Pasji.Net

ninci · 1410266

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #570 : 24 Oktober 2007, 15:02:52
Kje pa je CAnidae za vsa življenska obdobja?
A tud ni? A še kej bo?

Hvala

Canidae all life stages... enako kot natures čaka se nova pošiljka. Lahko pokličete kakšno trgovino kjer tudi prodajajo canidae in vprašate če imajo še kakšen žakelj, pri nas all life stages-a pomoje ni že cca. 14 dni. Je pa na voljo jagnjetina in platinum.

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #571 : 24 Oktober 2007, 16:01:34
Jutri popoldan okoli 17-e smo v Lj., poleg tistih ki ste naročili če je še kdo za jutrišnjo dostavo, da ne boste pozabili ;). Potem nas najbrž čez praznike v Lj. ne bo nič.

Lp, nina

Se pravi lahko naročim še do jutri dopoldne?  ;)  Moram preveriti, koliko je še zaloge, pa se odločim.

Aja - kakšen ima kaj korekcijski učinek tista zatezna ovratnica iz vrvi? Je podobna "navadni" kovinski?


LP



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #572 : 24 Oktober 2007, 16:32:03
Ja lahko še jutri dop. Zatezna je pa klasična zatezna korekcijski učinek je pomoje pri vseh enak.

Lp nina



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #573 : 24 Oktober 2007, 22:31:08
Se pravi lahko naročim še do jutri dopoldne?  ;)  Moram preveriti, koliko je še zaloge, pa se odločim.

Aja - kakšen ima kaj korekcijski učinek tista zatezna ovratnica iz vrvi? Je podobna "navadni" kovinski?


LP

Po mojih izkušnjah je učinek manjši od kovinske (tu gledam na to da pes res vleče). Če kupuješ za borderja mislim, da bo psu kar premasivna. Je namreč zelo debela.

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #574 : 25 Oktober 2007, 09:12:48
Hvala, sem se zmenila, da bo tanjša  ::)

Bomo probali.  :)



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #575 : 25 Oktober 2007, 15:20:11
Hvala lepa Pasji.net!!! Bili ste, kot vedno, hitri (še preveč  :P), natančni, ustrežljivi!!! Super, skratka  :o  Še Almo nature začnita prodajat, pa sploh ne grem več v trgovino za male živali  ;)

Pa posebej hvala še za darilca  ::) ;D



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #576 : 25 Oktober 2007, 20:36:31
Nina in Črt hvala za dostavo in darilce ;) Kako mu je bilo všeč še sporočim, ko je videl vrečo svojih najljubših briketov se je oblizoval ko pohan maček :D


petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #577 : 26 Oktober 2007, 07:38:30
Hvala lepa Pasji.net!!! Bili ste, kot vedno, hitri (še preveč  :P), natančni, ustrežljivi!!! Super, skratka  :o  Še Almo nature začnita prodajat, pa sploh ne grem več v trgovino za male živali  ;)

Jaz že sedaj ne grem. Vse naročim preko pasji.net. Upam, da Nina in Črt nimata preveč dela z mano  :D.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #578 : 26 Oktober 2007, 08:57:13
Hvala lepa Pasji.net!!! Bili ste, kot vedno, hitri (še preveč  :P), natančni, ustrežljivi!!! Super, skratka  :o  Še Almo nature začnita prodajat, pa sploh ne grem več v trgovino za male živali  ;)



psssst da ne bova kakšne položnice na dom dobila od "taplavih" ::)

Sicer pa ne smete preveč hvalit, ker potem človeku stopi v glavo in se poslabša ;)

Dobili smo se še nekaj schesirja, konzervice za pse piščanca in zajca ter tuno in vrečke kitten za mačke tuno in piščanca. Prišlo je še nekaj novih Tropi priboljškov, ki še niso dodani upam da jih bova uspela dat v trgovino še danes.

Tiste, ki ste določene izdelke sprobali in imate čez nje kakšno kritiko ali pohvalo jo lahko napišete v trgovino pod ocene. Petrca je recimo pri tem ena najbolj pridnih ;) :D

Lp nina




petrca

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.170
    • Točke: 21
  • BC Buffy in Gia & muca Suki
Odgovori #579 : 26 Oktober 2007, 10:48:58
Petrca je recimo pri tem ena najbolj pridnih ;) :D

Meni mnenja veliko pomenijo, zato jih tudi rada pišem  ;). Ko si me glih spomnila, bom dodala komentarje še za izdelke, ki smo jih v zadnjem času naročili  :o.


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #580 : 26 Oktober 2007, 11:21:58

Tiste, ki ste določene izdelke sprobali in imate čez nje kakšno kritiko ali pohvalo jo lahko napišete v trgovino pod ocene. Petrca je recimo pri tem ena najbolj pridnih ;) :D


Bomo napisali ;)::)



Marko

  • *
    • Prispevkov: 948
    • Točke: 6
  • Pasji Kot Hudič
Odgovori #581 : 26 Oktober 2007, 15:44:45
Kdaj bo pa kakšna dostava na Štajersko.     ;D ;D :P :P ;)  :P  :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #582 : 26 Oktober 2007, 17:56:07
Kdaj bo pa kakšna dostava na Štajersko.     ;D ;D :P :P ;)  :P  :P



Ne vem, ne vem :P Vi štajerci že cca. pol leta oz. več obljubljate da pridete na obisk tako da  :P :P >:D

Lp nina



mary

  • dog loverka
  • *
    • Prispevkov: 493
    • Točke: 11
  • Flat Coated Retrievers 4ever
Odgovori #583 : 27 Oktober 2007, 15:48:21
Hvala Črtu, Nini, Tisi in pasji druščini za dostavo. :-* :-*
Sem pa nekaj pozabila vprašati :-[ In sicer ali koledarje in majčke naročimo preko pasji.net?

Lp, Marusa


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #584 : 27 Oktober 2007, 18:37:49
Hvala Črtu, Nini, Tisi in pasji druščini za dostavo. :-* :-*
Sem pa nekaj pozabila vprašati :-[ In sicer ali koledarje in majčke naročimo preko pasji.net?

Ni za kej 8)

Ja, koledarje in majčke naročite kar v trgovini.

Lp nina



Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #585 : 04 November 2007, 21:20:11
Nina in Črt še 1x hvala za darilce, smo ga končno načeli, sicer ga malo mešamo s hrano ampak Larson kar pomije na koncu svojo sklerdo z jezičkom :o :D Meni priznam sicer ne diši najlepše :D, zaradi tega mu ga tudi še nismo dali kot samostojno jed, mam nažalost malce finega psa ::) :D
Lars vam vsem pošilja  :-* :-* :-* :-*, jaz pa hvala ;) :-*


Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #586 : 06 November 2007, 11:25:03
Jaz sem pa včeraj naročila Petzlife oral care gel in Grizzly Salmon oil. Pa ste me po mailu obvestili, da trenutno nimate ne enega ne drugega izdelka na zalogi.
Ker sem nova pri tem naročanju me zanima kaj zdaj to pomeni, da naročilo čaka dokler ne dobite in mi potem pošljete ali moram vsake toliko časa ponovno probat naročit? Ker iz spletne strani trgovine se ne vidi ali je izdelek na zalogi ali ne oziroma izgleda kot da je.

Hvala!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #587 : 06 November 2007, 11:43:34
Te obvestimo ko je in pošljemo če te še vedno zanimajo izdelki. Petzlife pride predvidoma konec tega tedna, Grizzly oil pa danes ampak samo 500mL pakiranje. Malega trenutno ni. Torej bi predvidoma naslednji teden vse skupaj lahko bilo že pri tebi.  ;)

Lp nina



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #588 : 06 November 2007, 11:45:20
No super. Potem bom pa počakala. A predračun mi boste potem tudi takrat poslali, a ne?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #589 : 06 November 2007, 11:48:32
No super. Potem bom pa počakala. A predračun mi boste potem tudi takrat poslali, a ne?

