Pasji.Net

ninci · 1410441

Ch

  • *
    • Prispevkov: 246
    • Točke: 2
Odgovori #2100 : 26 December 2008, 11:13:38
Tudi z naše strani hvala za voščilnico pasji.net-a.
Tudi vam želimo lepo, zdravo in uspešno leto!




artichoka

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 0
Odgovori #2101 : 26 December 2008, 15:51:00
A tistega spreja za zobe od Petzlife-a pa nimata vec? :-\



gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2102 : 26 December 2008, 16:06:00
Hvala vama za voščilnico - zakon sta! Srečno tudi vam!!!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2103 : 26 December 2008, 16:18:48
A tistega spreja za zobe od Petzlife-a pa nimata vec? :-\

Ne ostali so samo še taveliki geli. Nova pošiljka pa bo upam, da čim prej po novem letu. :-\

In vsem... ni za kej ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2104 : 26 December 2008, 18:08:54
Kljub praznikom nekako ne počivamo ::)

NOVO!!

Platneni boksi

in

Crunchy bites mini Lamb za vse, ki imate male pse ali tiste, ki so vam klasični Crunchy-i enostavno preveliki.




Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2105 : 26 December 2008, 18:39:25
Ne ostali so samo še taveliki geli. Nova pošiljka pa bo upam, da čim prej po novem letu. :-\

A bo v tej posiljki tudi kaksen sampon od Petzlife?

battito animale


porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #2106 : 26 December 2008, 18:58:23
Ninci, mi poveš prosim glede novih boksov ... Midva imava doma boks, ki je še večji od L in je absolutno prevelik za potovanja. Ena manjša številka bi bila ravno prav. Je pa res, da je bil kupljen za doma. In sedaj rabiva en boks, ki se ga da zložit. Misliš, da bi bil M premajhen za Amosa?

Hvala


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2107 : 26 December 2008, 19:26:31
A bo v tej posiljki tudi kaksen sampon od Petzlife?

Upamo da.

Ninci, mi poveš prosim glede novih boksov ... Midva imava doma boks, ki je še večji od L in je absolutno prevelik za potovanja. Ena manjša številka bi bila ravno prav. Je pa res, da je bil kupljen za doma. In sedaj rabiva en boks, ki se ga da zložit. Misliš, da bi bil M premajhen za Amosa?

Hvala

Mi smo sprobali L za Brihto (cca.62cm plečne) in ga bomo tudi imeli za razstave, ker itak ko čaka samo leži zvita v klobčiču in ne rabi ne vem kakšnega prostora. Jaz mislim, da bi bil M načeloma ok tudi za Amosa. Koliko ima cca. plečne? Če računaš, da bo v boksu dlje časa tudi kje čakal, je fajn če lahko vstane in se pretegne, če ga boš imela pa samo na kakšnih potovanjih, razstavah... da notri spi in da mir pa je lahko komot tudi manjši.

Lp nina



porti

  • *
    • Prispevkov: 201
    • Točke: 7
  • Portiji so zakon! :)
Odgovori #2108 : 27 December 2008, 09:10:13
Hm, Mosito ima malo čez 50 plečne. Je pa od riti do nosa dolg 90  :D Velikonja ...  :D

Nama je pomembno predvsem, da je lahko notri, če gremo kam na kakšno potovanje in lahko počaka noter. Ker nimava nekega varstva za njega more kar z nama in sedaj, ko imava trgovino rabiva it kdaj tudi na kakšen sejem  :-\ pa če bomo šli na kakšno razstavo ...

Sem točno pogledala mere za domači boks in vidim, da sta kar tam tam z L, bomo M vzeli. Upam, da bo uredu. Lahko zamenjamo, če bo premajhen? Bomo zelo lepo odprli in sprobali.

