Breja psica in kako ravnati z njo??

ssega1 · 63431

Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #90 : 08 Avgust 2010, 17:15:32
Posamezniki zbirate denar? Kako, na kakšen način? Pse vozite sem? Kako, kam?


oliva

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #91 : 09 Avgust 2010, 13:08:50
lepo vas prosim, da prenehate z obtozbami takoj
tistih nekaj kuzkov, ki smo pripeljale, smo pripeljale na lastne stroske in vsi so v stalnih domovih
dva kuzka pa je pripeljala zenska, ki jih nato iz nekih razlogov ni mogla obdrzati, kar ne zagovarjam in poiskala sem jima dom, psicek je v stalnem domu, psicka pa v zacasnem, pri moji prijateljici in bo tam ostala ce ne dobi stalnega doma, kot je treba
osebno bi tudi jaz kaznovala ljudi, ki psa pripeljejo in ga pustijo kar nekje prepuscenega na milost in nemilost, TEGA NE POCNEM NITI NE VEM, KDO TO POCNE
ZA SINTERAJE ZBIRAM HRANO, DEKE, OSTALE STVARI, JE PA RES NEKAJ LJUDI DONIRALO ZA AMPUTACIJO TACKE KUZKU, TA DENAR PA SEM NAKAZALA MACJI HISI, KOT SO MI NAROCILI IZ ENEGA IZMED SLO DRUSTEV PROTI MUCENJU
ZAME JE RODOVNISKI IN NERODOVNISKI KUZEK ENAKO VREDEN, nikomur ne vzbujamo slabe vesti ampak z obtozbami prenehajte, ker ne morete po enem primeru sodit ostalih



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #92 : 09 Avgust 2010, 15:13:24
Postavila sem čisto konkretna vprašanja.
Vso čustveno prizedeto vpitje o tem, koliko je kateri pes vreden, me ne zanima.


zona

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #93 : 09 Avgust 2010, 22:02:07
Oliva...najprej tebi moj odgovor,ker sem te razpoznala po tvojem pisanju..kapo dol,saj veš...kaj pa je dalje prišlo je pa za kozlat,tudi to veš in jaz mislim,da se strinjaš.Zbiranje hrane,deke in ostalo...nikoli vam nihče ni nič rekel,tudi ostali posamezniki in društva,ki so poznana in odmevna pomagajo...prevoz na blef...ne,se tega it.Sem ti že povedala,da ste bile sploh v Riješkem primeru na suho nategnjene,kriva pa ti,ko pa sploh nisi bila zraven.Tko je...Hrvaška,njih država in njih zakoni...Poskusi ti prepeljat psa iz Slovenije in jim ga tam posvojit,da se sama prepričaš.Veš,da zdaj ko pa je treba veterinarske stroške plačevati ni nikjer nikogar,te cene niso male in tebe sploh zraven nisi bila,si pa skakala cel čas okrog privezanih kužkov,ker so nekomu popustili živci.Sama dobro veš,da ravno v tem primeru tebe ni nikjer bilo,rešuješ iz dreka pa ti mnogokatero.Dajte si v glavo,da so to nesocializirani psi in mi smo jim iskali posvojitelje od treh mesecev pa vse do enega leta,ne gre čez noč in ne tako brezglavo kot ste se ali so se tega lotile te punce-fb-ja-vsi vas beremo,so razni komentarji,ki jih še sama nisi videla in nič kaj lepo ne kažejo.Opozarjala sem te,da to niso heci,nisi slaba oseba,le poglede psov si boš morala tolmačiti drugače.Saj veš,da imam prav,derem se nate cirka že deset dni upam,da dojameš prej ali slej.Na vurs je prejšnja generacija že hodila na zagovor ravno zarad istih zadev,pa jih nihče ni prijavil,berejo vas vsi....Valkiri moj odgovor-KDO JE VETERINARSKO PREGLEDAN ŠEL ČEZ MEJO?Nikar punca,osebno sem bila zraven pri eni od Rijeških psic,nikar ne dajaj lažnih informacij....veterinarji so ugotovili driske,kužni kašelj,kraste,brejost,prosim ne laikiri tam okrog,ker se ti vsi smejimo.Nikdar in nikoli nisem trdila da je katera od vas slaba,le nepoučene ste in ko vam kdo kaj hoče lepo dopovedat,znorite in obsojate in se spakujete...s tem pa padate vse globlje...ali ni tako?Papirji pri Rijeških psih NISO bili o.k.,cepljenje in čipiranje ni vse,če se psička za stalno pelje v Slovenijo.Zraven mora biti veljavna posvojitvena začasna pogodba da se psa takoj na drugega pripiše.Z Dubravico sem osebno sodelovala in imela njihove tri pse,vendar smo vse naredile po pravilih in nikjer ni bilo nič problemov okrog papirologije.Da pa je bil kdo veterinarsko pregledan?Ne,nikakor.Nazadnje so za mojega začasnika cela Slovenija zbirala 5000 evrov,da smo mu operirali zadnje tace-težka in kronična displazija-na oko vidna,ker pa sem tudi sama bila laik,sem s tem zadolžila okrog sebe ljudi,katerim nikoli ne bom mogla povrniti vsega,kar so dali,delali in storili zame in za Nera.Ne mlatite prazne slame in ja oliva-lepo si bila prav ti nategnjena,se ne morem drugače izrazit.Zdaj je padlo vse po tebi,sploh finančni del.Zdaj mi pa prosim povej-če je to prav?



