vprašalnik

roxa · 16064

Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #30 : 28 Oktober 2006, 19:16:44
1. Pes in maček (za mačka ne skrbim jaz)
2. ProPlan - losos, hrana, ki mi je prva prišla pod roke in jo moj pes zelo rad je tudi po več kot pol leta + ne pojavljajo se problemi kot pri prejšnji hrani.
3. Da (ker mu v vseh pogledih zelo odgovarja)
4. Da (frolice, sir, salamca, kosti, kruh, kakšni makaroni in polenta občasno)
5. Da - ker dobim hrano ki jo potrebujem da je z mojim psom vse OK
6. /
7. Ne - se držim načela ne menjaj kar je dobro ker novo ni rečeno boljše
8. Da - vendar bi v primeru da psu hrana nebi odgovarjala menjala tudi za dražjo hrano
9. Da (Nekoč so mi ljudje zelo dobro razložili zakaj so nekater vrste hrane zanič in zakaj so druge dobre) in ne (nekateri znajo močno pretiravati (pa ne govorim o tistih, ki morajo res pazit pri pasji prehrani ampak o ljudeh ki komplicirajo zaradi malenkosti in povsod najdejo kaj slabega))
10. Da
11. Krtače in ostala oprema za grooming, povodce in ovratnice ki bi bile drugačne od tistih v trgovinah
12. Do sedaj sem kupila samo enkrat - če bi našla kaj uporabnega bi še kdaj z veseljem
13. Do sedaj - pin krtača

1. Seveda - sem sicer kupila bolj ko ne vse na začetku ampak grooming opremo je potrebno malo posodabljat, kakšen povodec mi tudi nebi škodil
2. Predvsem ne dobim opreme za velike pse (če pa je je redko ustrezne kvalitete za psa "s kilažo") - najbolj si želim oprsnice, najlonskega nagobčnik sem z veliko mučenja dobila, povodci z dovolj močnimi karabini, fancy ovratnice za večje vratove (recimo tiste z ruticami) in seveda dovolj dolge zatezne ovratnice ki po možnosti niso debele pa so vseeno močne (sem jih našla celo v eni trgovini pa še to smo bolj na tesno)
težave pa imam tudi z grooming opremo za tip dlake mojega psa, največji problem so škarje
3. Ne
4. Zato kar lahko kupim DA
5. Seveda
6. Da in ne - obožuje konga (polnjen s sirom ali če se jaz igram z njim) in vrv za vlečenje (če se jaz igram z njim) - če je sam mu igrače večinoma niso zanimive

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #31 : 28 Oktober 2006, 19:34:02
Vprašalnik




1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega?Imam  psa
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano?Oba dva jesta Pro Plan, ker jima zelo odgovarja
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka?Da.
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to?Dobita pasje kekse, pasjo čokolado, sir, klobase,..
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?Da.
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?/
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša?Odvisno, če bi bila psoma všeč.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar?Včasih, ker sem še odvisna od staršev.
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?Da.
10.   Ali hodite na razstave?Ne.
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?/
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?Včasih.
13.   Kaj kupujete?Razno opremo za psa.


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?Da. Kupujem povodce, posode, ovratnice, igračke.
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite?Želim si malo več ovratnic in povodcem za tavelikemrcine.
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik?Še kar. Čeprav se mi zdi, da imajo za male pse malo več opreme.
4.   Se vam zdijo cene visoke?Da.
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste?Da.
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad?Zelo rad ima žoge.





Hvala!




m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #32 : 29 Oktober 2006, 19:53:52
Vprašalnik




1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? PSA
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Dolgočasa s hillsom, vendar zaradi čedalje slabše prebave sedaj probavamo druge, trenutno smo na evkanubi, ker pač spada med boljše hrane pa v tisti trgovini kjer ponavadi kupujemo nimajo ravno hude izbire hran.
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? Če bi iskali po celi Sloveniji bi se sigurno našlo še kaj boljšega.
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? Da, praktično vse kar se prodaja v zoo trgovinah od raznih palčk, piškotov, kosti,...
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?Da, vendar bi v posameznih trgovinah morali imeti več vrst kot le 2.
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?/
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša?Odvisno.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? Ni ravno ovira, vendar pa je pomemben dejavnik, zlasti ker je ne kupujem sama še zaenkrat.
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?Odvisno kdo mi svetuje
10.   Ali hodite na razstave?Ne.
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?/
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi? Če bi hodila bi sigurno kupovala
13.   Kaj kupujete?


