Pasji.Net

ninci · 1410087

fun

  • *
    • Prispevkov: 34
    • Točke: 0
Odgovori #1200 : 04 Marec 2008, 12:48:46
Pozdravljeni,


Mene zanima ovratnica Hurrta, tista, ki je s kožuškom podložena. Kje bo oz. kje jo lahko naročim za termin, ko boste pač naročali njihove izdelke? in ali je to sploh možno?


Hvala za info



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1201 : 04 Marec 2008, 18:04:52
Novo rundo Hurtte se bo naročalo čez dober teden. poveš kaj želiš in kakšne velikosti in bomo naročili.

p nina



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #1202 : 04 Marec 2008, 19:19:54
Nina, DIvi je ovratnica prevelika.  :'( Ocitno bi tukaj morala drugace meriti, saj ima vse ovratnice 60 cm dolžine. A bi lahko prosim menjala za št. M? Isto v bež barvi? Ker s to nimam kaj počet.
Hvala!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1203 : 04 Marec 2008, 19:39:22
Nina, DIvi je ovratnica prevelika.  :'( Ocitno bi tukaj morala drugace meriti, saj ima vse ovratnice 60 cm dolžine. A bi lahko prosim menjala za št. M? Isto v bež barvi? Ker s to nimam kaj počet.
Hvala!

Ja, če ji je prevelika, pač pošlji nazaj in ko pride do nas pošljemo M.

Lp nina



lorry

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 913
    • Točke: 1
  • imejte radi svoje žival'ce
Odgovori #1204 : 04 Marec 2008, 19:51:29
Ok, hvala.


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1205 : 05 Marec 2008, 07:20:08
Ninci a Canidae all life stages taveliko pakiranje je na zalogi ali ga ze pocasi zmanjkuje?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1206 : 05 Marec 2008, 07:58:04
Ninci a Canidae all life stages taveliko pakiranje je na zalogi ali ga ze pocasi zmanjkuje?

Zaenkrat še je.

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1207 : 05 Marec 2008, 08:11:43
Za vse tiste, ki radi razvajate svoje mačke je od včeraj dalje v Pasji.net na voljo ogromno okusov Schesir konzervic.

KLIK

in dva nova okusa Schesir konzervic za pse, ki sta namenjena mladičkom.

Lp, nina




sonce

  • *
    • Prispevkov: 305
    • Točke: 0
Odgovori #1208 : 05 Marec 2008, 11:59:07
Koliko časa se približno čaka na kovinske bokse?

Lp



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1209 : 05 Marec 2008, 12:19:58
Če so na voljo pri uvozniku, jih lahko odpošljemo še isti dan.

Lp, Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1210 : 07 Marec 2008, 17:50:53
Ovcka... AG losos je pravkar prišel ;)

Lp nina



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1211 : 07 Marec 2008, 18:44:34
Ovcka... AG losos je pravkar prišel ;)

Aha, hvala!  ;) Bom jutri narocila..  :)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1212 : 08 Marec 2008, 18:06:02
Ninci koliko bi prisla kovinska kletka velikosti za labradorca? Da so mere nekje 109×69,3×75 cm



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1213 : 08 Marec 2008, 18:48:56
Hej.

Saj vem, da se je nekje že pisalo o tem, pa ne najdem ... Kako se tole http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_28&products_id=197 kaj obnese? Mislim, če imata kake info?
A je za psa pripeti na varnostni pas potrebna posebna oprsnica?

Aja, pa še to - a boste naslednji teden/14 dni kaj v Lj?  ::)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1214 : 08 Marec 2008, 19:50:39
sasha: odgovor najdeš tule http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_13&products_id=336 in sicer pride 88,2€ ;)

gulu: mi smo hoteli sprobati prevleko pa nimamo naslonjal za glavo zadaj, tako da iz prve roke  težko rečem, drugače pa je zadeva videti kvalitetna ... nažalost pa direktnega feedbacka nimam.

Ponavadi se pas za avto in oprsnica prodaja v kompletu, ni pa oprsnica nič posebnega, tako da če dobiš samo pas, lahko uporabiš klasično oprsnico.

Lp, Črt

P.s.: vsak teden smo vsaj 1x v Ljubljani :) Bolj problem je to, da smo dostikrat dopoldne.



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1215 : 08 Marec 2008, 19:57:25
Ponavadi se pas za avto in oprsnica prodaja v kompletu, ni pa oprsnica nič posebnega, tako da če dobiš samo pas, lahko uporabiš klasično oprsnico.

Lp, Črt

P.s.: vsak teden smo vsaj 1x v Ljubljani :) Bolj problem je to, da smo dostikrat dopoldne.

Pa to imate (al sam ne najdem ...) - pas in oprsnico? Itak nimamo ne enega ne drugega.

