Pasji.Net

ninci · 1409969

gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1230 : 09 Marec 2008, 11:15:00
Saj te hecam no :P  Ag je prišel včeraj ja, prej je bila z mačjimi malo kriza se je dobilo samo Light.
Od Natures je pa to zaenkrat to.





No, a vidiš  :P Me ne moreš preslepit, ko se pa kar naprej "pasem" po vajini štacuni  ::)

Jutri po moje naročim in potem se moramo samo še za meeting point zment ;).

Aja -a pesjanarski popust je samo za AG?  :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1231 : 09 Marec 2008, 11:17:42
No, a vidiš  :P Me ne moreš preslepit, ko se pa kar naprej "pasem" po vajini štacuni  ::)

Jutri po moje naročim in potem se moramo samo še za meeting point zment ;).

Aja -a pesjanarski popust je samo za AG?  :-[

In Felidae -5%.  ;)

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1232 : 09 Marec 2008, 11:19:03
 :-*  ;)

Super!



Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #1233 : 09 Marec 2008, 12:04:18
Malo off topic - ninci kaj pa Maxon je?

Drugače pa si ogledujem tole: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_17&products_id=84 ampak a so možne samo barve in vzorci, ki so na tisti sliki ali je v ponudbi še kaj?

A je tale frisbee še v kaki barvi na voljo slučajno: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=7&products_id=270 ali pa tale: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=7&products_id=268

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1234 : 09 Marec 2008, 12:20:57
Neyka trenutno AG light ::)

Frostbite in Competiton standard sta samo v teh barvah, ki so na slikcah. Torej comp. rumen in frostbite oranžen.

Pri oratnicah in povodcih sva pa v petek dobila nekaj novih vzorcev, ki se jih je Črt ravno spravil fotkat ;) Tako da bodo upam da do večera že objavljeni.

Lp nina



Chiba

  • *
    • Prispevkov: 854
    • Točke: 0
Odgovori #1235 : 09 Marec 2008, 14:31:14
Hvala vama Ovčka in Maja01!  :o Sta me popolnoma prepričali. Hvala. Mislim, da je to točno to, kar iščemo. Pred kratkim smo zamenjalia avto in stari boks ne pride več v poštev. Po ovtarnico pa v Zootica al pa v Peta, jo majo verjetno tud.


Toliko v vednost da oprsnica, ki pride zraven varnostnega pasu v Zooticu ni zadosti močna, da bi jo uporabljal za sprehode (čeprav naj bi bla). Tako da svetujem vsakem, ki kupi vartnostni pas, da ima oprsnico samo za uporabo v avtu. Midve sva morale najino reklamirat, ker ni bil obroček oprsnice dobro zaštepan in se je strgal.  ::)

CANIS CARNIUM - vzreja staffordshire bull terrierjev
http://www.carniumsbt.com/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1236 : 09 Marec 2008, 14:44:46
Samo pomislek, ker take oprsnice nismo nikoli imeli ali potrebovali...če ni dovolj močna, da psa zadrži na sprehodu, kako bi oprsnica delovala v avtomobilu, kjer v primeru trka pride do velikih sil? Ne vem na kakšen princip deluje in ali je to isti obroček samo se mi zdi to v tem primeru zaskrbljujoče. Vem da je Bonie enkrat spraševala za ene oprsnice, ki se po mojih info. zaenkrat dobijo samo v tujini in so res varne.

gulu za oprsnico in pas za v avto poglej tudi v temo mali oglasi na forumu sasha prodaja komplet, ki bi vama bil najbrž prav ;)

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1237 : 09 Marec 2008, 15:52:13
Samo pomislek, ker take oprsnice nismo nikoli imeli ali potrebovali...če ni dovolj močna, da psa zadrži na sprehodu, kako bi oprsnica delovala v avtomobilu, kjer v primeru trka pride do velikih sil? Ne vem na kakšen princip deluje in ali je to isti obroček samo se mi zdi to v tem primeru zaskrbljujoče. Vem da je Bonie enkrat spraševala za ene oprsnice, ki se po mojih info. zaenkrat dobijo samo v tujini in so res varne.

gulu za oprsnico in pas za v avto poglej tudi v temo mali oglasi na forumu sasha prodaja komplet, ki bi vama bil najbrž prav ;)

Lp nina

Bom, hvala - čudno, da sem spregledala  ::)

Drugače se pa strinjam z zgornjim delom posta, ja  ??? In hvala Chiba.  ;)



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1238 : 10 Marec 2008, 08:58:46
Ninci boste ta teden hodili kaj po Lj? Bi narocila eno vreco hrane Canidae all life stages 9,1 kg ce je na zalogi?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1239 : 10 Marec 2008, 15:46:53
Ninci boste ta teden hodili kaj po Lj? Bi narocila eno vreco hrane Canidae all life stages 9,1 kg ce je na zalogi?

