Čivava [Chihuahua]

ursa · 995040

vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1710 : 12 April 2008, 15:57:44
ovčka a si prepričana? joj škoda :'( tega pa res nisem vedela.... :'(



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1711 : 12 April 2008, 16:10:57
ovčka a si prepričana? joj škoda :'( tega pa res nisem vedela.... :'(

100%.. Tisti citirani del je prepisan iz potrdila o prijavi na razstavo. In ce tako velja za razstavljane pse, skoraj sigurno isto velja za obiskovalce.

Pac, raje premisli, da ne bo na koncu tako, da bos morala revcka v avtu pustit ane..  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Kateeq

  • Gost
Odgovori #1712 : 12 April 2008, 16:17:07
Tako malo žverco kot je Linča, se da pretihotapit. :P Mal heca.
Meni februarja na WWju sploh niso njižice gledal... Čeprav je vseen fino met za vsak slučaj pošlihtano knjižico, da nimaš pol kakih komplikacij..



white rose

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 1
Odgovori #1713 : 12 April 2008, 16:17:31
Miša, tvoja navedba:
"Ima celo samcka z rodovnikom in pari tudi z samckom, ki ima rodovnik in vzrejno dovoljenje. Njene samicke tega nimajo. "
in še:
"Kinoloske organizacije, kot so klubi, vzrejne komisije in in kinoloska zveza ji pa nic ne morejo. Zakaj ne? white rose, to bi moralo tebi kot vzrediteljici biti popolnoma jasno: zato, ker doticna gospa ni clanica nobenega kluba"

Torej: članstvo v klubu in vzrejno dovoljenje nista eno in isto. Poleg tega si preberi 47.člen PSD KZS, pa boš videla, da je to vzrejna prepoved.

Ostalo pa sploh ne bi komentirala....

Ja, Sara, pridemo v Celje :)
Ali imaš ti tudi prijavljena tvoja dva lepotca?



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1714 : 12 April 2008, 16:20:47
Ja, Sara, pridemo v Celje :)
A oba dneva?

Glede tiste gospe iz Mozirskega gaja s temi čivavcami imam nekje jih na slikcah ;)

lp


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1715 : 12 April 2008, 16:24:28
sam tak vrjetno nebojo gledli datum čipiranja...al pa tudi ::) sicer bom pa Lina imela tak v naročju tak da ni take panike ;)
ASKA pošliiii :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1716 : 12 April 2008, 16:30:47
vanja, ko jih najdem in skeniram, dodam semkaj kakšno slikco ;)



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1717 : 12 April 2008, 16:32:48
zmenjeno,hvala ;D



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1718 : 12 April 2008, 16:37:56
Lani ko sem bila na svoji prvi razstavi v Celju je veterinar na vratih za mano prisibal, ker sem sla kar mimo njega in mu nisem knjizice pokazala  ::) Letos februarja so mi jo pa tudi pogledali.. In ne gledajo datum cipiranja, gledajo datum cepljenja.. Prvo stran v knjizici sploh ne pogledajo.. Razen na specialki retrieverjev sem dozivela, da so pogledali in odcitali stevilko cipa.. Prej naju niso spustili na razstavni prostor.

Sam tok, za info  :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


white rose

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 41
    • Točke: 1
Odgovori #1719 : 12 April 2008, 16:47:21
Aska, pridemo samo v soboto - saj veš, baby sitter ;), pa si ne morem privoščit manjkat doma dva dni.
Boš ti tudi tam? Verjetno kje pri polarcih...


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1720 : 12 April 2008, 16:57:31
huh tej pa raje nem raskirala... :( ga boste ša na kakem srečanju vidle :)



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1721 : 12 April 2008, 19:01:47
Citat: MIŠA
white rose, se 1x si lepo pocasi preberi moj post, ki sem ga napisala: gospe sem obljubila pomoc pri urejanju vzrejnega dovoljenja za tiste njene rodovniske pse, ki jih ze ima ali jih ima namen kupiti. Saj so njene razplodne samicke stare ze 10 let in pravi, da ne zmorejo vec.