Dopoldanski termin  ::) ni problem, to bi se že zmenili. Za Nijo nam bo namreč počasi hrane zmanjkalo, za tole prevleko pa še razmišljava. Saj pravzaprav me zanima predvsem to, kako se kaj čisti  :-[. A natakne se pa na zadnja naslonjala ali kako? In je za vse "pasme" avtov, ne, če prav razumem.
No, saj verjetno se bomo odločili kar zanjo. Mi se pa potem vidimo enkrat čez cca. 14 dni, po moje (mogoče pa že tudi ta teden).



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1216 : 08 Marec 2008, 20:04:07
Pa to imate (al sam ne najdem ...) - pas in oprsnico? Itak nimamo ne enega ne drugega.

Dopoldanski termin  ::) ni problem, to bi se že zmenili. Za Nijo nam bo namreč počasi hrane zmanjkalo, za tole prevleko pa še razmišljava. Saj pravzaprav me zanima predvsem to, kako se kaj čisti  :-[. A natakne se pa na zadnja naslonjala ali kako? In je za vse "pasme" avtov, ne, če prav razumem.
No, saj verjetno se bomo odločili kar zanjo. Mi se pa potem vidimo enkrat čez cca. 14 dni, po moje (mogoče pa že tudi ta teden).


Ne, oprsnice in pasu nimamo. Tole pregrinjalo pa bi moralo pasati na vse velikosti avtomobilov ja. Mislim, da je nekaj uporabnikov tegale pregrinjala tudi med forumaši tako, da se ti morda lahko kdo javi z nasveti iz prve roke. Ena forumašica vem da je že dolgo nazaj pregrinjalo pohvalila. Tudi ne prepušča vode, tako da tudi v tistih bolj mokrih dnevih sedeži ostanejo čisti in suhi.

Lp nina



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1217 : 08 Marec 2008, 20:08:08
Saj pravzaprav me zanima predvsem to, kako se kaj čisti  :-[. A natakne se pa na zadnja naslonjala ali kako? In je za vse "pasme" avtov, ne, če prav razumem.
No, saj verjetno se bomo odločili kar zanjo.

Na tole ti lahko mogoce jaz odgovorim.. Sicer nimam te iz pasji.net, ampak je bila ze nekaj casa nazaj kupljena drugje, ampak res je tako kot pise, nepremocljiva (ko je bil moj mali mladicek, je velikrat bruhal, in ni nikoli premocilo) perem jo (vsaj jaz) z pirumatom, ki se uporablja za pranje avtomobilov, pospricam, malo nasamponiram, sperem, posusim, in je kot nova.. Za v pralni stroj je pomoje malo pretrd material, tako da ne vem kako bi slo. No, moja ima posebne "trakove" ki se pripnejo okoli naslonjal (jaz imam tako za sprednja in zadnja naslonjala), in pa tole je standardna velikost, tako da v manjsih avtih je malo prevelika (ampak jo lahko zatlacis za sedeze), v velikih pa se mi zdi da dovolj velika. Aja, pa tiste odprtine za varnostni pas so zascitene z "jezki", da se da dovolj zapreti, tudi ce vlaga pride zraven, da ne pride do sedezev..

Upam da tole kaj pomaga  ;)

p.s.
Ker ninci pravi da pri njih nimajo, ti lahko povem, da se da oprsnico v kompletu s povodcem nabaviti v Zooticu  :P

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


maja01

  • zverinica ;-)
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 1.735
    • Točke: 32
Odgovori #1218 : 08 Marec 2008, 20:22:18
Kako se tole http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_28&products_id=197 kaj obnese? Mislim, če imata kake info?

Fantasticna prevleka je. Ful fajn se jo da scistit, ne prepusca nicesar (svinjarije, dlak ali vode, ki kaplja od mokrega psa). Jaz imam tri - dve na zadnjem sedezu v avtu - eno namesceno "normalno" in drugo zapeto na naslonjala predjih sedezev - tako da se na sedalu prekrivata in oblikujeta nekaksen "tunelcek", na ta nacin imam zascitene tudi prednje sedeze in tla. Ker sem bila res tako navdusena, sem kupila se eno prevleko, ki jo imam sedaj prek obicajne prevlke na "Spelinem" kavcu. Prej sem imela namrec ful probleme kaj dat gor, da mi ne bi bilo treba prevleke menjat ravno na tri dni.

Kar se tice natikanja, ja, s pascki se pripne na naslonjala in je primerna za vse "pasme" avtov. Razen, ce imas takega s "kupiranimi" sedezi = brez naslonjal.

Stvar, ki mene posebno navdusuje je reza kjer skozi pride varnostni pas, saj ni treba nic rezat oz. vihat prevleke, da lahko psa pripnes. Je pa reza zascitena z jezkom, tako da voda in svinjarija tudi tam ne prideta skozi.

Ocistis jo lahko povsem enostavno z mokro krpo ali operes. Jaz sem jih prala tudi ze v pralnem stroju.
m.

