Pasji.Net

ninci · 1410034

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1050 : 07 Februar 2008, 22:08:10
Botticeli ti je leo odgovorila tudi v temi "kam spada vaša hrana"

Citiraj
A misliš Natures Best od Scienc plan Hill's ? Kolikor vem je to edini natures best kar se dobi pri nas...no drugače je pa med najslabšimi (kot celotna Hills linija). Ful preveč žitaric nizke kakovosti, pa če se ne motim ima tudi nekaj konzervansov...bi morala še enkrat pogledati

 ;)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1051 : 08 Februar 2008, 22:14:52
Ninci, kaj pa majhne transporterje npr. za kitajskega golega psa, a imate? Kakšna je pa kvaliteta? Atlasovi se mi zdijo premalo kvalitetni. Clipperji so pa preveliki, se mi pa zdijo precej kvalitetni. Najraje bi kupila kakšnega kvalitetnega, kot so vari kennel, samo tega verjetno ne bom nikjer blizu dobila.

Ti boksi ki jih imava so standardne kvalitete, z vratci na vzmetni zaklep. Niso nekaj posebno prima, so pa definitivno uporabni. Velikost za kitajčka pa bi se tudi našla ;)

Za frizbije obljubljajo da bodo poslani v ponedeljek ... obljubljajo ... ;) :-\

Lp, Črt



Jana*

  • *
    • Prispevkov: 2.334
    • Točke: 11
  • Tery & Brie
Odgovori #1052 : 09 Februar 2008, 13:04:37

Za frizbije obljubljajo da bodo poslani v ponedeljek ... obljubljajo ... ;) :-\

Lp, Črt

Upaaaam da res, držim pesti ^^

If an animal does something we call it instinct. If we do the same thing for the same reason we call it intelligence…

http://never-endingdreams.deviantart.com/


medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1053 : 09 Februar 2008, 15:35:48
Gdaj pa bo na zalogi NV jagnjetina malo pakiranje?

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #1054 : 09 Februar 2008, 15:58:41
Ti boksi ki jih imava so standardne kvalitete, z vratci na vzmetni zaklep. Niso nekaj posebno prima, so pa definitivno uporabni. Velikost za kitajčka pa bi se tudi našla ;)

Lp, Črt

Velikost transporterja Bizet bi bi bila kar ustrazna za mojega psa. Zanima me še, če je kvaliteta bolj podobna atlasu ali npr. clipperju. Se mi zdi precej poceni.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1055 : 09 Februar 2008, 16:21:33
Lejca_ na pogled je boks praktično identičen clipperjevim boksom. Ponavadi je fora teh boksev samo, da po clipperjevem sistemu bokse izdelujejo še druge firme oz. clipper izdeluje bokse še za druge ::)

Izgleda tako kot tale:



Na voljo so pa v treh barvnih kombinacija: roza- črna, modro-črna ali rumeno-črna. Zgoraj ima en predalček, kamor se lahko pospravi ovratnica in povodec, in odprtino skoz katero lahko psa recimo pobožamo...

Medo, če si ti za hrano spraševala včeraj zvečer... Črt sporoča da je bila zgleda pozna ura ::) Je vse na zalogi ;)

Lp nina






medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1056 : 09 Februar 2008, 16:23:53
Ja jaz sem bla,super,hvala!!! :D :D :D

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #1057 : 09 Februar 2008, 16:30:49
Ninci, eno vprasanje imam... (Vem, da je bilo to ze napisano, pa ne najdem in ne najdem).
Kako je z drugimi okusi briketov Natures Variety (zajec in raca&puran) in njihovimi konzerviranimi izdelki pri nas?
lp
maja



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1058 : 09 Februar 2008, 16:36:13
Od Instinct variant je v evropi zaenkrat samo piščanec, tako da se drugega kakor vem niti ne da dobit, in ko bo, če bo bo najbrž tudi precej drago.
Zaenkrat uvoznik za slo. tudi ne planira konzervic, drugače pa se za več informacij lahko obrneš nanje, ti bodo sigurno povedali kako in kaj.

