Labradorec [Labrador Retriever]

ursa · 1414987

Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #690 : 20 Februar 2008, 20:18:58
Kaj naj rečem, za dober šnicl se naredi vse  :D Al pa karkoli je že užitnega (se pravi vse)  :D Takrat je hudo pameten, drugače pa tudi, točno ve kaj hočeš od njega, samo se mu nedaaa  ;D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


jack

  • *
    • Prispevkov: 63
    • Točke: 0
Odgovori #691 : 21 Februar 2008, 12:18:35
Ja men so vsi full lušni... :-[A še kdo od kle teče s psom in koliko?  :)



rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #692 : 22 Februar 2008, 08:11:25
ja tečem s psom, samo ne tko redno kt potem, ko se otopli. Preteče pa tam okrog 5km recimo, sam s tem da Rush naredi trikrat toliko k laufa od mene pa do fanta pa do mene pa do.... :P sej zato pa ma takšno postavo :D kolikokrat in koliko pa drugi prelaufate?

love animals


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #693 : 22 Februar 2008, 09:43:40
ja midve z žami boma na najini prvi razstavi 8) že komaj čakama  :o

estonijska lepotička v živo, super :o ;)



jack

  • *
    • Prispevkov: 63
    • Točke: 0
Odgovori #694 : 22 Februar 2008, 10:11:39
Ja jaz tečem večinoma sedaj po gozdu...pa je tam za pol ure do 40 minut teka...ne vem kok je km, ker je ful breg na začetku pa moram enkrat s kolesom zmert. Jack pa itak teče zraven, pa voha, pa lula, pa pol priteče zraven ,...uglavnem naredi 3 dolžine moje poti. Če pa tečem tam k je 5 km, pa pride tud ker avto, ga mam pa raj na vrvici sam mi je pa smotan k ne more lulat k hoče oziroma se moram ustavlat, pa ne sam avto tud kolesarji pa drugi tekači so tam in potem je hudič. >:D




sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #695 : 22 Februar 2008, 11:21:08
Evo spet par slikic moje Zare:

Ne bom se slikala


A sem ti rekla da se ne bom slikala


Ajde nej ti bo, sam dej hitr!


A bo?


Zdej je pa dost..grem spat v box



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #696 : 24 Februar 2008, 18:15:38
evo da se pohvalima ;D danes na winter winnerju je dobila oceno zelo perspektivno :o sma šle potem še v bis puppy ampak tam ni blo pa nič... pa kdaj drugič ;)

lp



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #697 : 24 Februar 2008, 19:09:19
Sivi labradorec je res luškan. Me pa zanima čeprav ga FCI ne priznava ali greš potem lahko na rastave itd.



**Jackie**

  • Psi so zakon !
  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.573
    • Točke: 16
  • Grom & Kana
Odgovori #698 : 24 Februar 2008, 19:11:53
Če imaš psa, ki ga FCI ne priznava je enako kot če imaš nerodovniškega/mešanca.
In ne razumem: ali je sivi labradorec le nepravilno obarvan labradorec(ni priznana pasma) ali se vzreja in selekcionira kot samostojna pasma?



*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #699 : 24 Februar 2008, 19:19:22
Kot sem že napisala v temi kjer si najprej spraševala. Te barve fci ne priznava. Torej, kot ti je že Jackie povedala z njim ne moreš razstavljati ali vzrejati rodovniških mladičev. Prav tako ima drugačno barvo oči. Mene precej spominja na weimeranerja, oz. sem 100% da so ga kdaj umešali tej "pasmi" da se je formirala kot taka.

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #700 : 24 Februar 2008, 19:29:04
Hm nevem tut js. Sem pa neki najdla na netu:
"Obstajajo" če temu tako rečem
Silver labrador
Chocolate labrador
Yellow labrador
Charcoal labrador
Black labrador in
White labrador
slike-razvrščene so tako kot je npisano



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #701 : 24 Februar 2008, 19:33:49
Ja mene tut
Pa še zadnja dva:



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #702 : 24 Februar 2008, 20:13:11
evo da se pohvalima ;D danes na winter winnerju je dobila oceno zelo perspektivno :o sma šle potem še v bis puppy ampak tam ni blo pa nič... pa kdaj drugič ;)

Cestitam! Sem vaju videla zunaj na travi (smo bili ravno sredi debate, tako da sem rekla, da kasneje stopim do tebe, ampak te potem ni bilo vec  :(), no, pa kasneje tudi v BIS krogu.. Tamala ti super tece, tko da, ce se bosta se naprej razstavljali kar tako naprej!  ;D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #703 : 24 Februar 2008, 20:23:54
čaw. a res. js sm pa gledla kera bi lahko bla pa se mi ni niti sanjalo. preveč vas je blo ko mate zlatkote. ;D pa sm pol rekla ma nič rajši ne, da ne bom ko ena lolika izpadla če narobnega pocukam za rokav :-[

ja hvala kaj naj drugo rečem ;D ja mam namen tud vnaprej hodit, dokler se bo le razvijala po mojih željah. torej čim bolj uspešno 8) načrtujema da pridema na cacib celje, vrjetno le en dan. bom še vidla, tak da ovčka, če boš tam... ;)

lp




Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #704 : 24 Februar 2008, 20:28:38
Hehe, ja saj nas je bilo res skoz kar nekaj na kupu  :P Tam, ko je blo najvec zlatkotov, sva bila midva  :D Drugace sem vaju pa videla, ko sta se igrala z unim hovijem, prav simpaticna oba malcka  ;D

