Pasji.Net

ninci · 1410351

Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #330 : 08 Avgust 2007, 09:24:02
Kul 8)

battito animale


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #331 : 08 Avgust 2007, 11:08:03
Ninci, mi lahko potem res pošlješ testerčke od tiste hrane, o kateri sva se pogovarjali?  ;D

Tnx.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #332 : 08 Avgust 2007, 11:08:49
Ninci, mi lahko potem res pošlješ testerčke od tiste hrane, o kateri sva se pogovarjali?  ;D

Tnx.

Dobiš.

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #333 : 08 Avgust 2007, 11:12:03
Hvala, res!



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #334 : 09 Avgust 2007, 16:21:06
Oj... samo en popravek glede akcije NatureDiet Lite.

Da Vam ne bo treba računat koliko morate naročit NatureDiet Lite in koliko jih boste pravzaprav dobili, sem se odločil da bo bolj enostavno če naročite toliko kosov NatureDiet Lite kot jih želite prejeti, zaračunali pa jih bomo samo 2/3 ;)

Lp, Črt



kaskae

  • *
    • Prispevkov: 969
    • Točke: 5
  • Alaskan team
Odgovori #335 : 09 Avgust 2007, 16:34:59
Torej če želim 10 kosov mi jih boste zaračunali samo 6,66666666666 :D

Life is like a dog sled team. If you aint the lead dog, the scenery never changes. - Lewis Grizzard

~mladički Aljaški Malamut~


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #336 : 10 Avgust 2007, 11:07:04
Eno vprašanje...
Pri tehle igračah Crinckle bag piše, da so na voljo tudi v oranžni barvi, ampak potem pri tistih krogcih, kjer izbereš barvo, pa ni na voljo oranžne.  ??? Ali pustiš te krogce neoznačene, ker je oranžna nastavljena po defaultu? Ali je samo napaka, pa oranžne nimate?  :-[


PS
Kako kaj kajže s tistim "stvarcami" za pasje zobke?  :o


Lp,
M


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #337 : 10 Avgust 2007, 11:10:19
Eno vprašanje...
Pri tehle igračah Crinckle bag piše, da so na voljo tudi v oranžni barvi, ampak potem pri tistih krogcih, kjer izbereš barvo, pa ni na voljo oranžne.  ??? Ali pustiš te krogce neoznačene, ker je oranžna nastavljena po defaultu? Ali je samo napaka, pa oranžne nimate?  :-[


PS
Kako kaj kajže s tistim "stvarcami" za pasje zobke?  :o

Eh hvala :-[ Smo imeli oranžne tudi pa jih je zmanjkalo in ker tudi uvoznik ni imel več oranžnih imamo zdaj roza. Bomo popravili.

Gospodje v Angliji so šli pa malo na dopust vmes >:( ampak baje da zdaj pa res počasi pridejo.

Nove imamo Tropi palčke, sladolede in lizike za pse ;) Slike sledijo, morava še vse poslikat.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #338 : 12 Avgust 2007, 13:27:08
Evo novi Tropi priboljški.

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #339 : 17 Avgust 2007, 11:30:54
Ninc a imata s Črtom v prihodnosti tudi kako kinolško čtivo met na voljo, priznam tujim spletnim nakupovalnikom ne zaupam ravno in tako določene knjige občudujem samo od daleč :D :D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #340 : 17 Avgust 2007, 13:06:35
Ninc a imata s Črtom v prihodnosti tudi kako kinolško čtivo met na voljo, priznam tujim spletnim nakupovalnikom ne zaupam ravno in tako določene knjige občudujem samo od daleč :D :D

Smo razmišljali o tem.... ampak zaenkrat samo razmišljali. Tako da če bi knjige rada imela v bližnji prihodnosti jih kar preko tujih trgovin naroči :D Amazonu lahko zaupaš ali pa pojdi naročit v Konzrocij ;)