Ja. Ko bodo vsi izdelki na voljo dobiš predračun, plačaš in pošljemo.

Lp, nina



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #590 : 08 November 2007, 08:21:50
Zdravo,
mi pa razmišljamo o nabavi tegale ležišča http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_14&products_id=120 (ta velikega) za v avto  :o, pa me zanima, če ga že kdo ima. Na pasji.net še ni ocene. Zanima me predvsem, kako je s čiščenjem (vem, da je pralno v pr. stroju). Se dlake zelo zapičijo?

Hvala! Lp.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #591 : 08 November 2007, 09:26:12
Te obvestimo ko je in pošljemo če te še vedno zanimajo izdelki. Petzlife pride predvidoma konec tega tedna, Grizzly oil pa danes ampak samo 500mL pakiranje. Malega trenutno ni. Torej bi predvidoma naslednji teden vse skupaj lahko bilo že pri tebi.  ;)

Lp nina

Mene zanima nekaj podobnega ... Kako je s tisto zatezno ovratnico, ko zadnjič ni bilo prave dolžine in širine - a naj ponovno naročim? Saj mudi se ne, res ne, samo toliko, da mi ne uide iz glave.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #592 : 08 November 2007, 09:28:10
Mene zanima nekaj podobnega ... Kako je s tisto zatezno ovratnico, ko zadnjič ni bilo prave dolžine in širine - a naj ponovno naročim? Saj mudi se ne, res ne, samo toliko, da mi ne uide iz glave.

Dobiš je v izdelavi. Vmes so bili prazniki pa... drugače bi že bila ::)

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #593 : 08 November 2007, 09:30:16
Ni pene, sploh, je Lum tako in tako na bolniški, pa tudi reševalski trening smo nekam zamrznili (za taj jo rabi), tako da se nam sploh ne mudi. Ko bo, mi pa javi, mogoče naročim še kaj.  ;)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #594 : 08 November 2007, 13:50:27
Zdravo,
mi pa razmišljamo o nabavi tegale ležišča http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_14&products_id=120 (ta velikega) za v avto  :o, pa me zanima, če ga že kdo ima. Na pasji.net še ni ocene. Zanima me predvsem, kako je s čiščenjem (vem, da je pralno v pr. stroju). Se dlake zelo zapičijo?

Hvala! Lp.

Trenutno mislim da je bila pri nas (pasji.net) kupljena samo ena taka postelja, pa še to nekdo ki ni na forumu.
To na vrhu je kot semiš, pri ostrih dlakah bi se le te verjetno zapičile, vendar mislim da z kakšno dobro krtačo čiščenje dlak nebi smelo biti problematično.

Upam da je kdo na forumu, ki že ima to ležišče.
Če še nisi, lahko poizkusiš zastaviti vprašanje tudi v temo o ležiščih.

Lp, Črt



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #595 : 08 November 2007, 20:33:35
Črt, hvala!

Mah ja, mislim, da ga bomo kar naročili, ker takole na oko izgleda zelo praktična zadeva (sem pogledala en filmček na spletni strani Ruffwear-a).

Lp!



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #596 : 08 November 2007, 20:35:09
To na vrhu je kot semiš, pri ostrih dlakah bi se le te verjetno zapičile, vendar mislim da z kakšno dobro krtačo čiščenje dlak nebi smelo biti problematično.
Hehe, imamo že krtačo od Hunterja. ;)



artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #597 : 09 November 2007, 07:55:40
Ninci & Crt,
kaj pa se s frisbeeji dogaja?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #598 : 09 November 2007, 08:01:23
Ninci & Crt,
kaj pa se s frisbeeji dogaja?

Zgubl so se :'( V slo. bi mogli bit že zdavnaj, upam da jih niso poslali na Slovaško in celo pridejo do naju >:(... enkrat.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #599 : 09 November 2007, 09:45:55
Novi so priboljški Siros Prodent za čiščenje zob... Klik

In ostali okusi Schesir konzervic za pse: Klik

Predvidoma v decembru pa prihaja še nekaj priboljškov in žvak za pse  8)

Lp nina