Bomo in je na zalogi. Ker še ne vem če bomo v Lj. jutri je pač tako da oddaš naročilo, če želiš da dostavimo v Lj. in ko točno vemo kdaj, te pokličemo in se zmenimo za dostavo.


Lp nina



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1240 : 10 Marec 2008, 15:53:22
Ninci se tole..a Kong GoodieBone XL bi bil za 6 mesecno labradorko al je prevelik?

Hvala!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1241 : 10 Marec 2008, 16:16:56
Ninci se tole..a Kong GoodieBone XL bi bil za 6 mesecno labradorko al je prevelik?

Hvala!

Ne, ne bi bil prevelik.

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1242 : 10 Marec 2008, 17:24:34
oddaš naročilo, če želiš da dostavimo v Lj. in ko točno vemo kdaj, te pokličemo in se zmenimo za dostavo.


Lp nina

No, jst sem svoje oddala, zdaj te pa samo to prosim, da mi sporočiš pred 10h, če boste hodili v Lj, ker sem med 10h in 14h malo težje dosegljiva na mobitel. Drugače pa se ne ustrašit, če vama bom prekinila, pa se bomo prek sms-a zmenil - ok?  ;)  Za prevzem pa se bomo že dogovorili - če mene še ne bo doma, bom pač Lumu rekla, nej vaju počaka  :P Hvala.



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1243 : 11 Marec 2008, 16:29:50
Evo jaz sem ze dobila vse kar sem narocila ;D Tole je bilo pa res ekspresno :o

Ninci in Crt, hvala se za posladek..Zari so ful vsec piskotki (btw. kateri pa so to? ;)).

Lp



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1244 : 11 Marec 2008, 16:44:12
Ja, res sta ekspresna! Hvala.

Nija je nove briketke že sčekirala in so ji všeč  :), Lum je nad piškotki malo manj navdušen, ampak tako je vedno, ko česa še ne pozna  ::), kako bo pa s prevleko, pa javim!

Sicer pa se morata enkrat ustavit za kaj dlje, da prideta na en kafič, pa tud za Tiso se bo najdu kak piškotek (če ne bomo nič meli, bo Lum prispeval  :P).




gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1245 : 11 Marec 2008, 16:47:02
Aja, pa Nina, meni na mailu, ki sem ga dobila, piše po predračunu ... pa na uni povezavi tud. Tko da je gumbek očitno vseeno prijel.  :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1246 : 11 Marec 2008, 19:28:40
Evo jaz sem ze dobila vse kar sem narocila ;D Tole je bilo pa res ekspresno :o

Ninci in Crt, hvala se za posladek..Zari so ful vsec piskotki (btw. kateri pa so to? ;)).

Lp

Tole so pa Otto Biscuit mix, se mi je zgleda preveč mudilo, da bi preverila če so paketki polepljeni z nalepko kjer piše kaj paketek vsebuje :-[

Gulu a veš da sem šla preverit pa je res ::) No kadar smo zgleda prehitri ampak saj ni panike, kot dogovorjeno vse bomo poštimali ;)

Lp nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1247 : 11 Marec 2008, 19:44:16
Tole so pa Otto Biscuit mix, se mi je zgleda preveč mudilo, da bi preverila če so paketki polepljeni z nalepko kjer piše kaj paketek vsebuje :-[

Gulu a veš da sem šla preverit pa je res ::) No kadar smo zgleda prehitri ampak saj ni panike, kot dogovorjeno vse bomo poštimali ;)

Lp nina

Sploh ni problem, bo pa še Lum naslednjič dobil kak "paketek"  :P





MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #1248 : 12 Marec 2008, 10:58:30
Nina, mene pa zanimajo Dog Club Elite Molosi briketi. Ali se da bobiti mogoče kakšen tester, čeprav se mi zdi da moj bučman glede hrane ne bi smel delati težav.

Lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1249 : 12 Marec 2008, 11:21:10
Nina, mene pa zanimajo Dog Club Elite Molosi briketi. Ali se da bobiti mogoče kakšen tester, čeprav se mi zdi da moj bučman glede hrane ne bi smel delati težav.

Lp

Molossi vzorčkov nam je zmanjkalo. Lahko povprašam uvoznik če ima še kakšnega na zalogi pa ti pošljemo.

Lp, nina



MUNDUS

  • *
    • Prispevkov: 2.081
    • Točke: 0
  • Mond & Isis
Odgovori #1250 : 12 Marec 2008, 12:49:11
Ah ne Nina, ni treba. Saj bom jaz po vsej verjetnosti tole kar naročila, glede na opis in razlago briketov se mi zdi, da bodo kar primerni. Za nekaj časa moram namreč malo zamenjat, pa v bistvu do sedaj pri menjavi res še nisem imela težav ( trkam ) ne s kakšnim alergijam, ne s tem da jih Mond ne bi maral, ker on v bistvu je vse.
Je pa res 15 kg vreča kar malo velika za testirat, ampak bom verjetno kar reskirala.

