Labradorec [Labrador Retriever]

ursa · 1415010

sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #750 : 24 Marec 2008, 19:16:55
sasha a se zavedaš kaj si rekla? :P lahko kr datum določiš, kr sm čisto resno misla. 4 babnce na morju 8)
samo počaki da bi sneg ki ga napovedujejo mimo ;)

lp

Ja jst sm tud cist resno misnla ;) Se bomo zmenil, ko bo konec s temle snegom ;D



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #751 : 24 Marec 2008, 19:18:06
Paty: iiiiiii kaksna lepotca imas ti to :o

Iz kje pa je tamala? Koliko je pa stara?



paty

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 1
Odgovori #752 : 25 Marec 2008, 08:35:51

SASHA!

sej je tvoja tud lepotica, če pa bo podobna očiju sploh ni dvoma da bo prava lepotica.

Moja Nesa pa je iz psarne Nursyland, stara bo kmalu  mesecov, tako da moram kako bolj svežo slikico pripopat.

Uživajte v zimskih radostih
papa



skodelica kave

  • *
    • Prispevkov: 110
    • Točke: 0
Odgovori #753 : 25 Marec 2008, 09:44:55
SASHA!

sej je tvoja tud lepotica, če pa bo podobna očiju sploh ni dvoma da bo prava lepotica.

Moja Nesa pa je iz psarne Nursyland, stara bo kmalu  mesecov, tako da moram kako bolj svežo slikico pripopat.

Uživajte v zimskih radostih
papa

 :o Je mamica tvoje Nese Pipi?

Lepo vaju pozdravlja še ena Nursyka.



paty

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 1
Odgovori #754 : 25 Marec 2008, 12:43:13
Skodelica kave, pozdravljena tudi iz naše strani

Ja res je mamica je lepotička Pipi.
No v prejšnjem sporočilu sem se zatipkala, Nesa bo stara 8 mesecov.

Njeno rodovniško ime pa je Nursyland Daffadilly flower.

Moram pa še to povedat, da sem to mojo lepotičko čakala skoraj dve leti in mi seveda ni žal.

lp



rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #755 : 27 Marec 2008, 10:05:35
Ciao!
Kako kej vaši labradorčki? Kej uživate na snegu? Mi2 skoraj vsak dan hodva nekam u hribe, kjer je fuuuul snega, pa še dober trening je za lastnico glede na vse pojete dobrote zadnje čase :D :D :D
malce utrinkov iz zasneženih gora vam pošiljam

love animals


Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #756 : 27 Marec 2008, 10:46:19
Rashy, blagor vam, ki imate sneg ... pri nas je le-ta letos na žaslost "prehodnega" značaja ...  ::)
O, in "mali" Rush je že pravi "big boy"  :-*  ...

Smo se pa vseeno imeli priliko povaljat pa zletat na velikonočni ponedeljek ... moja fanta sta uživala kot že dolgo ne  :o
sem pa večino njunega divjanja ujela na video ... ju je bilo težko spravit v isti kader  ::)

lp tina








Black is beautiful ... and it goes with everything!


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #757 : 27 Marec 2008, 11:43:09
Jaz sem pa mojo včeraj peljala na Kurešček, kjer je 80 cm snega in ji ni bilo nič jasno ;D Še dobro, da sem imela s sabo še dve labiki, ki delata reševanje, tako da se je moja le opogumila potem, ko ju je nekaj časa gledala kako divjata po snegu :D

Jutri greva pa na Pokljuko, kjer je 1m snega..ne smem pozabit fotoaparata, ker sedaj je pa tamala čist ubrisana na sneg ::)



popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #758 : 27 Marec 2008, 14:01:27
Hehe, mi pa dneve prezivljamo v horizontali....  :-[



