prigode

TYASHY · 2166

TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
: 23 December 2006, 14:09:33
ali se vam je kdaj zgodila kakšna prigoda? z vašim kosmatincem ali brez njega.



p.s. če ta tema že obstaja(upam da ne) pa sem jo spregledala prosim administratorja da jo premestita ali izbrišeta.



majcek

  • *
    • Prispevkov: 646
    • Točke: 1
  • Maks pa ima zelo zelo košat rep :D
Odgovori #1 : 23 December 2006, 15:35:04
meni se je enkrat zgodilo da smo šli na sprehod(z novofundlandcem medotom ki ga več nimam  :'()jaz oči moj brat in medo.oči je rekel da bo malo tekel in meni ni bilo to nič čudno.no tu se pa zaplete! jaz sem medota spustila in on je stekel kot zmešan za očijem :o. pol ure smo ga lovili ker je bil oči že daleč in medo hiter jaz pa počasna. in šele ko se je medo približal očiju da ga je on slišal se je oči ustavil in z njim še medo tako se ga dobila. :D :D   

je tvoja ljubezen je tvoja sreča je tebi vse, želiš si da nikoli ne umre.

LP, ***MAJA***


kanchy

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 3.107
    • Točke: 17
  • white princess :)
Odgovori #2 : 24 December 2006, 12:49:08
Jaz sem šla pred več kot enim letom s Kano na sprehod. Bila je privezana na 5-metrski flexi. In jaz čisto navdušena, ker Kana tako veselo leta za kamenčki ki jih jaz brcam. In veselo brcnem še enega, tega bolj daleč, Kana se zapodi, pozabim da je flexi dolg samo 5 metrov, in čez par sekund že letim po zraku in trd pristanek na tla. Potem se vsa popraskana, s strganimi hlačami, in poškodovanim flexijem (tudi ta je letel po tleh) vrnem domov. Seveda Kani ni nič jasno, ona je veselada je dobila svoj kamenček.  :D

 Moram kupiti 10-metrski flexi  ::)



*ana*

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: -10
  • moj,moj "cukr" španjel...
Odgovori #3 : 11 Januar 2007, 20:34:08
Jaz sem šla pred več kot enim letom s Kano na sprehod. Bila je privezana na 5-metrski flexi. In jaz čisto navdušena, ker Kana tako veselo leta za kamenčki ki jih jaz brcam. In veselo brcnem še enega, tega bolj daleč, Kana se zapodi, pozabim da je flexi dolg samo 5 metrov, in čez par sekund že letim po zraku in trd pristanek na tla. Potem se vsa popraskana, s strganimi hlačami, in poškodovanim flexijem (tudi ta je letel po tleh) vrnem domov. Seveda Kani ni nič jasno, ona je veselada je dobila svoj kamenček.  :D

 Moram kupiti 10-metrski flexi  ::)
Hej!
lol...
Ta je pa hud...

Lp, Ana & Bono  :-* :-*

Podpis je besedilo ki se samodejno prikaže ob koncu vsakega sporočila...  al neki tazga^^


momokika

  • Gost
Odgovori #4 : 25 Oktober 2011, 20:20:46
jas pa se spomnim da je moja Selly ko je bla če mala dala skozi ograjo glavo in seveda je potem ni mogla dobit ven pa smo mogli it ograjico razžagat.Enkart pa je tako kremo za v hrano pojedla vred z tubo :-* samo je vse šlo skozi iztrebek :D
Moj drugi pes Alt pa je enkrat ko je bil mali pojedo podganji strup! :-X Pa nasrečo je bil moj ata zraven ko je izbruhal tisto vrečko pa je vedu da je bil to strup pa mu je hitro prinesu mleko pa poklical veterinarja pa ga hitro tja odprljal pa mu je neko tako snov v gobec vbrizgno da je vse izbruhal pa nam je reko če bi ga 3 min bol pozno pripeljali bi pogino tag da pri nas smo meli "bedarij"dovolj :P