Čivava [Chihuahua]

ursa · 992550

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #210 : 04 Januar 2007, 21:17:10
joooiiiii....a res???groza...jst sm bla pa ze tko vesela.... :( >:( :'( pa je to res? Ma še kdo kake izkušnje? :-\ :'(

Jah glede tega se ravno ne bi hecala no :-\. Sicer pa kar poglej na bolhi, koliko oglasov ima in koliko različnih pasem, se ti zdi to normalno?
Preberi teme kot so:
Preprodajalci
pa ... Preverjeno (odziv na oddajo, ki je bila pred kratkim na Pop-u, kjer tudi pišejo o preprodajalcu, pa temo Spet preprodajalci... V marsikateri od teh tem se piše tudi o Kd Mislinja, pa o zloglasnem gospodu iz Celja, pa o domačih rejcih, pa ....
Pa preberi Zakaj sploh rodovnik ...

Lp nina




scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #211 : 04 Januar 2007, 21:18:57
joooiiiii....a res???groza...jst sm bla pa ze tko vesela.... :( >:( :'( pa je to res? Ma še kdo kake izkušnje? :-\ :'(
Če bi pogledala vse  tiste teme, ki sem ti jih dala na začetku in ki ti jih je podala Ninci (kako se ne kupuje psa ipd.) bi našla različna opozorila o tem, da se psa ne kupuje pri KD Mislinja, kakšnemu gospodu Matoši in podobno. Vsi ti ljudje služijo na račun bolnih kužkov, ki ne živijo v primernih pogojih, niso primerno oskrbovani, katerih mamice ljudje izrabljajo zgolj za mladičke in živijo v premajhnih kletkah v lastnih iztrebkih...itd. Ljudje, ki so tam kupili psa povečini dobijo bolnega psa, ki jim kaj hitro umre v njihovih naročjih (seveda po tem, ko so dali ogromne vsote denarja za veterinarja). Če jim kuža ne pogine, običajno zraste v vse kaj drugega kot v pasmo, ki so jo kupili (lahko da kupiš čivavo mladička, pes pa bo zrastel v mešanca, težkega 10kg, ki ne bo niti malo podoben čivavi).
Madžarske (in še v kakšni drugi državi) farme psov pa izgledajo takole -> http://www.dogheart.hu/dogmengele.htm
Z nakupom psa pri KD Mislinja, Matoši in podobnih podpiraš trpljenje kužkov na takšnih farmah. Ker to mučenje se lahko ustavi zgolj tako, da se pse ne kupuje več pri takšnih ljudeh, kar pomeni da jim posel propade.


Lp,
M


house_baby

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #212 : 04 Januar 2007, 21:28:51
sej hecala se nism nc,komi pac cakam da bi jo najdla.......res da za KD Mislinja nism vedla takih stvari ki si mi jih ti zdej povedala...absolutno pa se mi ne zdi nc hecno oz. se nic ne hecam....usega na forumu pa res nism pregledala....tko da jst se opravicujm  ce je prslo do nesporazuma,nism hotla nic slabega...res ne...tko da....


                                                                                                               



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #213 : 04 Januar 2007, 21:32:24
sej hecala se nism nc,komi pac cakam da bi jo najdla.......res da za KD Mislinja nism vedla takih stvari ki si mi jih ti zdej povedala...absolutno pa se mi ne zdi nc hecno oz. se nic ne hecam....usega na forumu pa res nism pregledala....tko da jst se opravicujm  ce je prslo do nesporazuma,nism hotla nic slabega...res ne...tko da....


Saj ni problema, zdaj veš. Predlagam, da raje počakaš kakšen mesec  vmes nekaj privarčuješ in najdeš eno kvalitetno rodovniško leglo, kjer boš vedela kaj si kupila in za kaj si dala tako vsoto denarja. Prvi datum za spoznavanje vzrediteljev in lastnikov čivav je naslednji vikend v Lj. na razstavi... več kot odličen čas da navežeš stike in dobiš čim več informacij.  ;)

Lp nina

p.s. prosim če poskusiš pisati slovensko in se kar se da izogibaš slenga ;)



house_baby

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #214 : 04 Januar 2007, 21:48:39
Ja...Glede slenga se opravičujem - nebom več. Hvala pa vseeno za vse informacije in obljubim da bom pametno ravnala :-[

                                                                                                lp,Maja



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #215 : 05 Januar 2007, 18:27:05
Pozdravljena House baby !

