Šampon

*nastja* · 149212

Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #210 : 06 Maj 2008, 14:21:34
Tuki lohk poveš čist vse  ;)



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #211 : 06 Maj 2008, 14:56:19
No daj prosim povej malo več ali pa vsaj kdaj lahko pričakujemo da se bo stvar začela prodajati? In itak mislim da je CC boljši od 1all system...tako da smo veseli :) Posebno če bodo na prodaj tudi ostali izdelki CC - recimo krtače  ;D Ki so res fenomenalne.


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #212 : 06 Maj 2008, 19:54:32
Sem dobila neke vrste dovoljenje od Črta, da kaj več povem. :)
Ja tudi jaz sem navdušena nad CC. Tudi nekaj krtač je na voljo in res so super.

No daj prosim povej malo več ali pa vsaj kdaj lahko pričakujemo da se bo stvar začela prodajati?

Hm, kar se mene tiče, bi se že lahko prodajalo, samo oblikovalci spletne trgovine še urejajo finese. Upam, da bo kmalu. Ne bom nič točnega rekla, ker bi že zdavnaj moralo biti končano, pa je vedno kaj narobe. ::) Sem že tudi jaz neučakana.


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #213 : 06 Maj 2008, 21:34:02
No potem pa komaj čakam :) Skrajni čas je bil, da se kaj takega dobi tudi pri nas in ne rabiš v tujino letati po šampone ali preko neta naročevati.


*nastja*

  • Indi & Nastya
  • *
    • Prispevkov: 2.950
    • Točke: 14
Odgovori #214 : 13 Junij 2008, 20:03:29
Ravno danes sem bila v shoppingu, pa sem kupila dva nova šampona za psa - z enim že imam izkušnje, z drugim (ki pa ni šampon ampak 'subrina') pa še ne.

No BIO-GROOM Ultra black uporabljamo že 1 leto in pol, zdi se mi super, dlaka je zelo mehka in pes zelo diši. Je na osnovi kokosovega olja in s proteini. Je posebej izdelan, da poudari črno, plavo ali drugo temno dlako. Meša se pa z vodo v razmerju 1:4

'Subrina' je pa prav tako BIO-GROOM - Silk
Vsebuje kamilico, naravno sredstvo, ki utrjuje dlako in kožo. Baje je za močnejšo in bolj gladko dlako.

Kake izkušnje imate predvsem s tem drugim 'šamponom' oz. subrino. Meni jo je prodajalka predlagala zato, da bo imel pes mehkejšo dlako, da ga bomo lažje česali



tanita

  • *
    • Prispevkov: 114
    • Točke: 0
  • Love dogs
Odgovori #215 : 08 Avgust 2008, 19:34:28
Bio-groom mora bit pa res odličen, če ga tok hvalite  ;) se pravi, da je primeren tudi za pse, ki niso čist črni, npr. za borderje?

Kako majčken in kako običajen kuža. Brez rodovnika, tudi na pogled ni ne vem kaj. Je pa bitje, polno življenja in ljubezni. (Pamela Dugdale)


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 12 Avgust 2008, 14:04:47
Jaz prisegam na E-Z Groom. To so res profesionalni šamponi (koncentrati od 8:1 do 50:1). Za svojega Westija uporabljam Cristal White (8:1) in rezultat je, ma enkraten. Neprimerljiv.



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #217 : 12 Avgust 2008, 22:29:01
Jaz prisegam na E-Z Groom. To so res profesionalni šamponi (koncentrati od 8:1 do 50:1). Za svojega Westija uporabljam Cristal White (8:1) in rezultat je, ma enkraten. Neprimerljiv.

kje se pa kupi? kakšna spletna stran,....

no,po moje je na našem tržišču najboljše kar se da dobit Chris Christensen pasja kozmetika - sicer pa,odvisno kako kaj vsakemu psu posebej paše. nkemu bezahtevnemu psu bo recimo ok recimo Trixie,enemu bolj občutljivemu ali z drugačno dlako,pa še CC ne bo ok....


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #218 : 13 Avgust 2008, 09:02:37
jaz ga naročim po telefonu direktno od uvoznika za Slovenijo in mi ga pošljejo po pošti. Ko sem pregledoval konkurenčne šampone E-Z Groomu, ne seže ne #1AS kaj šele CC do kolen, da ne govorimo o drugih šamponih komercialnega tipa.

Sicer pa, vsak po svoji pameti...



kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #219 : 13 Avgust 2008, 11:14:23
Dogman kolikšna pa je cena E-Z Groom-a?



