Pasji.Net

ninci · 1410390

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #240 : 01 Junij 2007, 14:50:35
Na voljo je nova konzervirana hrana in sicer Stuzzy dog New Zealand & Australia. Proizvajalec je Agras Delic, ki proizvaja tudi hrano Schesir.
Več informacij pa v trgovinici.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #241 : 04 Junij 2007, 11:06:59
Tokrat nekaj za mačkonarje 8)

novost med izdelki sta Crinkle tunel in crinkle bag proizvajalca Danish design...  Igrače

V akciji ta mesec:
mačji posip + suha hrana za mačke = -10%

ali

pasji posip Dogs Best + suha hrana za pse = -10%

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #242 : 04 Junij 2007, 11:38:31
Na voljo je nova konzervirana hrana in sicer Stuzzy dog New Zealand & Australia. Proizvajalec je Agras Delic, ki proizvaja tudi hrano Schesir.
Več informacij pa v trgovinici.

Priporocamo :) se meni je ta konzerva noro disala ;)



battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #243 : 04 Junij 2007, 11:54:09
Priporocamo :) se meni je ta konzerva noro disala ;)

Upam, da jo je vseeno kaj ostalo za Grina :P

Lp nina



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #244 : 04 Junij 2007, 12:00:10
Malcek pa ze :D :D :D ;)

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto

čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #246 : 12 Junij 2007, 12:07:57
Mene pa samo ena stvar zanima. če recimo naročim žakelj briketov AG, a dbim zraven merico? In konaročim naslednjič je najbrž ne dobim. Dvomim da bi od Eukanube veljala. ???

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #247 : 12 Junij 2007, 12:10:31
Mene pa samo ena stvar zanima. če recimo naročim žakelj briketov AG, a dbim zraven merico? In konaročim naslednjič je najbrž ne dobim. Dvomim da bi od Eukanube veljala. ???

Tisti, ki hrano prvič naročite jo načeloma dobite ja.


Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #248 : 12 Junij 2007, 12:14:10
Danish Design prevleka za zaščito sedežev

in

Schesir konzervirana hrana za mačke Multipack 6x50g

Lp nina

Nina mogoče kaj veš kako se zadeva obnese in ali imajo kaj podobnega za prtljažnik?!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #249 : 12 Junij 2007, 12:22:04
Tegale konkretno nismo sprobali. Imamo eno ležišče (no smo imeli, dokler ga ni brihta profesionalno preoblikovala) iz istega materiala, ki smo ga imeli v prtljažniku in je bilo super. Ko je bilo blatno vržeš v stroj, hitro se posuši in je to to.
Enake zadeve za prtljažnik ni, lahko pa uporabiš tega. Zadeva se namreč pripenja za naslonjala in namesto na sedež ga obrneš v prtljažnik. Samo vprašanje, koliko je le-ta velik, da ti pokrije celega. V tvojega bi mogoče šlo. Velikost je 140x115cm. Če bi hotela najprej sprobat če sploh paše lahko prinesemo na srečanje in sprobaš.

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #250 : 12 Junij 2007, 12:51:36
Moram malo prtljažnik premerit in pol še premislit do konca, nekaj bo treba nabavit


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #251 : 12 Junij 2007, 18:22:06
ninci imam podono prevleko in prav super pride in je dana na zadnjem sedežu obrnjena proti prtljažniku. Res super pregrinjalo :D


uša

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
Odgovori #252 : 13 Junij 2007, 15:04:26


Jaz imam to prevleko na zadnjem sedežu in moram rečt, da je super :o :o :o! Tudi, če daš v avto mokrega psa ti prevleka ne

premoči!
 (Pa še praktična je za čiščenje! :-*)

L.p. Urša



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #253 : 18 Junij 2007, 22:22:19
Ninci ali Trigi: dostava na dom še deluje? Sprašujem, ker ne vem če "sfolgata" meni grejo pa briketi h koncu... Če je odgovor ja, bom vprašala pa še: kako za boga vama uspeva vse to ???
lp
T.

8)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #254 : 18 Junij 2007, 22:57:07
Ninci ali Trigi: dostava na dom še deluje? Sprašujem, ker ne vem če "sfolgata" meni grejo pa briketi h koncu... Če je odgovor ja, bom vprašala pa še: kako za boga vama uspeva vse to ???
lp
T.

Še deluje ja ;)

Kako deluje? Tisa je definitivno najmlajši dostavljalec pasje hrane :P Tako spoznava svet, pesjane in pesjanarje, in pesjanarji njo seveda. :P Če pa kdaj ne uspe ... pa moji pridejo na obisk k nama in odidejo z kakšnim žakljem, ki ga je treba mimogrede dostavit ;) Pa se nikoli ne branijo, ker so tudi oni precej pasji.

Lp nina



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #255 : 19 Junij 2007, 09:27:18
Super sta. Že naročam  ;)
lp
T.