Vsi tukaj so ti natrosili že precej nasvetov. Naj dodam le še to...Nikakor ne hiti z nakupom, odloči se kakšno čivavico si sploh želiš in v vsakem primeru kupi kužka z rodovnikom in pred nakupom preveri (večkrat) vzreditelja ! :)

Želim ti mnogo veselja s tvojim kužkom v prihodnje ! :)


sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #216 : 06 Januar 2007, 00:12:35
cer...
tudi sama sem nova na tem forumi in sicer sem se prijavila na pesjaner.si z majhno prosnjo. za civave sem se zacela zanimati pred dobrimi 5leti,bolj podrobna pred dobrimi 2leti in sedaj je koncno prisel tezko pricakovani trenutek ko sma se z fantom odlocila za nakup le te pasme ;D(to ne bi bil moj prvi pes). pred kratkim sem zasledila oglas da hrvaska psarna civav won-a-pa-lei se prodaja zadnjega mladicka,psicko,iz svojega legla vendar sem sedaj na enem drugem forumu zasledila da je ta psicka ze prodana...toraj moja prosnja se glasi nekaksno tako:ali mogoce ve kdaj bo imela ta psarna spet mladicke?namrec na njihovi spletni strani nisem nikjer zasledila ta podatek in po neuspesnem posiljanju meilov na njihov naslov(meil sem vedno takoj dobila nazaj z opozorilom da naj bi ta naslov ne obstajal ???)in tudi klicanje na njihovo telefonsko stevilko je bilo neuspesno!
da ne boste cudno gledali da sem se vpicila le v to psarno...to nikakor ni res...vesela bi bila tudi kakrsne koli druge informacije o psarnah civav,saj bi zelo rada nasla lepega,rodovniskega predstavnika te pasme,po moznosti kratkodlago psicko,bela barve z kasno majhno rjavo liso(ni pa to edini pogoj le nekaksen dodaten plus,ki bi si ga zelela pri svojem bodocem druzinskem clanu) na leglo lahko pocakam tudi leto dni in tudi prevozeni km v kaksno sosednjo drzavo ni ovira!
za kakrsnokoli pomoc se vam ze vnaprej zahvaljujem!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #217 : 06 Januar 2007, 09:20:15
Sailila najprej vse pohvale za pametno odločitev in potrpežljivost 8)
Glede maila... si ga pošiljala sem: [email protected]?? Ker iz tega naslova so prišli tudi njihovi oglasi... tako da bi moral delat :-\

LP nina




sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #218 : 06 Januar 2007, 11:30:18
ninci hvala za prijazne besede...ceprav moram priznati da je vcasih prav hudo(po naravi sem malo neucakana)sploh ko klicem kaksno psarno,nazadnje sem klicala eno prijazno gospo iz avstrije ki mi je sporocila da ima sicer leglo ampak so ze rezervirani in naslednje leglo ki ga pricakuje je ze tudi rezervirano :-\ ampak je bila tako prijazna da me je dala na cakalno listo in ko bo imela "naslednje" leglo se pravi 3(ampak da ne bo pomote ne bo to leglo od ene in iste psicke ampak mi je gospa povedala da ima 4 psicke)!drugace pa naj povem da nimam niti najmanse ideje kdaj oz.kateri letni cas se psicke gonijo ker sem do sedaj vedno imela samce in bi bila zelo vesela ce bi mi kdo ki se na to spozna sporocil kdaj bojo naslednja legla(ce se da to sploh naprej priblizno dolocit) ker po mojih informacijah so sedaj ze skoraj vsi oz. so vsi mladici iz psarn ki sem jih jaz klicala ze prodani oz. rezervirani...no,bomo se pa malo pocakali pa se kaksen evro nasparali za bodocega druzinskega clana ;)
drugace pa ninci ja na ta meil sem poslala ki sem ga dobila na vasi strani in na njihovi spletn istrani...ampak vseeno bom se probala...hvala ti se enkrat!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #219 : 06 Januar 2007, 11:37:50
Nekega pravila kdaj so legla ni... sicer naj bi bili pomladanski in jesenski mladiči, tako da recimo nek "naval" lahko pričakuješ tam okoli aprila, maja, ampak kot pravim ni nujno. Lahko se obrneš še na Jose: http://www.cane-corso-italiano.com/ ona sicer vzreja v prvi vrsti Corsote ima pa tudi mislim, da 4 čivave in občasno kakšno leglo...
Kakšna je pa kvaliteta psov itd. nimam pojma ker se na čivave spoznam NIČ :) Ampak kot sama vzrediteljica je odlična ;)

