Pasji.Net

ninci · 1410230

nyssa

  • *
    • Prispevkov: 1.920
    • Točke: 2
  • winter joy
Odgovori #1920 : 27 Avgust 2008, 17:38:51
Dosti hitro dlaki in koži pomaga tudi Dermavit ali pa Velcote.



san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #1921 : 31 Avgust 2008, 17:33:56
oj.
Imate kovinske boxe na zalogi ali je potrebno čakat? Jaz bi rabila xxl,se pa ne mudi samo zanima me,da vem  :)


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1922 : 31 Avgust 2008, 20:32:33
Boxe po potrebi naročimo pri uvozniku, tako da na zalogi ga nimamo, ti pa jutri povem kako hitro ga lahko dobiš ;)

Lp, Črt



san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #1923 : 31 Avgust 2008, 20:33:48
ok,hvala.


*sara*

  • *
    • Prispevkov: 1.916
    • Točke: 7
Odgovori #1924 : 01 September 2008, 16:38:07
Če sem lahko še malo ot. Mi smo probali tablete Dermation in so res super. Preprečujejo izpadanje dlake, pospešujejo rast dlake in zagotavljajo elastično gladko kožo. Dlaka pa je tudi precej mehkejša in sijoča in lepše "pada". Popoln Učinek naj bi se dosegell po 6-8 tednih, ampak pri nas je že po 1 tednu vidi vidno mehkejša dlaka tako da sem ekstremno zadovoljna. Dobi pa se jih pri veterinarjih.

...Hey babe, take a walk on the wild side...
...http://goldenhandling.webs.com...


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1925 : 01 September 2008, 21:22:00
LP vsem skupaj, mi smo že nazaj, tako da našo pošiljko lahko vržete na pošto  :D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1926 : 01 September 2008, 21:28:30
LP vsem skupaj, mi smo že nazaj, tako da našo pošiljko lahko vržete na pošto  :D

Je danes že odšla :P

san-san XXL bi bil konec tedna, XL je dobavljiv takoj.

Lp, nina



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1927 : 02 September 2008, 10:41:02
a boste imeli tudi male wubbe?



san-san

  • *
    • Prispevkov: 353
    • Točke: 0
Odgovori #1928 : 02 September 2008, 11:40:42
ninci hvala,ampak js ga mislim naročit čez kakšen mesec.Ampak nevem še katerega bi, ali xl ali xxl   :-\


m_tejch

  • *
    • Prispevkov: 674
    • Točke: 12
Odgovori #1929 : 03 September 2008, 12:02:38
sedaj je pa že september in canidae še kar ni... mogoče vesta če bo kmalu? Saj vem da itak ni od vaju odvismo, samo, me pa zanima, če morem začeti iskati alternativo ::)
lp



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #1930 : 03 September 2008, 14:27:19
m_tejch: dober teden nazaj je prišla minimalna pošiljka, ki so jo seveda v trenutku razgrabili. Kdaj bo prišla naslednja si ne upam trditi  :-[

Lp, Črt



Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #1931 : 03 September 2008, 20:20:17
kaj pa male wubbe?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1932 : 03 September 2008, 20:29:19
kaj pa male wubbe?

Bodo ob naslednjem naročilu.

Lp, nina



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #1933 : 04 September 2008, 09:18:06
Pri nas smo se odločili pa za menjavo hrane. Probali bova Dog Club Elite, ker bo Canidae po menjavi formule za nas prepovedana :-\. No upam, da bo kul, ker mi gre tole menjavanje hran in iskanje primerne prav na živce.

8)


Tina

  • *
    • Prispevkov: 636
    • Točke: 5
  • Gomi & Chics
Odgovori #1934 : 04 September 2008, 09:20:59
Pri nas tudi razmišljamo kaj naj sedaj namesto Canidea...   ???


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #1935 : 04 September 2008, 09:49:18
Pri nas smo se odločili pa za menjavo hrane. Probali bova Dog Club Elite, ker bo Canidae po menjavi formule za nas prepovedana :-\.

