Čivava [Chihuahua]

ursa · 992942

kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #780 : 20 December 2007, 19:30:43
živjoo!!

Ja..am..Celje....verjetno se v celje ne bom peljala. No ne vem  ??? Samo nekaj me zanima: Kateri dan <12 ali 13.1.2008<> je razstava za čivave? In ali je na Gospodarskem raztavišču?
hvala..lep pozdrav
od mene in od KiKiii
 :P  :-* :P



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #781 : 20 December 2007, 21:04:05
oboje. v soboto je CACIB lj(ena razstava), potem je popoldne specialka za pritlikave pasme( začne se okrog 5 popoldne), potem pa še v nedeljo CACIB tormostovje(druga razstava)

se pravi vse skupaj so tri posebne razstave - torej tudi 3x na vrsti čivave. so pa roke podaljšali, tako da se imaš še možnost prijaviti ;)


Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #782 : 21 December 2007, 08:45:19



smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #783 : 21 December 2007, 11:53:27
Iii, lepotička! :-*



anchy_smile

  • *
    • Prispevkov: 42
    • Točke: 0
Odgovori #784 : 21 December 2007, 13:43:53
Wiii KaK Je lUšTkAnA :-*



Urša in Balu

  • *
    • Prispevkov: 2.879
    • Točke: 5
  • The Skateboarding Dog
Odgovori #785 : 21 December 2007, 14:05:38
iii...prekrasna je..
Enako-->srečno 2008

Živali so tako prijetni prijatelji
- ne sprašujejo in ne grajajo.

BuldogBalu


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #786 : 21 December 2007, 20:05:14
A res??? A podaljašli so rok..?? supeer..samo ne vem kje se naj prijavim  :-[ ** a mi lahko pomagate?

In tale psička je prava lepotičkaa  :-*

Včeraj je bila Kiki stara 11 mesecev..waa



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #787 : 21 December 2007, 21:56:36
Kikinka, ne smetit teme z razstavo, raje vprasaj v primerni temi :)



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #788 : 21 December 2007, 22:08:44
Se opravičujem... :-\

Clea in Lou, kje sta vidva..nekam dolgo vaju že nisem slišala.. ???

Res se opravičujem, ampak res me zanima kje naj prijavim Kiki na razstavo..samo še to mi prosim povejte!!  :)



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #789 : 22 December 2007, 03:50:25
Se opravičujem... :-\

Clea in Lou, kje sta vidva..nekam dolgo vaju že nisem slišala.. ???

Res se opravičujem, ampak res me zanima kje naj prijavim Kiki na razstavo..samo še to mi prosim povejte!!  :)

Tukej ti vse pise : http://www.pesjanar.si/forum/index.php?board=34.0



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #790 : 22 December 2007, 11:12:31
No hvalaa!! :-*

Sem jo že prijavila..Upam da me bojo še lahko prijavili..no sedaj sem pa res končala z rastavami..se oravičujem ponovno  ::)

Koga bom pa kaj srečala na razstavi.. Clea ti si prijavlena ane? Jaz grem samo na tisto 12.1.2008



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #791 : 22 December 2007, 12:33:25
mi2 z Lucy prideva pogledat... pomojm samo 12.ga... ce bo cas pa se 13.ga =)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #792 : 23 December 2007, 10:35:09
No super..potem pa se vidimo..saj vas bo kar nekaj, ane??
Clea, Lou, Jinx...potem pa se ti in tvoja psička..super  :-*
Samo nekaj me zanima..jaz še nikoli nisem bila na razstavi da bi tekmovala..zato me zanima kaj pomeni dovod psov in kaj ocenjevanje psov?

Hvala za odgovore.. cauu  :-*  :-* :-*  :-*



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #793 : 23 December 2007, 11:49:34
dovod psov pomeni, do kdaj moraš biti na razstavi. Ocenjevanje pa kdaj greš v ring, da sodnik psa oceni. ;) :)

:)


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #794 : 23 December 2007, 12:22:19
Aha-hvala ;)

Samo se to: a v ringu jo potem sprehajas ali jo samo postaviš in jo sodniki ocenijo..ker kiki ne zna tam hodit oz. tečt..ona bi se pomoje hotla igrat..torej a v ringu je tudi to??