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?Da, od krtač, šamponov, oprsnic, ovratnic, igrač, povodcev (če se le da kupujem luškane  ::)povodce, zato obožujem firmo rogz for dogz, ter seveda se najde tudi kakšen flexi),....
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? Večjo izbiro luškanih povodcev in ovratnic za večje pse, pa mogoče za novo leto igračke z božičnimi motivi  ::) :P :)
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik? Da
4.   Se vam zdijo cene visoke?Da.
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste?Da.
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad?Da, žoge, konge,...

Mislim, da se ima moj pesjanček kar v redu, čeprav vem da bi bilo lahko boljše.






*LuNa*

  • *
    • Prispevkov: 806
    • Točke: 10
Odgovori #33 : 29 Oktober 2006, 21:26:08
1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? Psa.
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Arden Grange. Smo imeli že Hills pa Nutro, ampak je ta doslej najboljša.
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? Sigurno je med najboljšimi an anšem tržišču.
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? Največkrat hrenovke in sir, včasih pa tudi kakšnbe kupljene piškotke različnih znamk.
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču? Delno. Predvsem bi me zanimale realne ocene kakovostni hrane.
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji? Čim bolj naravno in čimbolj kakovostno hrano brez nepotrebnih dodatkov.
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? Da.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? Da in ne. Če gre za res kvalitetno hrano, ki psici odgovarja, potem denar ni ovira, v kolikor seveda hrana ni precenjena.
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to? Da, če gre res za strokovno svetovanje in ne le prepričevanje za nakup.10.   Ali hodite na razstave? Tudi.
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi? Več testnih vzorcev, pa ne samo hrane ampak tudi drugih pripomočkov.
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi? Ponavadi se ob njih niti ne ustavim.
13.   Kaj kupujete? Do sedaj sem kupila samo razstavno vrvico, ker jo v nobeni pasji trgovini nisem dobila (zaradi barve).


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete? Da. Ovratnice, povodce, pripomočke za nego, ležišče, boks, igrače ..
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? Več različnih ovratnic in povodcev (pa ne samo za majhne pasme), bolj kvalitetna in profesionalna oprema (recimo aporti, povodci za sledenje ...).
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velika? Ne.
4.   Se vam zdijo cene visoke? Ja in ne. Glede na kvaliteto so cene velikokrat previsoke.
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? Ne bi imela nič proti.
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? Najraje ima plišaste igrače, s katerimi se da vlečt. So pa vse ponavadi že prvi dan strgane, tako da je kvaliteta na nuli. In pa razne cvileče igrače, kongi ...

Psarna Lunca's - vzreja labradorcev
http://luncas.vovk.si


Melizia

  • *
    • Prispevkov: 59
    • Točke: 1
Odgovori #34 : 03 November 2006, 08:39:19
Vprašalnik


1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? Lastnica psa.
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Hranim ga s hrano Eukanuba, ker jo je jedel že pri vzreditelju.
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? Ne, ker sem ugotovila, da mu barva dlako. Zato jo bom zamenjala naslednji teden.
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? Ja. Pasje piškotke različnih znamk.
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču? Da.
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji? /
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? Odvisno. Mogoče psu nebi bila nova hrana všeč.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? Ne.
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to? Ja pomembno mi je. Ravno včeraj sem izvedela da Evkanuba višavcem barva dlako. Če mi tega nebi povedali bi bil moj višavec čez eno leto čisto rjav. Seveda je pa odvisno tudi od tega kdo svetuje.
10.   Ali hodite na razstave? Ne
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi? /
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi? Ne
13.   Kaj kupujete? /


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete? Ja. Igrače, povodce, oprsnice, ovratnice, posodice za hrano, pripomočke za nego...
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? Več izbire ovratnic, oprsnic, povodcev...
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik? Ne.
4.   Se vam zdijo cene visoke? Za določene stvari ja, za določene ne.
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? Da
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? Obožuje igrače kot so plišaste igrače, žoge ki piskajo, vrvi z vozlom na koncu...


