bosch

irenchy · 61693

sarci

  • *
    • Prispevkov: 1.225
    • Točke: 0
Odgovori #30 : 02 Oktober 2005, 21:19:30
irena , tegale - tavelizga ; to je po mojem MIŠKO , ne ne ČAKI
Misljeno je bilo pa za tavelcga - Chucka ;)  ;D



rasputin

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
Odgovori #31 : 14 December 2005, 00:17:03
Živjo,
pri nas jemo samo Bosch sensitive - lamb & rice, smo zelo zadovoljni, pesjani se ne praskajo, blato pa imajo kompaktno in majhno. 8)   


Lanyca

  • Gost
Odgovori #32 : 24 Julij 2006, 15:13:37
Mene pa nekaj zanima.
Kje se da ta hrana  bosch sploh kupiti.
Mogoče, kje piše pa nisem videla.


hvala

lp



rasputin

  • *
    • Prispevkov: 46
    • Točke: 0
Odgovori #33 : 24 Julij 2006, 15:27:43
Bosch imajo povsod kjer imajo Nutro, ker je isti zastopnik, sicer imajo svojo trgovino v BTCju - Aler d.o.o., nimam pa nobenega prospekta pri sebi da bi pogledal kje se drugod kaj dobijo njihove stvari, spletne strani pa tudi nimajo, tako da bolj tema.
Moji kosmatinci pa so zdaj že kar nekaj časa na Eukanuba lamb and rice, pa ne da bi bilo z Boschom kaj narobe samo Eukanubin klub za vzreditelje nam je ponudil res odlične pogoje in ceno, veliko bolj profi pristop imajo in vsem našim mladičkom brezplačno prispevajo paket puppie briketkov za v novi dom, pa še popuste za nove lastnike .....
Lp.


bolha

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 994
    • Točke: 25
  • Če jih ne prepričaš, jih zmedi.
Odgovori #34 : 24 Julij 2006, 15:54:52
Bosch imajo tudi v trgovini Gali&nika, na Linharjevi 66, drugače pa jaz kupujem kar v Alerju, mi je najbližje in imajo vedno kakšno akcijo.
Lp


WolfSLO

  • *
    • Prispevkov: 62
    • Točke: 0
Odgovori #35 : 20 Avgust 2006, 12:00:36
Osebno že preko deset let hranim z Bosch-em. Od tega je bilo vsaj 6 odraslih psov ter pet legel. Moram reči, da se je pri vseh zelo dobro obnesel. Psi nikoli niso imeli problemov s prebavo ali dlako. Sam izbor ˝močnosti˝ same hrane je pa tako širok, da se vedno nekaj najde- za mlade, aktivne, zelo aktivne in tudi starejše pse. Res pa je, da za določene potrebe, različno ˝močne˝ mešam med seboj. 

Kjer je red, svobode ni!


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #36 : 28 April 2008, 12:48:11
Živjo!

Danes, med iskanjem primernih briketov za priboljške v trgovinici za male živali sem "odkrila" boschevo bio hrano: biosch.

Zanima me, če je kdo že preizkusil to hrano in kakšno je vaše mnenje.

več informacij: http://www.biobosch.de (na žalost zaenkrat samo v nemščini)

Bosch Bio Adult + jabolko
sestava: Riž*, ječmen, sveže perutninsko meso*, meso*, perutninska maščoba*, ribji obrok*(tole je verjento mišljena ribja moka), jabolko* (osušeno min. 1%), grah* (osušen), kalijev klorid, natrijev klorid, hruške* (osušene), korenje* (osušeno), paradižnikova mezga (osušena).
*= 100% bio izdelek s cerfitikatom

Analiza: beljakovine 22%, maščoba 11,5%, vlakna 2,5%, pepel 6%, kalcij 1%, fosfor 0,8%

lp Nina


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #37 : 19 Oktober 2008, 12:15:35
Kje po Sloveniji prodajajo tole hrano?Ker tole kar naša zverina sedaj je in mu sicer odgovarja (pro plan senior-15kg) stane 57€,pa bi radi nekaj cenej, a vseeno kvalitetnega.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #38 : 19 Oktober 2008, 12:38:22
Tale futr ni nič cenejši. Sem ga sprobala, ker so ravno imeli akcijo in je bil po enaki ceni kot navaden bosh. Seveda je v redu, kaj ne bi bil, samo moje psice bodo morale biti zadovoljne kar z navadnim takoj, ko bo akcije konec.
Imajo ga pa v BTC hala A, Aler.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #39 : 19 Oktober 2008, 18:09:11
Kako to misliš? Katero varianto pa jedo tvoje? Kaj smatraš pod navadnim-adult?

