Čivava [Chihuahua]

ursa · 992370

Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1530 : 24 Marec 2008, 18:39:06
no zj mi je neki zastekal..tko da mam novo ime ...nj vs ne mot (upam d ne)  :)


js sm tista s Tajm (no sej se po slikci vid) :o

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1531 : 24 Marec 2008, 18:45:19
no..tole na temu linku spodi je pa Tajov ati..:)



http://www.chihuahua.sk/

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1532 : 24 Marec 2008, 18:45:52
hehe..pozabla napisat ime:   OTIK mu je ime :)

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1533 : 24 Marec 2008, 18:49:16
pozdravljena na forumu ;D  zelo je luban :-[ predvidevam da je rodovniški :) kje si ga kupila? koliko je stal? :) si ga že merila, tehtala? imaš kakšno izkušnjo ;D iz kot si če smem vprašat? :D

oprosti da tolk sprašujem  :P



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1534 : 24 Marec 2008, 19:00:58
pozdravljena na forumu ;D  zelo je luban :-[ predvidevam da je rodovniški :) kje si ga kupila? koliko je stal? :) si ga že merila, tehtala? imaš kakšno izkušnjo ;D iz kot si če smem vprašat? :D

oprosti da tolk sprašujem  :P



Hej. hvala lepa..tud Lin je zelo cortkan.  ja je rodovniški kupila pa sm ga pri Slavi (white rose) zanj sm dala 850 evrou(ati dau ;D) ravno danse sem ga stehtala...tehta natanko 1 kilo dolg pa je 50 cm. imam izkušnje s psi :) sm pa iz črnuč (lublana). sploh mi ni problem odgovarjat ;)  kok je star Lin?  :)

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1535 : 24 Marec 2008, 19:04:50
Živjo Pia :-*
Tvoj Taj je zeloo luškan. Tudi moja dolgodlaka čivava Kiki je iz psarne Nebrasca Edda. Njen očka pa je INKAN Kassovia. Njwegova slikica je zraven OTIKOVE. Torej jaz poznam Tajovo polsestrico. Ime ji je BRITA. Brita je prav tako dolgodlaka čivava. Ima jo moja soseda ;)
Neekaj mi pa ne gre v glavo. Taj je dolg 50 cm? Sigurno si se zmotila ;D



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1536 : 24 Marec 2008, 19:09:22
ja tud jaz mislim da si se zmotila ;D hehe :P drugače pa bo Lin star 6 mesecev :) in kaj mu daješ za jesti? mu daš kako kuhano hrano? al si samo na briketih?



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1537 : 24 Marec 2008, 19:33:38
Evo še dve novi slikici od malega ;D prvič videl balon :P






kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1538 : 24 Marec 2008, 19:38:09
Srčeeeek :-*



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1539 : 24 Marec 2008, 19:39:02
hvala :-*



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1540 : 24 Marec 2008, 19:43:54
Živjo Pia :-*
Tvoj Taj je zeloo luškan. Tudi moja dolgodlaka čivava Kiki je iz psarne Nebrasca Edda. Njen očka pa je INKAN Kassovia. Njwegova slikica je zraven OTIKOVE. Torej jaz poznam Tajovo polsestrico. Ime ji je BRITA. Brita je prav tako dolgodlaka čivava. Ima jo moja soseda ;)
Neekaj mi pa ne gre v glavo. Taj je dolg 50 cm? Sigurno si se zmotila ;D


Hej:)

Hvala..tudi tvoja Kiki je zelo lepa:) super! tajova mami pa je Naty tudi iz te psarne :) Brita..super:) amm..ja newem kaj sem mislila s temi 50 cm..heh..nevem kaj mi je bilo :-[

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1541 : 24 Marec 2008, 19:46:05
ja tud jaz mislim da si se zmotila ;D hehe :P drugače pa bo Lin star 6 mesecev :) in kaj mu daješ za jesti? mu daš kako kuhano hrano? al si samo na briketih?

ja zmotila sm se :P amm..o super..je se majcen ;) za jest mu dajem brikete in pa cesarja :) dobi tudi kaj kuhanega(redko) pa Lin?

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1542 : 24 Marec 2008, 19:47:01
ooooon Lin je res pravi cukrček :-*

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1543 : 24 Marec 2008, 19:47:13
Kok pa je dolg.