 Mislite da je vaš ljubljenček zadovoljen ali mu lahko ponudite več, ter kaj bi mu ponudili? Dajem vam prostor, da napišete kaj si mislite o vsem tem-lahko napišete svoje želje in pričakovanja.

Moj kuža ima vsega dovolj in je srečen, vesel in nas vsak dan spravlja v smeh.





*alfa*

  • *
    • Prispevkov: 170
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 03 November 2006, 10:33:28
1.pes
2.Hranim ga z Proplanom ker ga je jedel že kot mladiček.
3.Da
4.Da. Pasje piškotke, različne.
5.Da
6./
7.Odvisno od psa.
8.Da in ne.
9.Da.
10.Ne.
11./
12./
13./

1.Da. Igrače, ležišča, priboljške, ipd.
2./
3.Da.
4.Da in ne.
5.Da.
6. Da.Najrajši ima žogice in vrvi z vozli.

Moj pes je zelo zadovoljen.

lp urška


roxa

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 1
Odgovori #36 : 05 November 2006, 20:16:10
Ja, tudi mene zanima, ker me ta trditev malo moti in mi ni čisto jasno.
LP

ker se bom potrudila in izboljšala ponudbo o kateri je govora v vprašalniku..tako vam bom pomagala :)



Kast

  • *
    • Prispevkov: 1.317
    • Točke: 9
Odgovori #37 : 05 November 2006, 20:59:42
Najbrž je vprašalnik za kako tržno raziskavo, na podlagi katere rezulatati naj bi pripomogli, da bi trgovec v pet shopu prišel do informacij, kaj si lastniki hišnih ljubljenčkov želijo za svoje pse oz. kako popestriti ponudbo in povečati prodajo. Z boljšo ponudbo pa bi bili zadovoljni tako lastniki kot psi, mačke...vsaj tako si jaz to razlagam...
He, he...potem pa pri moji domnevi nisem veliko zgrešila  ;)
LP


roxa

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 1
Odgovori #38 : 06 November 2006, 17:19:00
dobra intuicija-smrček :P 8) ;D



pandy

  • *
    • Prispevkov: 120
    • Točke: 1
  • pandy
Odgovori #39 : 13 November 2006, 18:07:40
1. lastnica mačke in dveh psov
2. maček je wiskas, psa pa briketke Olimp in domačo hrano
3. mislim,da ker zaenkrat še ni negativnih posledic
4. psa dobivata piškotke in čokolado,kadar jo jaz jem vpriču njiju,ker sta zelo sladkosnedna (samo to se zgodi zelo malokrat)  :)
5. da
6. /
7. hm...če bi mojemu psu ustrezala,ker vsaka hrana ne ustreza vsakemu psu
8. včasih,kadar financiram sama
9. odvisno kdo svetuje in kaj svetuje
10. ne
11. /
12. /
13. /


1. DA,oprsnice,igrače,nagobčnik,povodce,ovratnice...šampone,klešče za kremplje,kliker :) ....
2. mislim,da je dobra izbira
3. da,je spremenljivo
4. določene stvari so v trgovinah za živali veliko dražje,kot v ostalih trgovinah (npr. ovratnica v trgovini za živali 1300sit,v eni x trgovini pa 500sit,pa je kvaliteta enaka)-vsaj iz mojih izkušenj
5. da
6. DA,igračke na vrvicah,žoge,piskajoče igračke,frizbije...


Da,moji navihanci so srečni in zadovoljni,saj jim nikoli nič ne manjka tudi svobode ne :) :) :)

lp
mateja

Pandy in Rexy sta cukrčka dva,ki sta v mojem srčku doma!!!


