1st CHOICE

vista · 11644

vista

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
: 21 Februar 2007, 18:03:20
 Živjo,

mene pa zanima če kdo pozna 1st Choice?  moji pesjani jo prav obožujejo ;D ;D.

l.p.



vista

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #1 : 27 Februar 2007, 13:27:36
ŠE ENA NOVA HRANA IN SICER CANADSKA, KATERA NA VSEBUJE SOJE, KORUZE IN PŠENICE. ZA KUŽKE, KI SO OBČUTLJIVI NA TE SESTAVINE JE IDEALNA REŠITEV. JE ŽE SPROBANO IMENUJE PA SE PRONATURE.




Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #2 : 27 Februar 2007, 13:44:04
ŠE ENA NOVA HRANA IN SICER CANADSKA, KATERA NA VSEBUJE SOJE, KORUZE IN PŠENICE. ZA KUŽKE, KI SO OBČUTLJIVI NA TE SESTAVINE JE IDEALNA REŠITEV. JE ŽE SPROBANO IMENUJE PA SE PRONATURE.
Ja krasno, ali kaj?  ??? A delaš reklamo?  ???

Še nekaj, daj prosim NE piši samo z velikimi črkami...malo osnovnega bontona na forumih in internetu, prosim- velike črke pomenijo vpitje...najdi prosim manj "glasen" način za pisanje po forumu... :-\  :P

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


vista

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #3 : 27 Februar 2007, 14:59:07
Pozdravljena tetameta

Ne delam reklame, sorči če te motijo velike črke, samo pišem kar mislim in povem nove novice. Če pa je to zate reklama, pač tako misli.



LP



Tetameta

  • *
    • Prispevkov: 295
    • Točke: 1
Odgovori #4 : 27 Februar 2007, 15:22:53
sorči če te motijo velike črke, samo pišem kar mislim in povem nove novice.
Ne ti men sorči. Nisem se jaz zmislila tega. Pač je osnovni bonton na forumih in podobnem, da se pač z velikimi črkami ne piše. Osnovno pravilo je, da velike črke pomenijo vpitje.

samo pišem kar mislim in povem nove novice. Če pa je to zate reklama, pač tako misli.
No lepo... Pač sem se zmotila :-[...meni se je zdelo kot reklama... Če ni, še tolk bolje...

Nekateri imajo tisto, kar si zaslužijo. Ostali so samski. ;)


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #5 : 05 April 2007, 21:41:17
Tudi mene zanima, ce ima kdo izkusnje s to hrano, posebno me zanimajo verzije brez piscanca, ker imamo alergika. Se mi pa zdi, da je med sestavinami polenta, kar mi ni prevec vsec.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #6 : 05 April 2007, 21:45:08
Tudi mene zanima, ce ima kdo izkusnje s to hrano, posebno me zanimajo verzije brez piscanca, ker imamo alergika. Se mi pa zdi, da je med sestavinami polenta, kar mi ni prevec vsec.

Tule imaš sestavo vseh hran 1st choice Klik Imaš opcijo brez koruze ampak s piščancem oz. opcijo jagnjetina in riž, ki pa nima koruze itd. Odvisno na kaj je tvoj pes alergičen.

Lp nina



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #7 : 05 April 2007, 21:50:31
Moj pes je alergicen na piscanca. Hvala za link, bomo preverili.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #8 : 05 April 2007, 21:53:10
Moj pes je alergicen na piscanca. Hvala za link, bomo preverili.

Glede na alergijo na piščanca in to, da te moti koruza v hrani bi mogoče najbolj prišla v poštev Canidae jagnjetina in riž, ki ne vsebuje ne enega ne drugega. 

Lp nina



vista

  • *
    • Prispevkov: 21
    • Točke: 0
Odgovori #9 : 06 April 2007, 10:57:22
Pozdravljena xsara

probaj še  brikete z raco.



Lp



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #10 : 04 Julij 2007, 20:29:28
Jaz moja dva psa hranim z hrano 1st Choice, in morem rečit da je bomba. Kdor ima psa alergičnega na piščanca, pa lahko proba jagnetino in riž od 1st choice je zelo super in kvalitetna.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #11 : 04 Julij 2007, 21:48:45
Mi smo imeli vmes 1st chice 2 meseca...Ron jo je oboževal...zdaj so samo še testeriji za priboljške :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #12 : 04 Julij 2007, 22:31:18
Zakaj pa samo še testerji. Ali kaj ni vredu z hrano

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #13 : 05 Julij 2007, 10:10:05
Ah ne...še vedno mi je lažje naročati Ag,pritisneš par tipk in dobiš na dom...1st choice pa smo dobili par ton od prijatelja,ker ga njegov psiček ni maral...

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #14 : 05 Julij 2007, 10:10:58
Ah ne...še vedno mi je lažje naročati Ag,pritisneš par tipk in dobiš na dom...1st choice pa smo dobili par ton od prijatelja,ker ga njegov psiček ni maral...

