Pasji.Net

ninci · 1410158

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #360 : 21 Avgust 2007, 01:48:52
Z največjim veseljem v Sloveniji predstavljamo novo hrano vrhunske kvalitete...

Natures Variety
Hrana, ki ima v eni izmed spletnih ocenjevalnikov pasjih hran 5 oz. 6  zvezdic (odvisno od vrste hrane) več Tule

Uau!  :o Moram reči, da sem prijetno presenečena nad ceno... Sicer se ne spoznam popolnoma nič na te posle, ampak sem pričakovala, da bi ena takšna hrana pri nas prišla krepko več. Tako da - jah nič, Črt in Nina - kapo dol!  :o


Lp,
M


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #361 : 21 Avgust 2007, 06:55:59
 Vsa zahvala gre podjetju Šen, ki se je odločil da je čas, da kupci tudi med vrhunskimi hranami dobijo malo izbire. 8) Cene pa mislim, da za tako kvaliteto tudi glede na sosednje države niso previsoke. ;)

Lp nina



malena3

  • Gost
Odgovori #362 : 21 Avgust 2007, 07:46:07
O super...sem ravno zadnjič gledala po netu malo za to hrano.

Me pa zanima, kako je prebavljiva in kako jo psi sprejmejo?



Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #363 : 21 Avgust 2007, 09:10:41
Pri nas sta obe psici hrano zelo dobro sprejeli (ena je drugace zelo izbircna...) :) Pa se meni so ful vsec, ker so briketi res zelo majhni in so zato super primerni za ucenje ;) Jih jesta sicer sele kaksen mesec, ampak do sedaj se ni bilo tezav ;)


Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #364 : 21 Avgust 2007, 09:51:27
Kakšna pa je sicer poraba te hrane za recimo 15kg in 25kg psa?

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #365 : 21 Avgust 2007, 09:53:33
Azu najbrž ti bo tole v pomoč:
http://www.naturesvariety.com/ifc.lasso?-session=naturesvariety:C15FE504140571201BJiio8BEAF4

Bom sicer dodala tudi v trgovini odmerjanja itd. samo za to rabim malo več časa.

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #366 : 21 Avgust 2007, 10:04:36
Kaj pa za velike izbirčneže, bi bila tale hrana?  :) Ker našemu Taju briketi ne dišijo preveč in se močno trudim, da bi našla kakšne, ki bi mu bile všeč... pa ne samo tisti prvi dan, ko se odpre pred njim vreča... ;) ker takrat jih poje same, potem pa zanimanje za njih upade in je treba spet dodajati raznorazne dodatke - meso, jajčka, hrenovke, omakce... ::) :D



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #367 : 21 Avgust 2007, 10:13:53
Taj pri takem izbirčnežu pa ni druge, kt da ga NAUČIŠ jesti. Daš mu skledo praznih brketov, pustiš 15 minut, če poje prav, če ne tudi prav. Bo pa jutri ali pa pojutrišnjem. Če bo lačen, bo jedel. Malo kruta metoda, za katero sem prepričana, da je ne boš izvajala, ampak to je edini način. Ali pa tedenska menjava briketov in dnevno kuhanje kot dodatek h briketom.  ;)

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #368 : 21 Avgust 2007, 10:15:48
Taj poleg metode, ki jo omenja Florinca se je pri nas obnesel prihod še enega psa, ko smo dobili Rumbo so obroki kar naenkrat postali zanimivi. Danes je brikete brez vsega, ker ima pač za konkurenco dve babi, ki bi mu drugače vse pojedli in bi ostal brez.  :P

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #369 : 21 Avgust 2007, 10:23:20
Florinca...
Jaz si tega ne morem in ne upam privoščit, da bi mu take stroge pogoje dajala glede hrane. Zaradi klopnih bolezni moram še posebej paziti na njegov imunski sistem in brez hrane tudi to ne bo funkcioniralo, pa čeprav ima dodatke za dvigovanje imunskega sistema - vseeno... Taj mora jesti! ;) Pa že tako ni nevem kakšen požeruh... ja za priboljške pa to že je... ampak kar se pa obrokov tiče... je pa bolj tako tako... pa tudi odvisno je od dneva - en dan ima apetit na višku, spet drugi dan ne.
Tako, da po mojem mnenju jaz moram poskrbeti, da zaužije dovolj hrane in hranilnih snovi. ;)

Ninci...
Ja ta tvoja metoda je pa simpatična... mogoče jo pa tudi pri nas uvedemo... nikoli ne veš... ;)  :P


Pa hvala obema za nasvete... :-*

Vseeno me pa zanima... če slučajno veste... je ta hrana zelo okusna psom ali je pač taka kot ostale... čeprav vem, da je odvisno od posameznega psa... me vseeno zanima odziv drugih psov na to hrano.... ;) :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #370 : 21 Avgust 2007, 10:25:18
Taj nekaj o okusnosti sta povedali Blumina in Gigosy v temi o hrani z šestimi zvezdicami: http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=3378.msg144112#msg144112

Lp nina



Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #371 : 21 Avgust 2007, 10:33:17
Aha...  hvala Ninci! :) :-*

Mislim, da jo bomo poskusili... :)



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #372 : 21 Avgust 2007, 11:25:34
Fajn, ampak mene pa zanima kdaj bodo (saj bodo, ne?) na voljo tudi ostali njihovi izdelki? Bi se celo nekaj naslo, kar bi Spela lahko jedla ... za macjo varianto pa se tudi cimprej priporocam ...
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Tika

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
  • mala cvilka Tika
Odgovori #373 : 21 Avgust 2007, 11:31:29
Maja, to mislis najbrz njihove Raw Frozen Diets? Kolikor se je Blumina pogovarjala z uvozniki iz Nemcije zakaj tega ne uvazajo, so ji razlozili, da surove hrane ne smejo uvazati iz Amerike v Evropo ;)


