bosch

irenchy · 61694

BiancaBučko

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 0
Odgovori #60 : 08 Februar 2011, 20:53:40
Tudi naša dva psa jesta Bosch, in sicer sem prešaltala iz briketov znamke Regal. Zalo rada jih jesta, imamo pa Active, ker sta kar fajn aktivna. Sem bila tudi sama malo skeptična najprej (predvsem zaradi cene, ki je skoraj za polovico nižja od Regala) pa mi je prodajalka lepo razložila, da ni nič manj kvalitetna hrana. V glavnem, mi smo zelo zadovoljni.  :)



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #61 : 04 Marec 2011, 20:44:52
Ima kdo izkušnje z Bosch Light? Kakšne? Je pes bil enako sit po tej hrani, kot pri navadni? Čimprej bi rabla informacije. :)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #62 : 06 Marec 2011, 10:29:45
meni se je v redu obnesla (stara formula, nove še nismo sprobali), psice niso bile lačne, je pa enak volumen brketov precej lažji od adulta (12kg namesto 15)


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #63 : 31 Marec 2011, 21:44:51
Novo bom pa zgleda jaz sprobala. In prekleto upam, da bo OK, da bomo shujšali. Lakota pa niti ni problem, dokler ni mama pri pultu ali pa ima opravka z jesti. Takrat začne izsiljevt, drugih pa ne.  ::)

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


5rAron

  • *
    • Prispevkov: 66
    • Točke: 0
Odgovori #64 : 26 Julij 2011, 21:31:05
Kje v MB se da kupiti Bosch hrano?
Hvala.



TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #65 : 26 Julij 2011, 23:25:42
Čara, mi smo sedaj na Bosch Light, tretja tamala vreča (ne vem sedaj na pamet a je 3 ali 5kg). Jazz je shujšala, malo še mora, ampak končno ji lahko otipam rebra, ima pa neverjeten apetit in je sedaj skoz lačna. Kakor je prej imela obdobja, ko je šla samoiniciativno na shujševalno in par dni ni jedla, se sedaj to ne zgodi in prvič v življenju se opazno razveseli dnevnega obroka. Lahko sicer da sploh nima veze s hrano in shujševalno, ampak bi se to itak zgodilo (psi v različnih življenjskih obdobjih spreminjajo prehranjevalne navade,..), ampak verjetno je vseeno ta lakota posledica tega, da končno ne dobiva več, kot rabi.

Prodajalci so me opozorili, da pa predolgo ne smem dajat te Light variante. Sicer se še nisem pozanimala zakaj (verjetno je na splošno premalo hranilnih snovi, ali pa da ti pes ne bi shiral - kaj vem), ampak itak tudi nisem imela namen predolgo hranit s tem in greva sedaj že na normalno Bosch hrano (ki ima itak še vedno manj maščob in proteinov od hrane, ki sem jo dajala prej) - tretjo vrečo sem že zmešala z normalno.



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #66 : 27 Julij 2011, 10:34:02
Jaz potem nisem vzela bosch light, mi je RC light ljubši sestavinsko.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Davor

  • Pod Lupo
  • *
    • Prispevkov: 2.279
    • Točke: -50
  • Beag-ology
Odgovori #67 : 27 Julij 2011, 11:00:33
Kje v MB se da kupiti Bosch hrano?
Hvala.

ZooRex, na Pobrežju, tam pri rondoju zraven ramzes puba;

When distant and unfamiliar and complex things are communicated to great masses of people, the truth suffers a considerable and often a radical distortion. The complex is made over into the simple, the hypothetical into the dogmatic, and the relative into an absolute.


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #68 : 27 Julij 2011, 11:22:32
Jaz že 3 leta kupujem Bosch Light in je obema psicama všeč. Včasih jima vmes primešam še kakšne druge brikete (če dobim za nagrado na tekmi) ali kuhano hrano. Pri eni imam problem, da kar hitro lahko postane balon. Druga pa itak po vsaki hrani izgleda vsa shirana.