oliva

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #94 : 10 Avgust 2010, 01:25:09
yo, v celem mojem besedilu si zaznala samo custveno vpitje, nima smisla, da se naprej kontaktiram z nepismenimi...

tocno tako je, nic nisem imela s tem, najtezje breme pa je padlo name in to je da ljudem ne morem dopovedat, da sem samo zelela resit, kar so drugi zakuhali



Desobediencia

  • *
    • Prispevkov: 1.107
    • Točke: 2
Odgovori #95 : 10 Avgust 2010, 02:10:33
Ce se ze odlocite it take fore, se jih pejte od zacetka do konca. Nevem kaksno resno delo je to, ce izbirate takele posvojitelje?

Sploh se pa greste pasji rasizem. Samo da je malo obrnjeno, tiste od "tam" so bolj potrebne pomoci kot tele tukaj. Pa je dnevno tolk novih primerov in problemov med psi in mackami in je res samo za cestitat posameznikom, da imajo konstantno voljo za gurat naprej. Samo ne jim potem uturit se zivali za katere niste sposobni poskrbeti, ker zival se zdalec ni resena s tem ko se jo pripelje in uturi drugim.

Dogo Argentino - El Mas Mejor

Nochi tlen onca no huelitli mo patlaz, xic cualmeztli mo mantica, moyolica, inic ti nemiz inahuac yeliztli.


zona

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #96 : 10 Avgust 2010, 04:32:15
Se strinjam deso....in se strinjam tudi s tem,da imamo mi na naši sceni prav tako veliko za razčistit,tudi tu so kužki,ki iščejo dom in to že prav dolgo...Vse bolj boste razumele zakaj nekatera zavetišča NE DAJO vsakomur psa in da to ne gre tako hitro na horuk.In da je naše osveščanje sterilizacij in kastracij zelo pomembna in da iz naših zavetišč dobiš pregledano žival in da na vodjo zavetišča lahko računaš tudi po posvojitvi ne pa tako,kot v danem primeru.Dotična oseba čez mejo vas je, oliva ,pustila na cedilu ko je treba poravnati stroške rekoč,da je na bolniški.Obljube pa so bile pa vse prej kot to.Je njihova evtanazija kaj drugačna kot naša?Je njihov oglas kaj boljši kot naš?Najraje bi na glas zajokala ob vseh teh podvigih,ker meni,kot lastnici dveh psic,je najbolj pomembna njihova kvaliteta življenja in ko skrbim za to dokazujem,da sem vredna biti odgovoren lastnik psa,in ne reševalka.



