!!


Ribica_Tina

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 3
Odgovori #5 : 14 Oktober 2006, 15:29:19
tudi mi smo Shanno hranili z običajno hrano (briketi). pazili smo le, da ji nismo poleg tega dajali kakih težje prebavljivih zadev (kakih kosti, bikovk ipd). pa mislim, da je dobila kak pokuhan riž z zelenjavno juho ;)
verjetno ti, kot lastnik, najbolje veš, po čem tvoja psička nima problemov s prebavo. pa delaj po občutku....



husky_girl

  • *
    • Prispevkov: 255
    • Točke: 3
Odgovori #6 : 08 November 2006, 22:16:35
No, zdej je pa že skoraj mesec od sterilizacije ;D
Hranila sem jo še malo več kot prej, ampak se ni nič zredila.Sva zelooo veliko migale ;D
Sploh Sany ;D

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself. (Josh Billings)

http://saniya.moj-album.com/


Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #7 : 29 November 2006, 17:59:25
Sej pomoje se večina psov po sterilizaciji zredi zaradi preveč hrane oziroma premalo gibanja. Če se bosta dosti gibali ni straha da se bo zredila.

"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."