Pasji.Net

ninci · 1409885

scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #390 : 24 Avgust 2007, 15:10:24
Nove so Otto roll žvečilke za pse. Za tele res lahko rečem da trajajo tudi pri nas :o So imeli psi 3 ure zabave vsak z svojo žvečilko in so potem še nadaljne tri ure počivali, ker so bili tako utrujeni od demoliranja 8) Gre za enako zadevo kot Otto Crunch samo, da so tele še bolj vzdržljive.

Evo, tudi mi potrjujejo vzdržljivost telih stvarc!  :o Astor se je z njo ubadal 1 uro, nato pa na polovici obupal (pa do sedaj še nobene stvari ni pustil nedokončane!  ::) ) in ga čaka na nadaljevanje. Sicer sem do sedaj vedno uporabljala bikovke za zaposlitev, ampak tiste so šle 123. Tele roll žvečilke so pa naravnost fantastične!  :o


Lp,
Mojca


bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #391 : 24 Avgust 2007, 23:23:23
Mene pa zanima, kako dolgo traja, da dobim naročeno? Bi naročila neko hrano za na morje, pa me je strah, da do srede ne bi dobila?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #392 : 25 Avgust 2007, 08:01:15
Bi dobila če je na zalogi, če ni te pa obvestimo. Če naročiš danes dop. damo lahko še danes na pošto, kar pomeni da je v pon. pri tebi. Če naročiš v pon. tam do nekako 15-e ure pošljemo in dobiš v torek.

Lp nina



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #393 : 25 Avgust 2007, 08:09:05
A je možno dobit kak testerček od Canidae (jagnjetina in riž) in Nature's Variety (vse tri)?

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #394 : 25 Avgust 2007, 08:22:36
A je možno dobit kak testerček od Canidae (jagnjetina in riž) in Nature's Variety (vse tri)?


Od natures variety žal ni zaenkrat nič testerjev. Za Canidae pa je ;)

Lp nina



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #395 : 25 Avgust 2007, 10:26:22
Super, potem pa dobite takoj moje naročilo :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #396 : 25 Avgust 2007, 11:05:28
Oj!

Ninci, vem, da se odpravljate na dopust, pa me vseeno zanima, če se boste naslednji teden še kaj do Lj vozili? Še vedno dam raje vama kak evro več, kakor pošti  ;)  Malo razmišljamo o nakupu enega žakeljčka dog club elite, ker je Lumu očitno res všeč okus in jih lahko uporabljam namesto priboljška pri učenju  ::)

Tnx, lp!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #397 : 25 Avgust 2007, 11:47:43
bonie smo že dali na pošto. Gulu skoraj 100% bomo, samo ne vem še kater dan. Lahko naročiš pa te pokličemo preden bomo v lj. časovno je pa to nekako v takih urah kot zadnjič.

Lp nina



bonie

  • *
    • Prispevkov: 283
    • Točke: 3
Odgovori #398 : 25 Avgust 2007, 13:07:38
bonie smo že dali na pošto.

Vau, to pa je brzina 8) Tak da ne bo Bonie lačna na dopustu... Hvala.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #399 : 25 Avgust 2007, 14:28:42
Okej, ninci, se bomo do ponedeljka odločili! 



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #400 : 25 Avgust 2007, 14:46:10
Gulu, če želiš ti lahko jaz nekaj teh briketov dam (lahko tudi par kil ;D). Nama so preveliki, ker če kaj več klikava, hitro porabiva vso dnevno dozo. Imam pa Dog Club Elite Adulti.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #401 : 25 Avgust 2007, 15:07:04
Oh, hvala zoe, če so vama res preveliki, se bi pa priporočila za kakšno kilco  ;) Mi smo sicer sprobali tisto Sport verzijo, ker hočemo Luma še malo porediti zraven, ampak bi nam tudi ti zelo prav prišli - kadar se Lumu da, z veseljem "dela" na brikete, je pa to bolj redko, tako da jih ne porabimo prav veliko na ta način. Običajno je potrebna žogica za nagrado, vendar pa pri vseh trikcih to pač ne gre. Če jih imaš res kaj odveč, jih z veseljem odkupim od tebe!