Zakaj prepovedana ???

battito animale


Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #1936 : 04 September 2008, 10:44:50
Ješpren so dodali pa grah, pa proso. Moji to ne ustreza, izbruhne driska v hujših primerih izpuščaji... Ok grah in proso bi mogoče še šla, samo ješpren pa je bil pri zadnji hrani (zelo verjetno) tisto kar ji ne paše,... Sva stestirali ful hran, da sva našli pravo, zdaj pa menjava formule... Sux

8)


irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #1937 : 05 September 2008, 11:09:01
saj so naredili tudi grain free formulo :) tri v bistvu :)
samo boh si ga vedi kdaj bo prišla :-\

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #1938 : 10 September 2008, 15:11:22
evo mi smo končno šli po paketek ;D in z vsebino bili zelo zadovoljni, precej neli, pol ure je norela z wubbo...
no jaz sem zgubila listek za prevzem  :-[ nisem pa vedela da se lahko prevzeme tudi braz  :-[ no včeraj sem pol šla vseeno vprašat in nama je ratalo, bom pa za naslednjič vedela ::)

hvala, zelo ste pridni  ;D



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #1939 : 11 September 2008, 09:33:40
A haltija pa vidva nimata, ne?



maja72

  • Gost
Odgovori #1940 : 19 September 2008, 08:46:31
Črt, Nina,

Vem, da vsega v trgovini ne moreta imeti, bi pa čisto dobronamerno nekaj predlagala. V več temah na pesjanarju, pri delu s psi, v mailih me ljudje sprašujejo, kako naj psa, ki ni ravno navdušen nad igro, za igro navdušijo. Jaz osebno prisegam na tug-o-wars, torej na vlečenje. Mojima psoma je sicer čisto vseeno, ali se vlečemo z navadno majico, Bendejevo vlečko, usnjeno klobaso, vrvico, palico. A niso vsi psi taki. Pokazalo se je, da pri psih z manj plenskega nagona (ali preprosto manj izraženo voljo po igri), od vsega pravzaprav še najbolj palijo Wubba Snuggice in približki krznu. To je splošen pojav, ki se mu je prilagodila tudi industrija pasjih igrač, zdaj so na voljo številne zelo zanimive variante vlečk.

Jaz imam izkušnje s temle izdelkom znanega proizvajalca Premier (www.premier.com):

Rep je primeren tudi za vlečenje, moja psa pa tako napali, da uporabljam v smislu jackpot nagrade, sicer se predolgo umirjata, da bi bila takoj po koncu igre sposobna delo nadaljevati. Rep ima tudi nekaj forumašev, smo skupaj naročali, pa kolikor so mi sporočili, so bili vsi psi navdušeni.

Bolj sofisticirane vlečke, narejene iz najrazličnejšega krzna, imata dva velika ameriška prozvajalca:
- Genuine Dog Gear: http://www.genuinedoggear.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY&Store_Code=GDG&Category_Code=dog_furry_toys
- Moe Toys: http://www.moetoys.com/store/merchant.mvc?Screen=CTGY&Category_Code=DOG_021

Izdelkov od Genuine Dog Gear osebno ne poznam, poznam pa tuje inštruktorje, ki se jim zdijo zelo v redu tako v smislu vzdržljivosti kot priljubljenosti pri psih. No, to je samo predlog, morda v razmislek ... Gre za izdelke, ki bi bili nemara zanimivi tudi za veleprodajo  ::).



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1941 : 19 September 2008, 09:04:44
Samo moje skromno mnenje:
Za lovske pse tole po mojem mneju ni, ker ko pride do aportiranja prave živali, jo pregrizujejo, odpirajo itd. To ti lahko pove vsak jager. Jaz tega za mojo nikoli ne bi uporabljala. Imava aport iz zajčje kože, ampak je izključno samo za aportirat. Če imaš lovskega psa, ampak ne mislš delat z njim nobene preizkušnje, potem ni problem.   ;)

Črt in Nina, a sta že z dopusta? Jaz sem nekaj naročila...