Lp, nina



najchy

  • *
    • Prispevkov: 1.786
    • Točke: 2
Odgovori #1059 : 09 Februar 2008, 17:25:59
Nina a imaš kakšno slikico od clipperjevega boxa v roza črni barvi oziroma tistih ki so v vaši trgovini?

LP Anja
Naj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1060 : 09 Februar 2008, 17:40:45
Nimam, ker tudi tega boksa midva nimava v skladišču ampak ga naročiva direktno od uvoznika.  Je pa ktaka vijolično roza, črna kombinacija. Spodnji del je v črni barvi, zgornji del v rozasti.




medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1061 : 09 Februar 2008, 21:25:58
Nina-Črt a lahko prosim še za eno informacijo preden oddam naročilo?
Kakšni so ti priboljški Arden Grange Crunchy bites Losos?
So primerni za yorkije(mislim velikost)in kakšne oblike so(sem pač malo bolj med radovednimi)?

Lp

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1062 : 09 Februar 2008, 21:31:07
To so full veliki piškotki, v obliki kosti. Za yorkija... ja če bi ga rada zaposlila za dlje časa, drugače za "hitro" nagradico pa pomoje za takega psa niso primerni. Jaz jih mojim, pa so veliki, dajem na pol.

Lp nina



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1063 : 09 Februar 2008, 21:40:20
A imate kakšne,ki bili primerni za nagradice?

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


kikinka

  • *
    • Prispevkov: 698
    • Točke: 0
  • kikinka
Odgovori #1064 : 09 Februar 2008, 21:47:56
Čau Nina*

Kakšne priboljške in kosti priporočaš za čivavo? Moja ima zelo rada bikovke pa tiste zele kosti, ki jim "perejo" zobeke :)
Pa še eno vprašanje: kaj priporočaš za mojo čivavo tam pri učkih se ji nabirajo takšni "zaspančki" ...a veš kakšne mislim? takšni rjavi?!


lp ;)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1065 : 09 Februar 2008, 21:49:41
A imate kakšne,ki bili primerni za nagradice?

Ja, mi bi tud take :) da so čim manjši in da jih je čim več :)

...sledi svojim sanjam


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1066 : 09 Februar 2008, 21:57:04
Meni se zdijo fajn Siro priboljški http://pasji.net/shop/index.php?main_page=index&manufacturers_id=30 (Siro Prodent so drugačni)

V vrečki je trak iz mehke mase, ki se jo da nalomit oziroma narezat ne zelo majhne koščke. Ginny te priboljške obožuje pa všeč mi je, da so mehki, ker jih tako hitro poje.
Je pa v enem pakiranju en "trak" dolg približno 15 cm, se pravi jih moraš naročiti več, če želiš veliko priboljškov.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #1067 : 09 Februar 2008, 22:37:22
Tale box izgleda res super, pa še barvne kombinacije so mi ful dobre, roza- črna je ravno zame  ;D. Še nekaj dni počakam, da mi zmanjka hrane, potem bo pa vse skupaj naročila.


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1068 : 10 Februar 2008, 10:17:35
Ja, za nagrajevanje so super Siro stick priboljški, kot je omenila zoe. Psi jih imajo radi in so dovolj mehki, da se lepo režejo ali lomijo. Lepo se lomijo tudi Stuzzy pljuča recimo, imajo pa močan vonj, česar nekateri ne marate ::)
Za čiščenje zob Siro prodent, za žvečenje pa Tropi kosti prešane ali zvite, svinjska ušesa, sapniki, bikovke, itd. Za male pasme, ki so jim svinjska ušesa ponavadi prevelika, so super od Stuzzy ovčja ušesa, ker so majhna.