oliva

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #97 : 10 Avgust 2010, 11:29:28
upam, da tisti stavek "uturit zival" ni letel name, ker meni so drugi uturili tezave, teh psov, o katerih govorimo, nisem pripeljala jaz
jaz sem posredovala, ko je zenska, ki jih je pripeljala, dvignila roke od vsega, samo toliko, da ne pristanejo na cesti in sem poiskala dve kolegici, ki sta jih namestili, kasneje pa sem jim nasla tudi stalni dom...
tako je, ljudje, ki so predali te pse zenski, o kateri govorim, da je dvignila roke od vsega, so sedaj pustili mene na cedilu...



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #98 : 10 Avgust 2010, 11:48:35
Kdo je uturil tiste po vsej verjetnosti  vsaj 4 pse v zavetišče se ne ve. Ko se bo izvedelo - in izvedelo se prej ali slej bo, ker je očitno vpletenih veliko ljudi in prav dolgo tiho ne bodo bili - bo plačal.
in glede na tukaj napisano bi rekla, da je scena v tisti FB skupini takale:


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #99 : 10 Avgust 2010, 12:13:39
Torej se je javno zbiralo donacije, pol pa tako? Meni tukaj nekaj močno smrdi...


oliva

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #100 : 10 Avgust 2010, 12:43:55
mi lahko poveste vec o teh 4 kuzkih o katerih govorite in o donacijah? ker tale zgodba, v katero so vpletli mene, nima nic z ostalim, zgleda da sploh ne vem, kaj se dogaja okoli mene...



oliva

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #101 : 10 Avgust 2010, 12:44:50
in se to me zanima, o kateri fb skupini je govora?



zona

  • *
    • Prispevkov: 3
    • Točke: 0
Odgovori #102 : 10 Avgust 2010, 14:10:53
Jaz oliva govorim samo o primeru,ki ti je znan in ti je zrasel čez glavo...si me razumela ja.Vmes sem bila od iste dotične osebe,ki te je pustila finančno na tleh tudi sama vmešana za preverbo punce...kot bi bila policaj.Mislim,da vam je vsem sploh drugim postalo jasno,da tukaj nimam nič niti se hočem zapletati v nekaj kar ni po pravilih.Vedno bom opozarjala,da to ni prav,vedno.



oliva

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #103 : 10 Avgust 2010, 15:22:57
vem da si bila, nazalost, ampak ne stekam o katerih 4 kuzkih tukaj poteka debata in katera fb skupina je vmesana...