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #40 : 19 Oktober 2008, 18:31:18
Imaš najcenejšo varianto - OSCO in DOG, ki niti nista tako zelo zanič kot sta poceni - kadar so bile naše denarnice kilave, so moje psice jedle to hrano in razen velikih drekov je bilo vse v redu. Potem imaš "navadni" BOSH - vse variante od puppy do senior. S cenami med 30 in 40€ (približno) za 15 kil . In potem imaš to novo BIOBOSH varianto, spet vse od puppy do senior s cenami okrog 45€ za 12 kil. Nekaj takega.


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #41 : 19 Oktober 2008, 18:38:33
Mi kupujemo Cibau (35 eur za 15 kg). Ni ravno najbolj kvalitetna kar se jih da najti ampak mi smo zadovoljni že nekaj časa  ;)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #42 : 06 Oktober 2009, 10:34:57
No, sem videla da ima Bosh tudi ribo. In včasih pač zamenjam okus, da ni vedno eni in taisto, ker pretežno hranimo brikete. Sestava tega zažkja Fish and potato mi je pa prav čudna za tak okus.

Sestava: Koruza, Perutninska moka, pšenična moka, pšenica, ječmen, živalske maščobe, krompirjev škrob, ribja moka, pšenični otrobi, zdrob, mesna moka, sušena pulpa sladkorne pese, grah, natrijev klorid, kalcijev karbonat, kalijev klorid,

Tako po logiki bi ribe in krompir morali prevladovati in biti na začetku spiska...Se splača vzeti ta žakelj?
Več je napisano tukaj http://aro.si/pasja-hrana/hrana/briketi/bosch/bosch-adult-z-ribo-3-kg.html

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #43 : 06 Oktober 2009, 11:07:24
Moje imajo to hrano zelo rade in vedno vzamem kakšen žakelj. Ni pa to dijetna hrana za pse, ki ne prenesejo nič drugega kot krompir in ribo. Če želiš kaj takega, moraš poseči po hranah, ki so približno dvakrat dražje.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #44 : 06 Oktober 2009, 13:45:24
Eh Bina ne komplicira. Edino jagnetina ji ne paše in se temu izogibam. Ostalo pa je vse po spisku brez težav.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #45 : 08 December 2009, 21:37:51
Tole tudi naša Dina je.
Briketke lamb&rice ma najrajši. Za normalno aktivne kužke.
Smo meli nutro pa se je pri 6 mesecih frajla umislna da noče več jest. Potem je dobivala eukanubo. Potem nam je pa ena ženska povedala da so briketi ki se kupijo v merkurju- briketi Dog Chow (proizvajalec je Purina) zelo kvalitetni in poceni, da naj ji dajemo to zajest. Dobila je ful rumene zobe, in še zdej ma rumene. Gremo spomladi na čiščenje. Potem smo pa začeli z Bosch in so se ji kar mal spucal, res ma lepe, lepga kakca, nič se ne čoha, pa tud iz ust ji ne smrdi. Skratka uredu brketki :)



Sala

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #46 : 15 December 2009, 08:40:45
Mi imamo tudi že nekaj časa Bosch hrano in se mi zdi, da je zadovoljna z njo. Pred tem smo imeli Platinum, pa se je izkazalo, da je očitno to malo prevelika bombica proteinov zanjo. (dobiva še kuhano meso)
Zadnjič sem kupila biobosch pa jih še hitreje pohrusta (bolj izrazit vonj imajo, najbrž zaradi tega) :-X



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #47 : 15 December 2009, 08:55:14
Mi smo tud zdej prešli na bosch, bomo vidli kako se bo obneslo :)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #48 : 15 December 2009, 09:39:30
Tudi jaz sem nekoč hranila naše pse z Bosch hrano in sem bila z njo zelo zadovoljna.
Ali kdo slučajno ve za ceno Adult 15 ali 20 kg?
Zanimivo se mi zdi, da včasih psom smrdi iz ust tudi po kvalitetni hrani  ???.