Kristinca & Florinca


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #1942 : 19 September 2008, 09:11:33
Florinca, eno je aport in drugo je igračka. Pes loči, če se pravilno igraš.  ;)


http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


maja72

  • Gost
Odgovori #1943 : 19 September 2008, 09:12:49
Florinca: Jaz imam lovskega psa, ki pa ni šolan na klasičen jagerski način, zato me mnenje klasičnih jagrov o sodobnih metodah šolanja psov v bistvu ne zanima. (Btw, taki jagri psa h gonjenju spodbujajo tako, da psi za trening gonijo mačke - zelo sofisticirana metroda, a ne  ::)). Kjub temu da takele vlečke uporabljam od malega, ni bilo pri lovskem prinašanju na ta račun popolnoma nobenega problema. Moraš psa pravilno šolati, pa je ;). Jaz psa za prinašanje nagrajujem tudi z vlečenjem; če je psu jasno, kdaj in s čim je nagrajen, ni popolnoma nobenega problema. No, to so moje izkušnje z lovskim psom ;).



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1944 : 19 September 2008, 09:50:50
Tudi jaz se igram z vlečenjem, ampak ne z aportom.  ;)

Se strinjam, treba je znat delat, bojim se, da večina tega ne zna, potem se pa na preizkušnjah čudijo, zakaj pes stresa in odpira ter pregrizuje raco.  ::) 

Kristinca & Florinca


maja72

  • Gost
Odgovori #1945 : 19 September 2008, 10:07:01
A je rep s tenis žogico oz. vlečka iz flisa in zajčjega krzna aport  ::)? Jaz se z lovsko kinologijo pri nas v ničemer (oz. povečinoma) ne strinjam, zato tudi nisem aktivna in ne bi debatirala na to temo, prosim. Hvala. Poznam pa veliko ljudi, ki bi radi svojega psa zmotivirali za igro, naletela sem na tele vrste vlečk, posredovala svoj predlog, saj se je iz ene podobnih sugestij v preteklosti razvil prečudovit uvoz Wubb, za katerega smo Črtu in Nini premnogi najbrž izjemno hvaležni  :-*.

Se oproščam za OT  :-[, samo še tole - prijazna forumašica mi je sporočila, da se za vlečenje odlično obnese tudi Vileda krpa za prah, ki se jo dobi samo v Sparovih trgovinah, pa da je zelo vzdržljiva. Hvala za predlog  :-*!



Florinca

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 2.154
    • Točke: 15
Odgovori #1946 : 19 September 2008, 10:52:33
maja72, brez osebne užaljenosti prosim samo zato, ker sem podala svoje mnenje.  ::)  Očitno to ni zaželjeno.  :-X 

Kristinca & Florinca


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #1947 : 19 September 2008, 11:16:58
En izmed mojih psov se vleče izključno z Snuiggami - vse ostale igrače se mu zdijo naravnost odvratne. Lahko si mislite kako sem bila vesela, ko sem v Belgiji končno našla igračo, ki mu ustreza. Res prisegamo na Snugge.
Pri vseh ostalih, ki so bolj plenski, s čim se igramo. Pa tudi nikoli ne pregrizavajo pri aportiranju (res pa da tudi pri cufanju ne).

Lp, Ivana


Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #1948 : 19 September 2008, 11:17:54
aja: še nekaj sem pozabila. črt & Nina kako kaj kaže z naročlilom od Nine Ottosson?


Lp, Ivana


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #1949 : 19 September 2008, 11:24:21
aja: še nekaj sem pozabila. črt & Nina kako kaj kaže z naročlilom od Nine Ottosson?


Lp, Ivana

Igrače so prišle ampak samo za tiste, ki so oddali prednaročilo.

Maja hvala za predlog, ga bomo imeli v mislih ;)