**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #40 : 13 November 2006, 19:22:35
1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega?3 mucki in 2 psa
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano?ProPlan, ker je hrana kvalitetna, ugaja pa obema pesjanoma.
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka?Ne, razmišljam o prehodu na Royal Canin, če pa bi bile kakšne res vrhunske hrane v Sloveniji, bi hranila z njimi.
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to?Kakšni Dropsi različnih okusov, v pasji šoli sirčki- posladki za tamalo, razne žvečilne kosti, kar se pač da dobit...
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?Ne, čeprav so hrane večinoma kvalitetne, še vedno mislim da je premajhna ponudba hran 1. klase, ali pa je sploh ni  ???
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji? Ne vem, ker hran ne poznam, sem pa že slišala za ene par zares dobrih- pozabila ime
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? Seveda.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar?Ne.
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?Dam na to, čeprav se raje posvetujem z veterinarjem ali strokovnjakom, namesto da poslušam trgovce, ki tako ali tak hrano hočejo samo prodati ( saj večina).o
10.   Ali hodite na razstave?Brez psa  ;D
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?Uh, je vsega dovolj, mogoče malo pogrešam penasta ležišča (?)
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?Samo parkrat- večinoma ne.
13.   Kaj kupujete? Ponavadi povodec, ovratnico- odvisno od trenutnega finančnega stanja  :P


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete? Ja, seveda kupujemo, karseda kvalitetno in tudi malo estetsko...
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? Sem zadovoljna.Mogoče edino kakšne zares dobre trimerje v vsaki pet trgovini.
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik?Če gledam ponudbo drugih držav-ne, drugače pa sem še kar zadovoljna.
4.   Se vam zdijo cene visoke?Svinjsko visoke, za kakšno popularno stvar.
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? Kdo ne bi  ;)
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? Oba sta nora na igrče- pravzaprav vsi. Ron se rad vleče in cufa, Kana raje prinaša žogice, mački pa samo da se premika.


 Mislite da je vaš ljubljenček zadovoljen ali mu lahko ponudite več, ter kaj bi mu ponudili? Dajem vam prostor, da napišete kaj si mislite o vsem tem-lahko napišete svoje želje in pričakovanja.
Če ne bi bila odvisna od staršev, bi mji ljubljenčki imeli 10x več nepotrebnih stvari, tako imajo tisto ta nujno in tisto ta rezervno- popolnoma zadovoljna.


[/quote]



Bugz

  • Bugz 4ever
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 796
    • Točke: 94
  • ...pasje življenje...
Odgovori #41 : 06 December 2006, 09:52:10

1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? Sem lastnica psa
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano?Hranim ga z briketi Canidae, hrano Nature diet in kuhano hrano
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka?glede na ponudbo v sloveniji se mi zdi Canidae najbolša hrana
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to?Seveda, za treninge hrenovke, sirček, poli doma pa bikovke,AG pribolške, razne druge pribolške
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?Lahko bi bila večja izbira
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?Za zdaj sem zadovoljna z Canidae, mogoče kakšno hrano iz najvišjega kakovostnega razreda
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša?Ja
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar?Ne, mislim pa da pri nas kakšne res pretirano drage hrane ni
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?Ja
10.   Ali hodite na razstave?Ne
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?/
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?/
13.   Kaj kupujete?/


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?Ja
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite?Več različnih povodcev, ovratnic, oprsnic,...
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik?Ne
4.   Se vam zdijo cene visoke?Odvisno, nekatere stvari so res predrage
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste?Seveda
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad?Ja, najraje ima aport iz Jute in debelo vrv z vozli


 Mislite da je vaš ljubljenček zadovoljen ali mu lahko ponudite več, ter kaj bi mu ponudili? Mislim da je zelo zadovoljen ker ga ima celotna družina zelo rada in mu posvetimo ogromno časa. Mogoče bi na Slovenskem tržišču res lahko malo znižali cene, ker meni se zdi recimo 11000 za ležišče Comfort malo preveč, če pogledamo na to da sploh nevemo če bo našemu psičku všeč in da ga lahko recimo tudi zgrize  :o pa gre 11000 v nič. Predvsem pa bi rada večjo ponudbo povodcev, oprsnic in ovratnic


"He is your friend, your partner, your defender, your dog. You are his life, his love, his leader. He will be yours, faithful and true, to the last beat of his heart. You owe it to him to be worthy of such devotion."


