SMS-ji!

T.M.T · 6875

T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
: 21 December 2006, 20:23:49
Za vse obsedence so trenutno na najdi.si ZASTONJ!!!!!!!!! sms-ji :o :o :o 8) 8) 8)

Preverjeno ;)


Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


*nastya_lony*

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 13
  • uživam pasje življenje...
Odgovori #1 : 21 December 2006, 21:27:20
Ravo prav za mene, ki pošiljam sms-e okol kot zmešana :-[ ;D



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2 : 21 December 2006, 21:31:02
Ravo prav za mene, ki pošiljam sms-e okol kot zmešana :-[ ;D
hvala enako!!!hehe :D



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #3 : 21 December 2006, 21:56:07
Jaz imam najdi.si nastavljeno kot domačo stran. In kar nisem mogla verjet, ko se en dan pojavi napis Brezplačni SMS  :o. Probala pa res še nisem. Bo pa zdaj pravi čas za to  ;)


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #4 : 21 December 2006, 22:31:33
Sem opazila to tudi sama na najdi.si, ker imam tudi sama to stran kot domačo stran nastavljeno in res super :o


*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #5 : 11 Januar 2007, 20:35:50
Hej!
Mi smo tudi to sprobali in je res supr!

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #6 : 21 Marec 2007, 20:44:57
Oi!

Rabim pomoč.Kako se odjviti sms-ov,ki jih dobiš meni nič,tebi nič in ti po možnosti "požrejo" kakšen €?Kdo ve?

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #7 : 21 Marec 2007, 20:48:21
Oi!

Rabim pomoč.Kako se odjviti sms-ov,ki jih dobiš meni nič,tebi nič in ti po možnosti "požrejo" kakšen €?Kdo ve?

Kam si pa prijavljena? Od koga dobivaš? Poglej če imajo kakšno spletno stran, in tam ponavadi kaj piše glede teh sms-ov , pa pravila in med drugim tudi kako se odjaviti.



Rinchy

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 4.103
    • Točke: 30
Odgovori #8 : 21 Marec 2007, 20:49:07
Tudi moja sestra ima te težave in ima zaradi teh komercialnih sporočil za 6€ mesečno. Če pokličeš na informacije ti ponavadi rečejo, da na isto številko pošlješ ODJAVA ali pa IZKLOP. Najbolje da pokličeš k svojemu operaterju in vprašaj kako se odjavit.Ponavadi moraš povedat od kod ti pošiljajo sms-e.

Varstvo in sprehajanje psov
www.varstvopsov.si


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #9 : 21 Marec 2007, 20:56:58
sta ti že Kanchy in Rinchy odgovorili, a bom vseeno prilepila kar piše na mobitelovi spletni strani:

"Pozdravljeni,

za odjavo komercialnih SMS-ov pošljete SMS s ključno besedo STOP na kratko številko, s katere SMS-e prejemate; na primer STOP na 4141. Za odjavo reklamnih SMS-ov s številke 2929 pošljete SMS z naslednjo vsebino: ustreznaključnabeseda [presledek] STOP na 2929.

Komercialna SMS-sporočila prek kratkih številk pošiljajo različna podjetja; družba Mobitel jim nudi le prenosno pot, prek katere pošiljajo reklamna sporočila in vsebine. Storitev podjetja tudi sama tržijo in določijo ceno. Na prejemanje teh sporočil se uporabnik prijavi prek SMS-a, poslanega s svojega aparata, ali prek izpolnjene prijavnice. Ko uporabnik naroči vsebino prek SMS-a ali sodeluje v nagradni igri s poslano prijavnico, se ponavadi prijavi v ponudnikov SMS klub, kar je zapisano v ponudnikovih splošnih pogojih (tudi v oglasu in na prijavnici).


Prijazen pozdrav,

Tadeja Pečkaj
Center za pomoč naročnikom"

imamo pa mi enak problem in sem komaj prejšnji teden ugotovila kaj pomeni tistih dodatnig 6€ ki jih plačamo :-X >:(


lp, tina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #10 : 21 Marec 2007, 21:17:22
Pa se je komu že uspelo odjaviti?

Hvala vsem!

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #11 : 21 Marec 2007, 21:18:56
Jaz sem naredila tako da sem šla na njhovo spetno stran (mislim da sem bila prijavljena na SGL), in sem tam našla kako se odjaviti.



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #12 : 21 Marec 2007, 21:46:02
evo par nasvetov kako se odjavit:
klik

pa sem zdajle probala odjavit pa piše da storitev trenutno ni na voljo....tak da bo treba probat jutri, ko bojo delali ::)

lp, tina



Lisa

  • Špela
  • *
    • Prispevkov: 683
    • Točke: 3
Odgovori #13 : 05 April 2007, 18:34:14
Za odjavit sms-je...mi je en moj sošolec enkrat pravil,da se mu ni hotelo izklopit,tudi če je poslal napisano besedo.Potem pa je enkrat njegova mama klicala v Ljubljano,pa je potem tisti pri telefonu povedal eno dolgo številko,kamor je moral poklicati in šele potem se mu je odjavilo... :-\


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #14 : 07 April 2007, 10:12:03
Mojemu fantu so nazaj poslai sms da je sedaj odjavljen,te k*****e sms-je pa še vedno dobva :-\ >:(.

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #15 : 16 April 2007, 13:16:19
Odvisno za katere SMS-e gre. Včasih je dovolj odjava z besedo STOP, včasih pa je potrebno poklicati ali celo poslati e-mail z zahtevo. Jaz sem zaenkrat še vse uspela izklopiti  ;)


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #16 : 16 April 2007, 15:17:54
Kam pa dajete stevilko, da dobivate komercialna sporocila ??? jaz zaenkrat (hvala bogu!!!) ne dobivam nic sms spama.

battito animale


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #17 : 16 April 2007, 15:34:20
V revijah se npr. pojavijo reklame za ozadja, melodijo in podobno. Če si želiš katero od tem naložit, se moraš strinjati s pogoji tistega kluba in se na nek način "včlaniti". Tako potem začneš dobivati SMS-e.