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #69 : 27 Julij 2011, 11:30:24
Je pa hecno ane, kako proteini in maščobe različno vplivajo na pse. Drugače pa TibiQ, če ji adult varianta ne bo ustrezala (vsem psom ne paše pira, ki je notri), potem je opcija Ribe in pa Sensitive. Ti dve je moja OK prenašala, sploh Sensitive, so tudi manjši briketi, idealni za klikat, manj idealni za pse, ki žrejo in ne grizejo briketov. Moja bo doživljensko na Light hranah, bom čez čas tudi Bosch sprobala, ker se res hitro zredi, ji bom pa med letnimi meseci kupovala tudi kaj drugega, že zato, da se okus spremeni + kuhani dodatki.


http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


Agava

  • *
    • Prispevkov: 190
    • Točke: 0
Odgovori #70 : 27 Julij 2011, 13:35:07
Tudi mi smo sedaj, po vseh ne vem koliko preizkušenih briketov, pristali na Bosch ovca in riž jr.. Prej smo imeli Platinum, ampak njegova prebava ni bila u redu. Tako da sedaj bodo Platinum ostali namesto priboljškov ob učenju, kolikorkrat bodo na vrsti briketi, bodo pa Bosch. Naš višavček je namreč končno začel normalno jesti  :D in sedaj uvajamo kuhano in surovo hrano, briketki bodo samo občasno ali pa kot del obroka.
Ja, res je lepo, ko ti žvalca po 6 mesecih začne normalno jesti!



Aler

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #71 : 29 Julij 2011, 13:51:09
Pozdravljeni,
hrano Bosch lahko v Mariboru kupite v trgovini Rex - Pobrežje in Radvanje, ter v semenarni. lp



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #72 : 31 Julij 2011, 19:49:34
A bodo Bosch piškoti- Light tudi pri nas? Je psica razvajena in navajena od mame, da zjutraj in zvečer dobi keks-pa ker se borimo s kilogrami, bi imela lažjo vest, če bi bli light keksi.  :-[
evo tele mislim

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


jafa

  • *
    • Prispevkov: 1
    • Točke: 0
Odgovori #73 : 24 December 2011, 21:39:05
Pozdravljeni vsi lastniki Bosch-jedcev,
naša psička se je odločila, da se ji ne ljubi več jesti Boschevih briketov,
tako, da imamo doma 15kg še original zapakiranih Junior-Medium briketov...
Zainteresirani naj napiše ZS.



nany

  • *
    • Prispevkov: 19
    • Točke: 0
Odgovori #74 : 14 Februar 2012, 09:07:22
Pozdravljeni

Samo da vam sporočim, da bomo v kratkem imeli kompletni asortniman hrane BOSCH, po ugodni ceni.


Vabljeni na www.malezivali.com

Vabljeni na našo spletno stran www.malezivali.com in se sami prepričajte o naši ponudbi.
Za vsa vprašanja smo vam na voljo na: [email protected].


Ales_Aler

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
  • Aler
Odgovori #75 : 16 Julij 2012, 13:46:18
Vsi izdelki hrane za mladiče  bosch  vsebujejo min.  20% svežega mesa perutnine. To v hrani izboljša kvaliteto beljakovin in okus.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #76 : 04 Januar 2013, 19:33:26
Prodajalci so me opozorili, da pa predolgo ne smem dajat te Light variante. Sicer se še nisem pozanimala zakaj (verjetno je na splošno premalo hranilnih snovi, ali pa da ti pes ne bi shiral - kaj vem), ampak itak tudi nisem imela namen predolgo hranit s tem in greva sedaj že na normalno Bosch hrano (ki ima itak še vedno manj maščob in proteinov od hrane, ki sem jo dajala prej)

A kdo mogoče ve kaj več o temu? Kako dolgo lahko psa hranim s to hrano?

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #77 : 08 Januar 2013, 20:13:43
naša pa noče več jesti royal canina, sedaj se zmrduje nad boschem, niti eukanuba ji ne gre.
prelisičim jo tako, da ji dam na brikete žličko jogurta, ali malo juhe oziroma tudi žličko sončničnega olja.potem poje z veseljem, pa še poliže skledo :D
a delam prav??



Boo

  • *
    • Prispevkov: 400
    • Točke: 0
Odgovori #78 : 08 Januar 2013, 21:46:29
Ti je nic ne "prelisicis". Ona tebe manipulira kot profesor. Daj ji brikete brez vsega in jih pusti 15minut. Ce ne poje, ji skledo vzemi in jo daj nazaj ko bo cas za naslednji obrok. Nobenih priboljskov in dodatkov. Ko bo res lacna bo ze pojedla.



Yushy

  • *
    • Prispevkov: 107
    • Točke: 0
Odgovori #79 : 08 Januar 2013, 22:00:43
Če boš nadaljevala s tem, ji kmalu tudi žlička jogurta ali sončničnega olja ne bo dovolj in boš lahko vsakič dodajala še kaj boljšega dokler za njeno rit nič več ne bo dovolj dobro. Hrana se poje z dodatki ali brez in to brez kakršnega koli pregovarjanja.



