Pasji.Net

ninci · 1410297

zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #1800 : 18 Julij 2008, 22:11:15
Aha, hvala za odgovor. Glede na to, da šamponj uporabljamo res malo, je fino, da se ne skisa ;D

Gulu, prosim sporoči kako se bo obnesel :)

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1801 : 18 Julij 2008, 23:07:07
Evo, poročilo ...

Torej. Lum sporoča Nini in Črtu naj čimprej prideta po to čudno tekočo reč in jo odneseta tja, kjer sta jo dobila ali pa še kam dlje, samo da mu ne bo treba nikoli več prenašati takega mučenja, ker to je pa že višek! ::) Da ga gazdarica tušira ravno kadar se ji zljubi, bi že še nekako prenesel, ampak da ga poleg tega packa še z nečim belim in penastim ... ne, to je pa preveč. Ali gre šampon ali pa on  :P

Ampak ... gazdarica je nad šamponom navdušena, tako da ga ne bomo nič vračali, tisto enkrat letno bo pa mrcina tudi potrpela  >:D. No, čisto resno, šampon je zelo fin, lepo diši (imam mango) in dlaka je zelo mehka (vsaj zdaj, ko je še mokra, ampak mislim, da bo potem kvečjemu še bolj). Malo mi ni bilo jasno, kako naj koncentrat spravim v neko primerno obliko  ::), ampak mi je Črt izvrstno svetoval  ;), tako da sem mešanico pripravila v lončku in jo potem zlila po mokrem ščenetu. Seveda sem si sprva naredila premalo šampona ...  ::) No, kakorkoli že, potem mi je uspelo namiliti vse nujne dele svojega trpečega psa, zadeva pa se tudi zelo hitro spere, tako da je bilo muk hitro konec. Aja, pa peni se ne preveč (al pa sam men ni ratala pena :-[), kar meni zelo ustreza. Skratka, zaenkrat zelo zadovoljna  :D

P.S. Tiste tablete pa bom zgleda rabila prej, kot sem predvidevala, Črt, vsekakor pred 4. avgustom. A bi vama prišlo kaj prav, če se oglasim kar pri vama v sredo, ko bom šla v Lesce?



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1802 : 19 Julij 2008, 12:41:20
Mene pa zanima kdaj se bo dalo pri jawzih naročiti še druge barve kot le sveti v temi, oz. kdaj dobite novo pošiljko (očitno vam jih je zmanjkalo)?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1803 : 19 Julij 2008, 19:37:55
gulu lahko se oglasiš ;)

rapgirl zaenkrat še ne planiramo novega naročila frizbijev. Tako so na voljo Jawzi res samo v "glow in the dark" barvi.

Lp, nina



rapgirl

  • *
    • Prispevkov: 2.898
    • Točke: 9
Odgovori #1804 : 19 Julij 2008, 19:41:24
No moram povedati da imam jawz ugly ki se naj bi svetil v temi pa se ne. Plus tega se mi zdi da ga Ajka težje lovi kot frisbije druge barve. Lahko vprašam, kje jih naročate?

"A dog can express more with his tail in minutes than his owner can express with his tongue in hours."


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #1805 : 19 Julij 2008, 19:42:10
Ninci, mogoče kakšen Jawz ugly? ...ker tudi če nebi bil ugly, bi pri nas le-to postal v parih sekundah >:D

...sledi svojim sanjam


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1806 : 21 Julij 2008, 08:13:19
No moram povedati da imam jawz ugly ki se naj bi svetil v temi pa se ne. Plus tega se mi zdi da ga Ajka težje lovi kot frisbije druge barve. Lahko vprašam, kje jih naročate?

V tem je štos Jawz Ugly, ima lepotno napako. Moral bi biti Jawz Glow in the dark, vendar ker je šlo nekaj narobe pri proizvodnji, sveti slabo ali pa ne (mi imamo doma enega ki celo malo sveti ;)), zaradi tega tudi ugodnejša cena.

Naročam pa jih iz Belgije.

Lp, Črt



rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1807 : 21 Julij 2008, 08:22:52
A imate v planu kakšne igrače, ki plavajo na vodi? Meni so tele zelo simpatične (http://www.wubbaworld.com ). Imam eno doma in je super.

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #1808 : 21 Julij 2008, 12:32:21
Urša jaz Črta že pol leta naštimujem naj v trgovinici zrihta kaj iz tega programa... :P Pa se ne da :-X. Midve sva imele res srečo, da sva dobile originale na tisti razstavi (škoda, da jih nisva malo več nakupile-bo treba še kam v tujino na kako razstavo v shoping). Ker so res super :)!  Ker v Sloveniji se da dobit neki ala Wubba, samo je precej slabša kvaliteta (imam ravno eno doma za primerjavo, ker so jo lastniki psa, ki ga čuvam prinesli zraven ::)). Pa tudi približno ni isto-slabši material, krajše "lovke",... :-[ Tako da Črt preverjeno, za original Wubbe v Sloveniji še ni uvoznika :D!