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1544 : 24 Marec 2008, 19:49:13
hvala :-* ja moj Lin dobiva tud kuhano hrano in pa seveda brikete....pač kolk jih hoče ;D drugače pa konzervice, klobase,riž,zelenjava,meso,sir....vse je :)



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1545 : 24 Marec 2008, 19:52:45
Kok pa je dolg.

Tam okoli 30 cm?

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1546 : 24 Marec 2008, 19:55:00
hvala :-* ja moj Lin dobiva tud kuhano hrano in pa seveda brikete....pač kolk jih hoče ;D drugače pa konzervice, klobase,riž,zelenjava,meso,sir....vse je :)


tudi Taj :) je tudi sadje in zelenjavo :P

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1547 : 24 Marec 2008, 19:57:14
ja moj Lin tudi ;D pa vbistvo vse je :) kar jem jaz to je on :D pač mal za pokušino :) samo čokoladno mu ne dajem ker baje škoduje :-\



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1548 : 24 Marec 2008, 20:04:04
ja moj Lin tudi ;D pa vbistvo vse je :) kar jem jaz to je on :D pač mal za pokušino :) samo čokoladno mu ne dajem ker baje škoduje :-\

pr men je enako:)  ja cokolada pa baje vpliva na pse kukr na cloveka hujsa droga..in v mal vecjih kolicinah lahk manjsega psa celo ubije :( zto je moj tudi ne dobiva nc.. ;)

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1549 : 24 Marec 2008, 20:09:16
ja saj moj tud ne ;D kaj pa drugače nosi kako oblekco? si mu jo kupila :) si ga že kaj naučila?



Kateeq

  • Gost
Odgovori #1550 : 24 Marec 2008, 20:13:57
Dobrodošla Pia!
Midve sva se vidli v LJ na specialki se spomniš? Moj čivko je Lou.
Se pa priporočamo še za kako slikico. :o



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1551 : 24 Marec 2008, 21:14:11
ja saj moj tud ne ;D kaj pa drugače nosi kako oblekco? si mu jo kupila :) si ga že kaj naučila?

ravno sva prisla s sprehoda..ja ima oblekce ampak nosi jih samo ce je uzunaj mraz..pa Lin?  ja zna ze par ukazov kot sedi,prostor,lezi,poleg ipd. in Lin? :o

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1552 : 24 Marec 2008, 21:16:25
Dobrodošla Pia!
Midve sva se vidli v LJ na specialki se spomniš? Moj čivko je Lou.
Se pa priporočamo še za kako slikico. :o

hej in hvla:)
Ja ime mi je znano čivavica pa tudi! :)
kako je kaj Lou?
ja jih poslem takoj ko jih nalozim na racunalnik... :D

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1553 : 24 Marec 2008, 21:18:21
sej vem da je blo slikc ze velik velik..ampak vedno ko so nove slikce jih prav z uzitkom pogledam...prosi dajte se kaksno slikco svojih civavic :o :o :o :P :P :P

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1554 : 24 Marec 2008, 21:21:19
Kok je pa Taj visok?



jasi22

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
  • L_U_N_A
Odgovori #1555 : 24 Marec 2008, 21:47:09
živjo,
v bližnji prihodnosti si bom kupila čivavo. želim si kratkodlako čokoladne barve.Nalch tvoja je res cukr in točno tako barvo si želim jaz. prebrala sem da si jo kupila pri vzrediteljici Jolandi Kojek Jakovac v Kočevju - morda veš če bi se pri njej dalo dobiti kratkodlako ali ima samo dolgodlake??

kontaktirala sem psarno Misty Meadows, kjer so se odločili, da bodo "poskusili" dobiti mladičke čokoldne barve, vendar je gospa odpisala, da sedaj nimajo nič ter naj še naprej obiskujem njihovo spletno stran in naj jih kontaktiram ko bi se našlo kaj zame...
no ok, ampak sedaj to lahko traje in traje ne?

če katera ve za kašno leglo kmalu naj prosim sporoči.

imam še en problemček - doma imam dve kači, in sicer tajvanskega in ameriškega rdečega goža - problem pa je da ju moram čimprej prodati, saj ne nameravam kupiti čivave dokler ju ne prodam s terarijem skupaj...tako da če katera ve za kakšnega kupca naj me kar omeni :) sicer pa tudi to ni nek velik problem, ker kupca, če pač znižam ceno (ki pa je že tako minimalna) imam, tako da v skrajnem primeru prodam njemu.

aha pa še to, aprila pridem tudi jaz na razstavo....še nisem bila na pasji razstavi...saj se vstopnica lahko kupi tam na dan razstave kajne?