Kikinka vem kaj misliš, prav veliko pa ne moreš naredit. Pasmam, ki so podvržene prekomernemu solzenju (maltežani, yorkiji itd.) je potrebno te zaspančke čez dan pogosteje brisat, da se zaradi stalne prisotnosti valge ne obarva dlaka. Da bi bilo pa kakšno sredstvo, ki bi to solzenje preprečilo oz. bi preprečilo nastajanje zaspančkov, pa jaz ne vem (vsaj ne da bi bilo strašno učinkovito). Povprašaj malo v temi o zdravju ali pasemskih temah. Sem pa v trgovini za živali (mislim da zootic) opazila robčke za čiščenje oči. Kakšna je njihova učinkovitost pa ne vem.

Lp, nina




vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1069 : 10 Februar 2008, 18:53:13
lep pozdrav..omenili ste brikete za čivavo če se praska pa ma občutlivo kožo Forza 10 maintenance mini.

a ima kdo izkušnje z njimi, namreč Lin nekot pavzira z briketi. noče jih jesti pa ima royal canin :'(
prosim pomagate...

lp,vanja



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1070 : 10 Februar 2008, 19:24:20
Če misliš menjati lahko probaš tudi Od Nature's Variety - eni najboljših briketov in tudi preverjeno zelo ješčni ;) Recimo trenutno imam lososa in ga brez problema poje tudi ta mala ko je fuuul izbirčna glede briketov :)


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1071 : 10 Februar 2008, 19:45:23
bom menjala ja...ker more začet jest brikete!! hvala ti :-*



LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #1072 : 10 Februar 2008, 19:53:19
Ninci,kako se pa kaj obnesejo teli ležalniki ?

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1073 : 10 Februar 2008, 19:56:59
Ninci,kako se pa kaj obnesejo teli ležalniki ?

Mi ga sicer nimamo, koliko pa vem po odzivu kupcev, psi radi ležijo na njem in se jim zdi zelo priročen. Ena ocena je sicer tudi v spletni trgovini, ki pravi :

Super ležišče. Super se zloži, ležalnik je šel z nami na kampiranje in psička je rada spala na njem. 

In ima pet zvezdic :)

vanja, če ene vrste briketov ne mara in se ti zdi da se po njih praska, zamenjaj z drugo znamko, pa boš videla če bo kaj bolje. Katera hrana točno pa bo tvojemu ustrezala boš morala pa sama ugotovit, saj so si psi različni ravno toliko kot mi, ni vse vsem ok.

Lp nina



LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #1074 : 10 Februar 2008, 19:58:03
Mi ga sicer nimamo, koliko pa vem po odzivu kupcev, psi radi ležijo na njem in se jim zdi zelo priročen. Ena ocena je sicer tudi v spletni trgovini, ki pravi :

Super ležišče. Super se zloži, ležalnik je šel z nami na kampiranje in psička je rada spala na njem. 

In ima pet zvezdic :)
Aha,ok.Hvala za informacijo.

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1075 : 10 Februar 2008, 20:09:48
Hej. Kaj novic v zvezi s posodami za shranjevanje hrane  :-[  (vem, da malo težim, ampak raje bi jo kupila od vaju kot kje drugje  :P)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1076 : 10 Februar 2008, 20:13:40
Če imaš možnost kupi kje drugje. Zaenkrat ni nič in ne veva če sploh bo.

Lp, nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1077 : 10 Februar 2008, 20:16:54
Eh ...  :'( Bom pa malo pogledala, če kje kaj zvoham (sam da mi ne boš pol naslednji teden sporočila, da ste ga dobil   >:D) Hvala za info!



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1078 : 10 Februar 2008, 20:30:55
Nina :-\ a mojega naročila nista dobila?Ker že 2 dni čakam na predračun,mi pa nujno rabimo hrano :-[

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1079 : 10 Februar 2008, 21:10:43
Nina :-\ a mojega naročila nista dobila?Ker že 2 dni čakam na predračun,mi pa nujno rabimo hrano :-[

Vikend je ;) Tvoje naročile je bilo oddano včeraj ob 12h pop. Predračuni bodo šli pa ven jutri zjutraj.