Lp nina



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #220 : 06 Januar 2007, 12:02:59
sailila dobrodošla!

Sare že nekaj časa ni bilo nič naokrog, ima pa dva samčka iz psarne Microschihuahuas, ki si lasti tudi trenutnega svetovnega prvaka  :)

Tudi chi ima psičke iz tuje psarne pa se nikakor ne morem spomnit imena  :-[ pa se bo tako verjetno sam javil :)

za ostale nevem ker tako kot Ninci o čivavcah nimam pojma  ;D nekako imam skos v glavi majhne lajajoče pse  ;D Luškan do zdaj mi je bil karakter chijeve psičke ki se na celem srečanju ni niti enkrat zadrla  ;) ;D

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #221 : 06 Januar 2007, 20:23:16
danes po dolgi debati s vojim fantom ob kavi sma se odlocila da boma pocakal na t.i. "jesenske" mladice ker se nama res nikamor ne mudi(ceprav jaz komaj cakam dan ko bo v najin dom prisla civava :o) do takrat boma pa se pridno sparala in se cim vec se naucila o tej pasmi...neyka tudi jas se ne spoznam prevec na civave in se pocutim kot cisti zacetnik,ker sem jaz in moja druzina imeli vedno bolj velike pasme psov(nemske ovcarje,mesanca med dogo in dobermanom,pudlja,landseerja sedaj pa imajo moji mesanca med dobermanom in se necem iz zavetisca)ampak pred dobrim 5mesecim sma se z fantom preselila na svoje...v stanovane,ki je v hisi fantovih starih starsev in ker se nikakor ne morem navaditi ziveti brez psa sma se odlocala med manjsimi psi in skupaj prisla do civav,obema je vsec ker je majhen in ga nebo problema vzeti vsepovsod zraven in zivahen tako da bo lahko zdrzal z nama...ob enem se opravicujem da vas vsako neumnost sprasujem vendar nebi rada da bi slo kaj narobe...hvala se enkrat za vse informacije in pomoc ;)



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #222 : 09 Januar 2007, 19:43:17
Pozdravljena Saililia,

Zelo me veseli, da imaš tudi ti rada te male diamante-čivave seveda. Veš meni so všeč zato, ker so kljub svoji majhnosti pravi, VELIKI psi predvsem po značaju. Predlagam ti veliko previdnost pri nakupu (preberi si temo o preprodajalcih) saj se pod imenom čivava nažalost prodaja marsikaj. Všeč mi je, da si boš vzela čas in se o pasi dobro pozanimala-zagotovo se ti bo obrestovalo.
Ker si omenila, da si se zanimala pri psarni Won-a-pa-lei ti lahko povem, da imam z njimi zelo dobre izkušnje. Za kužke zares odlično skrbijo in imajo zares lepe čivave. Na mail sem ti poslal moj gsm, če želiš me lahko pokličeš.

Lep pozdrav :) :)   


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #223 : 09 Januar 2007, 19:47:29
Oj Neyka...nate sem pa pozabi...Veseli me, da ti je bila moja Jolly všeč:) A Miša iz razstave v Celju pa ne ...smrk..smrk :( :(
Drugače pa lepo in pravilno vzgojene čivavice niso majhne lajajoče zverinice. Se pa najdejo tudi mali razvajeni histeriki, tako kot pri vsaki pasmi :) :).