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #220 : 13 Avgust 2008, 11:28:13
no,nam ne bi zaupal vsaj telefonske,pa malo predstavu te izdelke,da bomo lahko še ostali kaj probali? :)


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 13 Avgust 2008, 11:41:31
041730491



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #222 : 13 Avgust 2008, 12:13:51
mene pa zanima, zakaj je ta E-Z Groom šampon baje boljši kot bio groom, CC, #1as šamponi? Kakšne so prednosti in slabosti tega ter drugih šamponov.

nina


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #223 : 13 Avgust 2008, 14:50:54
Ma to moraš probat. Dvomim, da boš kje v SLO dobila šampon, ki je koncentrat 50:1!! Ko vidiš dobljeno količino (500ml=25L) in to primerjaš s ceno drugih ti je stvar takoj jasna. Jest sem prvič dobil E-Z Groom (Crystal White 8:1 in Maximum Impact 50:1) iz Amerike od frenda.
Za info: uporablja ga ameriški Groom Team, večina njih je encimskih, kar za ostale dvomim.

Drugače pa, kakor komu paše... sto psov, sto repov.



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #224 : 13 Avgust 2008, 14:57:11
In kakšna je približno cena?


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #225 : 13 Avgust 2008, 15:04:39
Ma to moraš probat. Dvomim, da boš kje v SLO dobila šampon, ki je koncentrat 50:1!! Ko vidiš dobljeno količino (500ml=25L) in to primerjaš s ceno drugih ti je stvar takoj jasna. Jest sem prvič dobil E-Z Groom (Crystal White 8:1 in Maximum Impact 50:1) iz Amerike od frenda.
Za info: uporablja ga ameriški Groom Team, večina njih je encimskih, kar za ostale dvomim.

Drugače pa, kakor komu paše... sto psov, sto repov.

joj,ma bi lahko predtavu malo,sestavo,kaj se ti zdi,mogoče kakšno spletno stran - tudi če je angleška. če bo šrekel morate probat,ne bo nobenega prepričalo ... vsaj mene ni ::)


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 13 Avgust 2008, 15:22:17
Draga Dakota,

Žal nisem prodajalec in dvomim, da si Ti kemik, da bi ti sestava opravičila kvaliteto. Mislim, da so reference v svetu dovolj, da opravičijo kvaliteto in dostopnost izdelka (pa naj bo katerikoli). Če ti je težko pljunit tistih par-in-dvajset evrov za pol litra koncentrata je to tvoja stvar. Mene je prepričalo. In nisem izgubil ampak grosse pridobil.
Plus, ne padam na komercialne fore a-la resasta dlaka, dolga dlaka, srednja,...in druge bučke. Aso za blondinke, brunete, itd tudi ekstra šamponi? Vsak naj poskrbi za svojo žival po svoji vesti.
Za spletno stran pa mislim, da če obvladaš klofanje po forumu, boš E-Z Groom brez težav našla na webu.

Q: zakaj misliš, da so CC in ostale vodice toliko dobri?? A imajo super sestavo? 



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #227 : 13 Avgust 2008, 16:02:16
Draga Dakota,

Žal nisem prodajalec in dvomim, da si Ti kemik, da bi ti sestava opravičila kvaliteto. Mislim, da so reference v svetu dovolj, da opravičijo kvaliteto in dostopnost izdelka (pa naj bo katerikoli). Če ti je težko pljunit tistih par-in-dvajset evrov za pol litra koncentrata je to tvoja stvar. Mene je prepričalo. In nisem izgubil ampak grosse pridobil.
Plus, ne padam na komercialne fore a-la resasta dlaka, dolga dlaka, srednja,...in druge bučke. Aso za blondinke, brunete, itd tudi ekstra šamponi? Vsak naj poskrbi za svojo žival po svoji vesti.
Za spletno stran pa mislim, da če obvladaš klofanje po forumu, boš E-Z Groom brez težav našla na webu.

Q: zakaj misliš, da so CC in ostale vodice toliko dobri?? A imajo super sestavo? 


dragi dogman

nisem kemik,sem pa študentka veterine z opravljenim izpitom iz kemije.glede sestave - s primerjavo z kvalitetnimi produkti se da marsikaj ugotovit. ne mi meni pravit kaj mi je težko dat za psa,ker ne vepš koliko denarja sem zapravila že za nakup psa! če me pa osebno poznaš .... mi boš prej kaj drugega očital kot to,da mi je škoda denarja za psa.  in ja,seveda obstajajo šamponi za blondinke,brunetke,barvane lase,... kje pa ti živiš,da še nisi opazil? v tem času,ko se kregaš z mano, bi že prilepil link do strani. oprosti,ampak mene tvoje kreganje in tvoji razlogi niso prepričali v uporao tega. dobro da nisi prodajalec,mislim da bi kaj hitro bankrotiral. CC in ostale proizvode so pohvalili zadovoljni uporabniki,pa ne na tvoj način,ampak malo bolj prepričljivo!


