Čivava [Chihuahua]

ursa · 992617

kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #2610 : 23 December 2008, 20:50:37
eh joj. mi ni prou kopiral slikice  >:( >:(
še 1x. (:












chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #2611 : 01 Januar 2009, 19:03:06


mravka

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Bambi
Odgovori #2612 : 01 Januar 2009, 20:54:35
Tudi mi vam zelimo obilo srece in zdravja v novem letu....

pa posiljam vam par slikic




uzivajte,Tina


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #2613 : 08 Januar 2009, 21:19:07
Živjo!

A pride kdo v soboto na Lj. razstavo?



Joni

  • *
    • Prispevkov: 388
    • Točke: 2
  • I Heart Papillons
Odgovori #2614 : 09 Januar 2009, 05:19:57
Pozdravljeni,


Tudi v letošnjem letu v SKPP pripravljamo klubsko revijo. V kolikor bi želeli objaviti razstavne rezultate iz preteklega leta ali napisati članek o vašem psu/psih in njihovih aktivnostih (razstave, agility in druge discipline), vas obveščam da še zmeraj zbiramo prispevke do predvidoma 20.01.2009 na naslovu [email protected] .

Hvala in lep pozdrav,


Tinkara

moji metuljcki na spletu -- www.papijoni.si


Aši

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
  • Blue & Tai <33
Odgovori #2615 : 09 Januar 2009, 15:59:35
nee ka že to soboto je f... js sm pa mislala da nasledno...zj pa nemorm it...am ja mravka mala je fuul cukr :P...Kiki pa itq ;D...no po se pa lepo mejte u Lj :-\ No mogoč mi pa uspe u nedelo pridet upam.. a kdo razstavla???

lp




sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #2616 : 09 Januar 2009, 16:07:36
Razstava je prihodnji vikend, ne ta.

Tina, Srecno in zdravo 09 tudi vam ;) Upam da se kmalu kaj vidimo.  :)



kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #2617 : 09 Januar 2009, 18:40:13
Jaja, razstava je naslednji vikend (: se vidimo?



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #2618 : 12 Januar 2009, 15:23:21
ker dan pa greste ?
da nas bo cim vec  ;)

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #2619 : 12 Januar 2009, 17:02:04
ojla!
spet se javljam po dolgem casu:)) ali imate vi tudi probleme zunaj na snegu z vasimi kuzki? ker pinky je 10 minut zunaj potem pa noce vec hodit samo tacke dviguje v zrak in stoji na mestu ali pa gre po stopnicah nazaj..
 se nekaj novih slik:







lepo se imejte pa veliko uspehov na razstavi!!

gaby



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #2620 : 12 Januar 2009, 20:08:59
Ja, Clea ima iste težave ... Zato sem ji naročila čeveljčke in upam, da bo potem OK. Ker je res zoprno, ker jo vidim, koliko energije ima in kako rada bi norela zunaj, pa jo tako zelo zebe v tačke :(

You can't manufacture a miracle


mravka

  • *
    • Prispevkov: 109
    • Točke: 0
  • Bambi
Odgovori #2621 : 17 Januar 2009, 13:53:42
Ciao vsem,


joj kje si pa narocila ceveljcke?jst bi tudi za mojo Bambi....


Sara tudi tebi vse naj naj......upam da se kmalu vidimo

uzivajte,Tina


Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #2622 : 18 Januar 2009, 19:56:14
mi smo letos imeli namen priti, ampak nas je - kot že lansko leto - presenetila bolezen :S tale razstava v lj mi res ni usojena  :'( druga?e pa mene tudi zanimajo teli ?eveljci, zato bi prosila za malo ve? podatkov, lepo lepo prosim? ;)
pa slikice iz razstave, kdor je bil in jih ima  ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #2623 : 19 Januar 2009, 01:42:39
Moja dva pa sneg nic ne moti, u bistvu jima je prov fajn in obcasno nabijata kroge :) A niso teli ceveljcki mal prevec, nevem no, pomojem je to brezvezno razvajanje?.. Ne rečem iz zdravstvenih razlogov (Jolly je mela enga gor ker je mela povito taco ker je imela sivano blazinco in ga je morala zaradi zascite nosit), ampak tkole za bv pa jaz nebi dajala psom cevljev gor.. a se sploh dobi tako majhne? :)