valkira

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #104 : 12 Avgust 2010, 16:31:53
Oliva...najprej tebi moj odgovor,ker sem te razpoznala po tvojem pisanju..kapo dol,saj veš...kaj pa je dalje prišlo je pa za kozlat,tudi to veš in jaz mislim,da se strinjaš.Zbiranje hrane,deke in ostalo...nikoli vam nihče ni nič rekel,tudi ostali posamezniki in društva,ki so poznana in odmevna pomagajo...prevoz na blef...ne,se tega it.Sem ti že povedala,da ste bile sploh v Riješkem primeru na suho nategnjene,kriva pa ti,ko pa sploh nisi bila zraven.Tko je...Hrvaška,njih država in njih zakoni...Poskusi ti prepeljat psa iz Slovenije in jim ga tam posvojit,da se sama prepričaš.Veš,da zdaj ko pa je treba veterinarske stroške plačevati ni nikjer nikogar,te cene niso male in tebe sploh zraven nisi bila,si pa skakala cel čas okrog privezanih kužkov,ker so nekomu popustili živci.Sama dobro veš,da ravno v tem primeru tebe ni nikjer bilo,rešuješ iz dreka pa ti mnogokatero.Dajte si v glavo,da so to nesocializirani psi in mi smo jim iskali posvojitelje od treh mesecev pa vse do enega leta,ne gre čez noč in ne tako brezglavo kot ste se ali so se tega lotile te punce-fb-ja-vsi vas beremo,so razni komentarji,ki jih še sama nisi videla in nič kaj lepo ne kažejo.Opozarjala sem te,da to niso heci,nisi slaba oseba,le poglede psov si boš morala tolmačiti drugače.Saj veš,da imam prav,derem se nate cirka že deset dni upam,da dojameš prej ali slej.Na vurs je prejšnja generacija že hodila na zagovor ravno zarad istih zadev,pa jih nihče ni prijavil,berejo vas vsi....Valkiri moj odgovor-KDO JE VETERINARSKO PREGLEDAN ŠEL ČEZ MEJO?Nikar punca,osebno sem bila zraven pri eni od Rijeških psic,nikar ne dajaj lažnih informacij....veterinarji so ugotovili driske,kužni kašelj,kraste,brejost,prosim ne laikiri tam okrog,ker se ti vsi smejimo.Nikdar in nikoli nisem trdila da je katera od vas slaba,le nepoučene ste in ko vam kdo kaj hoče lepo dopovedat,znorite in obsojate in se spakujete...s tem pa padate vse globlje...ali ni tako?Papirji pri Rijeških psih NISO bili o.k.,cepljenje in čipiranje ni vse,če se psička za stalno pelje v Slovenijo.Zraven mora biti veljavna posvojitvena začasna pogodba da se psa takoj na drugega pripiše.Z Dubravico sem osebno sodelovala in imela njihove tri pse,vendar smo vse naredile po pravilih in nikjer ni bilo nič problemov okrog papirologije.Da pa je bil kdo veterinarsko pregledan?Ne,nikakor.Nazadnje so za mojega začasnika cela Slovenija zbirala 5000 evrov,da smo mu operirali zadnje tace-težka in kronična displazija-na oko vidna,ker pa sem tudi sama bila laik,sem s tem zadolžila okrog sebe ljudi,katerim nikoli ne bom mogla povrniti vsega,kar so dali,delali in storili zame in za Nera.Ne mlatite prazne slame in ja oliva-lepo si bila prav ti nategnjena,se ne morem drugače izrazit.Zdaj je padlo vse po tebi,sploh finančni del.Zdaj mi pa prosim povej-če je to prav?
govorila sem o psih iz dubravice a boš rekla,da so na črno pripeljani.....z psi iz rijeke al iz kje jz nimam nč zravn,psička se mi je zasmilila k so jo prpelal sm pol k se je pa zvedl,da je breja je pa kr naenkrat ni noben več hotu..razen nekaterih oseb na katere je pasdla vsa oskrba za to psičko...že takoj sem rekla,da to kr delajo ni prav ne morjo psov kr vozt v slovenijo ne da imajo posvojitelja ena izmed prvih sm bla k sm to povedala....jaz sodelujem le z dubravico prav tako oliva in prosim vi napadate nas kot da smo mi pripeljale te pse sm...



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #105 : 12 Avgust 2010, 16:35:58
Kaj je zdaj s to psico?

A jo lahko prosim pod NUJNO sterilizirate čimprej, ker res ne rabimo še xy novih mladičev..



valkira

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #106 : 12 Avgust 2010, 16:41:20
Torej se je javno zbiralo donacije, pol pa tako? Meni tukaj nekaj močno smrdi...
ZAKAJ TE PA TO ZANIMA...KAJ JE S TEM NAROBE,ČE ZBIRAMO DENAR?KAJ TKO...VES DENAR JE BIL IZROČEN V ZAVETIŠČE IN VSE KAR JE BILO KUPLJENO JE DOKUMENTIRANO TAKO,DA NE VIDM PROBLEMA...A SI MOGOČE TI KEJ NAKAZALA PA TE ZANIMA KAM JE ŠEL DENAR...VSE JE POSLIKANO IN TUD RAČUNE IMAMO KAR SMO KUPILI TKO DA....



