Pasji.Net

ninci · 1409937

fay

  • *
    • Prispevkov: 146
    • Točke: 0
Odgovori #2070 : 01 December 2008, 11:39:30
Na voljo sedaj tudi Nina Ottosson Dog Fighter

A tega več ni?  Ker mi noče odpret...  :-[

lp, Nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2071 : 01 December 2008, 11:40:32
A tega več ni?  Ker mi noče odpret...  :-[

lp, Nina

Ne, razprodano, kar smo naročali viška. Bo šlo pa novo večje naročilo naprej v roku parih dni.

Lp, nina



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #2072 : 01 December 2008, 13:11:32
ojla

odločam se za nakup flis overalla za maltežanko. po moje bi bla erpoimerna varianta za krajše tačke? zgleda precej debel, topel. zako da verjetno za primorsko podnebje  ;D bi bil verjetno dovolj ne? pa za občasen sprehod po ljubljani?


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2073 : 01 December 2008, 13:28:05
ojla

odločam se za nakup flis overalla za maltežanko. po moje bi bla erpoimerna varianta za krajše tačke? zgleda precej debel, topel. zako da verjetno za primorsko podnebje  ;D bi bil verjetno dovolj ne? pa za občasen sprehod po ljubljani?

Ja proti mrazu sigurno dovolj. Do sedaj so za maltežane jemali velikost 321. Tako, da si prav pomerila- kratke noge ;)



zvezdicazaspanka

  • *
    • Prispevkov: 227
    • Točke: 0
Odgovori #2074 : 02 December 2008, 18:04:39
Ne, razprodano, kar smo naročali viška. Bo šlo pa novo večje naročilo naprej v roku parih dni.

Lp, nina

A bosta naročila tudi kakšno drugo, kot dog fighterja?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2075 : 02 December 2008, 19:48:36
Lahko po prednaročilu.

Lp, nina



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2076 : 02 December 2008, 20:21:30
Že imamo Tuffy-ja!  :o  Hvala!
Je pa tako trd, da Loni še ni uspelo dovolj stisnit, da bi zapiskal...Drugače pa je navdušena, meni se pa tudi ful dopade. ;D
Pa hvala za briketke ;)



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #2077 : 03 December 2008, 08:53:08
ninci-eno prošnjo mam, kaj bi k mojemu naročilu dodali še Dermavit pa AG losos za muce, pozabila naročit :-[

 hvala vnaprej!!



mika-nelly

  • Gost
Odgovori #2078 : 04 December 2008, 11:21:50
evo sem vam pisala meil  :-[ joj me res kar sram  :-[ brez zamere  ;)

se opr. še tukaj ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2079 : 04 December 2008, 11:47:50
evo sem vam pisala meil  :-[ joj me res kar sram  :-[ brez zamere  ;)

se opr. še tukaj ::)

 :D :D ni problema dobiš. Dobro da si videla, če ne bi precej dolgo čakala na pošiljko :D :D



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #2080 : 09 December 2008, 15:21:47
ojla

imam mogoče malo bedasto vprašanje   :-[ moja maltežanka je grozno razvajeno (priznam :) ) in samih briketov nikakor ne je. vem da bi se mogla odločit,in jo pustit bre jest,samo  s skledo briketov,dokler jih ne bi jedla, ampak pustimo to  :) mene zanima, kateri od priketov ki jih imate na pasji.net so najmanjši - po velikosti? ker Almo Nature briketke za mladiče majhnih pasem je jedla, ker so bli res mini, ampak te adult, čeprav so za majhne pasme, jih  ne je. ne vem pa zakaj,jker so isti okus,le da so adult. ne vem več s čim bi jo hranla. kuhat ji celo življenje ne mislim. no,da ne boste rekli da sem sama kriva. zahvala gre predvsem mojim staršem. saj veste,stara zgodba: bogi pesek, ona lumpa grda ti ne da nič dobrega za jest  ::) no,vsaj to sem doegla,da ji skuhajo kakšnega purana ali piščanca, tudi od mize dobi včasih kaj ne preveč začinjenega in nezdravega, ampak dobi pa. zdej pa mam psa,ki je tko grozno fina rit, da še briketi s konzervo niso dovolj dobri no,če je res velikalakota,ampak zgleda,kot dabi jedla trnje ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2081 : 09 December 2008, 16:58:07
ojla