Taroman

  • *
    • Prispevkov: 298
    • Točke: 0
Odgovori #42 : 27 Februar 2007, 13:53:05
1.) Sem lastnik psa.
2.) Hranim ga z hrano hills, ker imam s to hrano najboljše izkušnje.
3.) Mislim da. Tari z njo še ni imel problemov.
4.) Seveda, za nagrado. To so pasji sadni keksi, pasja čokolada in kakšna hrenovka pa še bi lahko našteval :)
5.) Ne najbolj.
6.) Ne vem ne poznam veliko tujih hran saj kupujemo večino v Sloveniji. Drugače pa kakšno iz najvišjega kakovostnega razreda.
7.) Takoj ko se najde. Trenutno se to še ni zgodilo.
8.) Ne. Seveda s ceno ne bi preveč pretiraval.
9.) Ne veliko ker kakšnemu psu bolj ugaja recimo Canidae mojemu psu pa kakšna druga.
10.) Ne imam mešančka. Drugače pa gotovo bi.
11.) /
12.) /
13.) /

1.) Da. Kupujem večinoma kar trpežno opremo da zdrži dalj časa in ki nam jo prodajalec svetuje.
2.) Gotovo večjo ponudbo vsega.
3.) Ne.
4.) Kupuje vbistvu moja mami, tako da...če se njej zdi drago.
5.) Tega se pa nikoli ne branim :)
6.) Seveda ima rad igrače. Najraje ima igrače, ki piskajo, svojo blazino na kateri spi pa še kaj bi se našlo.

Mislim da je Taro srečen in da mu trenutno nič ne manjka.



pika*

  • Gost
Odgovori #43 : 27 Februar 2007, 14:05:28
1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega?lastnica psa
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano?Eukanuba. Poskušali smo jih kar nekaj vendar se je najbolje obnesla Eukanuba (iztrebek, vonj hrane, vonj zadaha, ješčost...)
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka?Ja.
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to?Da. Pasji piškoti.
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?Da.
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?Zaenkrat nimam posebne želje.
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša?Da.
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar?Ne.
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?Da.
10.   Ali hodite na razstave?Ne.
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?Zaenkrat še nisem bila na nobeni razstav, zato ne vem, kaj tam sploh ponujajo.
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?Zaenkrat, ne.
13.   Kaj kupujete?-


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?Uporabno, kvalitetno.
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite?Zaenkrat sem še vse dobila kar sem potrebovala.
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik?Lahko bi bil še večji.
4.   Se vam zdijo cene visoke?Kar visoka, da.
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste?DA!
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad?Rad ima igrače vendar ne ko je sam doma:) Obožuje žoge.



danaja

  • *
    • Prispevkov: 82
    • Točke: 2
  • moj mali princ
Odgovori #44 : 27 Februar 2007, 21:32:18
1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? psa
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? hills in nutra gold ker mu samo to ustreza in nima zdravstvenih težav
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? glede na vse, kar sem poskusila doslej, je to edino, kar je zanj sploh dobro
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? prašičji uhlji, kosti, razni pasji piškotki,....
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču? ponudbe dovolj, ne pa povsod
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji? povečini dobim kar rabim
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? da
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? ne
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to? vsekakor ,mi je pomembno, vendar upoštevam izključno samo nasvete veterinarja, ki mojega psa pozna in pa samo sebe,ker psa najbolje poznam - mnenja trgovcev, ki bodo ''strokovno svetovali'' izključno z namenom prodati, me pa prav malo brigajo
10.   Ali hodite na razstave? ne
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?
13.   Kaj kupujete?