simi

  • *
    • Prispevkov: 1.655
    • Točke: 4
Odgovori #49 : 15 December 2009, 10:14:36
Cena za 15 kg se vrti me d 30 in 35€

http://www.bajka.si/
http://www.facebook.com/BajkaSolaZaPse
Šola kjer vzgajamo za življenje po preverjenem programu s tradicijo.
Od leta 2009 do leta 2016 edina pasja šola z uradno priznano prevzgojo nevarnih psov v Sloveniji


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #50 : 15 December 2009, 10:35:54
Tudi jaz sem nekoč hranila naše pse z Bosch hrano in sem bila z njo zelo zadovoljna.
Ali kdo slučajno ve za ceno Adult 15 ali 20 kg?
Zanimivo se mi zdi, da včasih psom smrdi iz ust tudi po kvalitetni hrani  ???.

Pri nas v NM je v eni trgovini zdaj akcija za adult 15kg, 29 EUR.

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


polonči

  • *
    • Prispevkov: 2.461
    • Točke: 0
  • *-moja banda-*
Odgovori #51 : 16 December 2009, 14:38:24
Karmen jaz ti lahko povem za Adult Large breed 15 kg mislim da je 38 €. Samo adult pa je res tam okoli 35€. Mi smo jedli to hrano kake 3 mesece, vendar smo spet prešaltali na pro plan. ;

:)


pimu

  • *
    • Prispevkov: 129
    • Točke: 0
Odgovori #52 : 19 Januar 2010, 19:40:55
Imam 15 kg BOSCH - Active,zapakirana, jo prodam za 25 eurou, ce hoce kdo kupit naj me kontaktira

....Never Grow Up..


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #53 : 11 November 2010, 19:56:41
Kdo ve ali je Bosch adult pred menjavo pakiranj in formule tudi vseboval piščanca in piro? Žal nimam nikjer kaj zapisano ali nalinkano, da bi vedela?
Zanima me pa zato, ker odkar so nove pakunge, je bina imela mehkejše blato, da se mi je po travi razpacalo, ko sem pobirala. In zdaj ne vem katera zadeva je kriva za to ??? Smo pa prešli zdaj na čisto drugo hrano...Ampak za intermezzo bi kdaj vseeno še rada vzela Bosch-mogoče kako drugo varianto (sensitive ali ovco?)

In se priporočam za ceno Biobosch če kdo ve? max cena, ki si jo privoščimo za pasji futer je okoli 50eur na žakelj.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


aro.si

  • *
    • Prispevkov: 48
    • Točke: 0
Odgovori #54 : 12 November 2010, 09:47:41
Bosch je malo zamenjal sestavine, prej pire ni bilo, manj je pa koruze. Verjetno je sestava kriva za mehkejše blato.
Bosch bio je malo manj kot 50€ 11,5kg.
LP

Spletna trgovina za male živali ARO - www.aro.si


Samoyed lover

  • *
    • Prispevkov: 813
    • Točke: 0
Odgovori #55 : 29 December 2010, 17:04:05
Mi smo tudi danes kupili bosch, ker je zeelo cenovno ugoden. 2. kg smo kupili za probati in je prišlo le¸12 evrov  :o
15 k pride okrog 32 ;D


Lumpika

  • *
    • Prispevkov: 43
    • Točke: 0
Odgovori #56 : 29 December 2010, 18:14:41
Ja, bosch je v razmerju cena:kvaliteta res dober. Moja psička ga rada je pa je drugače zbirčna :)



airedale10

  • *
    • Prispevkov: 1.163
    • Točke: 0
Odgovori #57 : 07 Januar 2011, 11:34:31
Mi s to hrano hranimo dixa in smo zelo zadovoljni, je kvalitetna in poceni.



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #58 : 20 Januar 2011, 09:37:01
Nekje je bilo vprašanje glede te zadnje afere z zastrupljenimi  piščanci in hrane Bosch- Bosch ima izjavo oz potrdilo, da je hrana neoporečna.

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


arch

  • *
    • Prispevkov: 194
    • Točke: 0
Odgovori #59 : 20 Januar 2011, 22:04:23

 Lp :)
      Poglej pod robriko zastrupljeni piščanci v Nemčiji ta je objavljeno potrdilo Boscha.