Lep pozdrav Neyka in res upam, da se kaj vidimo v Ljubljani !!!



sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #224 : 09 Januar 2007, 20:06:03
chi prav imas,tudi sama sem v parih mesecih odkar iscem civavo spoznala ljudi in njihova legla(ce se lahko sploh temu rece tako!!!)da mi je slo na jok in na bruhanje...temo o preprodajalcih ze poznam kar nekaj casa in hvala bogu jo nisem se okusila na lastni kozi.sem pa pred dobrimi 7leti ko smo kupovali landseerja(na zalost je sedaj ze pokojni :'()spoznala da tudi pri vzrediteljih ni vse tako zlato kot  na prvi pogleg zgleda in  sem sedaj se posebaj previdna in tudi ne mislim kupit prve civave(kljub rodovniku) ki mi bo prisla mimo.moram pa priznati da sem sedaj koncno prisla v kontakt z go.majo iz psarne won-a-pa-lei in lahko povem same dobre stvari o njej saj je ZELO prijazna!vec infofmacij iz moje strani pa po 16.1.2007 :P ;)



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #225 : 10 Januar 2007, 19:14:02
Oj Saililia,

Drižm pesti, da kmalu dobiš svojo malo kepico. Če ne sedaj pa malce kasneje. Všeč mi je, ker tako preudarno razmišljaš in si se dobro pozanimala. Iz vsega srca ti privoščim eno super čivavico. :) :) :) :) :)


house_baby

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #226 : 11 Januar 2007, 14:49:29
Lep pozdrav!

Imam samo ene par pripomb :(...Pa upam da mi ne boste zamerili,sam moram povedat! :-[V glavnem..nevem zakaj se vsi tako navdušujete nad nekom, ki se za čivave zanima pet let,samo zato,ker se pač že več časa navdušuje nad njimi??? ::)To pomeni da če bi jaz napisala nevem sem maja za čivave se zanimam že 5 let,a mi lahko daste kakšne  informacije in še vse stvari,ker kao obvladam situacijo,bi mi tudi vsi čestitali,ker se tako odgovorno vedem,da mi res želite veliko sreče,veselja z mojo novo čivavo???Mislim,a niso forumi zato,da lahko vprašaš,se pozanimaš,da si s ostalimi forumaši deliš izkušnje???

Ker se sama nisem nevem kako spoznala na čivave,sem vas vprašala...Nobene čivave še nisem kupila,sem se pozanimala o različnih rejcih,tako da mislim da nisem naredila nič narobe...Nisem ravnala neodgovorno! :(

Kar pa se tiče koliko časa se ti zanimaš za čivave...Ali se zanimaš 5 let,ali pa 10.....Ali pa dva meseca,ni nujno da bo tisti,ki se zanima 5 oz. 10 let boljše skrbel zanjo kot pa tisti ,ki se nevem zanima zadnja 2 meseca...Cel smisel tega je,da je za hišnega ljubljenčka lepo poskrbljeno,da je zdrav,skratka,da mu nič ne manjka...Če pa za kako stvar vprašam,pa mislim da s tem ni še nič narobe....Pa mogoče je izpadlo kot da sem neka razvajena pubertetnica,a to ni res.Sem odgovorna,že skoraj v 20letu in vem kaj žival rabi,mela sem psa,se ukvarjam s konji in vse.Se pa res hitro navdušim,mogoče je zato izpadlo kot je.To pa še zdaleč ne pomeni da za mojega čivavčka nekoč ne bo poskrbljeno kot mora biti..

Upam da nebo prišlo do kakih zamer,samo ne zdi se mi pošteno,če sem karkoli rekla narobe,se že zdaj opravičujem :-[Samo povem svoje mnenje!


lp,Maja



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #227 : 11 Januar 2007, 16:09:07
House_girl saj smo tudi tebi pomagali z nasveti, linki itd. Če ne bi najbrž imela doma že bolnega mladička, ki bi ga kupila v Mislinji :-\ Hvala bogu, da si se odločila drugače. Navdušenje nad tem, da bo Sailila počakala, kolikor dolgo bo pač potrebno pa za to, ker je takih izreeeedno malo.Večkot  Polovica pride po info. pa bi radi mladička takoj, ga kupijo v Mislinji ali podobnih preprodajalcih, ker je ceneje in rodovnika ne rabijo, pa še psa dobijo takoj.

Je pa seveda več kot dobrodošlo, da kaj vprašaš, se pozanimaš o vzrediteljih, leglih itd. pred nakupom. Tako kot ti. Ker ko imaš enkrat psa doma, pomožnosti bolnega je veliko težje.

