Pasji.Net

ninci · 1410250

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1170 : 23 Februar 2008, 08:21:17
Vsi, ki ste naročili tako, da boste stvari prevzeli jutri v Celju prosim , če imate pripravljene drobižke ;)
Hvala.

Lp, nina



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1171 : 23 Februar 2008, 09:50:18
:D Lahko naročiš bomo nekam stlačili :P

Lp nina

ok :) hvala :)

Vsi, ki ste naročili tako, da boste stvari prevzeli jutri v Celju prosim , če imate pripravljene drobižke ;)
Hvala.

Lp, nina

Ali pa naročite toliko stvari, da bo na okroglo :D

...sledi svojim sanjam


Bacek*

  • *
    • Prispevkov: 505
    • Točke: 0
Odgovori #1172 : 23 Februar 2008, 18:59:51
Pozdravljeni,

nisem brala celotne teme, priznam.  :-[  Do te teme se prišla, ko sem brala o hrani Canidae in potem anketo za hrano s 6 zvezdicami in potem o tej Natures Variety (upam, da sem prav napisala  ::)).

Sredi marca pričakujeva psičko pasme Cavalier. Kolikor vem, ima pri vzrediteljih hrano Purina, jaz sem se na podlagi prebranega odločila za Canidae. Dokler nisem prišla do te NV.
Zdaj imam pa vprašanje - za katero hrano naj se odločim? Glede na to, da štartamo od začetka, torej na novo. Je kakšna bistvena razlika med znamkama, na katero bi morala biti pozorna? Mogoče me malo bolj privlači NV, ker ima več okusov. Toda kot vas berem, pravite da ni dobro preveč menjati. Je ta menjava mišljena v smislu različnih znamk ali tudi znotraj ene znamke?

Pa še to: ko sva bila v ZG pri vzrediteljih, sva videla da imajo zelo praktična kovinska vrata. To izgleda tako, da med "štoke" daš kovinsko ograjo, del te ograje pa se odpira kot vrata. Ali se kaj podobnega da dobiti v SLO? Midva sva našla samo te klasične ograje, ki jih sestaviš - kot jih imajo na razstavah.

Za vsak nasvet ali link do odgovorov bom zelo hvaležna.

Lep pozdrav,

Bacek




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1173 : 23 Februar 2008, 21:09:51
Večna dilema.
Katerokoli od obeh boš izbrala bo tvoja odločitev ok. Prehodi med isto znamko briketov ponavadi psom ne delajo problemov, razen v primeru, ko je pes pač občutljiv na kakšno sestavino... recimo Natures losos bi mu lahko super ustrezal jagnjetine pa ne bi jedel ali bi imel nanjo kakšno reakcijo. To boš pač morala sprobat. Obe hrani sta All life stages, torej primerni za vsa starostna obdobja. Ko boš mladička dobila ga kakšen teden hrani z hrano, ki jo je dobil pri vzrediteljici in potem delaj počasen prehod na hrano, ki jo misliš uporabljati. Ponavadi je že sam prihod v novo okolje za mladiča stresen in se od tega lahko pojavi driska itd. in bi bilo nesmiselno, da bi zraven uvedla še novo hrano, ker potem niti ne bi vedela kaj mu ustreza in kaj ne.

Lp nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1174 : 25 Februar 2008, 08:36:24
V trgovini je sedaj objavljen tudi Hurtta Overall

Lp nina



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #1175 : 25 Februar 2008, 09:09:51
Imate tudi oranžen plašček "da te bolje vidim"?

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1176 : 25 Februar 2008, 09:15:28
Imate tudi oranžen plašček "da te bolje vidim"?

Ne, samo rumenega. Ovratnice "da te bolje vidim" pa samo oranžne.

Lp, nina



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #1177 : 25 Februar 2008, 10:04:17
Hvala! :)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #1178 : 28 Februar 2008, 15:09:59
Zdravo,

Se da naročiti zložljiv (mehak) box za psa?



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1179 : 28 Februar 2008, 18:58:44
SG: bom se pozanimal če ima kateri od uvoznikov, približno kakšno velikost pa bi potreboval?

Lp, Črt



Jinx

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 292
    • Točke: 0
  • Erendira Chihuahuas
Odgovori #1180 : 28 Februar 2008, 19:17:46
Ta mehek box bi tudi mene zanimal ... Potrebovala bi pa enega mini mini (beri: najmanjšega, kar obstaja :D).