8)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #256 : 27 Junij 2007, 20:34:01
Novost na Pasji.net so usnjena ležišča 8)



VEČ

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #257 : 27 Junij 2007, 21:20:54
Waw! :o To smo rabili!  8) Zdaj moramo samo cekinčke nabrati in naročiti! :)



Ninci... a se da dobiti takega v svetlo modri ali svetlo strupeno zeleni barvi? Mislim, če se da po naročilu izbrati barvo, ali so možne samo barve, ki so prikazane na opisu ležišča? :)
Saj veš... da paše na stanovanje... :D

Sej drugače bo pa bel dober... ;) imamo stanovanje opremljeno nekako tako - prevladuje bela, nato svetlo modra in svetlo strupeno zelena... :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #258 : 27 Junij 2007, 22:12:53
Te barve, ki so na razpolago trenutno so vedno na voljo. Občasno je na voljo še kakšna druga, bomo se pozanimali glede modre in zelene.
Najbolj trpežni sta ta rjava, ki je na sliki in siva, ki sta primerni tudi za kakšne praskače, tako da če Taj rad praska in koplje po svojem ležišču ti priporočam katero od teh dveh, če pa normalno leži in skače gor so pa vse ostale barve ok. Tisti dve sta res ekstra trpežni.

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #259 : 28 Junij 2007, 16:56:35
Nina hvala za odgovor! :) Drugače pa Taj nikoli ne praska po ležišču, ampak na njem samo leži... tako, da mislim,da nebi bilo panike... ;) ampak saj veš glede barve... mora pasat v stanovanje! :D



galy

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 10
Odgovori #260 : 28 Junij 2007, 18:13:06
se opravičujem, če je že kje zapisano... kdo je proizvajalec?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #261 : 28 Junij 2007, 22:08:12
se opravičujem, če je že kje zapisano... kdo je proizvajalec?

Podjetje Mimar.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #262 : 29 Junij 2007, 13:13:10
Nekateri ste že opazili pa še za druge... torej zdaj ko želite plačati po predračunu ni več potrebno tega napisati v opombe ampak enostavno v načinu plačila izberete plačilo po predračunu, kar Vam nudi tudi 3% popust.

Lp nina



petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #263 : 29 Junij 2007, 13:42:48
Danes sem ob naročilu opazila, da je monžnost izbire plačila tudi predračun. Meni je tak način plačila še najboljši, ker mi ni treba nabirat drobiža  ;D.
Popust sem pa šele na predračunu opazila  :D.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #264 : 29 Junij 2007, 14:02:52
Meni se pa zdi fajn, da na tak nacin ne placujem provizije Posti ::) :)

battito animale


Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #265 : 29 Junij 2007, 14:51:32
A to pravokotno lezisce obstaja samo v S in L velikosti?  Ker mi bi potrebovali vecjega :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #266 : 29 Junij 2007, 14:59:40
A to pravokotno lezisce obstaja samo v S in L velikosti?  Ker mi bi potrebovali vecjega :P

Daš po izbiri in navedeš kako velikost in barvo ter obliko bi rada ;)

Lp nina



pika*

  • Gost
Odgovori #267 : 30 Junij 2007, 17:07:34
ninci, reci Črtu hvala, za pošiljko, ki sem jo naročila in hvala vama za gratis piškotke, izgledajo tako dobro, da bi jih kar jaz pojedla :D



Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #268 : 30 Junij 2007, 18:03:29
Lep pozdrav vsem skupaj. No da se še jst mal pridružim debati, ker tudi kupujem izdelke v vaši trgovini. Predvidevam, da sta vidva (Nina in Črt) tim  :D No zaenkrat sem spoznala samo Črta  ;)
V glavnem meni se zdi fajn hrana za pse Nature diet  ::) pogrešam samo še kakšne brikete odlične kvalitete, kot je npr. Innova Evo ampak vem da uvoz v Europo zaenkrat še ni možen. Odlična alternativa pa bi bila Nature's Variety Prairie Raw Instinct. Tudi tu so namreč briketi narejeni iz surovega mesa in baje jih psi obožujejo. Super bi bili Orijen briketi, no pa še kaj bi se našlo  ;D Vse te brikete je možno dobiti v sosednjih državah (razen Innove) samo v SLO ne  :'(

Torej kaj pravite lahko pričakujemo kaj podobnega kmalu tudi pri nas  ???


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #269 : 02 Julij 2007, 09:54:31
ninci, reci Črtu hvala, za pošiljko, ki sem jo naročila in hvala vama za gratis piškotke, izgledajo tako dobro, da bi jih kar jaz pojedla :D

Ni za kej. Upam, da so bili piškotki tudi Spiku všeč ;)

Gigosy... cilj je vsekakor ponuditi čim več visoko kvalitetnih izdelkov, temu primerno je potem cenovni razred stvari, ki se ponujajo v najini trgovinici višji, kot v kakšnih drugih z izdelki slabše kvalitete. Vse kar si naštela bi z veseljem ponudila... če bi se le kdo to spravil uvažat. Za uvoz predvsem hrane, ker gre za velike količine, rabiš kar dobro finančno zaledje,.. in ko bova velika in bogata :o se bova lahko lotila tudi tega.

Sva pa vsekakor dovzetna za predloge kaj bi si še želeli in če je uvoznik v slo. za izbran izdelek ga potem vsekakor poskušava v trgovinico tudi uvrstiti. Več oči več vidi in sigurno je kje še kaj kar sva midva spregledala pa je dobra kvaliteta in bi si želeli kupci to imeti na voljo. Je pa res, da so določena podjetja, ki si svojih izdelkov ne želijo prodajati v spletu :-\ v tem primeru vam pač tega ne moreve ponuditi, ne glede na to kako bi si midva in kupci to želeli.

Lp nina