Torej bos eni izmed steparjev pomagala do papirjev, ker je svoje 10 letne psice najbrz ze tako izcrpala z legli da res vec ne zmorejo? Da bo kar naenkrat vse stimalo, ona bo pa se vec denarja zasluzila? Ja spica ane.

@slavi, tudi mi najbrz pridemo oba dni. Imam prijavljeno Jolly na oba caciba, tamalih pa nisem, ker je kar draga prijavnina ce bi vse 3 prijavila. Imela sem namen prijavit Nachota, Miskota pa itak ne razstavljam :) ceprav je karakterno bolj show pes, se rad pokaze. Nacko je pa tak umirjen ampak se meni zdi bolj razstavno perspektiven kot Misko :)



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1722 : 12 April 2008, 19:59:07
Aska, pridemo samo v soboto - saj veš, baby sitter ;), pa si ne morem privoščit manjkat doma dva dni.
Boš ti tudi tam? Verjetno kje pri polarcih...
Skoraj ziher v soboto pridem malce pokukat in "strašit" s fotičem naokoli ;) :P  Največ seveda pri polarcih, bolj natančno AM-jih ;)..Se mogoče spet srečamo :)

lp


Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #1723 : 12 April 2008, 20:01:49
Ma Misko je naj, naj!!  ;D :-* :-*  Ej Sarci, ko bom malo manj lena in dobim novo pasjo "sestrico" za Billkota (naslednji vikend), bom tudi jaz kaksno fotko prilimala. Kje pa si lahko ogledam slikice tvoje punce?

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1724 : 12 April 2008, 20:13:15
Ma Misko je naj, naj!!  ;D :-* :-*  Ej Sarci, ko bom malo manj lena in dobim novo pasjo "sestrico" za Billkota (naslednji vikend), bom tudi jaz kaksno fotko prilimala. Kje pa si lahko ogledam slikice tvoje punce?
Ooo, Chrissy a jst cesa nevem :D ? Se enega bos mela? A bo se ena civavica? Hudo hudo :)
Misko posilja  :-* nazaj he he :)
Evo mojo Jolly si pa lahko tukej pogledas (sej pomojem si jo ze zasledila na kaki fotki - rjavo bela Amstaffka);

Klik 1
Klik 2



MIŠA

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 1.859
    • Točke: 3
  • Mastino Napoletano
Odgovori #1725 : 12 April 2008, 20:41:00
Torej bos eni izmed steparjev pomagala do papirjev, ker je svoje 10 letne psice najbrz ze tako izcrpala z legli da res vec ne zmorejo? Da bo kar naenkrat vse stimalo, ona bo pa se vec denarja zasluzila? Ja spica ane.

Joj, sara, mesas in mesas, pa ne ves zakaj! Lepo sem te ze prosila 1x, da se ogibas mene in mojih zapisov. Verjetno ti je jasno kot beli dan, da ne podpiram nerodovniskega stepanja. In v tem kontekstu bi lahko brala moje prispevke. Tole je zadnjic, da ti sploh kdaj kje odgovarjam ( v bodoce se bom obrnila na druge osebe, ki se bodo s teboj pogovarjale v jeziku, ki ga bos bolje razumela):
Gospa ima ze stare civave, ki ji dajejo enega ali dva mladicka. Zeli nabaviti mlade rodovniske samicke. Z njimi bi rada rodovnisko vzrejala. Zal nima pojma kaj mora narediti in kako priti do papirjev. Ce se bo resno zavzela za rodovnisko vzrejo z novimi psicami, sem ji pripravljena pomagati in podrobneje razloziti kaksni so postopki. Ceprav sem ze zgoraj napisala, da dvomim, da se bo zato odlocila, ker je pac ze starejsa oseba in je vajena delati po starem, svojem in preiskusenem sistemu. Ce sem jo dobro razumela ima enega rodovniskega samcka a z njim ne pari. Ima pa od prijateljev samcka z vsemi urejenimi dokumenti in seveda ga uporablja za vzrejo.
Konec zgodbe!
Jaz sem tukaj vmesana samo zaradi tega, ker je gospa uporabila moj avtorski text brez mojega dovoljenja. Tudi ce bi me vprasala, ji ga nebi dala, ker bi ga uporabila za napacne namene. Ce pa bo kdaj vzrejala rodovniske mladicke po vseg kinoloskih reglcih in ce si bo se vedno zelela uporabiti moj clanek, ga bo seveda lahko.