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #402 : 25 Avgust 2007, 22:07:06
Gulu, mene pa zanima, a tista hrana, ki jo imaš za Luma, Sport verzija, kaj pomaga? Je Lumu ušeč?


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #403 : 25 Avgust 2007, 22:35:32
Mene pa zanima ali je kdo že sprobal one zadeve za zobke od PetzLife? Zadeva se mi zdi zelo zanimiva, posebno za moje mini pesjanarje, samo nimam pojma na kakšni podlagi deluje stvar, da odstrani tudi zobni kamen?? In kako to da se priporoča da kuža ne je pol ure pred in po takem tretmanu zob? Verjetno deluje zadeva na encimski bazi, zanima me pa če potem to ne škoduje sklenini ob redni uporabi?
Kakršne koli izkušnje so dobrodošle :)
Aja pa verjetno zadeva (čeprav je naravna), je testirana na živalih? :-\


scythe

  • Pipi & Melkijad
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 2.061
    • Točke: 65
  • When I Grow Up I`ll Be Stable...
Odgovori #404 : 26 Avgust 2007, 01:03:51
Botticelli: največ informacij o produktu boš našla tukaj -> http://www.petzlife.com/ . Kakor sem razumela je zadevica naravna in ne škoduje zobni sklenini ali dlesnim.
Zakaj kuža ne sme jesti pol ure prej in pol ure kasneje? Predstavljam si, da zato, da se na zobeh naredi film, ki nato počasi razžira zobni kamen (ma sem čisto po domače napisala, ker nimam "strokovnega pojma").  :)
Kakor vem izkušenj med slovenskimi uporabniki zaenkrat še ni, ker je to čisto nova zadevica pri nas. Edinole Gigosy je v temi o čiščenju zob (pobrskaj malo po forumu) opisala svoje izkušnje (ga uporablja že dlje časa) in je dejala, da se je kljub neredni uporabi zobni kamen zmanjšal (če se ne motim).

Sedaj, ko tudi pri nas to uporabljamo in sem prežvečila zgoraj omenjeno stran, se mi postavlja nekaj vprašanj na katere ne najdem odgovora. In sicer - kako zavraga ta gel oz. njegove sestavine ostanejo na pasjih zobeh, če navajajo, da lahko gel apliciraš tudi tako, da ga pes poliže ali mu ga namažeš na kakšen priboljšek.  ??? Tako malo nasprotujoče si je... Kakorkoli že - če deluje, mi je vseeno koliko kontradikcij najdem glede navodil.  ;D Ma če deluje tako dobro kot je na tistih fotkah... joj ne vem, po moje me bo fršlok od sreče.  :o


Lp,
M


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #405 : 26 Avgust 2007, 09:42:48
Gulu, mene pa zanima, a tista hrana, ki jo imaš za Luma, Sport verzija, kaj pomaga? Je Lumu ušeč?

Hej!

Mi smo dobili samo dve vrečici testerčkov nad katerimi je bil Lum zelo navdušen, samo verjetno je bil tudi vsaj malo lačen, tako da jih je z veseljem pohrustal tudi kot priboljške. Za nakup se pa še odločamo, ene mi bo dala za probat tudi zoe (hvala  ;D ), verjetno pa jih bomo vsaj za zdaj uporabljali bolj kot priboljške. Lum sicer dobro odreagira na občasno "menjavo" hrane (kot priboljške, mislim), ampak zaenkrat smo z Almo Nature kar zadovoljni.