Kimi

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #80 : 09 Januar 2013, 21:12:15
strinjam se z vama  ;D, sam se mi zdi da mora jest in hočem, da svoj obrok poje :(
ne bom je več razvajala  :)
danes sem dobila tester od hrane Exclusion. Prodajalec jo je tako hvalil, da je bilo kar sumljivo. zadeve ne poznam, vendar mi po sestavi deluje ok.
pozna kdo to hrano?



manchy

  • *
    • Prispevkov: 329
    • Točke: 0
Odgovori #81 : 09 Januar 2013, 21:43:14
Exclusion je namenjena alergikom - ena vrsta beljakovin in krompir. Mojemu je bilo preveč krompirja noter, mehki kakec...
Kaj pa če bi poskusila s kakšno hrano, ki vsebuje več mesa, bi ji mogoče bolj "dišalo" - Acana, Orijen, Ziwipeak, TOTW, Farrado, Now, Go...


Bulldogs... And nothing else...


TibiQ

  • *
    • Prispevkov: 2.060
    • Točke: 0
Odgovori #82 : 15 Januar 2013, 11:54:47
Mi smo še vedno na Boschu in zelo zadovoljni.  ;D Psica je celo malo shujšala - popolne vitke postave itak ne bo imela nikoli, pa vse ostalo je ok in celo ješča je sedaj normalno, ne kot prej, ko je imela obdobja ko je jedla in obdobja, ko ni jedla.



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #83 : 16 Januar 2013, 09:55:12
Pri meni sta obe že približno 4 leta na Boschu. Nikoli nisem nobeni nič dodajala v brikete in jih vedno pojesta. Če jih ne, pač ostanejo za naslednji obrok.  ;D
Vsaj dvakrat na teden pa jima vnajmanj en dnevni obrok pofutram kot nagrado.  ;)


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #84 : 22 Julij 2013, 19:33:49
Mi lahko kdo pove, kaj je bolj predlagate - Biomill ali Bosch?



rooxye

  • *
    • Prispevkov: 291
    • Točke: 0
  • I love dogs more than you do.
Odgovori #85 : 22 Julij 2013, 20:34:45
Za Bosch lahko povem, da je zame OK.

Ima pa super odlično(kako sem ti dve besedi skupaj spravil?) dlako. Ljudje me sprašujejo, kako pogosto in s čim ga umivam, da ima tako sijočo dlako, pa ga od obdobja mladička sploh še nisem zares stuširal(s šamponom). :)

Iztrebek je kar v redu, vendar poje na dan še toliko drugih priboljškov(med treningi), da za občasno drisko ne krivim samih briketov.

Sprobaj oboje in si magar zapiši kaj opažaš nato pa se odloči.

http://ilovedogsmorethanyoudo.tumblr.com/

Progressive Reinforcement Dog Training
Founded in science, ruled by ethics.


BlackDevil

  • *
    • Prispevkov: 896
    • Točke: 0
Odgovori #86 : 22 Julij 2013, 21:39:30
Sestavinsko gledano je meni boljši Bosch. Cenovno pa tudi, Biomill je predrag za to kar ponuja. Če iščeš v Biomillovemu cenovnemu rangu poglej Happy Dog Supreme

Every now and then a dog comes along who is truly special, a dog who touches the heart so deeply and connects to the spirit so strongly that it's clear no other dog who comes after will ever affect us in in the same way. Some call this their heart dog or soul dog. My soul dog was Mojo." N.W.


Simona_Dina

  • *
    • Prispevkov: 281
    • Točke: 0
  • Mali Piškotek.
Odgovori #87 : 22 Julij 2013, 22:43:04
Smo na Boschu že od kar je kot mladiček zasovražila Nutro. Nekaj časa je imela tudi Dog Chow ki so nam ga promovirali uni iz pasje šole ampak je zanič.
Zdaj pa mi od brata punca ponuja biomil dost ceneje kakor je drugače. Zaradi tega vprašam. Biomila bi bilo za isto ceno  več kot Boscha



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #88 : 23 Julij 2013, 07:17:01
Primerjaj sestavine, sprobaj manjšo pakungo in boš videla.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


KARMEN

  • *
    • Prispevkov: 2.469
    • Točke: 4
Odgovori #89 : 23 Julij 2013, 09:31:21
Meni je bil Bosch dober, Biomill pa boljši. Kakšno ceno pa dobiš?