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #341 : 17 Avgust 2007, 13:08:53
Ninaaaa (saj vem, da sem že počasi tečna  :-[ ) - kako kej s tisto stvarjo za zobke?  :-[ ::) Tako močno stiskam pesti, da bi prišla pred vajinim dopustom, da naročim skupaj s hrano vred.  :) Že dolgo nisem bila tako nestrpna.  :-[ ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #342 : 17 Avgust 2007, 13:09:49
Ninaaaa (saj vem, da sem že počasi tečna  :-[ ) - kako kej s tisto stvarjo za zobke?  :-[ ::) Tako močno stiskam pesti, da bi prišla pred vajinim dopustom, da naročim skupaj s hrano vred.  :) Že dolgo nisem bila tako nestrpna.  :-[ ;D

 ;D ;D Prejšnji teden je prišlo potrdilo da je zadeva bila odposlana... zdaj pa  :-\ Tudi jaz upam, da pride še letos ::)

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #343 : 17 Avgust 2007, 13:14:39
Hvala Nina ;) Se bomo najbrž kar do Konzorcija sprehodili ali pa se bomo tako kot do zdaj s kakšnih izletov in dopustov v tujini vračali s spominki in knjigami ker v Sloveniji nimamo nobenih pametnih knjigarn :D ;)


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #344 : 17 Avgust 2007, 13:16:50
Tenkjuverimač.  :) :-* Po vseh pravilih pošiljka iz Anglije ne bi smela hoditi dlje kot 14dni (pa že to se mi zdi malo veliko).  ??? No ja, sam da pride....  :o


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #345 : 17 Avgust 2007, 13:18:45
Tenkjuverimač.  :) :-* Po vseh pravilih pošiljka iz Anglije ne bi smela hoditi dlje kot 14dni (pa že to se mi zdi malo veliko).  ??? No ja, sam da pride....  :o

 :D :D Oni itak mislijo da na Slovaško pošiljajo :D

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #346 : 17 Avgust 2007, 13:19:31
:D :D Oni itak mislijo da na Slovaško pošiljajo :D
Ne me strašit....  >:D :P


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #347 : 17 Avgust 2007, 15:54:32
Še eno vprašanje glede tistih oprsnic za velike pse? Je možno dobiti kakšno sliko te oprsnice? Zanima me predvsem kako je ta reč podložena, ker iščem nekaj takega kar bi lahko uporabljala za pripenjanje v avtu (za varnost). Tistim varnostnim oprstnicam za v avto, ki se pri nas dobijo namreč ne zaupam, ker ko sem enkrat brala neke teste, kakšno silo morajo te oprstnice pri določeni hitrosti zadržati pri moji 50 kg mrcini ??? ??? ??? Pa vse so na plastične klipsne, ki zagotovo te sile ne vzdržijo. Torej iščem neko oprsnico, ki se jo da pripeti na dve kovinski rinki in je vsaj malo podložena... V tujini se sicer dobijo tudi TUV testirane varnostne oprstnice, samo so ful drage... Lahko bi pa pasji.net v prihodnosti kaj takega ponudil po zmerni ceni... Samo ideja.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #348 : 17 Avgust 2007, 16:33:09
Bonie to je čisto klasična oprsnica in za tako pripenjanje ne bi bila primerna. Lahko ti kvečjemo potem damo izdelat po meri oprsnico za pripenjanje v avtu - lahko na dve rinki kot opisuješ, ki se jo dodatno podloži recimo.

Glede uvoza takih stvari, kis o že v tujini zelo drage je potem tako da znajo biti v slo. žal še kakšen euro dražje, zaradi stroškov poštnine, uvoza, itd.


Lp nina



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #349 : 17 Avgust 2007, 20:35:19
Lahko ti kvečjemo potem damo izdelat po meri oprsnico za pripenjanje v avtu - lahko na dve rinki kot opisuješ, ki se jo dodatno podloži recimo.