Prosim da mi odgovorite..da jo bom malce pripravila..sicer pa a mislite da jo lahko sprehajam tudi jaz? verjetno lahko kajne?  ???

Hvala za odgovore...in  :-*  :-* od mene in od KiKicee



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #795 : 23 December 2007, 12:30:20
Aha-hvala ;)

Samo se to: a v ringu jo potem sprehajas ali jo samo postaviš in jo sodniki ocenijo..ker kiki ne zna tam hodit oz. tečt..ona bi se pomoje hotla igrat..torej a v ringu je tudi to??

Saj to je ring. Tam ti hodiš ona pa mora tečt, da sodniki ocenijo njeno hojo pa to...



maki

  • *
    • Prispevkov: 80
    • Točke: 0
  • Makii <3
Odgovori #796 : 23 December 2007, 13:51:50
Aha...uoouuu**to pa bo ena nova izkušnja za obedve..tega pa Kiki ne zna ravno najbolje..Mislim ni navajena tega..kaj pa potem, ko mi2 nehava..a ni pol tako da jo še nekaj ocenjujejo? Vsaj mislim..a če sem jaz stara 12-->skoraj 13 potem jo lahko tudi jaz vodim?



Katja, a ti prideš s svojim Louje..če prideš a ga boš ti sprehajala?

Makii 4evaa <33


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #797 : 23 December 2007, 13:54:44
Se opravičujem ker sem v zgornjem tekstu pisala, kot "maki" ampak moja sošolka je pri meni in se je prijavila s svojim imenom..pa sva se pozabli odjavit..torej zgornji tekst sem napisala jaz kikinka


Čauuu**



polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #798 : 23 December 2007, 16:00:03
Pri nas je bilo tako: najprej vsi skupaj tečemo, potem nas sodnik posamično ocenjuje, tko kot smo po vrsti (prvo tečeš v krogu, nato še diagonle in potem psa postaviš, da ga sodnik oceni, pa prešlata) nato še enkrat vsi skupaj tečemo, potem pa sodnik izbere mesta in se še tko postavimo in pol greš vn. Ja seveda jo lahko vodiš, tudi če si stara 12 let :)

Upam, da sem ti pomagala.

:)


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #799 : 23 December 2007, 16:16:12
Hvala..res zelo si mi pomagala..zdaj moram pa jaz to naučit Kiki,kar bo malo težje!!! Ko jo imaš v ringu na povodcu, ali so takrat sodniki zelo pozorni tudi na to če te pes vleče oz. obratno? Ker Kiki res ni navajena delat med tem ko je nek pes v bližini..no pa saj bom že nekakoo*

Jaz pridem samo na specialno razstavo pritlikave pasme..zdaj pa še eno uprašanje:
A ti box (tista škatla z "rešetkami") na takšnih razstavah pride prau? Ali mi morda priporočate kaj drugega ali pa sploh nič?

Hvala za odgovore

ČAUU



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #800 : 23 December 2007, 16:41:26
kikinka jest bi ti toplo priporočala box, ker si bo Kiki lahko spočila notri. Pri meni je to super prav prišlo, ker je bila res fuuul zmatrana.


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #801 : 23 December 2007, 16:43:04
Ja za pse je box ful primeren na razstavah.. Vecina jih v njih lepo spi, in niso celi zmatrani in ''jadni'' v ringu.
Drugace se pa kot so ti ze drugi povedali, v ringu hodis s psom v krogu, pes pa mora teči kas. Potem ga postavis, sodnik ga pretipa, pregleda zobe in oceni. To je to :)



jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #802 : 23 December 2007, 17:02:36
Hvala..res zelo si mi pomagala..zdaj moram pa jaz to naučit Kiki,kar bo malo težje!!! Ko jo imaš v ringu na povodcu, ali so takrat sodniki zelo pozorni tudi na to če te pes vleče oz. obratno? Ker Kiki res ni navajena delat med tem ko je nek pes v bližini..no pa saj bom že nekakoo*

Jaz pridem samo na specialno razstavo pritlikave pasme..zdaj pa še eno uprašanje:
A ti box (tista škatla z "rešetkami") na takšnih razstavah pride prau? Ali mi morda priporočate kaj drugega ali pa sploh nič?