-- You become responsible, forever, for what you have tamed. --


LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #1219 : 08 Marec 2008, 21:04:33
Mene pa zanima če imate za podloženo ovratnico od Hurrte tudi številko XS ? Ker sem gledala pa ni cene zraven,zato nisem 100% prepričana.
Dolžina je pa najbrž obseg vratu ne? :)

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1220 : 08 Marec 2008, 21:06:58
Mene pa zanima če imate za podloženo ovratnico od Hurrte tudi številko XS ? Ker sem gledala pa ni cene zraven,zato nisem 100% prepričana.
Dolžina je pa najbrž obseg vratu ne? :)

Ja dolžina je obseg vratu. Cena ja pa tam kjer piše Že od: ... torej 20,39€ za XS varianto.

Lp nina



LeA :)

  • *
    • Prispevkov: 820
    • Točke: 1
  • Nall
Odgovori #1221 : 08 Marec 2008, 21:15:31
Ja dolžina je obseg vratu. Cena ja pa tam kjer piše Že od: ... torej 20,39€ za XS varianto.

Lp nina
O,hvala.

Pred vami je ljubezen,zavita v kepo dlak.*


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1222 : 08 Marec 2008, 22:15:07
Ninci koliko bi prisla kovinska kletka velikosti za labradorca? Da so mere nekje 109×69,3×75 cm
Še tole... tale kletka pride full velika, zdaj če rabiš za razstave itd. ko je pes pač tistih par urc v boksu vsake toliko, potem bi ti predlagala kakšno manjšo varianto za labradorca. Tole ogromno imava midva za Brihto in je fuuuull težka (težko jo en sam okoli prenaša) in nerodna. Če jo misliš imeti pa večinoma za doma med tem ko te ni potem ja pa super.




eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #1223 : 08 Marec 2008, 22:20:30
ninci a Schesir brikete sterilizierd and overweight tudi kdaj naročite?
Naša mačja razvajenka noče jest druge hrane kot te.Pa če že za Živo hrano naročamo pri vas bi lahko še za Bolho.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1224 : 08 Marec 2008, 22:28:42
ninci a Schesir brikete sterilizierd and overweight tudi kdaj naročite?
Naša mačja razvajenka noče jest druge hrane kot te.Pa če že za Živo hrano naročamo pri vas bi lahko še za Bolho.


Naročimo ;)

Schesir je zgleda res pri mačkah full priljubljen. Je zdaj že nekaj takih, ki jedo samo to :D Razvajenke male 8)

Lp nina



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #1225 : 08 Marec 2008, 22:30:18
No ko bo hrana v trgovini jo bom verjetno kar naročila.
Je kar luksuz tale pasji net  ;D
Danes nam je Črt hrano dobesedno postavil pred vrata  ;D

lp



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1226 : 09 Marec 2008, 09:52:56

Upam da tole kaj pomaga  ;)


Hvala vama Ovčka in Maja01!  :o Sta me popolnoma prepričali. Hvala. Mislim, da je to točno to, kar iščemo. Pred kratkim smo zamenjalia avto in stari boks ne pride več v poštev. Po ovtarnico pa v Zootica al pa v Peta, jo majo verjetno tud.

Ninci, a za muce v kratkem dobite še kakšne birketke? Mislim, da je malo okrnjena izbira  :P. No, sicer bomo pa tokrat poskusili s Felidae ::).

Ta prihajajoči teden boste predvidoma kdaj v Lj?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1227 : 09 Marec 2008, 10:28:11
Aha se pravi si ti tista "ta zbirčna" in ne Nia  :P Imaš 3 vrste AG, 1x Felidae, 1x Natures in kar 6 okusov in vrst Schesirja, da ne govorimo o izbiri schesir konzervic ::) Kaj bi pa še rada imela :P ;)

Za ta tedn za dostavo pa še nič ne vem... torek ali četrtek najbrž.


Lp nina




gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1228 : 09 Marec 2008, 10:44:34
Aha se pravi si ti tista "ta zbirčna" in ne Nia  :P Imaš 3 vrste AG, 1x Felidae, 1x Natures in kar 6 okusov in vrst Schesirja, da ne govorimo o izbiri schesir konzervic ::) Kaj bi pa še rada imela :P ;)

Za ta tedn za dostavo pa še nič ne vem... torek ali četrtek najbrž.


Lp nina



Nisem nikjer rekla, da je Nija zbirčna  :P Sori - ampak ko sem včeraj pogledala, na majče briketke še ni bilo vsega tega (ali pa morda prevčerjašnjim ...), no, vsaj Ag še ni bilo toliko  ::) Zato sem prašala. Pa bomo vseeno poskusili s Felidae, se mi zdi. Ima AGja malo dost  ::) Pravzaprav pa me je zanimalo - da bolje formuliram - če bo od Natures še kaj prišlo?  :P

Lep dan.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1229 : 09 Marec 2008, 11:07:10
Saj te hecam no :P  Ag je prišel včeraj ja, prej je bila z mačjimi malo kriza se je dobilo samo Light.
Od Natures je pa to zaenkrat to.