Aja, pa malo se je tudi poredil v teh poletnih dneh (skuta pomaga  8) ), se mi zdi, tako da ne bomo šli na kaj bolj redilnega  ;)



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #406 : 26 Avgust 2007, 11:27:14
Aha, ok, hvala gulu  ::) Sem zato spraševala, ker sem razmiljala, da bi kupila te briketke samo kot priboljšek (sem začela sicer mešat, malo nenih briketkov, enih drugih briketkov pa še priboljški zravn- pa veliko raje dela, ker ne ve kaj dobi  ;D )   Mogoče bom celo testerček porbala- sem še v dvomih, ker ni med kandidati za zredit se  ;)


Taj

  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 4.721
    • Točke: 67
  • - Berni Taj -
Odgovori #407 : 26 Avgust 2007, 12:15:52
Nina in Črt - zdaj sem oddala naročilo na Pasji.net in me zanima kdaj približno bo pošiljka prišla (da bo nekdo doma počakal ;)) in pa lepo bi prosila, če se da dobiti še kakšne testerčke od hran, ki jih prodajata - da vidim, če bi kakšne odgovarjale našemu Taju... Upam pa, da bomo našli pravo hrano za našega izbirčneža prav v tej pravkar naročeni - v Natures Variety... ;) :)

Lp
Tina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #408 : 26 Avgust 2007, 12:20:14
Aha, ok, hvala gulu  ::) Sem zato spraševala, ker sem razmiljala, da bi kupila te briketke samo kot priboljšek (sem začela sicer mešat, malo nenih briketkov, enih drugih briketkov pa še priboljški zravn- pa veliko raje dela, ker ne ve kaj dobi  ;D )   Mogoče bom celo testerček porbala- sem še v dvomih, ker ni med kandidati za zredit se  ;)

Saj če vzameš navadne Adult in ne Sport, niso nič bolj kalorični, se mi zdi. Tako da s težo ne bi smel biti problem. Te, Adult, naj bi dobila od zoe in ti jih z veseljem nekaj odstopim, da bosta sprobali. če Bebi odgovarjajo.



kajcyka

  • *
    • Prispevkov: 3.091
    • Točke: 4
  • BOC Bebi and Amy
Odgovori #409 : 26 Avgust 2007, 12:24:33
Saj če vzameš navadne Adult in ne Sport, niso nič bolj kalorični, se mi zdi. Tako da s težo ne bi smel biti problem. Te, Adult, naj bi dobila od zoe in ti jih z veseljem nekaj odstopim, da bosta sprobali. če Bebi odgovarjajo.

Ja to bi bilo super!  :-[  ::) Samo malo tako, da vidim če ji odgovarjajo.  ::) Potem jih bomo pa že kupli  ;)


_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #410 : 26 Avgust 2007, 20:00:11
ninci ... kdaj boste imeli spet na zalogi 15 kg vrečo AG Adult Piščanec in riž?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #411 : 26 Avgust 2007, 20:17:43
ninci ... kdaj boste imeli spet na zalogi 15 kg vrečo AG Adult Piščanec in riž?

Je še ena vreča ;)

Lp nina



_lily_

  • *
    • Prispevkov: 386
    • Točke: 4
Odgovori #412 : 26 Avgust 2007, 20:42:15
Super! Sem že oddala naročilo :)

lp



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #413 : 27 Avgust 2007, 10:16:44
Mene pa zanima ali je kdo že sprobal one zadeve za zobke od PetzLife? Zadeva se mi zdi zelo zanimiva, posebno za moje mini pesjanarje, samo nimam pojma na kakšni podlagi deluje stvar, da odstrani tudi zobni kamen?? In kako to da se priporoča da kuža ne je pol ure pred in po takem tretmanu zob? Verjetno deluje zadeva na encimski bazi, zanima me pa če potem to ne škoduje sklenini ob redni uporabi?
Kakršne koli izkušnje so dobrodošle :)
Aja pa verjetno zadeva (čeprav je naravna), je testirana na živalih? :-\

Zadeva naj bi bila popolnoma naravna, glavne sestavine so različni rastlinski izvlečki. Priporočilo glede hrane in vode je verjetno mišljeno zato da se v ustih ustvarijo idealni pogoji za delovanje gela, tudi pri sebi lahko verjetno opaziš da če greš umivati zobe takoj po jedi, da ne zaleže prav preveč. Aja... glavna učinkovina je izvleček semen grenivke, pri čemer pomoje kislina grenivke raztaplja zobni kamen. Izdelki so bili preizkušeni v laboratoriju (ne piše na kakšen način), glede na to da je zobni kamen možno umetno ustvariti, ni rečeno da je bilo testirani na živalih.