Glede caciba celje pa, verjetno pridem vsaj pogledat, ker imam dost blizu, o prijavi pa po danasnjem (dokaj) uspesnem dnevu se razmisljam  :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #705 : 24 Februar 2008, 21:53:02
Black beauty se priporočam za kakšne slikice. Vas nismo dočakali danes :-\, se je vse tako zavleklo, da bi mi pomoje odpadle noge, če bi čakala na labradorce. ::), upam, da se srečamo na naslednji Celjski razstavi ;)



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #706 : 25 Februar 2008, 12:36:15
m_tejch bom probala danes kake slikce gor spravit. tiste od razstave so ful temne, ma pa kolega boljše samo mislim, da jih pred vikendom ne bom dobila :(

ja obupno so zavlekli, sej vem. pa še sojenje naše sodnice se je skor ob 1ih začelo, ne pa ob 12ih. upam da se bojo malo boljše organizirali naslednjič kr je blo za znoret :-\

lp



Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #707 : 25 Februar 2008, 15:12:18
Čestitke zadovoljnim   ;D
.. se da komu napisat rezultate, pliz?

Black is beautiful ... and it goes with everything!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #708 : 25 Februar 2008, 15:21:28
Uf dobro da nisva sle, ker bi moja hiperaktivka dobila zivcni zlom, ce bi mogla tolk casa cakat..

Black beauty: cestitke obema! :D



Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #709 : 25 Februar 2008, 15:32:09
Uf dobro da nisva sle, ker bi moja hiperaktivka dobila zivcni zlom, ce bi mogla tolk casa cakat..

hihi, ona ne bi, bolj verjetno ti, pa verjemi mi da se tamala tudi zmatrala ne bi  ...  :D   ::)

Black is beautiful ... and it goes with everything!


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #710 : 25 Februar 2008, 15:47:35
A kdo pozna kakšnega vzreditelja, ki bi imel čokoladne labradorce?



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #711 : 25 Februar 2008, 16:21:14
Abby Popo bo imel leglo spomladi enkrat, ce bo slo vse v redu..

Chance05: mas prav ja..pomojem bi res jaz prej fasala zivcnega ;) ;D

Zara zacne v cetrtek hodit v pasjo solo..me prav zanima kako se bo obnasala..sigurno bo "pozabila" vse kar zna :D ::)



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #712 : 25 Februar 2008, 17:57:14
.. se da komu napisat rezultate, pliz?

hm...vem samo da je wafel gorska fantazja dobil BOB ostalo pa nimam pojma. sm bla preveč happy ko sm oceno vidla :D pa sm pol kr šla pa nič gledla kaj se je dogajalo naprej :-[

lp



Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #713 : 26 Februar 2008, 11:05:16
BB - hvala  :)

Sasha - nič panike, Zara ne bo nič pozabila saj je brihtna punca, se bo pa verjetno strašansko zabavala  ;D
pa nič sekirat ... glavno da se imata fino, pa poročaj kako vama bo šlo !
pa hvala za slikce in lep komentar :-) ti bom poslala še kako novo na mejl če želiš

Black is beautiful ... and it goes with everything!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #714 : 26 Februar 2008, 11:16:40
Chance05: bom porocala..se mi zdi da jo ze malo puberteta daje, ker je kar nekaj trmasta ratala..pa vedno manj poslusa ::)

Mi je bila pa ful smesna, ker je en sosed odrl zajca in kozo vrgel na travnik, ona je sla pa gladko mimo..sploh je ni zanimalo kaj je to ;D

Kar poslji mi se kaksno na mail ;)




SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #715 : 26 Februar 2008, 12:41:26
A kdo pozna kakšnega vzreditelja, ki bi imel čokoladne labradorce?

A rumen pa črn nista dost dobra?

O.K.,rjav je še uradno priznan,razni sivi,beli,tigrast,krvavo rdeči in križen gatrasti so pa že rahlo vprašljivi in upam,da nikoli ne bodo priznani!

Lp

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #716 : 26 Februar 2008, 12:45:00
Bravo, čestitke za zelo perspektivno punco, kar tko naprej ;) Jaz sem bila do sedaj sam na specialki retrieverjev, te velike dvorane in gužve pa me resnično odbijajo. Toliko psov na enem kupu, slabo zračenje, smrad,....pač to meni ne paše. Všeč mi je, ko se sodi zgolj retrieverjem in to je vse kar mi kaj pomeni, čeprav je najpomembnejš de bo zdrav-tud če ni prvak :D

Se je u soboto vanj zakadil spuščen rotweiler in ga ugriznu, tko da če ne bi blo mojga tipa, k je psa brcnil, bi ga sigurno ubil-grozno, celo noč nisem spala pa še zdej se tresem k pomislem na to, ker mi je pred 5 leti rotweiler na istem mestu ubil španjelčka :'( folk je res...no coment

love animals


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #717 : 27 Februar 2008, 15:39:15
A rumen pa črn nista dost dobra?
Lp

Ja pač veš men so pač fulll luškani čokoladni in bi ga sicer imela, če moj brt nebi hotel imet rumenga in nobenega drugega.



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #718 : 27 Februar 2008, 20:16:28
Ja pač veš men so pač fulll luškani čokoladni in bi ga sicer imela, če moj brt nebi hotel imet rumenga in nobenega drugega.

Saj za čokoladnega itak nimam pripomb.Motijo me sivi,pa beli,pa.....  ;)

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #719 : 02 Marec 2008, 11:21:49
A mi lahko nekdo prosim zmeri dolžino hrbta?  ;D (rabim približno dolžino odraslega labradorca, najbolje samice)


                                    Lp, Nina & Topla

P.S.: Če kdo ne ve kako se meri dolžino hrbta je prikazano TUKAJ

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."