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1809 : 21 Julij 2008, 15:00:47
A, škoda. Ker so res super igrače  ;)  Jaz sem jih včeraj iskala v Oberwartu, pa nisem našla.  :-X

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


n+n

  • *
    • Prispevkov: 662
    • Točke: 0
Odgovori #1810 : 21 Julij 2008, 15:50:03
Tudi Kong ima svojo serijo teh wubba igrač. Mi imamo tega in smo super zadovoljni z njim...


rožica

  • *
    • Prispevkov: 1.969
    • Točke: 13
  • Athos & Best
Odgovori #1811 : 21 Julij 2008, 16:11:29
Tudi te sem gledala, pa mi niso tako všeč. Sploh ker piskajo.  ::)

Obožujem pse, še posebej bernije!
http://www.athos-best.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1812 : 21 Julij 2008, 16:43:52
Urša jaz Črta že pol leta naštimujem naj v trgovinici zrihta kaj iz tega programa... :P Pa se ne da :-X. Midve sva imele res srečo, da sva dobile originale na tisti razstavi (škoda, da jih nisva malo več nakupile-bo treba še kam v tujino na kako razstavo v shoping). Ker so res super :)!  Ker v Sloveniji se da dobit neki ala Wubba, samo je precej slabša kvaliteta (imam ravno eno doma za primerjavo, ker so jo lastniki psa, ki ga čuvam prinesli zraven ::)). Pa tudi približno ni isto-slabši material, krajše "lovke",... :-[ Tako da Črt preverjeno, za original Wubbe v Sloveniji še ni uvoznika :D!

Ti ne znaš prav štimat, če bi vse to prej povedala bi že kaj delali na tem. :P  Je že poslan mail proizvajalcu potem bomo pa videli ;)

Midva sva mislila da je to ubistvu od Konga ???

Lp nina



maja72

  • Gost
Odgovori #1813 : 21 Julij 2008, 16:59:20
Jaaa, mi bi tudi imeli še kako original Wubbo  :o. V snegu in na vodi ena najbolj priljubljenih igrač, zelo trpežna, frfotajoče lovke pa odličen motivator. Prav z Wubbo (original ta veliko) sem učila prinašanja 3 mesece staro psičko (v snegu, ki ga je bilo več kot njena plečna višina, pa se je splačalo za Wubbo iti povsod). So pa te Wubbe narejene iz neoprena.




isla

  • *
    • Prispevkov: 1.304
    • Točke: 2
  • ash
Odgovori #1814 : 21 Julij 2008, 18:07:19
cau,

eno vprasanje... Ce danes naročim frizbije, kdaj jih dobim? A so vsi frizbiji, ki so na strani tudi na zalogi?

lp
Isla



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1815 : 21 Julij 2008, 19:01:09
cau,

eno vprasanje... Ce danes naročim frizbije, kdaj jih dobim? A so vsi frizbiji, ki so na strani tudi na zalogi?

lp
Isla

Jutri gredo na pošto... torej bi morali biti v sredo pri tebi. In ja trenutno vse kar je na strani od frizbijev je dobavljivo.


Lp, nina



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1816 : 21 Julij 2008, 19:07:38
Nina, Črt, prosim preverita, če je bilo moje uspešno plačano  ::) 

Pa hvala Črtu in Tisi pa seveda crkljivi pasji bandi  :-* :-* :-* za prisrčen sprejem in veselo dobrodošlico danes!  :o Škoda, ker si bila Ninci v službi, ampak upam, da ti je Črt pustil vsaj polovičko sladkega "darilca"  8) Hvala vam!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1817 : 21 Julij 2008, 19:21:56
Nina, Črt, prosim preverita, če je bilo moje uspešno plačano  ::) 

Pa hvala Črtu in Tisi pa seveda crkljivi pasji bandi  :-* :-* :-* za prisrčen sprejem in veselo dobrodošlico danes!  :o Škoda, ker si bila Ninci v službi, ampak upam, da ti je Črt pustil vsaj polovičko sladkega "darilca"  8) Hvala vam!

Plačano ;) Glede na veselje najinih psov, ko kdo pride bi morala po njihovo organizirati "Prevzem na domu" in ne "dostavo na dom" ::)

Kar se pa tiče darilce... me je počakalo v celoti in ga ravno okušam  :-|~ :-|~ :-|~ Hvala! ;) Tudi Tisa je bila baje svojega presenečenja "3 v enem" zelo vesela ;D

Lp nina



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #1818 : 21 Julij 2008, 23:16:32
Ti ne znaš prav štimat, če bi vse to prej povedala bi že kaj delali na tem. :P  Je že poslan mail proizvajalcu potem bomo pa videli ;)

Midva sva mislila da je to ubistvu od Konga ???

Lp nina

Hm sem mislila, da je jasno o čem se pogovarjava... ??? Kongova Wubba se tudi približno ne more primerjat s to :)! Res so izredno kvalitetne in kolikor je meni znan odziv, jih psi resnično obožujejo. Edina igrača, kjer Nuba ni v 1 uri uničila piščalke (se pravi, da po dobre pol leta uporabe še vedno piska in zgleda kot bi bila nova :P).
Urša midve sva imele takrat eno posebno srečo, da sva dobile original... :D Kot kaže jih ni tako enostavno dobit!