Zdaj si dobila tudi preko spraševanja od Sailile nekaj informacij od ljudi, ki čivave bolje poznajo, pa se mogoče lahko tudi ti obrneš na te vzreditelje ali pa z Saililo skupaj poiščeta kakšno leglo ;)
Je pa res, da moraš v tem primeru ti biti odločena, da hočeš Čivavo in to z rodovnikom. Mogoče ti bo tudi Tole v pomoč... zakaj sploh potrebuješ rodovnik.

Lp nina




chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #228 : 11 Januar 2007, 19:10:29
Draga Maja !

Jaz se povsem strinjam z vsem, kar je napisala Nina. Mislim, da ni nihče užaljen zaradi tega, kar si napisala. Smo pa zagotovo veseli, da smo ti mogoče lahko pomagali. Jaz na tem forumu zelo rad sodelujem zaradi tega, ker sem spoznal že precej čudovitih ljudi, ki imajo pse zares radi. Dobro je, da se učimo eden od drugega in si pomagamo..no vsaj meni se zdi, da je to tudi eden izmed razlogov zakaj smo tu.
Maja zelo smo veseli, da si tu z nami :) :) :) !!

 


house_baby

  • *
    • Prispevkov: 16
    • Točke: 0
Odgovori #229 : 11 Januar 2007, 19:47:49
oj....

CHI, najlepša hvala za lepe besede,pa tudi jaz sem vesela da sem tu z vami..... ;D....Pa tudi res je ,da ste mi vsi zelo pomagali.....Aja,glede tega še...V mojem postu ni nič letelo na SALILO,ker se tudi osebno poznava,je zelo super oseba....Res pa so bile določene besede(ne z njene strani),ki so me majčkeno dol potlačle,ravno zato sem napisala kar sem... :-[

Skratka,še enkrat hvala za vso vašo pomoč,pa tudi tebi CHI...

Lep pozdrav in obilo užitkov s psički :P



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #230 : 11 Januar 2007, 20:24:17
Oj Neyka...nate sem pa pozabi...Veseli me, da ti je bila moja Jolly všeč:) A Miša iz razstave v Celju pa ne ...smrk..smrk :( :(
Drugače pa lepo in pravilno vzgojene čivavice niso majhne lajajoče zverinice. Se pa najdejo tudi mali razvajeni histeriki, tako kot pri vsaki pasmi :) :).

Lep pozdrav Neyka in res upam, da se kaj vidimo v Ljubljani !!!

Hehe obe sta mi simpatični  ;) samo sej veš...nimam živcev za vzgojo malih tulečnežev da nebi bili tuleči :D in rabla bi jih cca 30 da bi bili skupaj za enega Neona  ;D (zaprisega velikim  ;D)

house_baby pohvalo si zasluži vsak ki premisli o nakupu psa in to ni trenutek. Če si med njimi BRAVO  :)

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #231 : 12 Januar 2007, 16:27:50

Ja Neyka Neon je res za ene 30 naših malčic ali pa še za nekaj zraven. Saj so tudi meni všeč veliki psi sam mal težko bi jih crkljal v naročju pa tud na sedežni bi kmalu zmanjkalo prostora :) :)
 
No lepo Maja, da si razumela našo dobronamernost in upam, da nas boš kmalu razveselila s slikami od tvojega malčka :) :) Veliko sreče pri izbiri ti želim !!!!


Damjan
 


Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #232 : 17 Januar 2007, 16:54:33
Ja Neyka Neon je res za ene 30 naših malčic ali pa še za nekaj zraven. Saj so tudi meni všeč veliki psi sam mal težko bi jih crkljal v naročju pa tud na sedežni bi kmalu zmanjkalo prostora :) :)
 

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

ja res je, ceprav jaz sem se v to pasmo zaljubila sele ko sem spoznala karakter in skrbela zanjo in nikakor ni bila tulecnez. res je da velikokrat lajajo na kaksnega psa, sploh ko jih vec skupaj drzi. drugace pa brez razloga nikoli ne lajajo. :) takrat ko kdo pride, ko zazvoni zvonec, ko vidijo kaj novega nenavadnega...   in neyka verjemi da sem videla veliko vec psov lajati kar tja v tri dni ali pa v luno ce je treba pa sploh ne ves zakaj lajajo, tako da v tem primeru se vedejo kot cisto normalni psi cuvaji. in vedno ves na koga ali kaj lajajo. je pa res da ce jim dolocen pes ali clovek ni vsec bo kar nekaj casa trajalo preden nehajo.