P.S: Resnicno upam, da se bo tokrat slika prikazala  :P



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #759 : 27 Marec 2008, 14:26:45
Hmmm..popo jaz je ne vidim :P



popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #760 : 27 Marec 2008, 14:55:32
Mi lahko kdo prosim pove zakaj za hudica mi ne pokaze teh fotk iz googla oz. picase?  ???
Evo, iz Photobucketa. Ce pa zdaj ne bo slo...!  >:(




rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #761 : 27 Marec 2008, 15:01:05
kdaj mata pa rok popo? videt je, da mali nič ne fali in da ji prou paše bit nosečka  ;)

love animals


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #762 : 27 Marec 2008, 15:14:18
Ja Chance05, Rush je že res pravi big boy, kmal bo star že eno leto (naslednji mesec). Zdi pa se mi, da sem ga komaj včaraj pripeljala domov   ::)
Kolk je pa tvoj star? Mi je ful ful všeč, resnično. Takšen, kot more bit labradorec v mojih očeh :)
Drugače pa tudi pri nas v dolini ni snega, treba it v hribe, na zasavski Triglav  :D

love animals


Gianja

  • *
    • Prispevkov: 35
    • Točke: 0
  • Moje ime je Aro
Odgovori #763 : 27 Marec 2008, 17:07:49


To pa je moj 10 mesecev star labi.
LD

Gianja


black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #764 : 27 Marec 2008, 21:14:48
Mi lahko kdo prosim pove zakaj za hudica mi ne pokaze teh fotk iz googla oz. picase?  ???
Evo, iz Photobucketa. Ce pa zdaj ne bo slo...!  >:(

hehe ej popo sm js mela iste probleme, samo meni vedno pokaže fotke s picase, z ostalih albumov pa nikoli ;D
zdaj se ji pa že kr pozna,nosečniški dami :P

ah tud mi nimamo snega, za 12ur je bil pol ga je pa pobralo :'(

lp



pravijack

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #765 : 28 Marec 2008, 09:55:50
Pozdrav vsem...joj naš labi je pravi "pubertetnik" kadar voha, sploh ne sliši, da ga kdo kliče-groza, kot da bi bil gluh. Sploh zdele v snegu, tolk uživa, da  pozabi na vse.
Eno vprašanje imama za vas...nap. zadnič mi je ušel na glavno cesto in sicer tako, da je najprej nakazal, da ga kakat...ker se ne pokaka na cesti, ampak gre vedno stran od ljudi...na travo ali kakšno grmovje : ), sem ga pač odpela na zasneženem travniku nekje 25m od glavne ceste, naenkrat zdivja proti glavni cesti...se pokaka za enimi hlodi in zdirka na kolesarsko stezo in teče 50 m naprej do enih žensk, ki so se sprehajale. Mal jih je povohla in potem, ko sem ga klicala ko nora in počela vse mogoče, da pride nazaj...ker bi ga lahko povozil avto, saj je tekal ob glavni cesti ljubljana-postojna, ki je full prometna, je prišel do mene. 
Mal sem na dolgo opisala, hočem pa vprašat kako ravnati po tem, ko ti nekaj ušpiči...ker, on je prišel nazaj, samo ne takoj...oziroma je napako naredila, že ko se je odaljiv od mene.
Jaz sem ga sicer okregala, ampak ne vem če je prav, ko pride nazaj, da ga full kaznuješ-al on ve zakaj si ga kaznoval. Ali morda lahko rzume narobe.