Majčka pa je super... Upam, da bo tudi tisk ok. Pa hvala vama za topli sendvič... :P

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1819 : 22 Julij 2008, 06:04:12
Ma ni bilo jasno ker sva midva mislila, da je to vse Kong...Glede Wubb po informaciji proizvajalca niti ni zastopnika ze Evropo tako, da verjamem da jih je praktično nemogoče dobit. Katere so pa najbolj fajn? Ker midva imava zdaj tukaj Sport Water wubba, pa night wubba (ima lovke iz odsevnih trakov...), pa Snugga wubba, Wee Wubba...

Predvidevam da Water wubba plava na vodi, ostale pa ne? Ali vse plavajo?

Na sendvič pa lahko še kdaj prideš :D

Lp, nina

 



Apollo

  • *
    • Prispevkov: 1.173
    • Točke: 9
  • Nuba (Nera)
Odgovori #1820 : 22 Julij 2008, 10:55:30
Obvezno morata naročit Wubba Wubba :P. To je ena taka osnovna varianta, psom je zelo všeč, dovolj je močna da omogoča tudi vlečenje s psom. Zlati standard :o. Neuničljiva ;).  Potem Water Wubba-so iz neoprena, namenjene za v vodo, plavajo, niso pa dovolj močne za kako močnejše vlečenje... 8) Za tiste, ki bi radi delali kaj s psom na nos pa bi bila fajn tudi Warrior Wubba, ker je v maskirnih barvah in je pes ne najde tako hitro "na oči" :).
Snugga Wube nisem videla (takrat jih pomoje sploh še ni bilo na tržišču), upam da kdo pozna in naj napiše kaj več...

Glede plavanja... Mislim, da tudi Wubba Wubba plava, samo ni ravno namenjena za v vodo :-\.

Psarna Karantanska-veliki švicarski planšarski pes
www.karantanska.si


aska

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 9.821
    • Točke: 43
  • AM Aska
Odgovori #1821 : 22 Julij 2008, 11:07:32
Kakor sedaj berem o tem Wubba Wubba. Ja le tega le naročita, vsaj enega sigurno tudi za Asko vzamem. Plavajočega verjetnio ne bom rabila, ker moja mula se boji plavati. No ja bom videla čez par dni, ker baje se ji morje obeta :o :P

lp


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #1822 : 22 Julij 2008, 15:23:47
Nina in Črt, jaz sem danes na pošti prevzela moj zamenjani ''shedder'' in vam prejšnji glavnik poslala nazaj in sicer na naslov v Preddvoru (od koder pridejo pošiljke). Saj je ta ok naslov, ne  :-[?

Lp.

Aja, pa mi bi tudi tele wubbe, če so že tako fajn  ;D.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1823 : 22 Julij 2008, 16:13:58
Nina in Črt, jaz sem danes na pošti prevzela moj zamenjani ''shedder'' in vam prejšnji glavnik poslala nazaj in sicer na naslov v Preddvoru (od koder pridejo pošiljke). Saj je ta ok naslov, ne  :-[?

Lp.

Aja, pa mi bi tudi tele wubbe, če so že tako fajn  ;D.

Ch ja je ;) Hvala :-* In se opravičujeva še enkrat :-[

Lp nina



lejca_

  • *
    • Prispevkov: 595
    • Točke: 0
  • Bucko in Cosmo
Odgovori #1824 : 22 Julij 2008, 16:35:01
Jaz bi tudi wubbo, če jih boste naročali.


Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #1825 : 22 Julij 2008, 17:42:07
Ninci, ni panike, itak. Bi kar tega obdržala, če bi mi kaj koristil, ampak pri mojih gubicah pa razčesavanje vozlov res ne pride v poštev  ;D.

Lp.



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #1826 : 22 Julij 2008, 18:26:53
Mi smo pa že sporabali navadno Wubbo in tudi plava. 8)
Kul igrača...no saj dokler piska je moji vsaka igrača zakon.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1827 : 22 Julij 2008, 18:29:53
Piska..ima tiste fluffy trakce..mehka...plava...mi hočmo tudi neki takga met  :o  :o

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


Avrora

  • *
    • Prispevkov: 543
    • Točke: 6
  • Totally Toller
Odgovori #1828 : 22 Julij 2008, 21:35:26
Če sem prav pogledala nekatere Wubbe ne piskajo (Water Wubba in Snugga Wubba). Mi imamo doma od Konga wubbo in je Dee zelo všeč. Na morju se je z velikim veseljem pognala v vodo za njo. Naša piska in plava na vodi, fajn zadeva res. Tako, da če se bo kaj od Wubbe naročalo smo mi sigurno zraven.


SKY

  • *
    • Prispevkov: 2.404
    • Točke: 4
Odgovori #1829 : 22 Julij 2008, 21:55:19
Ali morda kdo ve, če se dobijo kakšne pregrade za te zložljive kovinske boxe?

Jaz bi namreč vzel XXL, kar za oba psa, vendar bi nujno rabil pregrajenega.


Lp Zoran

IF IT`S NOT A BORDER COLLIE, IT`S JUST A DOG!