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #2624 : 19 Januar 2009, 08:54:42
Kaj pa vem no ... Meni se ne zdi to razvajanje, ker se prav vidi, da bi tamala full skakala in tekala naokrog, ampak jo res zebe. Ni prav nič prijetno gledati, kako se sredi snega uleže in dvigne vse štiri tace v zrak ali pa po 500 metrih neha normalno hoditi in začne šepati na najmanj dve taci :(

Se pa da dobiti tako majhne, ampak seveda ne pri nas. Jaz sem jih naročila preko e-baya ;)


Lp,
Vesna

You can't manufacture a miracle


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #2625 : 19 Januar 2009, 10:43:43
No ja, če je tako in se res matra pol pa nič ne rečem :)



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #2626 : 19 Januar 2009, 10:58:24
Ma ja. Itak pa veš, da nisem nek pristaš pretiranega zavijanja v vato, če za to ni potrebe :)

You can't manufacture a miracle


gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #2627 : 19 Januar 2009, 16:46:29
sara: saj pinky enako lafua po vrtu in je ful vesela, cez 10 minut pa se ustavi in zacne tace dvigovat v zrak. je pa tu pri nas na jesenicah ful bolj mrzlo kot v lj pa se snega je se enkrat vec. ampak jaz ne mislim kupovat cevljev za njo ker vem, da ji nebi odgovarjali ker jo tudi oblacim samo ko res mocno dezuje in ji ni prav nic usec:)


aja pa glede razvajanja.. jaz jo z veseljem razvajam in tudi ce je najbolj razvajen pes kar jih je me nic ne moti, zakaj pa je ne bi, ce jo lahko?  pa s tem ne mislim, da dopuscam, da nevem kako laja in napada druge pse ampak glede crklanja in takih stvari..
gaby



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #2628 : 20 Januar 2009, 12:48:28
mojo tamalo pa očitno moti sol - po cesti sploh noče hodt, na snegu jo pa začne zebst takoj... je pa cela smotana, ker ni sprehodov in ji laufanje po stanovanju ni dovolj... komaj čakamo pomlad ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #2629 : 20 Januar 2009, 19:54:35
sej večino psov moti sol. Ker imajo pač občutljive blazinice, zato je priporočljivo, da se po vsakem zimskem sprehodu umijejo tačke.


Sicer pa,
Danes moja zlata čivavica KIKI praznuje že kar drugi rojstni dan.!!  Kiki, rada te imam**


Lp, Kristina in Kiki



gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #2630 : 20 Januar 2009, 20:01:45
Vse najbolse!!! :-* :-* :-*  :)



Nalch

  • *
    • Prispevkov: 366
    • Točke: 0
  • Lucy...
Odgovori #2631 : 20 Januar 2009, 22:30:22
vse nai nai :-* :-* :-*

drugače pa mi vedno, ko pridemo notr umijemo tačke ;)

smisel življenja je ležanje na plaži, z možgani na off in Lucy na straži! ;) <3


sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #2632 : 21 Januar 2009, 01:36:49
sara: saj pinky enako lafua po vrtu in je ful vesela, cez 10 minut pa se ustavi in zacne tace dvigovat v zrak. je pa tu pri nas na jesenicah ful bolj mrzlo kot v lj pa se snega je se enkrat vec. ampak jaz ne mislim kupovat cevljev za njo ker vem, da ji nebi odgovarjali ker jo tudi oblacim samo ko res mocno dezuje in ji ni prav nic usec:)


aja pa glede razvajanja.. jaz jo z veseljem razvajam in tudi ce je najbolj razvajen pes kar jih je me nic ne moti, zakaj pa je ne bi, ce jo lahko?  pa s tem ne mislim, da dopuscam, da nevem kako laja in napada druge pse ampak glede crklanja in takih stvari..
gaby
Hehe gaby nisem mislila tega, saj jaz tudi moja dva crkljam in tudi spita pri meni, z razvajanjem mislim predvsem na take stvari kot je npr. pretirano oblačenje, nosenje na sprehodih, kopanje v raznih lavorjih namesto v kadi, dviganje psov v narocje pred drugimi psmi, ipd. Mislim da nas ima vecina glede takih stvari poslihtano, se pa najdejo izjeme, jst se vcasih komej zadrzim da ne rečem kake pikre ko kaj takega vidim zunaj ker ljudje dejansko mislijo da imajo igraco in ne psa.



vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #2633 : 21 Januar 2009, 08:27:36
Kiki vse najboljšee :-* :-*. drugače pa glede razvajanja se strinjam z saro ker pes le ni igrača, in tudi jaz srečujem ljudi ko na sprehodih nosijo psa,ker noče hodit.al pa da sploh gre par korakov mu dajo priboljšek da ne rečem zunaj lepo sončno vreme pa pes oblečen....mah eni res ne vejo čemu je pes namenjen. drugače je p moj Lin tud razvajen glede cartlanja, spanja ;)
glede mraza Lin ga prav super prenaša, sploh ne razmišlja o temparaturi ko je zun :D

lp



gabyca

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
  • *:Pinky:*
Odgovori #2634 : 21 Januar 2009, 10:59:31
Sara saj vem kaj si mislila, zato ne vzeti tistega posta kot napad nate ali kaj takega:)) se pa strinjam z vama



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #2635 : 21 Januar 2009, 19:27:48
Kiki,

vse naj, naj  :P

Pa da bos se naprej tak sonceek  ;)
Lupcki od naju s Tajeeeeem  :-* :-* :-* :-* :-*

Kristi se morva dubit, da ji s Tajem darilo dava  ;)


Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #2636 : 22 Januar 2009, 11:12:08
Heej.heej <3

ja hvala za vsa tale voščila. :-* :-*

Pia, se poplnoma strinjam. Kakšno darilo? Ne rabi nobenega darila, sam da se mi vidmo (:


Lp, Kristina in Kiki



Katja :)

  • *
    • Prispevkov: 175
    • Točke: 0
  • sladki mali navihančki :D
Odgovori #2637 : 22 Januar 2009, 12:21:09
Kaj pa je narobe s kopanjem v lavorju?  ::) se ravno oglašam ko sem enkat lepila slikice sem gor... meni se to ne zdi nič narobe-jaz jo kopam kjerkoli jo lahko-v banji, lavorju, magari v umivalniku-kar je frej in kar mi paše tisti moment. včsaih se mi pač ne da 180 cm kolikor jih imam nad banjo sklanjat pa se raj na tla vsedem ob lavorju pa jo uredim...

Glede oblekic-to pač počnemo vsi-jaz raje manj kot več da se navadi-posledično zunaj nimam problema-tamala skače in se ogreje sama. 

ne vem no-načeloma se vzdržim komentiranja, da ni kaj narobe in se me ne jemlje kot da koga napadam ampak najbrž ima vsak svoje metode-take in drugače in če ne veš kaj je vzrok je težko sodit...

Ne zdaj jemat osebno ali kakorkoli...


še  :-* za Kikico  ;)




sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #2638 : 22 Januar 2009, 19:16:43
Se mi je prav zdelo da se bos oglasila. Nevem no, tudi jaz sem dokaj visoka (177cm) pa mi ni panike se sklanjat nad banjo, vrzem vse tri pse notri pa pejmo. In ja kot si napisala vsak ima svoje metode, jst pac stojim za svojimi ti pa tudi.

Kiki vse naj naj  ;)



Piaa.

  • *
    • Prispevkov: 189
    • Točke: 0
  • Taai.♥
Odgovori #2639 : 22 Januar 2009, 19:36:32
Kristina ce si ti kupila tako lepo darilo za mojega malega.. sva midva kupila se tvoji princeski  ;)

Kar se pa kopanja tice... js ga v tus kabini skopam ;)
se mi pa ne zdi nic narobe ce bi ga v lavorju ... sj je isto... pa brez zamer ane  :P


Lp.

Pes. Človekov najboljši prijatelj! <3.