imam mogoče malo bedasto vprašanje   :-[ moja maltežanka je grozno razvajeno (priznam :) ) in samih briketov nikakor ne je. vem da bi se mogla odločit,in jo pustit bre jest,samo  s skledo briketov,dokler jih ne bi jedla, ampak pustimo to  :) mene zanima, kateri od priketov ki jih imate na pasji.net so najmanjši - po velikosti? ker Almo Nature briketke za mladiče majhnih pasem je jedla, ker so bli res mini, ampak te adult, čeprav so za majhne pasme, jih  ne je. ne vem pa zakaj,jker so isti okus,le da so adult. ne vem več s čim bi jo hranla. kuhat ji celo življenje ne mislim. no,da ne boste rekli da sem sama kriva. zahvala gre predvsem mojim staršem. saj veste,stara zgodba: bogi pesek, ona lumpa grda ti ne da nič dobrega za jest  ::) no,vsaj to sem doegla,da ji skuhajo kakšnega purana ali piščanca, tudi od mize dobi včasih kaj ne preveč začinjenega in nezdravega, ampak dobi pa. zdej pa mam psa,ki je tko grozno fina rit, da še briketi s konzervo niso dovolj dobri no,če je res velikalakota,ampak zgleda,kot dabi jedla trnje ::)

Ne vem če bo tule sama velikost briketov odigrala  kakšno bistveno vlogo, ker so briketi najbrž še vedno bolj "bljak" kot kakšen košček, ki ga dobi iz mize.
So pa po velikosti najmanjši pomoje Canidae, Taste of the wild so malenkost večji ampak ploščati tako da tudi majhnim psom ne delajo problemov.

Lp, nina



_Dakota_

  • *
    • Prispevkov: 536
    • Točke: -1
  • - Če ne tvegaš,ni vredno živeti! -
Odgovori #2082 : 10 December 2008, 09:39:53
sej vem. ta grda zlaba od mene to prav dobro rqazume, ampak pes je tako bogi če more jest samo brikete  ::)


Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #2083 : 13 December 2008, 11:43:33
Malo prej je prispelo nase narocilo  :)

Hvala Nina in Črt, ful smo zadovoljni z vsem (tudi z darilcem)  ;) ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


Tullika

  • *
    • Prispevkov: 269
    • Točke: 0
Odgovori #2084 : 13 December 2008, 19:00:41
Nina, Črt, hvala za darilce... ;)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2085 : 13 December 2008, 19:48:40
Ovcka, Tullika kakšna darila :P zgleda je imel božiček prste vmes :P




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2086 : 18 December 2008, 11:39:12
Prišla je nova pošiljka Nine Ottosson.

Lp nina



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #2087 : 18 December 2008, 11:41:02
Je luknja za priboljške pri Dog Pyramid fiksne velikosti ali se jo da povečati?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2088 : 18 December 2008, 11:42:24
Luknja je fiksne velikosti in sicer cca. 1,5cm premera.

Lp, Črt



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2089 : 18 December 2008, 17:13:57
Trigi, hvala za super hitro dostavo - zdej bo šel pa pesjanarski božiček lahko naprej ;). Pa hvala tudi tistemu dedku Mrazu, ki vama pod prste gleda - Lum je bil navdušen, ker do silvestrovega je še takoooo dolgo  ::)



minči

  • *
    • Prispevkov: 1.738
    • Točke: 2
Odgovori #2090 : 18 December 2008, 22:32:52
trigi in Tisa, hvala za zelo hitro dostavo ;), darilca  ;) in tester ;).