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete? po potrebi; ovratnica, povodec, sklede, krtače, glavniki, pa robčki in tekočine za uhlje in oči ipd.
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? recimo potovalno skledo z ustnikom dovolj širokim za precej velike pasme, večjo izbiro mehkih širokih ovratnic (večinoma vidim samo usnjene), kvalitetnejša stojala za sklede, pa večjo izbiro česal.
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik? kakor se vzame, izbire brezzveznih drobnarij je ogromno, kar me bolj moti je to, da zaposleni v teh ''specializiranih'' trgovinah nimajo pojma, kaj prodajajo in mi povečini ne znajo svetovati že pri malenkostnih vprašanjih
4.   Se vam zdijo cene visoke? odvisno kaj kupujem, je pa marsikatera cena pretirano visoka
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? a ni to logično ::)
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? ima vse živo, najraje stvari, ki piskajo.

ja, zdi se mi, da je Dante zadovoljen, nič mu ne manjka (če bi mu, se zna kar hitro pritožit ;))

Pozabil sem veliko imen ljudi, ki so se dotaknili mojega življenja. In si zapomnil veliko imen psov - ker so se dotaknili moje duše.


aussie

  • *
    • Prispevkov: 125
    • Točke: 0
  • Sunshine Coast, Australia
Odgovori #45 : 27 Februar 2007, 22:36:57
Vprašalnik

1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? 2 psov
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Belcando + kuhano hrano; Zakaj Belcando? Zaenkrat "sprobavam" to hrano in jima je všeč...
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka? Kaj pa je najboljši izbor? ;)
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to? kakšne kostke, pasje piškotke, pasjo čokolado,...
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču? zelo
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji? hm...nimam pojma...je še kakšna?  :)
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša? ja, če je "boljša" za psa
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar? ne!
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to? seveda
10.   Ali hodite na razstave? ne
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi? /
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi? /
13.   Kaj kupujete? /


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete? večinoma ne, sem pa tja kakšen povodec, igračke,...
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite? imaš vse, kar ti srce poželi :)
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik? glej zgornji odgovor
4.   Se vam zdijo cene visoke? ne
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste? ja
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? ja, zelo: piskajoče igračke, vrvi za vlečenje, žogice,...


 Mislite da je vaš ljubljenček zadovoljen ali mu lahko ponudite več, ter kaj bi mu ponudili? Dajem vam prostor, da napišete kaj si mislite o vsem tem-lahko napišete svoje želje in pričakovanja.
Uf...mislim, da se imajo moje zverine prav fajn v moji družbi in da jima čisto nič ne manjka (prav tako kuncu in papagaju). Ker v okviru mojega prostovoljnega dela pri dzzž med drugim hodim tudi naokoli in preverjam, kakšno je stanje živali, imam odličen vpogled v "povprečno slovensko ravnanje" z ostalimi živimi bitji, ki niso človek. Zato včasih sama pri sebi mrmram, ko gledam moje zdrave, navihane, "ničminemanjka" mrcine, kako lepo se imata, v primerjavi z drugimi reveži, ki dobesedno životarijo...




Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #46 : 27 Februar 2007, 22:43:03