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #228 : 13 Avgust 2008, 16:15:14
Draga, kregaš se ti. Jaz sem napisal zgolj svoje mnenje, za katerega mislim, da je v demokraciji pravica. Kar se pa tiče zadovoljnih uporabnikov, sem eden od njih, a žal ne CC.
Pa pridno študiraj...




dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #229 : 13 Avgust 2008, 16:37:28
Nelly,

Oprosti ker ti nisem odgovoril. Cena Crystal White šampona je 17,50€ (475ml). Zdraven plačam še poštnino.
Ampak nič za to. S pesekom SVA ZADOVOLJNA UPORABNIKA.
Za Maximum Impact sem odkartal 25€ (475ml) + pošta. Ampak nič za to.






_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #230 : 13 Avgust 2008, 16:45:16
Draga, kregaš se ti. Jaz sem napisal zgolj svoje mnenje, za katerega mislim, da je v demokraciji pravica. Kar se pa tiče zadovoljnih uporabnikov, sem eden od njih, a žal ne CC.
Pa pridno študiraj...



ne kregam se. samo zanima me,ker bi rada tudi jaz preizkusila tale tvoj šampon,če si res tako zadovoljen. joj,ne pravim da ne smeš povedat svojega mnenja,me samo zanima kaj več o tem šamponu


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #231 : 13 Avgust 2008, 16:55:53
Cena Crystal White šampona je 17,50€ (475ml). Zdraven plačam še poštnino.

Torej sploh ni dražji od Biogrooma, za katerega smo mi plačali 10 evrov (355ml), in meša se ga 4:1. Še cenejši je.


Bom pa jaz dodala link do strani  ::)  KLIK



n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #232 : 13 Avgust 2008, 16:58:19
dogman, moje vprašanje ni bilo namenjeno spodbijanju tvojega mnenja, da šampon ni dober. zanima me predvsem, kaj si ti, kot uporabnik opazil. Zanima me, kaj so njegove prednosti pred drugimi šamponi. Kaj ima med sestavinami takega, da ga naredi boljšega. Ker sama nimam pojma o pasji kozmetiki, sem upala, da boš ti vedel povedati kaj več o tem.
Ampak na žalost, več kot da je tvoj šampon super in da so ostali jajc nisem zvedela :( Pa tudi to, da ga američani uporabljajo zame ni nek pokazatelj kvalitete, ker imam večinoma dokaj slabo mnenje o ameriških produktih.

ne zanima me kemijska sestava in ni potrebno vseh kemijskih analiz napisati. Zanima me samo kaj ti resnično misliš o šamponu... da ti je npr. všeč, ker se dobro peni oziroma ker se skoraj nič ne peni, ker ima pes potem super svetlečo dlako, ker pomaga, da ga lažje razčešeš, ker ne izsuši kože, ker ne spira ampul, ker... take stvari. Dober, super brez dodatnih pojasnil pri meni ne delujejo.

Saj za pasjo hrano tudi po televiziji pravijo, da je najboljše za naše pse, poleg tega pa "obljubljajo", da nam bo pes sam prekopal vrt, tako da ga nam ne bo treba, pa vsi vemo, da je hrana na dnu kakovostne lestvice. Ampak dokler ti nekdo ne razloži, zakaj ta hrana ni OK (da vsebuje preveč "odpadkov", ojačevalcev vonja in okusa in soli), še vedno misliš, da kako super hrano je tvoj pes.

lp nina


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #233 : 13 Avgust 2008, 17:01:30
dogman, moje vprašanje ni bilo namenjeno spodbijanju tvojega mnenja, da šampon ni dober. zanima me predvsem, kaj si ti, kot uporabnik opazil. Zanima me, kaj so njegove prednosti pred drugimi šamponi. Kaj ima med sestavinami takega, da ga naredi boljšega. Ker sama nimam pojma o pasji kozmetiki, sem upala, da boš ti vedel povedati kaj več o tem.
Ampak na žalost, več kot da je tvoj šampon super in da so ostali jajc nisem zvedela :( Pa tudi to, da ga američani uporabljajo zame ni nek pokazatelj kvalitete, ker imam večinoma dokaj slabo mnenje o ameriških produktih.

ne zanima me kemijska sestava in ni potrebno vseh kemijskih analiz napisati. Zanima me samo kaj ti resnično misliš o šamponu... da ti je npr. všeč, ker se dobro peni oziroma ker se skoraj nič ne peni, ker ima pes potem super svetlečo dlako, ker pomaga, da ga lažje razčešeš, ker ne izsuši kože, ker ne spira ampul, ker... take stvari. Dober, super brez dodatnih pojasnil pri meni ne delujejo.