pravijack

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #766 : 28 Marec 2008, 09:56:31
Pozdrav vsem...joj naš labi je pravi "pubertetnik" kadar voha, sploh ne sliši, da ga kdo kliče-groza, kot da bi bil gluh. Sploh zdele v snegu, tolk uživa, da  pozabi na vse.
Eno vprašanje imama za vas...nap. zadnič mi je ušel na glavno cesto in sicer tako, da je najprej nakazal, da ga kakat...ker se ne pokaka na cesti, ampak gre vedno stran od ljudi...na travo ali kakšno grmovje : ), sem ga pač odpela na zasneženem travniku nekje 25m od glavne ceste, naenkrat zdivja proti glavni cesti...se pokaka za enimi hlodi in zdirka na kolesarsko stezo in teče 50 m naprej do enih žensk, ki so se sprehajale. Mal jih je povohla in potem, ko sem ga klicala ko nora in počela vse mogoče, da pride nazaj...ker bi ga lahko povozil avto, saj je tekal ob glavni cesti ljubljana-postojna, ki je full prometna, je prišel do mene. 
Mal sem na dolgo opisala, hočem pa vprašat kako ravnati po tem, ko ti nekaj ušpiči...ker, on je prišel nazaj, samo ne takoj...oziroma je napako naredila, že ko se je odaljiv od mene.
Jaz sem ga sicer okregala, ampak ne vem če je prav, ko pride nazaj, da ga full kaznuješ-al on ve zakaj si ga kaznoval. Ali morda lahko razume narobe.



Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #767 : 28 Marec 2008, 10:01:43
Heeej popo, srečka nosečka je fenomenalna ...komaj čakamo na "pridelek"  :o  :o
Hej tole je pa tudi Chensova priljubljena poza ...  ponavadi pod kuhinjsko mizo, pol pa tamalega po nogah liže  :D

Rashy, hvala za lepe besede  :) Naš črnuh bo junija že tri leta, čas prav beži, saj se še meni zdi ko da je ravnokar bil še strapan mladiček ... no mladiček že dolgo ni več, strapan je pa še vedno  :-[

lp tina

Black is beautiful ... and it goes with everything!


idefix

  • *
    • Prispevkov: 420
    • Točke: 4
Odgovori #768 : 29 Marec 2008, 23:57:36
Mogoče pa tile dve pašeta že v ta odraslo temo ;D

lp ž & l & h


paty

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 1
Odgovori #769 : 02 April 2008, 17:30:39

Pozdravljeni!!

Javljam se z novičko in sicer:
Danes imamo pri nas dve okrogli obletnici:
Tay je star 3 leta, Nesa pa 8 mesecev.

Kaj bomo imeli za večerjo, še ne vem najbrž pa bodo na jedilniku kake ribice, ki jih imata tako rada.









paty

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 1
Odgovori #770 : 02 April 2008, 18:42:15
LP!!!

Tukaj pa je moja lepotička od malčice po do zdaj.
Na slikah vadimo razstavno stojo.
Hm, upam, da nama bo šlo tudi v Celju tako dobro kot doma.

Srčno upam, da bom katerega izmed vas ki ste na forumu srečala.
Lepo se imejte
papa












sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #771 : 02 April 2008, 20:01:29
Naju bos tezko srecala na kaksni razstavi, ker nisva cist po razstavnih merilih ::) ;D

Je pa tamala ful lepoticka :) Moja je imela pa vceraj 7 mesecev :D



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #772 : 02 April 2008, 20:43:00
paty a bosta v soboto 19. na razstavi? predvidevam da si v razredu najmlajših :) no če si, se veselim, končno nekaj konkurence ;)
žami bo po novem v razredu najmlajših ker bo takrat lih par dni čez 6mesecev stara.

sasha kako pa kaj tvoja? se je že navadla na boks :) pa fajn bi blo če se za na morje zmenima...spet se kaže lepo toplo vreme :D, če pozabimo današnjo točo v lj... >:(

lp



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #773 : 02 April 2008, 20:47:04
paty kako je srčkana  :-*, verjetno pridem v celje spet malo pofirbcati in upam da se srečamo in da končno spoznam tudi black beauty-jino estonijsko lepotičko  ;)



paty

  • *
    • Prispevkov: 31
    • Točke: 1
Odgovori #774 : 03 April 2008, 09:11:02
OJLA!!!

Ja tako, smo v razredu najmlajših. Me pridemo oba dni, v soboto in nedeljo.
JA super, da bo nekaj konkurence, z eno od psičk, ki bo v soboto tudi na razstavi pa skupaj hodimo v šolo. Je tudi črna.


Black beauty iz kje pa si ti? Si iz LJ?
No če si bi se mogoče lahko kdaj dobile, jaz sem vedno pripravljena za taka druženja.

lp



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #775 : 03 April 2008, 09:16:24
ooo super, sej nas bo več ;D ampak zdaj me je pa kr malo strah, moja je čisto iz razstavne forme... :-[ malo ma zdaj pomešane stvari poslušnost pa razstavna stoja, ampak ni problema jo bom malo matrala pa bo.

ne...sem iz štajerskega konca, z rogaške. ampak sem med tednov v lj ko hodim v šolo...tak da se lahko komot dobimo ;)

m_tejch super, ti kr pocukaj za rokav. po moje naju boš pa tak kaj hitro prepoznala kr bo vrjetno najbol nori pes na razstavi :P
upam da bo tokrat organizacija precej boljša...

lp



regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #776 : 03 April 2008, 10:02:24
Pozdrav vsem...joj naš labi je pravi "pubertetnik" kadar voha, sploh ne sliši, da ga kdo kliče-groza, kot da bi bil gluh. Sploh zdele v snegu, tolk uživa, da  pozabi na vse.
Eno vprašanje imama za vas...nap. zadnič mi je ušel na glavno cesto in sicer tako, da je najprej nakazal, da ga kakat...ker se ne pokaka na cesti, ampak gre vedno stran od ljudi...na travo ali kakšno grmovje : ), sem ga pač odpela na zasneženem travniku nekje 25m od glavne ceste, naenkrat zdivja proti glavni cesti...se pokaka za enimi hlodi in zdirka na kolesarsko stezo in teče 50 m naprej do enih žensk, ki so se sprehajale. Mal jih je povohla in potem, ko sem ga klicala ko nora in počela vse mogoče, da pride nazaj...ker bi ga lahko povozil avto, saj je tekal ob glavni cesti ljubljana-postojna, ki je full prometna, je prišel do mene. 
Mal sem na dolgo opisala, hočem pa vprašat kako ravnati po tem, ko ti nekaj ušpiči...ker, on je prišel nazaj, samo ne takoj...oziroma je napako naredila, že ko se je odaljiv od mene.
Jaz sem ga sicer okregala, ampak ne vem če je prav, ko pride nazaj, da ga full kaznuješ-al on ve zakaj si ga kaznoval. Ali morda lahko rzume narobe.

Saj je čisto enostavno. Psa ne spuščaj iz povodca dokler te ne uboga na odpoklic.

Ko je prišel nazaj, bi ga morala pohvalit. Če ga hočeš kaznovati, ga daj v tistem trenutku, ko dela napako.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #777 : 03 April 2008, 11:55:44
Black beauty: gremo drugo soboto (12.4.) na morje ce bo lepo vreme?

Pravijack: kot ti je ze regga rekla bi ga morala pohvalit ne pa kregat. Psa lahko kregas v trenutku ko nekaj dela narobe, ne pa kasneje, ker potem ne ve zakaj je kregan..

Regga: kdaj bos kaj v Lj, da spet vidim tvojo lepoticko?



regga

  • *
    • Prispevkov: 280
    • Točke: 1
  • Enya
Odgovori #778 : 03 April 2008, 13:19:04
Ne, pes je vedel zakaj je kregan. Zato, ker je prišel nazaj.

Sasha, v torek se lahko dobiva-premor med vajami imam od 11.30 do 13.00. Boš imela Zaro s seboj? Jaz Enyi ne pustim igre z drugimi psi, tako da bi bile v tem primeru obe na povodcu. Sm tečna, a ne  :P



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #779 : 03 April 2008, 13:46:09
Regga: v torek delam do 16h, tako da zal ne bo nic :(

Ne bo panike ce bosta na povodcu, tudi jaz ne pustim moji, da bi se veliko igrala s psi.