Dog Fighter je za Sky zakon, noro uživa :o :o; za Šušu je pa vse preveč dela in prepočasi, bi vse na hitro pojedla in ker ne gre, se vmes malo jezi :D :P


Kateeq

  • Gost
Odgovori #2091 : 20 December 2008, 23:23:35
Jaz bom Louju zamenjala hrano, ker sva oba že čisto obupala nad RCjem.  :(
Tako, da ja.. se odločam med Arden Grange, Taste of the Wild in Canidae, pa nekako nevem. Prosim za pomoč skratka. Lou je čivava, star je leto in pol, precej aktiven in grozno neješč... Briketi pa tudi nesmejo biti preveliki... Sva že imela testerčke od Canidae sicer, pa mu niso ravno dišali, tako da nevem. (šla sva pa tudi že vse od Hill's a do Eukanube, ProPlana in RCja, tako da sedaj sem na pasji.net pristala  :P ). Kakšno priporočilo prosim, trigi, ninci... 



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2092 : 20 December 2008, 23:27:33
Od AG-ja lahko dobiš kakšen vzroček pa bosta probala. Taste of the wild briketki so malo večji od tistih od Canidae - recimo kot kovanec za 5 centov., pri AG-ju pa različno glede na okus.Od Ag po velikosti pride v poštev kakšen piščanec ali jagnjetina.
Imajo pa teli od TOTW kar močan vonj, pa tisti lososovi so na otip bolj "mastni", tako da se tudi pri bolj zbirčnih fajn obnesejo.




Kateeq

  • Gost
Odgovori #2093 : 20 December 2008, 23:38:07
ninci, hvala!  ;D
Ravno naročam ene drobnarije, mi lahko prosim pošljeta zraven še testerčke za AG?  Piščanca ali jagnjetino, ubistvu mi je vseeno, samo da so manjši briketi.
Sedaj pa glede TOTW nevem... Ker so kar veliki za njega. Bi se za to tudi dal dobit testerček?



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2094 : 21 December 2008, 16:26:21
Bom poizkusil dobiti testerčke... ima pa nina slabo predstavo za velikost, saj niso večji kot kovanec za 1 cent :D

Lp, Črt



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2095 : 23 December 2008, 10:31:26
Danes sva prejela majhno število vzorčkov TOTW losos. Tako da Kateeq ti lahko pošljem enega za probat. Pa mislim, da je prosila še ena forumašica (Terra?), če mi pošljeta na ZS naslov bomo poslali pa bosta sprobali.

Lp, nina



T.M.T

  • njufi rulz
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 3.690
    • Točke: 25
  • Moj "mali" prijatelj
Odgovori #2096 : 24 December 2008, 13:47:48
Jaz se bom kar tu zahvalila za novoletno voščilo!HVALA :-*

Prijatelji so tisti,ki ravnajo z nami,kot da smo najdragocenejši.Najbližji so nam,najbolj razumejo kaj nam pomeni življenje.Do nas čutijo tisto,kar čutimo sami.Z nami so povezani v zmagoslavju in nesreči.Premagujejo uroke naše osamljenosti.

Lp,Tjaša - http://tjasa-ron.moj-album.com/


anča

  • *
    • Prispevkov: 148
    • Točke: 0
  • Spike
Odgovori #2097 : 24 December 2008, 22:10:13
Tudi mi se najlepše zahvaljujemo za voščilnico.. :-* :-*



botticelli

  • Vzreditelj
  • *
    • Prispevkov: 2.785
    • Točke: 4
Odgovori #2098 : 25 December 2008, 00:04:33
Moja zelo izbirčna yorkica poje večino ribjih briketov - pri nas so se super obnesli od Dog slube elite ocean fish - briketi so rahlo večji, so pa tanki, tako da jih pes brez problema pregrize. Tara ima 1,2 kg :) Kolikor sem uspela otipati so tudi Taste of Wild briketi ploščati, res pa jih še nismo probali.
Drugače se pa spomnim, da sem jaz pred 2 letoma Tari kupovala tudi od AG Prestige, s piščancem, in ga je z veseljem pojedla in so fajn ker jih tudi količinsko ne rabi kuža dosti pojesti, je ona tudi bolj med neješčimi kar se briketov tiče.


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2099 : 25 December 2008, 21:06:03
Hvala tudi od nas :)

battito animale