You can't manufacture a miracle


SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #1181 : 28 Februar 2008, 20:39:06
SG: bom se pozanimal če ima kateri od uvoznikov, približno kakšno velikost pa bi potreboval?

Lp, Črt

Za whippeta. Višina vhoda bi naj bila vsaj 55 cm. Aja, pa bočne stranice naj bi se odpirala (mreža-prezračevanje).



SG

  • *
    • Prispevkov: 478
    • Točke: 3
Odgovori #1182 : 29 Februar 2008, 09:57:19
Kaj novega v zvezi z mehkimi boxi?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1183 : 29 Februar 2008, 17:02:58
Kaj novega v zvezi z mehkimi boxi?

Ja, žal zaenkrat pri najinih dobaviteljih ni nič uporabnega.

Lp nina



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #1184 : 01 Marec 2008, 10:49:14
Mene pa zanima, če so ovratnice Hurtta (podložene http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=377) primerne za v morje? Nekaj takšnega iščem za Divo, ravno za ta namen.
In kakšna je velikost oz. dolžina L?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1185 : 01 Marec 2008, 11:56:41
Ovratni so primerne za v vodo, lahko se jih tudi opere.

Velikosti so pa podane v trgovini. L je od 55-65cm.

Lp nina



medo

  • *
    • Prispevkov: 637
    • Točke: 0
Odgovori #1186 : 01 Marec 2008, 12:21:59
Nič ne bo s temi lepimi ovratnicami,ker nam je še XS prevelika :'(

Kdor ima v srcu ljubezen,ima zmeraj komu kaj dati!

http://medo1.moj-album.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1187 : 01 Marec 2008, 12:27:27
Nič ne bo s temi lepimi ovratnicami,ker nam je še XS prevelika :'(

Obstaja tudi varianta 20-30cm, če bi kdo imel željo lahko naročiva v drugi rundi. Nama so se zdele čisto premajhne :D

Lp nina



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #1188 : 01 Marec 2008, 12:53:05
Ovratni so primerne za v vodo, lahko se jih tudi opere.

Velikosti so pa podane v trgovini. L je od 55-65cm.

Lp nina

Za morsko vodo tudi?  :)
Aja pa še nekaj...kakšen je sistem zapiranja? Je na klipse? So te plastične? Kako so kaj vzdržljive?
Rada bi naročila to ovratnico ampak se moram prej vse pozanimati.  :)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1189 : 01 Marec 2008, 13:17:05
Za morsko vodo tudi?  :)
Aja pa še nekaj...kakšen je sistem zapiranja? Je na klipse? So te plastične? Kako so kaj vzdržljive?
Rada bi naročila to ovratnico ampak se moram prej vse pozanimati.  :)

Slika klipsne

Opis zapenjanja ovratnic:
Citiraj
Najbolj me je presenetil tristopenjski sistem zapenjanja ovratnic. Najprej ovratnico psu nataknemo s pomočjo "ježka", tako da se med gibanjem ovratnica ne premika in vedno izgleda lepa  :P Nato je klipsna z zaklepom, taka kot jih uporablja tudi Karlie. Na koncu pa ima še dve rinki, po eno na vsaki strani klipsne, tako da je obremenitev na klipsno minimalna. Možno je seveda pripenjanje samo na eno rinko, pri čemer je ena rinka fiksna, na drugi pa deluje kot polzatezna ovratnica.

Ovratnice so iz Fine-tex materiala, je podobna zadeva kot Gore-tex, bistvena razlika je da Fine-tex ne šumi. Membrane materiala so tako majhne da preprečujejo vstop vode, prepuščajo pa zrak.
Žal kako se obnesejo v slani vodi, še nismo imeli možnosti sprobat, ampak je pomoje edini problem lahko to, da bi se na ovratnici poznali slani madeži, ki pa bi jih odpravila z spiranjem pod sladko vodo.


Lp, nina



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #1190 : 01 Marec 2008, 13:24:46
Super Nina! Hvala! Grem kar naročit.
Samo med rdečo in bež barvo se ne morem odločiti.  ::)


T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #1191 : 01 Marec 2008, 13:45:14
A potem je ta Fine-tx podoben material kot so nahrbtniki/torbe?Jaz sem pa mislila da je tista podloga mehka in podobna kot zgornji del odeje Dormeo (te ki so bile zdaj v Mercatorju)

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1192 : 01 Marec 2008, 14:02:31
TMT: finetex je na otip bolj prijazen kot goretex, je pa še vedno sintetika, tako da ni ravno kot bombaž ali kaj podobnega. Za res nežne kužke pa bodo še vedno "Fluffy" ovratnice, ki so podložene z umetnim krznom ;)

Lp, Črt



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1193 : 03 Marec 2008, 12:05:31
hej

Zanima me, koliko bi me stal povodec iz plezalne vrvi z navadnim karabinom dolzine 120 centi (krajsi za izpite menda ne sme biti, ane?)? Verjetno tole spada pod uno kategorijo, povodec po narocilu, tako da me se zanima se koliko je dobavni rok..

