Pasji.Net

ninci · 1410230

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #900 : 17 Januar 2008, 12:53:48
vau.....igračke  :o Ninci, a je Kong X-treme GoodieBone tista ta črna (najmočnejša) kost, k ma luknce za pribolške notr?

Jap. Morava jo še poslikat ampak izgleda takole



Lp nina




sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #901 : 17 Januar 2008, 13:05:44
Ninci a past (uno k se nasprica notr v Konge, da pol lizejo) od Konga pa ne boste imeli?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #902 : 17 Januar 2008, 13:25:19
Zaenkrat ne.




Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #903 : 17 Januar 2008, 14:00:37
ja, potem je to taka, kot sem mislila da je :) ninci, kar v miru poiščita, bom še malo počakala z naročilom, da se še kaj spomnim kupit :) vrjetno kake pribolške...

nekaj me še zanima glede Grizzly olja - a če ima mladič čez 20 kg, še vseeno dobi pol najmanjše dnevne doze ali lahko dobi tisto 12-24 kg? Ker sem nekje (ne spomnim se več točno kje) prebrala, kao, da mladič dobi pol najmanjše doze...zdaj pa res ne vem :)

...sledi svojim sanjam


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #904 : 17 Januar 2008, 16:16:16
Ninci, flexi povodce boste mel?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #905 : 17 Januar 2008, 16:17:26
Ninci, flexi povodce boste mel?

So že samo še vnest jih morava.

Lp nina



Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #906 : 17 Januar 2008, 16:21:06
Imate 8 meterskega za majhne pse? :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #907 : 17 Januar 2008, 16:38:08
Imate 8 meterskega za majhne pse? :-[

Ja. Cena navadnega je cca. 16€, cena za Summertime kolekcijo je cca.24€.

Taki so summertime : http://www.zoobi.de/images/product_images/info_images/3154_0.jpg klasične pa najbrž poznaš.

Lp nina



ursa

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.015
    • Točke: 18
Odgovori #908 : 17 Januar 2008, 18:15:09
oj!
imam eno vprašanje
iz kje prihaja podjetje Jolly? Mogoče imajo kakšno spletno stran?

lp (sprašujem samo zato ker nimam kaj za počet pa malo razsikujem  ;D ;D ;D ;D ;D )

A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.  [~Josh Billing]


Alya

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.343
    • Točke: 26
Odgovori #909 : 17 Januar 2008, 18:18:59
Ja. Cena navadnega je cca. 16€, cena za Summertime kolekcijo je cca.24€.

Taki so summertime : http://www.zoobi.de/images/product_images/info_images/3154_0.jpg klasične pa najbrž poznaš.

Lp nina
Hvala. :)



maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #910 : 17 Januar 2008, 20:22:21
Nina, kako je pa z omenjanimi macjimi zadevami? Je kaj prislo (razen tiste kongove miske)?
lp, m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #911 : 17 Januar 2008, 20:42:47
Nina, kako je pa z omenjanimi macjimi zadevami? Je kaj prislo (razen tiste kongove miske)?
lp, m.

Je. Praskalniki in še nekaj mačjih igrač. Samo je vsega preveč tako da še kakšen dan pa upam, da bo uspelo vnesti večino.

Ursa: flamingo.be

Lp nina




Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #912 : 17 Januar 2008, 21:13:15
Predvidoma  pridejo bikovke ;)

O super!  :o  :o :o

Bojo cele ali razrezane?

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #913 : 17 Januar 2008, 22:57:30
O super!  :o  :o :o

Bojo cele ali razrezane?

Predvidoma oboje ;)



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #914 : 18 Januar 2008, 11:08:06
Po spominu mislim, da ni hrane kupil noben aktiven forumaš, lahko pa da jo uporablja ali pozna že od prej.
Ampak čisto osebna izkušnja, hrana ki se je pri nekaterih psih obnesla odlično in z njo niso imeli nobenih problemov je pri naši psici povzročila take pline, da bi lahko plinarno odprli in z plini oskrbovali celotno Slovenijo ::) Res je bilo noro. Tako da pomoje je to odvisno tudi od posameznega psa, kako mu določena hrana ali vrsta mesa ugaja.
Hmm...se strinjam glede tega, da je vsak pes poglavje zase. Mi bi radi poleg zaprtja plinarne  ::) še malo manj mehek in obilen kakec pri tamali psički...Je res zoprno tole preizkušanje sem in tja.

