Za pesjanarje > Nega dlake

Šampon

(1/64) > >>

*nastja*:
no ko smo bili pri veterinarju je blo tam na polički polno šampončkov (v vrečki) in jaz seveda da sem to vzela ... tko mal za probo in bom tu mal vprašala če ste že sploh slišali za te šampončke ...

recimo en je clorexy derm, en je leniderm, en je sebo zero, en pa save derm ... v takih malih vrečkah ... če želite lahko slikam, sam da zvem če je to sploh uporabno ...  :) če pa ni za takega psa, ki ga imam jaz, pa lahko komu dam ker mamo polno psov tle ...  ;D

Lanyca:
Teh šamponov še nism vidla slišala pa sem že. Jaz raje kupujem šampone v teh plastenkah Lana ma zdaj šanpon Hobby dog z olivnim oljem. ;)

Neyka:
Nastya napiši zakaj so ti šamponi saj mora pisat.

Večina pa pri vetu dobiš šampone, ki so ali za odpravljanje prhljaja, srbečice, za občutljive pse, proti klopom,.... bolj zdravstvene uglavnem.

*nastja*:
mam pri roki, sam je vse v angleščini al pa keri drugi jeziki ... no bom napisala pa če kdo ve ...

save derm - shampoo cuti sensibili per cani e gatti ... mislim da je to italjansko ...

sebo zero - shampoo antiseborroico per cani e gatti

leniderm - shampoo all ´ idrolisato di avena per cuti sensibili o irritate

slorexy derm - shampoo igienizzante alla clorexidina per cani e gatti


to je groza ... nič ne zastopim ... ne bom uporabljala, ko bom pa šla k veterinarju pa bom vprašala ...

Neyka:
uf ne znam italijansko. AikVonFlink (če je narobe napisano mi ne zamert) zna če se bo kaj v temi oglasila. Samo tisto na koncu razumem. per cani e gatti (za pse in mačke)

Navigacija

[0] Kazalo Sporočil

[#] Naslednja stran

Pojdi na polno verzijo