Lp


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1251 : 12 Marec 2008, 13:57:27
ninci moja posiljka prejle prispela..  :) Povodci so fajni, samo malo trdi, ampak verjetno se bojo zmehcali z uporabo (ce ne jih bomo pa v mehcalec vrgli  :P).. Aja, pa hvala za piskotke  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1252 : 12 Marec 2008, 14:33:05
ninci moja posiljka prejle prispela..  :) Povodci so fajni, samo malo trdi, ampak verjetno se bojo zmehcali z uporabo (ce ne jih bomo pa v mehcalec vrgli  :P).. Aja, pa hvala za piskotke  ;)

...najina :D oz. naša :P :P :P ...k da ninci res verjame, da bo Cosmičk imel črn povodec >:D se pa strinjam z uporabo mehčalca, ker če bo mene tele na sprehod peljal popoldne znam že dons pridelat kakšen žulj :D

...sledi svojim sanjam


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1253 : 12 Marec 2008, 18:20:33
...najina :D oz. naša :P :P :P ...k da ninci res verjame, da bo Cosmičk imel črn povodec >:D se pa strinjam z uporabo mehčalca, ker če bo mene tele na sprehod peljal popoldne znam že dons pridelat kakšen žulj :D

 :P Sem vedela, da je ta črn za Dino :P Povodec se bo po dveh sprehodih zmehčal, preverjeno ;) Sploh če pes na sprehodu veliko vleče, tako da kar vprezita mrcine da bosta zmehčala povodce 8)

Lp nina




Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1254 : 12 Marec 2008, 18:22:50
Hehe, šparat je treba, da lahko večkrat kaj naročimo :D Sicer smo pa že preverile in me še ni uspela ožulit :) ...samo pol roke bi mi hmal pogrickala med učenjem poleg >:D

...sledi svojim sanjam


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #1255 : 14 Marec 2008, 17:22:17
Jaz bi pa samo napisala, da je Pasji.Net naša najljubša spletna trgovina. Meni je všeč, ker so stvari v njej premišljeno izbrane, odnos do kupcev je super (že tale tema je pravi luksuz za nas radovedneže); psici pa itak prevračata kozolce, kadar pride paket  ::).

Imam pa spet eno vprašanje. Če se recimo briketi od Forza10 pri nas obnesejo, jih bo potem možno redno naročevat (saj vem, da to ni čisto odvisno od vaju...pa tako, po občutku glede uvoznika)?
Hvala!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1256 : 14 Marec 2008, 17:32:16
Imam pa spet eno vprašanje. Če se recimo briketi od Forza10 pri nas obnesejo, jih bo potem možno redno naročevat (saj vem, da to ni čisto odvisno od vaju...pa tako, po občutku glede uvoznika)?
Hvala!

Zaenkrat glede uvoznika ni nobenih problemov, hrana je bila do sedaj vedno redno na zalogi, tudi podjetje, ki hrano uvaža ni kakšno majhno podjetje ampak eno večjih v slo. ki uvaža dietetične izdelke tudi za Mercator, Sanolabor itd. tako da zaenkrat mislim, da ne bi smelo bit težav.
Kako pa se je vzorec obnesel pri psički, ki ima probleme?

Pa ... hvala (v imenu obeh) :-[

Lp nina




Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #1257 : 14 Marec 2008, 19:55:31
Kako pa se je vzorec obnesel pri psički, ki ima probleme?
Nismo še nič preizkušali. Trenutno je na strogi dieti z RC Hypoallerg. Čez dober teden imamo endoskopijo, ker še vedno obstaja možnost, da težave niso pogojene (le) s hrano. Ampak poskušamo razmišljat vnaprej. Itak da ne bo endoskopija pokazala nič hudega...in pika!  :-\

Citiraj
Pa ... hvala (v imenu obeh)
Samo povem, kar je res  ;).

Lp, T.



artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #1258 : 14 Marec 2008, 20:43:24
Nina in Crt,
katera konzervirana hrana za pse (v vajini trgovini) je najbolj kvalitetna (s cim manj dodatki, brez konzervansov, ...)?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1259 : 14 Marec 2008, 21:32:17
Nina in Crt,
katera konzervirana hrana za pse (v vajini trgovini) je najbolj kvalitetna (s cim manj dodatki, brez konzervansov, ...)?

Schesir, Stuzzy dog, Canidae in Naturediet so vse brez dodanih umetnih konzervansov. Naturediet, Canidae in Stuzzy so paštetkaste, Schesir so pa filejčki. ND lahko tudi pogreješ v mikrovalovki recimo in postrežeš kot topel obrok 8)

Lp nina