Lp, Črt



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #414 : 27 Avgust 2007, 10:23:20
Botticelli: največ informacij o produktu boš našla tukaj -> http://www.petzlife.com/ . Kakor sem razumela je zadevica naravna in ne škoduje zobni sklenini ali dlesnim.
Zakaj kuža ne sme jesti pol ure prej in pol ure kasneje? Predstavljam si, da zato, da se na zobeh naredi film, ki nato počasi razžira zobni kamen (ma sem čisto po domače napisala, ker nimam "strokovnega pojma").  :)
Kakor vem izkušenj med slovenskimi uporabniki zaenkrat še ni, ker je to čisto nova zadevica pri nas. Edinole Gigosy je v temi o čiščenju zob (pobrskaj malo po forumu) opisala svoje izkušnje (ga uporablja že dlje časa) in je dejala, da se je kljub neredni uporabi zobni kamen zmanjšal (če se ne motim).

Sedaj, ko tudi pri nas to uporabljamo in sem prežvečila zgoraj omenjeno stran, se mi postavlja nekaj vprašanj na katere ne najdem odgovora. In sicer - kako zavraga ta gel oz. njegove sestavine ostanejo na pasjih zobeh, če navajajo, da lahko gel apliciraš tudi tako, da ga pes poliže ali mu ga namažeš na kakšen priboljšek.  ??? Tako malo nasprotujoče si je... Kakorkoli že - če deluje, mi je vseeno koliko kontradikcij najdem glede navodil.  ;D Ma če deluje tako dobro kot je na tistih fotkah... joj ne vem, po moje me bo fršlok od sreče.  :o

Res je... proizvajalec pravi da je fino če se pes po nanosu oblizuje, saj s tem nanese gel oziroma pršilo po celotnem gobcu, torej naj bi se na zobeh naredil film ki učinkuje na umazanijo.
Gel naj bi bil formuliran tako da se zadrži v ustni votlini, kako so to dosegli je seveda njihova skrivnost  :D Ravno zaradi tega je tudi možna uporaba spreja, saj bi v nasprotnem primeru morala "našpricati" vsak zob posebej ;)

Je pa res da je izdelek res še čisto svež pri nas, tako da čakamo na odzive strank, mi pa bomo tudi naredili "kuro" na Smartu, ki je najstarejši pes pri nas.

Lp, Črt



Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #415 : 27 Avgust 2007, 13:39:54
Koliko ml je v steklenici PetSupreme Super Flx?

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #416 : 27 Avgust 2007, 15:45:16
Petsupreme je pakiran po 300g.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #417 : 27 Avgust 2007, 22:03:06
Hunter ima nove cene :o Večina stvari je šla NAVZDOL8)

Lp nina



cacy

  • *
    • Prispevkov: 3.427
    • Točke: 4
  • Bode, Lin, Arriel in Dreamy
Odgovori #418 : 27 Avgust 2007, 22:26:57
Eno vprašanje... tele nove zadeve za pucanje zobk... kaj je boljš, gel al sprej??  :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #419 : 27 Avgust 2007, 22:29:06
Eno vprašanje... tele nove zadeve za pucanje zobk... kaj je boljš, gel al sprej??  :)

Učinkovitost je večja pri gelu. Enostavnost uporabe pa spreja ( v kolikor pes prenese špricanje v gobec ::)).

Lp nina