T.M.T saj za 1.st choice je isti sistem :P :P

Lp nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #15 : 05 Julij 2007, 10:14:13
Aia :-[...a AG mi je bolj všeč pa ne vem zakaj.Če bi se pa kdaj začel zmrdovati nad njim pa vsaj vem kaj imam na rezervi :)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #16 : 10 Oktober 2007, 04:33:08
Pred kratkim sem tudi za Asko kupila tudi majhen žakeljček te hrane. Moram, reči, da tudi te brikete rada je. So pa z okusom piščanca. Drugače bo še naprej dobivala AG hrano :)


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #17 : 10 Oktober 2007, 06:53:16
Moja dva sta že nekaj mesecev na tej hrani in sicer-no corn,no soy,no wheat varianti in se fenomenalno obnese.Resno,v mojem primeru je za oba to najboljša hrana do sedaj.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #18 : 10 Oktober 2007, 12:25:56
To hrano uporabljamo cca. 4 mesece (do sedaj EUKANUBA). Ni nobenih problemov, blato trdo, ne smrdijo kot kakšna druga hrana in je z užitkom. Glede na raznovrstno ponudbo (znotraj proizvajalca) in kvaliteto hrane le-to priporočam; pa še cena je izjemno konkurenčna.



ajki

  • *
    • Prispevkov: 191
    • Točke: 0
  • WINDOR DARK DEVIL
Odgovori #19 : 10 Oktober 2007, 21:29:12
Moj pes je alergicen na piscanca. Hvala za link, bomo preverili.
Poskusi z hipoalergeno hrano od 1st choice.
to hrano se po kvaliteti uvršča v rang royal canin cenovno je pa tudi ugodna. več pa na www.topler.si
Če pa koga karkoli zanima glede te hrane pa kar na privat meil.

Biti pesjanar je lepo a imeti MALINOJA je pa zakon


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #20 : 10 Oktober 2007, 21:32:24
Kot kaže res ta hrana ni tako slaba, ko opažam,da ste kar zadovoljni z njo :D Mogoče pa bo ta hrana Aski enkrat v vskakdanjem jediliku ;D


black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #21 : 19 December 2007, 17:00:56
a še kdo uporabla to hrano. kakše izkušnje, karkoli. a bi se dalo kje v trgovini v lj dobit testerčke al jih morem prek neta naročit?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #22 : 19 December 2007, 17:34:50
V trgovini uvoznika nasproti Ruskega carja bi morali kaj imet ;)



SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #23 : 19 December 2007, 18:11:27
a še kdo uporabla to hrano. kakše izkušnje, karkoli. a bi se dalo kje v trgovini v lj dobit testerčke al jih morem prek neta naročit?


Ja,jaz jo uporabljam sedaj že nekaj mesecev in moram reči,da sem več kot super zadovoljen.

Prej sem imel z vsako hrano težave,drisko,.......,tako da je v upoštev prišla samo Eukanuba veterinary diet-intestinal formula.Potem smo poskusili s 1st Choicem.Odlično se je obnesla!Blato je izredno kompaktno,ga je malo,dlaka je dobra,psa jo zelo rada jesta,.....Skratka samo najboljše lahko rečem iz lastnih izkušenj.


LP Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!


black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #24 : 19 December 2007, 20:22:37
ninci a mi lahko malo pomagaš. kaki ruski car. že res da sm 4lete v lj, ampak poznam samo stvari kjer sm nucala kaj :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #25 : 19 December 2007, 20:25:06
ninci a mi lahko malo pomagaš. kaki ruski car. že res da sm 4lete v lj, ampak poznam samo stvari kjer sm nucala kaj :-[

Dunajska cesta, Avtocamp Ježica, Laguna, kaj od tega znano? Ko se pelješ iz centra proti Ježici bo na tvoji desni tabla in trgovina. Težko da boš zgrešila. na levi strani ceste pa je gostilna Ruski car.

Lp nina



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #26 : 19 December 2007, 20:26:48
bom še malo na zemljevidu pogledla. sej možno da sm že bla kje v bližini, pa še sama ne vem... :-[ :-[

drugač pa hvala za informacije ;D



black beauty

  • *
    • Prispevkov: 317
    • Točke: 1
  • my brand black velvet
Odgovori #27 : 19 December 2007, 20:30:39
sky a bi mi lahko ti še samo z vreče prepisal kolko je kalcija pa fosforja? sm iskala vseposod, pa so samo 4osnovne sestavine napisane, al pa nisem našla :-\

hvala



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #28 : 19 December 2007, 21:16:12
Puppy junior large breed sestava:
Hrana s piščancem, primerna za mladiče velikih pasem.
• Obogateno z glukozaminskimi (485 mg/kg) in kondroitinskimi (240 mg/kg) sulfati, ki skrbijo za zdravje sklepov in hrustanca. Bolj zgodaj, kot so te snovi sestavni del prehrane, tem večja je verjetnost,da se bo hrustanec pravilno razvijal in bo možnost njegove degeneracije manjša.
• Uravnotežena vrednost kalcija in fosforja v razmerju 1 : 0.6 skrbi za zdrav in optimalen razvoj kosti in zob.
• Manjša vsebnost pepela pomeni tudi manjše tveganje nastanka bolezni sklepov.
• Vsebuje na soncu sušeno paradižnikovo mezgo, ki je odličen vir vitaminov in likopenov in je močan antioksidant.

Sestavine
Grobo mleta piščančja moka, pivovarski riž, mleta rumena koruza, koruzna glutenska moka, kaša iz pese, naravno ohranjena piščančja mast z mešanimi tokoferoli, posušena cela jajca, na soncu sušena paradižnikova mezga, cela lanena semena, lecitin, naravna aroma, olje kanola, mononatrijev fosfat, kalcijev propionat, kolin klorid, manan-oligosaharidi, glukozamin sulfat, izvlečki iz juke, kondroitin sulfat, vitamini in minerali.

Jamčena analiza
Surove beljakovine najmanj 26%, surove maščobe najmanj 16%, surova vlakna najveè 3%
Vlaga največ 10%




SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #29 : 20 December 2007, 06:31:47
sky a bi mi lahko ti še samo z vreče prepisal kolko je kalcija pa fosforja? sm iskala vseposod, pa so samo 4osnovne sestavine napisane, al pa nisem našla :-\

hvala

Težko,ker imam hrano v hoboku in vreče vržem stran.  ;)


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!