Hvala za odgovore

ČAUU
Na kero 12 pa greš?
Če se kje srečava na razstavi ti lahko jaz še mal pokažem kako pa kaj v ringu ;) sicer jo pa nauči da posti pogledat zobke( ne samo tebi) in pa razstavno stojo... jaz sem zdaj skoraj 14(januarja imam rd) pa že dobro leto sama hendlam mojega psa  ;) tako da vse se da :P :P

lp


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #803 : 23 December 2007, 17:07:25
Jaz grem na specialno..ob 17.00 lahko bi mi poslala po zasebnem sporočilu tvojo številko (mobilno) da te pokličem oz.ti mene da se zmeniva..kot si že rekla da bi prej povedala kako, zakaj in vse to ker jaz in Kiki nimava pojma..ja kiki posti pokazat zobe ampak ne kaj rada..sodnika nebi ugriznila ali piodobo..verjetno bi se samo izmikala...lahko ti pa tudi jaz pošljem mojo številko!



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #804 : 23 December 2007, 17:25:31
Živjo spet** hahhahaaa...

Jaz sem ti že poslala po zasebnem sporočilu mojo mobilno številko..več pa boš izvedela ko boš moje sporočilo* čauu..in ress hvala tii  :-*



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #805 : 23 December 2007, 17:34:46
kikinka dobro bi blo da malo naučiš že prej sotojo razstavno..treniraj zdaj imaš še ene 3 tedne do razstave. Magari koga ki se spozna na hendlanje čivav kontaktiraj ali pa prifoja, pa ti bojo lakho pomagal.  ;)


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #806 : 23 December 2007, 18:03:20
Kajcyka-sem imela namen to tudi narediti..Sicer pa sem za pomoč že zaprosila jenny3..upam da mi bo lahko ona pomagala pri določenih stvareh* :-*



Kateeq

  • Gost
Odgovori #807 : 23 December 2007, 19:31:48
Kikinka, kontaktiraj me na mail ([email protected]) ali msn ([email protected]), pa ti lahko še jaz dam nasvet, stara sem toliko kot ti, tak da nisem ravno profi ampak nekaj pa že vem. :P



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #808 : 24 December 2007, 09:38:56
OK**
Poslala sem ti mail..<katja>

Zala-jenny3 ali imaš kateri dan ko si v Ljubljani čas da bi se dobile, da bi mi malo povedala nasplošno o razstavi in malo bi mi pokazala potem bi se pa videlo kako mi bo šlo in ali jo bom jaz hendlala oz. ti...OK?
Odgovori mi na pesjanarja ali pa na moj mobi..

Pa se malo nasplosno:
Kiki že veselo pusti pokazati zobke<vsaj meni>danes bom rekla moji sosedi, ki ima doma maltežana, da ji tudi ona pogleda zobe...potem bom pa s kiki vadila tele diagonale in to pa bo bla tista psička zraven...da se bo Kiki malo navadila delat tudi če so drugi psi v bližini..čeprav bo tole malo težje ker se z maltežanko Lili preveč dobro razume!!  8) Bom že nekako*
Upam samo, da se kiki takrat ne bo gonila...ker bo januarja 6 mesec...Ali mislite, da bo to še težje za Kiki..??

Danes pa je božiček in Kiki že komaj čaka, da dobi nekaj sladkega..kakšno kost npr. obožuje BIKOVKO**hahaha  :o  :o :o  :o  :o

Vsem pa želim vesel božič in srečno novo leto 2008  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*  :-* ...  :-* ....





Kateeq

  • Gost
Odgovori #809 : 24 December 2007, 10:35:27
Lou je že dobil božično darilo predčasno. :P