Top dog

Jasmina · 4590

Jasmina

  • *
    • Prispevkov: 321
    • Točke: 2
: 15 November 2006, 09:05:52
Vceraj sem zasledila na programu VOX oddajo Top dog-  Deutschland sucht den superhund.  :o
KAj vse si ne zmislijo nemci  ;D .. Mi je pa bilo full dobro gledat.
Sicer ne vem kako so zgledale prve avdicije, sedaj je se par kandidatov s svojimi psmi. In v tej oddaji so imeli fotoshooting ter psi so morali pokazat ubogljivost na komande sedi, prostor, stoj brez povelja, samo z gibi. sem se prav nasmejala, ker eni psi so res prav posreceni :) .. pa ocenjevali so tudi navezanost psa na vodnika.. Drugace pa je tri članska žirija, ki je na koncu enega psa (in lastnika) izločila, ostali pa so se uvrstili v drugi krog.
Je  pa na sporedu, ce se ne motim vsaki torek ob 21.10 na vox, ce si bo kdo drugi teden pogledal ;)


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #1 : 15 November 2006, 09:16:00
Tole oddajo sem si pa tudi jaz ogledala, sicer ne zdajšni del ampak tam ko so jih izločevali, je prišel lastnik dveh velikih pudljev, psa sta bila sicer res lepa ampak pudelj ni znal drugega kot stati v razstavni pozi in osnovne komande, komisija ga je prosila če lahko kužka s pomočjo trenerke ki so mu jo posodili nauči še kakšnega enostavnega trika, bil ful užaljen češ da njegov pes ni klovn, potem je še kao neki premišljeval ena izmed sodnikov v žiriji - sodnica ga je potem še neki prepričevala skupaj z trenerko, vendar se je nato odločil da tega ne bo naredil in je šel domov. Res pa je bil eden od sodniov malce nesramen s komentarji o izgledu grominga psa :-\ Majo pa VOX-u kar nekaj dobrih oddaj na temo živali. Hvala da si me spomnila finalov ne smem zamuditi ;)


majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #2 : 01 December 2006, 20:15:04
jaz pa si nisem tega ogledala, ampak verjamem , da je dobr to gledatše posebi za take kokr sm jst k svojga psička šele začenjam učit pa mi sploh ne gre :-[ :-[ :-[ :( :(.ampak sej enkrat bo pa šlo he-he-he. :-* :-*

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #3 : 01 December 2006, 20:30:03
jaz pa si nisem tega ogledala, ampak verjamem , da je dobr to gledatše posebi za take kokr sm jst k svojga psička šele začenjam učit pa mi sploh ne gre :-[ :-[ :-[ :( :(.ampak sej enkrat bo pa šlo he-he-he. :-* :-*

Čimprej v kakšno dobro pasjo šolo! ;)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #5 : 02 Junij 2007, 18:10:10
Kakšna je nagrada?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #6 : 02 Junij 2007, 18:41:43
Mislim,da so to imeli tudi na National Geographicu( se opravičujem če ni pravilno napisano  :-[ ) to odajo Top Dog.Je pa zelo zanimiva odaja :)

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #7 : 03 Junij 2007, 11:51:26
T.M.T:Nagrada je bila velika,vendar se je ne spomnim cele. :-[Vem da je bila bogato okrašena oprema za psa... :)

LeA:):Na national geographicu je samo enak naslov,drugače pa je vsebina drugačna. ;)



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #8 : 03 Junij 2007, 18:58:28
top dog sem ravno kar gledala tudi na animal planetu.
v polfinale se je uvrstila AM-jka Connie.

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #9 : 03 Junij 2007, 19:21:30
Mislim,da so to imeli tudi na National Geographicu.

Ojoj,sem zamešala ::)...Sem mislila na Animal Planetu.

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #10 : 03 Junij 2007, 19:45:29
jaaaaaaaaaaaaaaaa...tudi jaz redno spremljam top dog :o ceprav nemskega top dog je ze kar nekaj casa konec(sedaj ponavljajo ::)) t.n.t. mopsek kalle je dobil za nagrado profi slikanje in njegova slika na naslovnici zelo brane nemske revije DOGS magazin in pa zelo,zelo,zelo fletno ovratnico od firme http://www.kokovonknebel.com,katera lastnica le te je bila tudi v strokovni komisiji.drugace je pa meni osebno nemski top dog bil VELIKO bolj vsec kot pa angleski top dog(na animal planetu).tisti kateri ste oz. se gledate nemski top dog,kdo je pa bil vas favorit?meni osebno je bil najbolj vsec blond tip z belim kraljevskim pudlom 8)



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #11 : 03 Junij 2007, 20:28:28
A pinavljajo?Mi lahko poveste kdaj in ob koliki uri? :-[ PROSIM!