Pa se zanima me, kok je kaj zaloge AG losos in riz 15kg? Sicer jo imam se za kaksne 14 dni, ampak raj prej vprasam, da slucajno nebi ravno v tistem casu potem zmanjkalo zaloge..  ;)

Hvala!

Lp,
Maja

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1194 : 03 Marec 2008, 14:53:54
hej

Zanima me, koliko bi me stal povodec iz plezalne vrvi z navadnim karabinom dolzine 120 centi (krajsi za izpite menda ne sme biti, ane?)? Verjetno tole spada pod uno kategorijo, povodec po narocilu, tako da me se zanima se koliko je dobavni rok..

Pa se zanima me, kok je kaj zaloge AG losos in riz 15kg? Sicer jo imam se za kaksne 14 dni, ampak raj prej vprasam, da slucajno nebi ravno v tistem casu potem zmanjkalo zaloge..  ;)

Hvala!

Lp,
Maja

AG lososa sploh ni, že cca. 10 dni. Nima uvoznik in nimamo mi. Pričakuje se konec tega tedna.

Glede povodca... tudi debeline 10mm, kot je ta v trgovini? Tak pride nekaj centov ceneje kot 150cm, ki je v trgovini. Tam cca. 4,6€.

Lp nina



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1195 : 03 Marec 2008, 18:02:10
hej

No, hrana bo potem pravi cas prispela  :P Bos pa povedala, ko jo dobite, ane?  ;)

Povodec bi pa tocno tak (se pravi ja, 10mm debeline in rdece barve), ampak dolzine 120 centi. Pa kok casa je potrebno cakati nanj? (tako da ce ga narocim, da bi ga lahko skupaj s hrano dobila)

Lp..

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1196 : 03 Marec 2008, 18:13:30
hej

No, hrana bo potem pravi cas prispela  :P Bos pa povedala, ko jo dobite, ane?  ;)

Povodec bi pa tocno tak (se pravi ja, 10mm debeline in rdece barve), ampak dolzine 120 centi. Pa kok casa je potrebno cakati nanj? (tako da ce ga narocim, da bi ga lahko skupaj s hrano dobila)

Lp..

Čaka se ponavadi cca. 3 dni.

Ko pa pride AG pa sporočim ja, trenutno je res tako pomanjkanje, da nimamo ničesar, samo še par 7,5kg žakljev.

Lp nina



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #1197 : 03 Marec 2008, 22:59:26
eno majceno vprašanje imam...
Jacku bi rada kupila hurtta ovratnico bež ali pa modre barve. problem pa je, ker ima on obseg vratu točno 35 cm, in mora bit vedno zraven ko kupujem ovratnico,
da vidim ali mu je prav manjša ali večja številka, ker je odvisno od modela.
zanima me ali lahko ovratnico vrnem, če mu ne bo prav in zamenjam za večjo, ali pa vam probam Jacka kako poslati v priponki po mailu pa boste tam probali? ;D

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1198 : 03 Marec 2008, 23:02:10
eno majceno vprašanje imam...
Jacku bi rada kupila hurtta ovratnico bež ali pa modre barve. problem pa je, ker ima on obseg vratu točno 35 cm, in mora bit vedno zraven ko kupujem ovratnico,
da vidim ali mu je prav manjša ali večja številka, ker je odvisno od modela.
zanima me ali lahko ovratnico vrnem, če mu ne bo prav in zamenjam za večjo, ali pa vam probam Jacka kako poslati v priponki po mailu pa boste tam probali? ;D

 :D :D Tale druga varianta bi nam ustrezala ja :P  Probaš preden odstrižeš etikete itd. če ni ok vrneš in brez problema zamenjamo ;)

Lp nina



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #1199 : 03 Marec 2008, 23:11:22
ok, hvala , bomo kar tak naredili, ker ga ne morem spravit v luknjico za usb ključ ;D

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou