Labradorec [Labrador Retriever]

ursa · 1415661

ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #840 : 13 April 2008, 12:46:57
O lepotci! A so že vsi rezerverani?



pravijack

  • *
    • Prispevkov: 6
    • Točke: 0
Odgovori #841 : 15 April 2008, 09:23:21
čestitke še z moje strani...joj kok so lušni... :o



Ira

  • *
    • Prispevkov: 20
    • Točke: 0
Odgovori #842 : 16 April 2008, 17:03:48
Čestitke....pa še slikic :)



popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #843 : 16 April 2008, 21:09:59




Rabi kdo insulin?  :P

Lp



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #844 : 16 April 2008, 21:30:57
popo ma ne, jaz bi raje kar eno cokoladico  ;) :P :P

Lustni so, lustni.. Na tadrugi slikci zgledajo kot da imajo usnjene snofle  :o :D :D

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #845 : 17 April 2008, 13:05:11
kok so luškani . čestitke

lp



rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #846 : 18 April 2008, 12:45:01
Tkole pa Rush praznuje svoj 1. rojstni dan :o :o
Sam poglej te očke ko fant zagleda hrano, jojojoj :D :D :D

love animals


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #847 : 18 April 2008, 13:22:26
Vse najboljše Rush!!!  :-*

popo, čokoladke so pa tako luštne... Še dobro, da pride ena v naš konec  ;D


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #848 : 18 April 2008, 13:31:09
Vse najboljše Rush!!!  :-*

Pasji hvala :D Whow!!!

love animals


Chance05

  • *
    • Prispevkov: 86
    • Točke: 1
Odgovori #849 : 18 April 2008, 14:56:46
Heeeeej Rush! Happy b-day!!!

Pa upam da tale kost ni bila samo za slikat se  :P

lp Tina in Chance

Black is beautiful ... and it goes with everything!


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #850 : 18 April 2008, 14:57:41
Vse naj naj Rush za prvo svecko!!!  :-* :-* :-*

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #851 : 18 April 2008, 15:12:25
Hvala hvala, zdej se naš Rush predstavlja in važi v rubriki Pesjanarji se predstavijo. Neki pa more nardit lastnik za rojstni dan ane  :D :D :D

love animals


ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #852 : 19 April 2008, 12:04:53
evo pa sem nekako naredila forum namenjen samo labradorcem. Ni še dokončan. Toda bo kmalu.Povezava htp://mydog.mojforum.si



alja_

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #853 : 19 April 2008, 19:58:07
lp!
mene pa zanima, če so te male rjave kepice za oddajo.



popo

  • *
    • Prispevkov: 341
    • Točke: 13
Odgovori #854 : 20 April 2008, 15:49:26
alja_ : za oddajo bodo primerni v zacetku junija. Na voljo so pa se trije samci.

Lp



alja_

  • *
    • Prispevkov: 2
    • Točke: 0
Odgovori #855 : 20 April 2008, 16:34:22
no, super :)
a maš mogoče kakšen e-mail naslov al pa telefonsko za več informacij?



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #856 : 20 April 2008, 16:52:47
Popo kako napredujejo malcki? :)



še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #857 : 20 April 2008, 17:13:02
js mam pa kr nekaj vprašanj za vs in vs prosm če mi nanje lahko odgovorite glede na vaše izkušnje

1. ker se labradorci zelo radi kopajo tut v blatni kopeli me zanima če jim pitje te vode kej škoduje in če je meu že težave s tem?pa podobno je tut po kakšnih lužicah ko si na sprehodu.

2. ali lahko hrano kupuješ tko malo mešano al moraš bit nekaj časa na eni in potem če želiš počasi prehajat na drugo?

3. nasvet kako od malega navadt labija da ne teče za mačko. ker kot že veste ga dobim prihodnje leto, na vikendu imamo pa kar precej divjih muc(da ne bi kdo narobe razumu-niso naše pravzaprav niso od nikogar) in ne vem kako ga bom navadla da za njimi ne bo tekel?

hvala in lp



še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #858 : 20 April 2008, 17:28:19
še eno vprašanje sm pozabla napisat.
vem da ima vsak najraje svojega kužata in ga ne bi zamenjal za nič na svetu, ampak me še neki zanima.

če bi se še enkrat odločali isto za labradorca, ali bi vzeli samca ali samico in zakaj? js mislm vzet psa , vidm pa da imate na tem forumu večinoma psice, zato bi bla ful vesela če bi mi odgovorl tut na to vprašanje.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #859 : 20 April 2008, 17:40:41
Še ena ljubiteljica psov: pa gremo lepo po vrsti :)

1.) verjetno bos imela vzgojenega psa, ki bo razumel besedico ne, tako da ne bos imela problema s pitjem blatnih luz.. Moja bo stara 8 mesecev, pa se do sedaj se ni v nobeni kopala..pit je pa probala nekaj na zacetku, dokler se ni razumela ne, pa ji tudi ni nic skodilo :)

2.) nekateri psi so bolj obcutljivi na prehode med hranami, drugi manj..je pa neko splosno pravilo, da naj bi prehod na drugo hrano naredil pocasi (npr. v enem tednu)..pac zmesas malo nove hrane med staro in to je to..

3.) to bos dosegla z veliko vztrajnosti in solanja..ne pricakuj da bo kot mladic pustil macke pri miru..poleg tega pa upam da ne nameravas imeti psa spuscenega dokler ne bosta imela narejenega 100% odpoklica

4.) za katerokoli pasmo bi se odlocila bi vzela samico..zakaj? zato ker so bolj ucljive in je z njimi vseeno manj tezav kot s samci (brez zamere vsem lastnikom samcev ;))..samcki so ponavadi bolj dominantni, zato je potrebno vec potrpljenja in solanja v casu solanja..