Saj za pasjo hrano tudi po televiziji pravijo, da je najboljše za naše pse, poleg tega pa "obljubljajo", da nam bo pes sam prekopal vrt, tako da ga nam ne bo treba, pa vsi vemo, da je hrana na dnu kakovostne lestvice. Ampak dokler ti nekdo ne razloži, zakaj ta hrana ni OK (da vsebuje preveč "odpadkov", ojačevalcev vonja in okusa in soli), še vedno misliš, da kako super hrano je tvoj pes.

lp nina

AMEN! točno to je mene zanimalo,ampak očitno nisem znala prav razložit,kaj bi rada povedla. pa sedaj gospod misli,da se kregam z njim zaradi pasjega šampona  ???


sunset

  • *
    • Prispevkov: 215
    • Točke: 0
  • :)
Odgovori #234 : 13 Avgust 2008, 18:53:20
Da se še jaz malo vključim v debato.
Torej, v vsem tem hvaljenju E-Z Groom kozmetike, s strani dogmana, nisem našla niti enega pametnega argumenta, zakaj je tako dobra, oziroma boljša od ostalih. To, da je šampon ne vem kakšen koncentrat še nikoli ni bilo merilo za kvaliteto. In tudi cena ne pomeni kaj dosti.

dogman, a smem vprašat, koliko kozmetike, ki jo omenjaš in za katero praviš, da naj bi bil E-Z Groom boljši od nje, si v resnici preizkusil? Kajti samo tako, da recimo dve ali tri različne stvari preizkusiš lahko trdiš, da je ena boljša od druge. Imam občutek, da si se pač po domače povedano zapičil v tele šampone, ne da bi sploh preizkusil še kaj drugega. Če se motim, se opravičujem in vzamem nazaj. Ampak še vedno je ta kozmetika "najboljša" zate in tvojega psa, ne moreš pa trdit da je na splošno najboljša. Mogoče bo pa za enega drugega psa katastrofalna. Pa ne me zdaj narobe razumet, ne delam nobene reklame, ker je popolnoma enako tudi z #1AS in CC proizvodi. Ljudje bi samo radi nekaj tehtnih argumentov, zakaj je ta kozmetika zate tako dobra in zakaj jo je vredno preizkusiti. Konec koncev so forumi zato, da izmenjujemo mnenja. In ja, določena kozmetika, pa naj bo to CC, E-Z Groom, ali pa katera druga, je dobra ravno zaradi sestavin, kaj pa drugega. Saj v tem je štos, da zmešajo skupaj prave sestavine in jih obdelajo na pravi način.

Pa da ne bom samo nekaj kritizirala, še tole: E-Z Groom je prav tako kot #1AS in CC, profesionalna kozmetika, namenjena pasjim frizerjem in razstavljalcem, narejena predvsem iz naravnih sestavin in če se ne motim tudi hipoalergena (ne vem ali vsi šamponi ali samo nekateri). V glavnem po opisih in sestavinah sodeč, je kvalitetna, kako pa komu ustreza je pa drugo vprašanje. Sama sem že razmišljala o tem, da bi tudi E-Z Groom ponudila v svoji trgovinici, ker se pač trudim ponuditi čim več različnih kvalitetnih proizvodov. Različnih pa ravno zato, ker različnim psom (in lastnikom) ustreza različna kozmetika.

Joj, upam da ne bom zdaj še jaz proglašena za prepirljivko, ker moj namen res ni bilo kreganje. Sem samo hotela povedati nekaj dejstev.


dogman

  • *
    • Prispevkov: 47
    • Točke: 0
Odgovori #235 : 13 Avgust 2008, 21:28:59
No poli pa začnimo, če že tolko vztrajate
1. Šamponi so hipoalergeni
2. Priporočeni iz strani veterinarske zveze ZDA
3. Narejeni so na bazi botaničnih ekstraktov
4. Penijo se odlično (če je to merilo za kvaliteto)
5. Uporabljajo in priporočajo jih različna renomirana združenja v ZDA, kar pomeni preizkušeno kvaliteto
6. Ne dražijo sluznic
7. Niso parfumirani
8. dlaka lepa, svetleča in voljna
9. ...