Lp.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #915 : 18 Januar 2008, 12:48:08
Imaš kakšen občutek kaj ji povzroča največje probleme? Katera vrsta mesa? Za Forzo, canidae in dog club elite lahko dobiš vzorčke, za Pets Life mislim, da jih ni :-\ pa malo probaš kaj bi ji sploh ustrezalo. Pri nas so se plini pojavili takoj ko smo z hrano začeli, tako da nismo rabili dolgo da smo poštudirali da ji hrana ne ustreza. Kaj sta do sedaj probali in kaj se vama je obneslo najbolje?

Lp nina



zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #916 : 18 Januar 2008, 15:45:10
Mene pa zanima kaj več o Nylabone original, ma si ne predstavljam zakaj  bi bilo psu to všeč? Diši, zanimava oblika...?  :-\



silver

  • *
    • Prispevkov: 4.236
    • Točke: 10
Odgovori #917 : 18 Januar 2008, 16:48:33
Kaj pa hrana Bosch bo na voljo  ???

Pa a se bo dalo dobit flexi 8 - metrski ki bi bil primeren tudi za pse težje od 50kg (za irskega volčjega hrta)



Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #918 : 18 Januar 2008, 16:50:50
Imaš kakšen občutek kaj ji povzroča največje probleme? Katera vrsta mesa? Za Forzo, canidae in dog club elite lahko dobiš vzorčke, za Pets Life mislim, da jih ni :-\ pa malo probaš kaj bi ji sploh ustrezalo. Pri nas so se plini pojavili takoj ko smo z hrano začeli, tako da nismo rabili dolgo da smo poštudirali da ji hrana ne ustreza. Kaj sta do sedaj probali in kaj se vama je obneslo najbolje?
Preko priboljškov (natur variante) smo ugotovili, da govedine ne prenaša (driska), očitno pa tudi divjačine (driska) in perutnine (puppy varianta naših sedanjih briketov) ne.
Nazadnje smo bili zaradi vnetega črevesa (očitno je nekaj pojedla zunaj) 2 tedna na Eukanubi Intestinal, ki prav tako vsebuje piščanca in je bilo blato ves čas mehko.
Zdaj, ko smo postopoma prešli nazaj na Nutro Gold Lamb&Rice, ki jo obe psici načeloma jesta že od malega (obe imata super dlako, starejša tudi odlično urejeno prebavo), je kakec spet boljši. Prdci pa ostajajo.

Bom zaprosila za kakšen vzorček hrane, ko bomo spet kaj naročali. Hvala.  :) Lp.



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #919 : 18 Januar 2008, 18:28:44
nekaj me še zanima glede Grizzly olja - a če ima mladič čez 20 kg, še vseeno dobi pol najmanjše dnevne doze ali lahko dobi tisto 12-24 kg? Ker sem nekje (ne spomnim se več točno kje) prebrala, kao, da mladič dobi pol najmanjše doze...zdaj pa res ne vem :)

Kolko je pa psička stara?

Mene pa zanima kaj več o Nylabone original, ma si ne predstavljam zakaj  bi bilo psu to všeč? Diši, zanimava oblika...?  :-\

Kost ima okus, kakšnega nisem poizkusil ;)

Kaj pa hrana Bosch bo na voljo  ???
Pa a se bo dalo dobit flexi 8 - metrski ki bi bil primeren tudi za pse težje od 50kg (za irskega volčjega hrta)

Hrana Bosch trenutno ni v planu, "giant" flexiji pa bodo.

Ch: na tvojem mestu bi najprej poizkusil s hranami ki imajo izključno en vir beljakovin, na podlagi tega lahko določiš katero meso odgovarja posameznemu psu. Pri nas je to celoten program Nature's Variety, Canidae Jagnetina in Riž, DCE Ocean Omega3 ...