hvala in lepo se mejte 



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1556 : 24 Marec 2008, 21:52:04
Lin je nosil ko je bil res mraz zdaj pa ne ker je vse prerasel :'( tako da moram zdaj kupiti 20 številko :) drugače pa tud Lin zna kar nekaj ukazov kot so sedi, hop, idi spančkat, adijo, prinesi briket, kje imaš žogico, kdo pride ;D pač jih je kr :-*
Pia pri meni so slikice vedno :-[ jih kar pošiljam pa pošiljam tako da mi je včasih že prav nerodno ::) ;D

EVO PA ŠE 2 SLIKICI SAMO ZA TEBE ;D



Jasi22 dobrodšla;) ja od Nine Luci je res lepotička:)...jaz sicer ne vem za katero leglo. drugače pa gospa Jolanda ima tud kratkodlake ne samo dolge..

joj kači imaš...ojej;) jaz se jih kr fejst bojim;)

drugače pa karte za razstave lahko kupiš tam;)

lp,Vanja*



jasi22

  • *
    • Prispevkov: 29
    • Točke: 0
  • L_U_N_A
Odgovori #1557 : 24 Marec 2008, 22:09:48
hvala za odgovor! upam da bom videle vaše čivave na razstavi....

kač se pa ni treba bati, je pa res da ni najbolje imeti psa in kače v istem stanovanju....bi bile pač kače nekoliko živčne saj bi bila naokoli pasja dlaka :)



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1558 : 24 Marec 2008, 23:35:29
živjo,
v bližnji prihodnosti si bom kupila čivavo. želim si kratkodlako čokoladne barve.Nalch tvoja je res cukr in točno tako barvo si želim jaz. prebrala sem da si jo kupila pri vzrediteljici Jolandi Kojek Jakovac v Kočevju - morda veš če bi se pri njej dalo dobiti kratkodlako ali ima samo dolgodlake??

kontaktirala sem psarno Misty Meadows, kjer so se odločili, da bodo "poskusili" dobiti mladičke čokoldne barve, vendar je gospa odpisala, da sedaj nimajo nič ter naj še naprej obiskujem njihovo spletno stran in naj jih kontaktiram ko bi se našlo kaj zame...
no ok, ampak sedaj to lahko traje in traje ne?

če katera ve za kašno leglo kmalu naj prosim sporoči.

imam še en problemček - doma imam dve kači, in sicer tajvanskega in ameriškega rdečega goža - problem pa je da ju moram čimprej prodati, saj ne nameravam kupiti čivave dokler ju ne prodam s terarijem skupaj...tako da če katera ve za kakšnega kupca naj me kar omeni :) sicer pa tudi to ni nek velik problem, ker kupca, če pač znižam ceno (ki pa je že tako minimalna) imam, tako da v skrajnem primeru prodam njemu.

aha pa še to, aprila pridem tudi jaz na razstavo....še nisem bila na pasji razstavi...saj se vstopnica lahko kupi tam na dan razstave kajne?

hvala in lepo se mejte 


Lepo pozdravljena!
Upam da se ti bo zelja cimprej izpolnila.
Na vprasanja pa so ti ze odgovrili. :)

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1559 : 24 Marec 2008, 23:37:27
Lin je nosil ko je bil res mraz zdaj pa ne ker je vse prerasel :'( tako da moram zdaj kupiti 20 številko :) drugače pa tud Lin zna kar nekaj ukazov kot so sedi, hop, idi spančkat, adijo, prinesi briket, kje imaš žogico, kdo pride ;D pač jih je kr :-*
Pia pri meni so slikice vedno :-[ jih kar pošiljam pa pošiljam tako da mi je včasih že prav nerodno ::) ;D

EVO PA ŠE 2 SLIKICI SAMO ZA TEBE ;D



Jasi22 dobrodšla;) ja od Nine Luci je res lepotička:)...jaz sicer ne vem za katero leglo. drugače pa gospa Jolanda ima tud kratkodlake ne samo dolge..

joj kači imaš...ojej;) jaz se jih kr fejst bojim;)

drugače pa karte za razstave lahko kupiš tam;)

lp,Vanja*


Tudi Taj jih ne nosi več :) poleg teh ukazov, ki sem jih nastela se jih uciva se nekaj..in mislm da kar lepo napredujeva. hvala za slikce! res je pravi cuuuuker! :-*  naj ti ne bo nerodno..! :P

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.