Pasji.Net

ninci · 1410293

Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1500 : 20 Maj 2008, 07:18:07

Drugače pa Dinina rešitev ni slaba, predvsem ker bikovke tako nagravžno smrdijo potem tista odprta vreča zasmradi celo stanovanje :-[



Ja, moj prvotni razlog, da sem jih dala v skrinjo je bil to, da je hm...res nekoliko čuden vonj :P Ampak, potem sem nekako pozabila nanje, tako, da ji zdaj dajem, kadar se pač spomnem. Malo preden ji dam, jih vzamem iz skrinje in to je to. So še vedno iste, kot takrat, ko sem jih kupila ;)

...sledi svojim sanjam


botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #1501 : 20 Maj 2008, 09:48:59
Glede bikovk...najbolje jih je čim prej stresti ven iz plastične vrečke recimo v kakšno kartonasto škatlo, da lahko zadeva diha oz. da se ne nabira vlaga. Potem ni varinate da splesnijo. Če pa so not v vrečki pa še bolj smrdijo valda. Pa fajn je da so mogoče na kakšnem bolj hladnem kraju zdaj poleti, čeprav mislim da je še vedno prva stvar ta, da ne smejo biti v vrečki predolgo.


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #1502 : 20 Maj 2008, 09:58:00
Opcija je tudi papirnata vrecka (recimo tista, ki jo dobimo pri kruhu), tako se vedno dihajo in se susijo..  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #1503 : 20 Maj 2008, 11:53:55
niso čisto posušene tele bikovke. nekatere so bolj posušene, nekatere imajo še več vlage v sebi.
tiste ta najbolj suhe se komaj dajo žvečit. najbolj slastne pa po pasjem odzivu zgledajo tiste manj sušene.
vsekakor pa manj suhe kot so, bolj smrdijo :-X
zato prakiciramo bolj sušene ;D
( ja, v trgovini gledam kako je katera bikovka posušena :-[ ::) :-[)

po mojem, ne vem sicer zagotovo, pa sušijo vse bikovke skupaj isti čas na istem luftu in temperaturi, razlika je po moje samo v tem kako je bil kateri bik obdarjen ::)
in se pač tisti manjši hitreje in bolj sušijo, ta večji pa se ne uspejo v istem času enako posušit...

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #1504 : 22 Maj 2008, 08:59:50
Kako pa je z klikerji,na pasji.net? A jih boste dobili kaj v kratkem?

lp


sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #1505 : 22 Maj 2008, 09:06:35
Ninci kako kaj kaze z oprsnicami za v avto? :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1506 : 22 Maj 2008, 09:12:32
Klikerji so na poti v slovenijo. Za oprsnice bo pa še malo za počakat, ker se vse naenkrat ne da, žal.

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1507 : 22 Maj 2008, 09:13:49
Klikerji so na poti v slovenijo. Za oprsnice bo pa še malo za počakat, ker se vse naenkrat ne da, žal.

Lp, nina

Ups, ravno pogledala status pošiljke, so že v Sloveniji samo še skozi carino morajo potem pa bodo in ostali naročeni izdelki od Karen Pryor tudi :o

Lp nina



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #1508 : 22 Maj 2008, 09:20:59
Ninci a vi pridete na Hrušico? Sklepam da bodo klikerji do takrat že pri vama. Sem se odločila, da na stara leta zaneva uporabljati kliker  :o.

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1509 : 22 Maj 2008, 09:23:02
Pridemo tako v soboto kot v nedeljo. Upam, da bodo,  ker se zdaj prvič ubadava z carino, ampak pomoje bi moralo vse it skozi tako da bodo naslednji teden pri nama ja.

Lp nina



skogkatt

  • *
    • Prispevkov: 694
    • Točke: 0
  • MyMy&Neli&Miyu
Odgovori #1510 : 22 Maj 2008, 09:27:32
Ups, ravno pogledala status pošiljke, so že v Sloveniji samo še skozi carino morajo potem pa bodo in ostali naročeni izdelki od Karen Pryor tudi :o

 :o jeeeee  :o komaj čakam  :D


Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #1511 : 22 Maj 2008, 09:28:21
Super jaz sem v soboto gor in bi enega vzela. A imaš mogoče kako slikico kakšni izgledajo? Ker ne bi kakega vesoljskega ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1512 : 22 Maj 2008, 09:37:58
Takole...




Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #1513 : 22 Maj 2008, 09:39:39
Vredu bo, ne bom težila, če je mogoče v rdeči barvi ;).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1514 : 22 Maj 2008, 09:40:27
Vredu bo, ne bom težila, če je mogoče v rdeči barvi ;).

 :D :D Ne vem še kakšni bodo prišli... taki kot so jih poslali ::)



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1515 : 22 Maj 2008, 11:52:06
Hvala za vse nasvete glede bikovk, jih bom upoštevala ob naslednjem nakupu :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #1516 : 22 Maj 2008, 11:53:08
Ups, ravno pogledala status pošiljke, so že v Sloveniji samo še skozi carino morajo potem pa bodo in ostali naročeni izdelki od Karen Pryor tudi :o



Super.Upam,da me bo kakšen počakal do naslednjega tedna  :),da naročim  skupaj s hrano.

lp


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1517 : 22 Maj 2008, 15:25:13
san-san dvomim da ste zmožni tako količino klikerjev pokupit v parih dneh :D

Glede natures variety... na zalogi NI več lososa 13,5kg in jagnjetine 2,3kg.

Lp, nina



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #1518 : 22 Maj 2008, 20:34:20
Pošiljka srečno prispela. Hvala Črt!!! REs sta super.

Lp
EVa



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1519 : 22 Maj 2008, 21:15:48
Tole sem pa pozabila... prišli so testerčki Canidae za tiste, ki bi želeli probat ;)

Lp nina



eva

  • *
    • Prispevkov: 1.325
    • Točke: 3
  • Živa in Dru
Odgovori #1520 : 22 Maj 2008, 21:33:10
Ninci a vi pridete na Hrušico? Sklepam da bodo klikerji do takrat že pri vama. Sem se odločila, da na stara leta zaneva uporabljati kliker  :o.

Waaaaaaaaw Barbara  :o  :o  :o .Super da bosta delali na ta način.Boš videla kako bo Albica hitro zakapirala.A sem vaju slučajno kaj jaz prepričala ko sem ti razlagala glede enega trikca takrat na travniku?

Nina sorry za off topic  :-[  :-[



Kateeq

  • Gost
Odgovori #1521 : 23 Maj 2008, 18:36:28
Ninci, jaz bi testerčkee. A bi se dalo katerega zraven zapakirat v pošiljo, sem ravno danes nekaj naročila. [lahko zs] ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1522 : 23 Maj 2008, 19:32:58
Ninci, jaz bi testerčkee. A bi se dalo katerega zraven zapakirat v pošiljo, sem ravno danes nekaj naročila. [lahko zs] ;D

Lahko. Bomo dodali naročilu. Na pošto bo šlo v ponedeljek ;)

Lp nina



Kateeq

  • Gost
Odgovori #1523 : 23 Maj 2008, 19:56:39
Super! Hvala. :o



Nelly

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.066
    • Točke: 18
Odgovori #1524 : 24 Maj 2008, 07:27:27
ninci, jaz bi se tudi priporocala za kak tester. Smo ravno v fazi, ko menjamo hrano.. in seveda mrcina dviguje nos ali pa dobiva prhljaj :-\

Bom pa se malo ucke vrgla.. priboljskov nam je tudi zmanjkalo. Priporocas kaj? Cim manjsega ter cim manj redilnega  :P


vanja

  • *
    • Prispevkov: 464
    • Točke: 0
  • <3 LiN <3
Odgovori #1525 : 24 Maj 2008, 21:49:26
tudi jaz bi se priporočila za kakšen testerček ;D če lahko :)



anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #1526 : 25 Maj 2008, 08:49:51
Tudi jaz bi se priporočila za kakšen testerček. Bi pa to, skupaj z naročilom (upam, da stvari pridejo ta teden ::)) prevzela kar v Hrušici..če lahko, seveda..  :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1527 : 25 Maj 2008, 21:43:22
Za testerčke morate na mail [email protected] poslat naslov, ker za vse ne vem h kateremu imenu in priimku pašete :-[

Nelly kar se tiče priboljškov, poglej siro stick mesne priboljške, lomiš na toliko velike kot hočeš, fajn dišijo, super če iščeš nekaj za nagrajevanje pri šolanju recimo.