Salila najboljse da kontaktiras Majo, tisti email mora bit pravi. je zelo prijazna in ti bo hitro odgovorila.


drugace pa je nam zrasel trebuh.. in to ogromen..  nasa baloncica bo kmalu pocila in sedaj izgleda priblizno takole:



in ji trebuscek visi skoraj do tal..



lp,

Ursa





sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #233 : 17 Januar 2007, 19:59:45
sassy z go.majo sem ze kar nekaj casa v kontaktu in o njej lahko recem le dobre besede in upam da dobimo pozno splomladi novega druzinskega clana ;)tvoja pasja gospodicna pa je prava simpaticna nosecnica :D



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #234 : 18 Januar 2007, 22:09:29
Pozdravljena Urša...po dolgem času (le kje si se potepala :))?

Sploh ni potrebno zgubljat besed, da je Sassy prelepa psička in da je v "nosečniškem" stanju še toliko bolj prikupna. Iz srca ti želim, da bi na svet spravili zdrave in čile malčke ! Skratka držim pesti ! :) :)

Kdo pa bo ponosni očka, če ni preveč indiskretno vprašanje ? :) :)

Lep pozdrav !!

Damjan


Sassy

  • *
    • Prispevkov: 69
    • Točke: 0
  • Sassy love forever!!
Odgovori #235 : 19 Januar 2007, 15:31:07
Hvala Damjan.. ja nic se nisem potepala, samo sem prevec zaposlena in potem imam se solo in potem mi zmanjka casa zame kaj sele za druge. Zdaj imam pa pocitnice in si lahko malce privoscim. ni indiskretno vprasanje, ponosni bodoci ocka (upam da) je Misty Meadow's Rin Tin Tin, najdes ga na http://www.mistymeadowschis.com/
pod current contenders, imam pa eno slikico tudi na http://sasy.moj-album.com/album/6418965/?os=6419083

pozdravcek,

Ursa


sailila

  • *
    • Prispevkov: 88
    • Točke: 0
Odgovori #236 : 19 Januar 2007, 17:52:19
sassy iz slik sodec je tudi ponosen ocka pravi maneken 8)
em...jaz imam pa eno vprasanje:v vseh knjigah pise da so civave odklonjenje otrokom,jaz se pa  spoznala eno druzino ki ima civavo in 4leti starega otroka in ni med njima nikakrsnih konfliktov.puncka je bila stara 2leti ko je prisla k njim civave in  prej so imeli nekega majnsega mesanca pri druzini in so puncko ze kot dojencka navadili da je pes zivo bitje in da mora biti nezna z njim in tudi ko je prisla civava k hisi so ji posvecali veliko pozornosti.res je da ji civava ne posveca pretirane pozornosti(pac isto tako kot vsem ostalim drizinskim clanom,edino v ocija je cisto zaljubljena :D) razen ko ima puncka zogo v rokih da ji jo mece ampak drugace pa ze dve leti zivita v harmoniji brez konfliktov 8) zanima me ali ima se kdo drug doma civavo in otroka in kako se vam zdi ta "naveza".pa upam da sedaj nisem komu postavila malce prevec "zacinjeno" vprasanje...pa ze vnapej hvala za odgovore ;)



chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #237 : 19 Januar 2007, 22:41:02
Živjo Urša,

Sassy in Rin Tin Tin sta prekrasna. Prav zanima me kakšno bo razmerje med kratkodlakci in dolgodlakci  ;D ;D. Glede prostega časa pa ti verjamem, da je včasih kar težko. Ne dolgo nazaj sem ob službi tudi sam še študiral..in je bilo prostega časa res malo. Si ga pa moramo kar malo ukrast za naše kosmatince kajne ?  :P

Lep pozdrav !

Damjan


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #238 : 19 Januar 2007, 23:13:34


chi

  • *
    • Prispevkov: 140
    • Točke: 0
Odgovori #239 : 19 Januar 2007, 23:15:36