valkira

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #107 : 12 Avgust 2010, 16:52:49
to je preraslo v pravo vojno :-[,ni lepo,da ste se spravl na naju z olivo ker s tem nimava čisto nič(oliva ma s tem samo to da je panično iskala nekoga ki bi ta dva psa vzel začasno po incidentu,ki se je zgodil s temi kužki...jz pa še vedla nism da se bodo sploh pripeljali v slovenijo)takoj k se je zgodilo kar se pač je sem objavla na fbju,da se to ne dela in da psom s tem ne pomagamo samo škodujemo...še enkrat povem:jaz sodelujem samo z dubravico....glede zbiranja hrane in ostalih stvari a je narobe če zbiram npr.srbijo,bosno,...men se ne zdi,ker tm so zadeve šele katostofalne in ne morem mimo tega,da jim ne bi pomagala če jim lahko,žal mi je če se nekatere ne strinjate s tem ampak zdi se mi,da lahko sama odločam kdaj in kermu zavetišču bilo kje bom pomagala....glede tiste psičke pa upam,da so jo že sterilizerali in bo našla nove posvojitelje...hvala puncam,da so skrbele za 2 kužka,ker so jim bila dobesedno vsiljena nista pa imele srca,da jim pomoč odklonita :)



oliva

  • *
    • Prispevkov: 8
    • Točke: 0
Odgovori #108 : 12 Avgust 2010, 17:02:56
breja psicka je sterilizirana, uspesno je prestala operacijo, mali psicek je v stalnem domu na stajerskem, se ena psicka pa bo sterilizirana te dni, ce se ne motim, vse na nase lastne stroske, ker so nas ljudje pac prinesli okol, sola je bila dobra, cena za ljubezen do zivali, pa visoka
pomembno je, da se je vse izteklo dobro, kuzki so na varnem, mi nic krive, smo najslabse, ampak tako je pac zivljenje...



valkira

  • *
    • Prispevkov: 13
    • Točke: 0
Odgovori #109 : 12 Avgust 2010, 17:08:27
oliva jav se kej :)no vidte,da se je vse uredilo in da včasih obsojate prehitro osebe,ki s tem nimajo ČISTO NIČ...samo pospravijo drek ki so ga zmešali drugi,tko da nam dolgujete vsaj besedo sorry....



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #110 : 24 Avgust 2010, 08:53:43
Naj grem za eno stran nazaj...
Citiraj
mi lahko poveste vec o teh 4 kuzkih o katerih govorite in o donacijah? ker tale zgodba, v katero so vpletli mene, nima nic z ostalim, zgleda da sploh ne vem, kaj se dogaja okoli mene...

Nič ni tako skrito, da ostane prikrito.
Upam da drži tudi pregovor za vsako rit palca raste

http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,7721.7815.html


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #111 : 24 Avgust 2010, 09:52:32
Krasno... Banda "rešiteljska" pokvarjena!  >:( >:( >:( :-X

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Nika

  • *
    • Prispevkov: 2.826
    • Točke: 4
  • Buda
Odgovori #112 : 24 Avgust 2010, 10:43:44
Sem prav vesela, da so prišli do malo bolj oprijemljivih dokazov  :)



Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #113 : 24 Avgust 2010, 12:03:04
 >:( >:( >:( >:( >:(


čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #114 : 24 Avgust 2010, 13:22:23
Fajn! >:( Zdj pa organizatorji pokrit stroške Horjula in namestit pse ter spodobno za njih skrbeti na lstne stroške....a tako mislijo oni "reševati" pse....
Gademn hrti, ki pridejo k nam iz Španije imajo vsaj začasne domove pošlihtane, jih ne obesijo zavetiščem na vrat!