Drugače pa se je Pasji.net ta vikend potepal na InterZoo-ju največjem sejmu opreme za male živali in tam smo videli  :o :o stvari. Napasli smo si oči, preverili kaj bi popestrilo trenutno ponudbo in predvsem uživali... Z eno besedo... raj na zemlji za vse pasje ljubitelje  :D  Bilo je 1000 vrst oblekic, špangic, pa čeveljčkov, ovratnic, povodcev, igrač, ležišč, da ne govorim o količini različnih vrst hran ::) Več pa jutri ko se malo odpočijemo od dolge poti.

Lp, nina






ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1528 : 26 Maj 2008, 21:26:37
Evo še Hurtta sporočilo tule:

Ta vikend smo si na Interzoo-ju lahko ogledali Hurttino novo kolekcijo. Prihajajo nove Y oprsnice, prav tako podložene, brez odsevnega traku, in v drugih barvah. Pa povodci klasični, iz vrvi in povodci kot dodatek "stari" kolekciji ovratnic in oprsnic - torej teh ki se jih dobi trenutno. Nove ovratnice in oprsnice so podložene z neroprenom in ne več Finetexom, ukinili so tudi zapenjanje na ježka, tako da ostaja samo klipsna.
Povodci, ki pašejo k starim ovratnicam so v ujemajočih se barvah, brez odsevnih trakov in potiska.

Največja novost je pri oblačilih in sicer nepremočljiv flis, ki bo v zimskih dneh še kako prav prišel vsem "zmrznjenim" psom. Gre za kombinacijo ena plast flisa, potem plast HoundTexa (nov material), ki je 3x bolj odporen proti vodi kot Fine-Tex, ki so ga uporabljali do sedaj in še ena plast flisa. Ta flis bo na voljo kot puloverček, torej prekrije del prednjih tačk in trup psa ali pa kot overall.
Overall plaščki ostajajo enaki a bo na voljo več velikosti torej tudi na največje pse- tipa doga itd. , prav tako rain-coati, kjer bo na voljo še kakšna dodatna barva. Pričakujejo tudi pulover iz neoprena, v odsevni rumeni barvi, namenjen predvsem psom za delo v gozdu. Prednost pred zdajšnjimi odsevnimi jopiči je v tem, da se neoprenski pulover prilega telesu in se tako zmanjša možnost, da bi se pes kam zataknil, jopič strgal itd.

Pa še malo opreme za lastnike... jakne bodo prav tako iz nepremočljivega materiala, v barvah črna, temno zelena, rjava in temno modra, hlače bodo na voljo samo v črni barvi. Jakne so z odsevnimi trakovi (tako kot prejšnja generacija) in odsevnim Hurtta potiskom.
Nove so torbice namenjene za priboljške in sicer manjše, na klasično zapenjanje na "vrvico z zategom" in večje - ledvičke ki imajo v samem robu kovinski mehanizem s katerim lahko prilagajamo kako odprta naj bo torbica in je ni treba vedno znova odpirati, da lahko z roko ven vzamemo priboljšek.

Kar se tiče zadrg tako na oblačilih za ljudi kot za pse bodo začeli uporabljati YKK zadrge, odsevni trakovi pa so proizvajalca 3M.

Nova Pro kolekcija bo na voljo predvidoma jeseni.

Mislim, da je to povečini to.


Lp, nina



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1529 : 27 Maj 2008, 09:09:09
ninci, a ste tudi kaj fotkali?

Kristinca & Florinca