Se kaj vam ni jasnega? Poklicite gospo. Z veseljem vam bo odgovarjala na vasa vprasanja saj je zelo odprta oseba. Imejte le na umu, da je starejsa gospa in kot taksna si zasluzi spostljiv pogovor.

Missa

Naše mastinčice so mi zmeraj bolj podobne, vedno manj ubogajo mojega moža!
Moj Zoro ima krokodilčke v očeh, vražičke v repu in angelčke v srčku.
Mopsi očarajo s svojo karizmo, šarmom in humorjem do te mere, da se z lahkoto zaljubiš v njih.


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1726 : 12 April 2008, 20:50:59
ooo skoda potem tud js ne morm not s Tajom.. :'(
ker se ni bil cepljen pa gremo ravno ta teden k veterinarju.

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1727 : 13 April 2008, 10:31:51
sma že dve :'( sara a mi zaupaš mere,težo tvojih tamalih dveh ;D prosim :-* pa kolko sta stara ;)



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1728 : 13 April 2008, 12:17:33
Hmmm, bi jih mogla zmerit da bi ti povedala mere. Ju bom zmerila, samo da najdem kaksen meter, ok? :) Sta pa priblizno enako velika. Teza se pa trenutno giblje okoli 2.8 kg :)



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1729 : 13 April 2008, 12:28:02
HEH velja ;D a pa mogoče veš koliko sta imela pri 7 mesecih ;) sam nekaj bi še vprašala..a je možno da ima psička 4 lete stara 1 kg;) men se to takkkk malo zdi da skoraj ne morem vrjeti;=)



Chrissy

  • *
    • Prispevkov: 216
    • Točke: 0
Odgovori #1730 : 13 April 2008, 12:43:40
Ooo, Chrissy a jst cesa nevem :D ? Se enega bos mela? A bo se ena civavica? Hudo hudo :)
Misko posilja  :-* nazaj he he :)
Evo mojo Jolly si pa lahko tukej pogledas (sej pomojem si jo ze zasledila na kaki fotki - rjavo bela Amstaffka);

Klik 1
Klik 2

 ;) Tole punco dobim:
http://www.pesjanar.si/forum/index.php/topic,5598.60.html

***People might come and go, but dog will stay with you for life!***


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1731 : 13 April 2008, 13:03:30
wiii kak je lubana ;D :)



sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #1732 : 13 April 2008, 16:12:16


 :D :D



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #1733 : 13 April 2008, 16:23:45
Hahahahaha :D :D

You can't manufacture a miracle


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1734 : 13 April 2008, 18:55:27
ne  vidim slikice tak da ne vem kaj je tako smešno ;D :D



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1735 : 13 April 2008, 19:37:45
nekaj današnih slikic od Lina ;D


tu se vidi postava  ;)





Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #1736 : 13 April 2008, 20:15:17
Ooooo poba pa odrašča :-*

You can't manufacture a miracle


Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #1737 : 13 April 2008, 20:17:37
en lep morski in slan pozdravček! danes je Luc bila prvič na morju - na Krku :) lepo je čofotala v morju - kar sem ji hitro preprečila, saj ni bilo preveč toplo ;)

drugače pa vam sporočam, da pridemo v soboto "same babe" ;) pridem z mami in Luc, pa vas poiščem vse skupaj - Vanja sva na vezi ;) drugače pa... a mogoče veste kdaj bodo čivave?

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #1738 : 13 April 2008, 20:19:00
iiii kak je cortan!!! :-*
Nalch..kje pa ste na Krku? ker mi smo tudi tam med pocitnicam..in letos gre Taj prvic na morje (izven slovenije) :o

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1739 : 13 April 2008, 20:23:20
poba odrašča ja :D Lin ne more zraven v Celje ker mora biti vsaj 30 dni prej cepljen proti steklini in čipiran :'(
hvala vam :-* drugače pa Ninika itak sma na zvezi :-* :-* kak super da prideš:)wiiii