Vprašalnik

1.   Ste lastnik mačke ali psa? Ali ste lastnik obojega? Sem lastnica psa.
2.   Svojega ljubljenca hranite s katero hrano in zakaj, ter zakaj ste izbrali to hrano? Nutro Choice - ker naj bi bila kvalitetna in za Taja je dobro le najboljše! ;)
3.   Ali mislite, da je ta hrana najboljši izbor za vašega ljubljenčka?Menim, da je zelo dobra, vendar sem odprta za nove še boljše možne brikete
4.   Ali dajete svojemu ljubljencu tudi kakšne posladke, nagrade, priboljške in kateri so to?Seveda, katere je odvisno, kaj najdem v trgovini za male živali in katere me najbolj pritegnejo, so pa seveda pomembne tudi sestavine in kvaliteta samih priboljškov
5.   Ste zadovoljni s ponudbo hrane na našem slovenskem tržišču?Še kar, vendar še vedno bi bila lahko izbira še bolj pestra in hrana še bolj kvalitetna
6.   Katero hrano si želite, da bi jo imeli tudi pri nas v Sloveniji?Zaenkrat nimam kaj posebnega v mislih
7.   Ste pripravljeni hrano zamenjati, če ugotovite, da je druga boljša?Seveda
8.   Vam je pri nakupu in odločanju za nakup kvalitetne hrane ovira denar?Raje dam kak tolar oziroma kakšen euro več in da je hrana resnično kvalitetna in dobra za mojega psa
9.   Vam je svetovanje o hrani pomembno, daste kaj na to?Poskušam se čim bolj pozanimati o hrani in rada prisluhnem vsakemu nasvetu, potem pa se na podlagi slišanega odločim sama
10.   Ali hodite na razstave?Da. Vendar samo kot obiskovalec.
11.   Česa si želite več na razstavah, oziroma na stojnicah, ki so na razstavi?Več izbire in novih zanimivih stvari
12.   Ali kupujete na stojnicah, ki so na razstavi?Vedno si jih rada ogledam in če vidim nekaj kar mi je všeč ali menim, da bi bilo nekaj všeč mojemu Taju, to tudi kupim
13.   Kaj kupujete?Različno - ovratnice, povodce, priboljške, igračke...


1.   Ali kupujete opremo za svojega ljubljenčka in kakšno kupujete?Raznorazne ovratnice, povodce, glavnike, šampone, igrače, pasja ležišča, oddejice in nasplošno potrebščine za psa - pomembno mi je da so lepega izgleda in hkrati kvalitetne
2.   Kaj si želite na našem tržišču od opreme za živali pa tega ne dobite?Bolj pestro izbiro vseh pasjih potrebščin kot so na primer ovratnice in povodce v različnih in pestrih barvah in pa pasje igrače ter na splošno večji in pestrejši izbor vseh pasjih potrebščin
3.   Mislite, da je izbira opreme za naše ljubljence dovolj velik?Ne. Moralo bi biti več in bolj raznolike izbire
4.   Se vam zdijo cene visoke? Niti ne - zelo odvisno
5.   Bi radi bolj ugodno kupovali in imeli popuste?Ugodnosti in popusti pridejo vedno prav  ;)
6.   Ima vaš ljubljenček rad igrače in kaj ima rad? Seveda, igrače naravnost obožuje... rad ima skoraj vse igrače, najbolj pa tiste piskajoče


 Mislite da je vaš ljubljenček zadovoljen ali mu lahko ponudite več, ter kaj bi mu ponudili? Dajem vam prostor, da napišete kaj si mislite o vsem tem-lahko napišete svoje želje in pričakovanja.
Je zelo zadovoljen s tem kar ima, vendar si kdaj pa kdaj tudi jaz zaželim, da bi imel kaj novega in lepega in seveda kvalitetnega, saj sam ne more povedati kaj si želi, lahko mogoče le prepoznam kakšen njegov "namig" in mu poskšam želje čim bolj uresničiti.
Vendar mu na splošno nič ne manjka in ni pri ničemer prikrajšan, saj za to poskrbim jaz, da dobi vse kar mislim, da bi mu bilo všeč ali mogoče potrebuje  in bi mu koristilo. In moram reči, da je z mojo izbiro vedno zadovoljen. :)  8)






lady_carimma

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #47 : 09 Marec 2007, 19:46:24
1.   obojega
2.   Eukanuba
3.   da
4.   da, suhi uhlji, kosti iz živalske kože...
5.   da
6.   newem
7.   odvisno, kaj je psu bolj všeč, kako se odziva na hrano.
8.   ne
9.   da
10.  da
11.  ničesar
12.  ne
13.  nič


1.   jo ne kupujemo.. je že kupljena
2.   kar pa ni pri nas pa v tujino  :)
3.   da
4.   niti ne
5.   da
6.   da, žoge, vrv za vlečenje, plišaste igračke ki jo skrijem pol pa rečem išči pa jo išče...