Uh, to bi bilo super. Koliko bi pa to približno stalo? Pa rabila bi še potem tisto zanko, ki se zahakla na eni strani za oprsnico, na drugi strani pa za varnostni pas v avtu. Ne tisti adaptor, ki se zahaklja namesto varnostnega pasu v nastavek v avtu, ampak tako zanko, skozi katero se potegne varnostni pas, ki se normalno pripne v avtu, kot da bi kdo sedel.Ker glede varnosti je pri velikem psu tisti običajni adaptor popolna bedarija, ker če se hoče pes na sedežu vsaj malo obrniti, mora imeti tisti adaptor na kar dolgem pasu, v primeru nezgode, pa psa zaradi tistega dolgega pasu vseeno dobiš v glavo... Če pa je pes pripet na obstoječi varnosti pas v avtu, pa se le-ta pri gibanju psa v avtu razteguje, pri hitrem potegu, pa ga zaštopa... No, vsaj po mojih izkušnjah je tako, pa kolikor gledam te oprsnice, ki jih je TUV certificiral so vse na ta drug sistem. Jaz sicer za vsak dan po mestu zaradi nezadovoljstva z vsemi obstoječimi temi navadnimi varnostnimi oprstnicami, ki smo jih že imeli, Bonie raje vozim kar normalno pripeto z varnostnim pasom (hvala bogu je dovolj velika za to), ampak bi vseeno raje videla, da bi bila pripeta na oprsnico, da se slučajno ob primeru res močnega trka ne bi mogla izmuzniti skozi ta človeški varnostni pas. Pa ta oprsnica bi mi prišla prav tudi za pripeti jo v kombiju, ko gremo na daljše poti.

Aja, pa še to. Če zdaj naročim to oprsnico, kako dolgo traja, da jo dobim? (Čez slaba dva tedna gremo na dopust, pa bi jo v bistvu že takrat rabila...). Drugače pa čez prsni koš ima cca. 100 cm.

Lp, Darja





ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #350 : 17 Avgust 2007, 20:42:50
Sem ti kar ZS poslala, da se tam kaj več zmeniva ;)

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #351 : 19 Avgust 2007, 10:47:59
Scythe včeraj je prišla pošiljka iz Anglije ;) Kmalu pa več o izdelkih... ;)

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #352 : 19 Avgust 2007, 13:02:13
Scythe včeraj je prišla pošiljka iz Anglije ;) Kmalu pa več o izdelkih... ;)
Aaaaaaaaaaaaaaaa!  :o :o :o Happy, happy, happy....  :o


Lp,
Mojca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #353 : 19 Avgust 2007, 22:57:01
Evo PetzLife 8)

Lp nina



scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #354 : 20 Avgust 2007, 01:35:03
Evo PetzLife 8)
No, pa dejmo probat.  :o


Lp,
M


MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #355 : 20 Avgust 2007, 19:27:37
NINCI -  ko se hočem prijaviti v pasji.net sistem zahteva od mene da vpišem rojstni datum in sicer mi ponudi zaporedje dan/mesec/leto. Ko pa potrdim tipko za vpis pa mi javi da moram napisati mesec/dan/leto. Prosim za pomoč :'(

LP
Helena


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #356 : 20 Avgust 2007, 21:36:19
Bom Črtu rekla da pogleda v čem je problem in ti javim.

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #357 : 20 Avgust 2007, 21:59:20
Mundus poskusi zdaj.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #358 : 20 Avgust 2007, 23:01:56
Z največjim veseljem v Sloveniji predstavljamo novo hrano vrhunske kvalitete...

Natures Variety
Hrana, ki ima v eni izmed spletnih ocenjevalnikov pasjih hran 5 oz. 6  zvezdic (odvisno od vrste hrane) več Tule


Se je že 14 dni potiho veselim kot majhen otrok, pa sem jo končno dočakala in si moram dat malo duška :-[

Lp, nina



Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #359 : 20 Avgust 2007, 23:27:56
Jeeeeee :o :o
Nic vec posiljk iz Nemcije ;D :o