Lp, Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #920 : 21 Januar 2008, 12:40:55



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #921 : 21 Januar 2008, 14:02:56
ninci pri rezanih bikovkah je cena za en kos verjetno, ane?  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #922 : 21 Januar 2008, 14:13:21
Oooooo bikovke... Živa se že oblizuje...  :D :o Pa fuuul poceni.  :o Super!!!

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #923 : 21 Januar 2008, 14:20:23
Nina daj mi malo povej za dva glavnička za česat srednjo in dolgo dlako, sta jih že kaj sprobala, so v redu? So primerni za huskyev tip dlake v bistvu bolj podlanke, za zdajle ko jo menjamo. Pa bikovke, pa še naročila sem si da vaju moram za te troje stvari vprašat včeraj, pa me je vaš četvrček čist navdušu in sem čist pozabla. Še 1x hvala za gostoljubnost, ko se boste kaj potepali ste seveda vabljeni tudi k nam ;D
Upam da ste danes že kaj bolje in da je vročina popustila ;), za malo škratko pa enga ogromenga  :-*


Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #924 : 21 Januar 2008, 14:21:51
Ninci, a krpo za brisanje ste sprobali? In če je odgovor ja, kako se obnese?

Majchy, ti pa ne govori kok je kaj poceni, ker bodo drugače podražali.  ;)  ::)

Kristinca & Florinca


Majchy

  • ° Žleht kot pes °
  • Super Pesjanar
  • *****
    • Prispevkov: 5.608
    • Točke: 99
  • *love dogs*
Odgovori #925 : 21 Januar 2008, 14:46:20
Majchy, ti pa ne govori kok je kaj poceni, ker bodo drugače podražali.  ;)  ::)

OK.  :-X :D :D :D

LP, Maja


SPLETNA STRAN: http://www.majchy.com
PORTFOLIO: http://www.majarokavec.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #926 : 21 Januar 2008, 14:58:30
Ovčka na kos ja.

Satin... vročino imamo še kar ampak saj bo... upam. Kar se tiče krtač imam jaz v zadnjem času najboljše izkušnje z  Tole. Uporabljam jo pri vseh treh in odstrani enormne količine dlake, ki je prej nobena druga krtača ni odstranila. Pa smo probali take da se vrtijo zobčki, pa da se ne vrtijo, pa da je različna dolžina zobčkov, pa glavnika, pa gumijaste, pa ... ni da ni. Ampak ta je vsaj za nas super in ne mejam zaenkrat 8).

Florinca eno takole krpo smo mi uporabljali že nekaj let nazaj in lahko rečem, da se tele krpe za brisanje premočenih psov obnesejo odlično. Ko se krpa napije vode jo enostavno ožameš in brišeš naprej, ni treba vmes zamenjat cel kup brisač zato da je pes vsaj približno suh. Predvsem priročno za tiste, ki imamo več kot enega psa ::)

Majchy :D :D






Satin

  • *
    • Prispevkov: 3.248
    • Točke: 9
  • When wilderness calls...
Odgovori #927 : 21 Januar 2008, 15:22:15
Sem jo gledala, sam me malo skrbi ker v bistvu pri Larsu ni toliko huda ta povrhnja dlaka, ampak podlanka, ta je pa bol volnata kot gladka, moram malo še pri naši grupi počekirat če jo ima že kakšen, da vidim če deluje, če ne bo treba pa nabavit pa sprobat, za rezervo pa še glavnik zraven, če ne drugo bo pa za mačke česat :D. Moram naše mal pobarat če bodo kaj zraven pristavli ker so prejšnega zgubli  ;) ::) :D


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #928 : 21 Januar 2008, 15:29:57
NInci, bojo slučajno tudi večje fotke v trgovini? Ker si sploh ne predstavljam te krtače.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #929 : 21 Januar 2008, 15:38:44
NInci, bojo slučajno tudi večje fotke v trgovini? Ker si sploh ne predstavljam te krtače.

Pridejo. Drugače pa ta krtača izgleda takole: http://pasji.net/shop/images/large/huntrimmer_LRG.jpg

Rezultat hitrega česanja Brihte je pa tak...   ::)