Urssky

  • *
    • Prispevkov: 89
    • Točke: 0
Odgovori #48 : 23 April 2007, 15:43:52
1.   Sem lastnica mačke.
2.   Hranimo jo s hrano Kitekat, ker ostale hrane preprosto NE mara. Oziroma rada ima le še Whiskas brikete.
3.   Hm...drugega tako ali tako ne je, tako da mi preostane le ta hrana.
4.   Ne.
5.   Dokaj.
6.   Nimam želja, ker kot sem že povedala, Tačka je samo dve vrsti hrane.
7.   Ja.
8.   Ne.
9.   Da.
10.   Včasih. Pravzaprav redko.
11.   Ničesar.
12.   Ne.
13.   Nič.


1.   Ne, jo že ima.
2.   Ničesar ne potrebujem, saj vse potrebno že imamo.
3.   Odvisno.
4.   Niti ne.
5.   Da.
6.   Tačka ima rada razne vrvi, za katerimi skače, oziroma jih lovi, rada ima tudi žogice.


 Mislim, da je zadovoljna.



roxa

  • *
    • Prispevkov: 297
    • Točke: 1
Odgovori #49 : 18 Junij 2011, 10:44:24
 ::)sam sem opustila idejo in jo predala nekomu drugemu.



Pika_poka

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
Odgovori #50 : 20 Junij 2011, 14:06:32
1.   Ponosna lastnica psiške :)
2.   Trainer Fitness losos - priporočilo prodajalca/prijatelja, ker je psička alergična na piščanca
3.   jop
4.   jih dobiva - so različni saj se jih tamala hitro naveliča...
5.   še kar
6.   joj nebi vedla
7.   ja
8.   ne
9.   ja
10.   ne
11.   /
12.   /
13.   /


1.   seveda jo kupujem - kupujem tako, ki ji najbolj ustreza (pri ležišču je šla z mano in je vs čas ko mi je prodajalka kazala različne modele ležala na enmu pol sm pa kr unga uzela =)
2.   moja psička je tolk nezahtevna da kar rabim to se dobi
3.   ja- če le malo pobrskaš se da veliko dobiti
4.   različno
5.   kdo pa nebi? =)
6.   seveda jih ima - rada ima use kar piska, skače in je kosmato =)


misim da je moja pikica zadovolnja s tem kar ima - žal mi je samo da ne morem biti 24 ur na dan ob njej . seveda pa ji nudim 100% use kar ji lahko.



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #51 : 21 Junij 2011, 09:25:41
1. Lastnica mačka.
2. Sanabelle, ker jo imajo zelo rade in je precej kvalitetna in poceni.
3. Ne. Lahko bi bila brez žitaric, a ker jaz ne plačujem tudi izbiram ne kaj dosti.
4. Da. To so priboljški kupljeni v trgovini (npr. whiskas, chicken snacks...) in kaki domači (sir, salama, meso...).
5. Da.
6. Ne vem. Kako malo boljše kakovosti kot sanabelle in poceni.
7. Da.
8. Da.
9. Da, a odvisno kdo mi svetuje.
10. Da, a kot gledalka.
11. Vzorčkov hrane, povodcev in ovratnic (kvalitetnih, primernih za vsakdan ne vseh polišpanih).
12. Da.
13.Po potrebi. Ponavadi priboljške in igrače.


1. Da.
2. Mislim da imamo skoraj vse.
3. Da.
4. Odvisno za kaj. Za nekatere hrane glede na kvaliteto da.
5. Seveda.
6. Ni mu pomembno če so igrače kupljene ali doma narejene. Najraje ima gumijasto igračko ki jo dobiš v čokoladnem jajčku. :D

Mislim da jim je kar v redu, mogoče bi lahko malo kvalitetnejšo hrano ampak je imel veliko kvalitetnejše pa jih ni maral.

Se opravičujem če je kje pisano v ednini kje v dvojini ker imamo 2 muca a je le 1 uradno moj.  :)