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #115 : 27 Avgust 2010, 07:24:12
Obavljeno na PMP danes by Metka Čehovin: @Irena Dolenec: kar navajaš zgoraj morda drži, morda pa ne - bodo povedali tisti, ki so za to pristojni in zadevo preiskujejo.
Vsekakor pa je nekaj hrušk in jabolk zmešanih. Na linku, ki si ga pripela višje zgoraj sem s strani lanabele in yo (vemo, kdo sta) prebrala, da je za pse, ki se klatijo po slovenskih gmajnah in ki razumejo hrvaško, "kriva" slavna fb skupina Pes moj prijatelj, ki je pri veleorganizaciji tega transporta in zbiranju keša na zasebne račune te pse kar "izgubila" in se
zdaj, kot rečeno, klatijo po slovenskih gmajnah.
Čeprav tudi omenjeni dve točno vesta, kje so pristali tisti psi, tega nista niti z besedo omenili, ker, kot kaže,raje lažeta in natolcujeta, seveda v dobro živali.
Za tiste, ki ne vedo: pulski psi so pristali v nemškem zavetišču Fulda, zaradi takojšnje intervencije pulskih aktivistov niso končali v laboratorijih
in zadevo spremlja in lahko tudi potrdi nemška policija.
Vse to je bilo javno objavljeno tudi na strani skupine PMP, zato v zgoraj navedenih lažeh ne vidim drugega, kot poskus ponovne diskreditacije skupine PMP. Razlogov za to ne poznam. Bo pa potrebno tudi take izjave pojasniti pristojnim. Vse za to, da se enkrat neha mešati drek tam, kjer dreka sploh ni.



Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #116 : 27 Avgust 2010, 08:32:35
moj odgovor:
No fino, zato sem pa napisala kar sem - da se stvari razjasnijo, saj mi, ki nismo zraven dobimo samo pomešane delce. Me veseli, da so se izgubljeni psi našli me pa zanima, zakaj tega na več objavljenih vprašanj z moje strani niste prej pojasnili, saj (za razliko od mene) berete očitno vse.

Se popolnoma strinjam s Kar Jast: stvari so že davno presegle mejo dobrega okusa in zadnji čas je, da se raziščejo, kršitelji pa za svoja dejanja odgovarjajo. Tudi se popolnoma strinjam, da je to, kar se dogaja na živalovarstveni sceni postalo absurdno.

Če bi dobro brali, bi prebrali, da je na omenjenem linku ničkolikokrat napisano, da tega, kdo so "junaki", ki odmetavajo pripeljane pse po cestah in gmajnah ne vem. Če bi vedela, bi jih že davno prijavila.

Dejansko je pri uvažanju psov nastala taka štala, da se tisti, ki zadevi ne sledimo od začetka ne znajdemo več. ne zaradi nas, ampak zaradi živali, bi bilo skrajno fajn, če se zadeve dokončno pojasni.

Navsezadnje....verjetno članom sarajevske skupine Av mav ni lahko pri duši, če so izvedeli, kaj se je zgodilo z njihovima varovancema, ki so ju, verjamem da v dobri veri predali "dobrotnikom" iz Slovenije.


Lanabela

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 7.316
    • Točke: 48
Odgovori #117 : 27 Avgust 2010, 08:43:40
in potem še tole:
za vse skupine, ki se ukvarjajo s pomočjo psom iz drugih držav, bi bilo skrajno koristno, če bi končno uvidele, kdo je njihov resnični sovražnik, ki jim dela škodo. Ne mi, ki kritiziramo napake, tudi če kdaj kaj pomešamo (kar v vsem cirkusu ki se dogaja ni nič čudnega) ampak tisti, ki delajo na horuk in kršijo vsa pravila.
Če nekdo pomeče pripeljane pse na cesto, pa se ne ugotovi kdo to je, pade umazanija na vse, ki se s tem ukvarjajo, pa tudi če so res nič krivi nič dolžni.


Yo

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 0
Odgovori #118 : 27 Avgust 2010, 09:48:54
Kaj zdaj natolcujem? Vsaj za nekatere pse, ki so bili pretrogani čez mejo, vem(o), kje so, a ne?
Sicer pa na pisanja na PMP ne morem odgovarjat, pa tudi če bi lahko, jim nimam prav ničesar za pojasnjevat.


deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #119 : 27 Avgust 2010, 10:25:50
a ni tale naslov teme čist sfaljen?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!