Gigosy

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 663
    • Točke: 0
Odgovori #374 : 21 Avgust 2007, 11:34:20
Maja, to mislis najbrz njihove Raw Frozen Diets? Kolikor se je Blumina pogovarjala z uvozniki iz Nemcije zakaj tega ne uvazajo, so ji razlozili, da surove hrane ne smejo uvazati iz Amerike v Evropo ;)

Ja točno tako, surove hrane se ne sme uvažati iz Amerike ;) So pa super tudi briketi RAW INSTINCT, ki so narejeni na istem principu kot Innova Evo.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #375 : 21 Avgust 2007, 11:35:50
Edino sem "jezna", ker ste jo dali ven komaj zdaj, ravno ko sem dobila nov paket hrane  >:( :P Tako da bo treba cakat se kaksen teden, da jo sprobamo ::)

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #376 : 21 Avgust 2007, 11:37:48
Fajn, ampak mene pa zanima kdaj bodo (saj bodo, ne?) na voljo tudi ostali njihovi izdelki? Bi se celo nekaj naslo, kar bi Spela lahko jedla ... za macjo varianto pa se tudi cimprej priporocam ...
m.

Tudi mačji bodo sčasoma ;)

Edino sem "jezna", ker ste jo dali ven komaj zdaj, ravno ko sem dobila nov paket hrane  >:( :P Tako da bo treba cakat se kaksen teden, da jo sprobamo ::)

 :P Čez kakšen teden gremo pa mi na dopust :o Tako da... boš potem morala počakat do 10.9 :P Je pa ravno zdajle bila dobavljena in ker nismo točno vedeli kdaj bo prišla v slo. je pač nismo prej objavljali. Me pa veseli, da vas je kar nekaj zadovoljnih da je hrana prišla 8)

Lp nina



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #377 : 21 Avgust 2007, 11:39:57
Maja, to mislis najbrz njihove Raw Frozen Diets?

Mah, mislim na vse, saj tudi tiste konzerve bi prisle v postev ... Ampak a potem to o surovih zadevah velja tudi za Freeze dried diets?
No, pa maco hrano komaj cakam ...

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #378 : 21 Avgust 2007, 11:41:31
Sej nisem mislila tocno 1 teden, ampak kaksnega vec ;) po 10.9. bo lih prav, ce ne bom pa od uvoznika narocila... :) (ceprav nimajo se nic na strani napisano...)

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #379 : 21 Avgust 2007, 11:46:11
Sej nisem mislila tocno 1 teden, ampak kaksnega vec ;) po 10.9. bo lih prav, ce ne bom pa od uvoznika narocila... :) (ceprav nimajo se nic na strani napisano...)

Saj bodo imeli, zdaj je čas dopustov itd. Velike vreče pa so trenutno vse pri nas pa še teh ni veliko ;)

Lp nina



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #380 : 21 Avgust 2007, 13:32:23
Ninci - ali je meni uspelo naročiti 1 kom tistega dodatka k prehrani. Ker to delam prvič prosim preveri ker me zanima če mi je uspelo.

LP
Helena


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #381 : 21 Avgust 2007, 13:35:45
Helena, nič skrbet, boš tako ali tako na mail dobila obvestilo.  ;)

Kristinca & Florinca


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #382 : 21 Avgust 2007, 13:42:46
Ninci - ali je meni uspelo naročiti 1 kom tistega dodatka k prehrani. Ker to delam prvič prosim preveri ker me zanima če mi je uspelo.

LP
Helena

Imaš zasebno sporočilo ;)

Lp nina



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #383 : 21 Avgust 2007, 18:43:46
Evo Ninci meni je očitno uspelo in se je naročilo uspešno izvršilo. Še enkrat hvala za pomoč.

LP
Helena


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #384 : 22 Avgust 2007, 11:24:38
Evo Ninci meni je očitno uspelo in se je naročilo uspešno izvršilo. Še enkrat hvala za pomoč.

LP
Helena

Res je. Danes bo odposlano, tako da bo jutri predvidoma pri tebi ;)

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #385 : 22 Avgust 2007, 16:36:05
Nina in Črt, hvala za testerčke - ko smo se vrnili z morja so nas čakali in Lum jih je bil zelo vesel (kot pač vsake stvar, ki mu je namenjana  ::)). Bomo še malo preštudirali, morda pa vseeno naročimo kakšen žakelj.



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #386 : 22 Avgust 2007, 17:27:07
Res je. Danes bo odposlano, tako da bo jutri predvidoma pri tebi ;)

Lp nina

Nina še enkrat hvala 8)

LP
Helena


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #387 : 23 Avgust 2007, 06:03:51
ninci tale nova hrana se mi zdi dobra in me zanima, če bi lahko prvo kakšne testerčke dobila predno naročim večjo količino te hrane?


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #388 : 23 Avgust 2007, 06:36:03
Oj

Aska: testerčkov za Nature's Variety zaenkrat ni, čakamo na novo dobavo v kateri naj bi predvidoma bili. Je pa moje mnenje da s testerčkom lahko le preveriš če je tvojemu psu hrana všeč (pa še to ni rečeno da se pokaže pri testerčku), zato je pomoje boljše da za probo vzameš manjše pakiranje (2,27kg). Pri tej količini pa se ponavadi že pokaže če ima pes brikete rad in če mu ustrezajo.

Lp, Črt



aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #389 : 23 Avgust 2007, 07:51:10
Hvala trigi :) Bom pa tako naredila, manjšo količino vzela za začetek, da sploh vidim, če bo ta hrana Aski ustrezala.

lp