Konec koncev pa glede na to draga Dakota da obvladaš kemijo, bi ti že to, da so šamponi ENCIMSKI moralo povedati nekaj o kvaliteti !?
Da ne boš porabila preveč časa za iskanje linka so za to poskrbeli že drugi (Kanchy), kateri se tudi zahvaljujem za podporo in odprte oči. Hvala bogi da ne nosijo vsi plašnic.

To bi bilo za danes vse z moje strani.

Lep pozdrav, pa odprite oči, našpičite ušesa, pa repke gor




_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #236 : 13 Avgust 2008, 23:41:47
No poli pa začnimo, če že tolko vztrajate
1. Šamponi so hipoalergeni
2. Priporočeni iz strani veterinarske zveze ZDA
3. Narejeni so na bazi botaničnih ekstraktov
4. Penijo se odlično (če je to merilo za kvaliteto)
5. Uporabljajo in priporočajo jih različna renomirana združenja v ZDA, kar pomeni preizkušeno kvaliteto
6. Ne dražijo sluznic
7. Niso parfumirani
8. dlaka lepa, svetleča in voljna
9. ...



no evo,samo po tem sem te spraševala,je blo tako težko opisat z besedami,kakšne izkušnje imaš? ::)


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #237 : 13 Avgust 2008, 23:43:44

 Hvala bogi da ne nosijo vsi plašnic.



hm,če nas konkretno zanima,zakaj se ti zdijo določeni šamponi dobri,nosimo plašnice?!

no,lahko torej jst trdim,da je vsak ,ki po tvojiem nasvetu proba šampon (po prejpnjih trditvah,da je dober,ne po zadnjem postu), naiven?

samo vprašam


_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #238 : 13 Avgust 2008, 23:44:48
Da se še jaz malo vključim v debato.
Torej, v vsem tem hvaljenju E-Z Groom kozmetike, s strani dogmana, nisem našla niti enega pametnega argumenta, zakaj je tako dobra, oziroma boljša od ostalih. To, da je šampon ne vem kakšen koncentrat še nikoli ni bilo merilo za kvaliteto. In tudi cena ne pomeni kaj dosti.

dogman, a smem vprašat, koliko kozmetike, ki jo omenjaš in za katero praviš, da naj bi bil E-Z Groom boljši od nje, si v resnici preizkusil? Kajti samo tako, da recimo dve ali tri različne stvari preizkusiš lahko trdiš, da je ena boljša od druge. Imam občutek, da si se pač po domače povedano zapičil v tele šampone, ne da bi sploh preizkusil še kaj drugega. Če se motim, se opravičujem in vzamem nazaj. Ampak še vedno je ta kozmetika "najboljša" zate in tvojega psa, ne moreš pa trdit da je na splošno najboljša. Mogoče bo pa za enega drugega psa katastrofalna. Pa ne me zdaj narobe razumet, ne delam nobene reklame, ker je popolnoma enako tudi z #1AS in CC proizvodi. Ljudje bi samo radi nekaj tehtnih argumentov, zakaj je ta kozmetika zate tako dobra in zakaj jo je vredno preizkusiti. Konec koncev so forumi zato, da izmenjujemo mnenja. In ja, določena kozmetika, pa naj bo to CC, E-Z Groom, ali pa katera druga, je dobra ravno zaradi sestavin, kaj pa drugega. Saj v tem je štos, da zmešajo skupaj prave sestavine in jih obdelajo na pravi način.

Pa da ne bom samo nekaj kritizirala, še tole: E-Z Groom je prav tako kot #1AS in CC, profesionalna kozmetika, namenjena pasjim frizerjem in razstavljalcem, narejena predvsem iz naravnih sestavin in če se ne motim tudi hipoalergena (ne vem ali vsi šamponi ali samo nekateri). V glavnem po opisih in sestavinah sodeč, je kvalitetna, kako pa komu ustreza je pa drugo vprašanje. Sama sem že razmišljala o tem, da bi tudi E-Z Groom ponudila v svoji trgovinici, ker se pač trudim ponuditi čim več različnih kvalitetnih proizvodov. Različnih pa ravno zato, ker različnim psom (in lastnikom) ustreza različna kozmetika.

Joj, upam da ne bom zdaj še jaz proglašena za prepirljivko, ker moj namen res ni bilo kreganje. Sem samo hotela povedati nekaj dejstev.

hvala za post. sem že resnično mislila,da samo jst kompliciram,in mislim tako kot ti in n+n  :)


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #239 : 14 Avgust 2008, 00:06:40
Čeprav... moram priznati, da mene to vseeno ni prepričalo. So napisane take stvari, ki jih ima tudi veliko drugih šamponov. Ne vem no... zgleda da sem jaz čudna  :P

lp nina