Upam da sem ti odgovorila na vsa vprasanja ;D



še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #860 : 20 April 2008, 17:57:35
ja seveda da si in to zelo natančno.najlepša hvala




sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #861 : 20 April 2008, 17:59:37
Ni za kej ;) Ce bos pa se kaj rabila pa kar vprasaj :)



m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #862 : 20 April 2008, 19:12:45
če bi se še enkrat odločali isto za labradorca, ali bi vzeli samca ali samico in zakaj? js mislm vzet psa , vidm pa da imate na tem forumu večinoma psice, zato bi bla ful vesela če bi mi odgovorl tut na to vprašanje.

Hej, jaz sem lastnica samčka, vendar ti priporočam psičko. Saj če imaš fuuul vzgojenega je verjtno vseeno ali imaš psa ali psico, če pa temu ni tako, se pa hitro vidi kako samca vsak vonj vrže iz tira, pa verjetno so tudi bolj trmasti.



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #863 : 20 April 2008, 19:33:52
No moja Abby pa se je že kopala v kakšni blatni kopeli in je prav uživala >:(. Drugače pa mi nismo imeli težav, ko je pila umazano vodo. Mi je pa ena gospa rekla, da je imela njena labika drisko, ker je pila luže. No naša Abby je malo mešano hrano. Večinoma RC. Kdaj pa tudi kakšno konzervo Pedigreja. Čeprav bomo zdaj prešli-glede konzerv na kakšen Hill's ali pa Nutro choice. Glede mačk... No Abby jih ima rada saj bi se z njimi igrala :-[. Nam je gospod pri katerem smo kupili Abby rekel, da je bolje vzeti psičko, ker so bolj učljive. Pa še zame-sem še "otrok" veliko bolje. Še ena ljubiteljica psov od kod pa si? Se bi mogoče kdaj, ko boš dobila labija zmenil in šli skupi ven.



še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #864 : 20 April 2008, 20:30:05
najprej še enkrat hvala vsem za odgovore .če  bom pa še kej rabila se bom pa z veseljem obrnila na vs, tako da sasha, te držim za besedo.

abby labrador sm z lj in hodm na isto šolo kot ti-sej me poznaš k ti skos težim če lahko mal pobožam in prečohlam tvojo lepotičko.pa ravno zadnič sm ti rekla če si ti tista iz pesjanarja samo sem se ti potem pozabila predstavt ker je glih deževal pa sm bla brez dežnika.

itak da bi loh šli kdaj skupi ven, samo če bova čakali mojega labradorca (k ga dobim in še to ni potrjeno najbrž naslednje leto), potem ne vem če bo kej iz tega. če pa nimaš nič proti, se lahko dobive kdaj prej.

pozdravi abby



še ena ljubiteljica psov

  • *
    • Prispevkov: 135
    • Točke: 0
Odgovori #865 : 20 April 2008, 20:36:46
a je bil kdo med tem vikendom (19. in 20. aprila) na pasji razstavi v celju? jaz sem namreč nameravala it pa je potem vse odpadlo .kaj pa revijo moj pes--a jo kdo kupuje?jaz jo in to vsak mesec.nazadnje je bila predstavljena pasma angleški bulterier. na vseh slikah od te pasme pa sta bila naša pasja soseda in njuna lastnika. tigrasta bulterierka mischa in bel bulterierček buddy. no mal sm zašla od labradorcev ...

mejte radi svoje kužone!!!



ABBY LABRADOR

  • *
    • Prispevkov: 2.130
    • Točke: 0
Odgovori #866 : 21 April 2008, 13:24:15
Ja, ja se mi je zdel, da mislm pravo. Ja lohka greva kdaj vn. Se zmenve enkrat po ZS-ju za med vikend. No tut jaz kupujem revijo moj pes. Sem od prejšnega meseca naročena, ker nisem mogla drugače dobit revije februarja. Pa še mnde je cenejš.



rashy

  • *
    • Prispevkov: 171
    • Točke: 0
  • Go Rush
Odgovori #867 : 21 April 2008, 15:24:58
Men je pa čisto vseeno, ali kupim psa ali pa psičko. Vsak ma svoje prednosti in slabosti. Slišati je bilo tudi že obratno, od lastnikov, ki so že imali psa in psico pa so bili s psom veliko bolj zadovoljni, psička pa je bila zelo potepena. Ne vem še kaj bo z mojim ko ga bo začel razmetavat, samo s prejšnjim samčkom (koker španjelom) ni bilo nobenih problemov. Tudi kar se zdravja tiče.
Če povem po pravici, sem mislila, da bom kupila psičko, kajti pes je bil že prejšnji, pa se so bili v leglu sami fanti in sedaj je eden od njih moj in ga ne bi zamenjala za nobenega. Če pravite, da so psi manj učljivi, je meni to izziv. Čeprav je z labradorci res dolgočasno delat, ker jim je zlo hitro jasno kaj morjo narest za kos mesa :D :D :P

love animals


1x2xx3xxx

  • Gost
Odgovori #868 : 21 April 2008, 16:56:55
lp

sicer nisem lastnica labijev me pa vseeno nekaj zanima. a vi strizete krempeljcke svojim labijem?kako pogosto? sami ali to opravi veterinar?
hvala
     caw



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #869 : 21 April 2008, 21:07:29
js jih strižem sama. hmmm kak pogosto, včasih sem jih vsaki teden, namreč bolj ko strižeš bolj rastejo, zdaj pa tak na vsake 3tedne, pa predno grem na razstavo.

lp