Hvaaaalaaaaaa


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #2109 : 27 December 2008, 09:10:55
še vam...VESELE PRAZNIKE  :-* :-*

kaj nimate več ježkov, nisem jih najdla v trgovini :( no če sem spregledala, dodajte k mojemu naročulu 5 kom., če jih pa ni pa dejte 5 kom krtačk  ;)



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2110 : 27 December 2008, 19:32:35
porti: seveda lahko zamenjate če bo premajhen  ;)

mika-nelly: hvala za voščilo. Ježkov nažalost ni več, zmanjkalo. Bomo dali krtačke  8)

Lp, Črt



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #2111 : 27 December 2008, 19:42:59
Zanima me, če sta dobila moj mail v zvezi s plaščkom, ker je prešlo že nekaj časa pa še kar ni odgovora ???. Sploh ne vem ali naj pošljem slike ali ne?

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2112 : 27 December 2008, 19:54:33
Oj

Jaz pa ravno slike čakam  :D
Ti posredujem na mail kaj sem zaenkrat dobil.

Lp, Črt



missy

  • *
    • Prispevkov: 273
    • Točke: 11
Odgovori #2113 : 29 December 2008, 10:59:10
Oj

Črt, a ste rešili probleme z mano (telefonski klic pred nekaj meseci, predvidevam, da si bil ti ;D)?
Pa hvala za voščilnico!

Lepe praznike  :)


Sammy

  • Must Love Dogs
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 2.571
    • Točke: 29
  • Beauty and brain
Odgovori #2114 : 29 December 2008, 12:34:43
Hvala tudi od nas! :)

http://samchica.com
http://samchica.com/sammy

"Qei me amat, amat et canem meum." - St. Bernard


mika-nelly

  • Gost
Odgovori #2115 : 29 December 2008, 16:59:16
Ježkov nažalost ni več, zmanjkalo. Bomo dali krtačke  8)

Lp, Črt


ok  ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2116 : 29 December 2008, 22:06:36
Od tega trenutka dalje velja v spletni trgovini Pasji.net ena novost in sicer (Uradni del)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Spoštovani kupci!

Obveščamo Vas o novosti v naši spletni trgovinici, s katero bomo nagrajevali Vaše redne nakupe.
Uvedli smo "Kostke".
"Kostke" dobite z vsakim nakupom v naši spletni trgovini in predstavljajo približno 5% zneska vašega nakupa.

Pridobljene "Kostke" lahko uporabite kot popust pri svojem naslednjem nakupu, kjer boste zopet prejeli nove "Kostke" in si tako znesek trenutnega nakupa znižali za pridobljene "Kostke" v prejšnjem nakupu.
"Kostke" lahko koristite vsakič sproti ali pa jih zbirate na svojem računu do določenega zneska in jih koristite šele, ko dosežete željeno število "Kostk".

Število "Kostk" se Vam sproti prikazuje v košarici in ob zaključku nakupa.
Vrednost ene "Kostke" znaša 0,25€.

Akcije! -->V času akcij in znižanj določenih izdelkov boste za izdelek v akciji prejeli več "Kostk" kot običajno in sicer glede na dodatni popust pri izdelku.

Hkrati Vas obveščamo, da smo z uvedbo te novosti ukinili popust na plačilo po predračunu, saj se "Kostke" že obravnavajo kot popust.


----------------------------------------------------------------------------------------------------

Pa še neuradno. Ker se popusti ne seštevajo s tem trenutkom tudi ne veja več posebni pesjanarski popust na AG, Dog club elite in Canidae, saj že ob samem naročilu ob prejemu Kostk prejmete popust in sicer na vse izdelke, neodvisno od pesjanarskih točk.
Kupončki, ki vam jih je poslal božiček še vedno veljajo in pri njihovi uporabi se vam obračuna popust + prejmete Kostke za preostali znesek.
Vsa naročila prejeta do tega trenutka se obračunajo po starem sistemu.

Lp, Nina



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2117 : 29 December 2008, 22:17:16
Ful dobro! ;D



Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #2118 : 01 Januar 2009, 18:03:43
A bosta mogoče imela stojnico na ljubljanski razstavi. Jaz razmišljam o kakšnem plaščku za moja starčka, samo res ne bi rada kupila premajhnega ali pa prevelikega.


Lp, Ivana


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2119 : 01 Januar 2009, 19:21:56
A bosta mogoče imela stojnico na ljubljanski razstavi. Jaz razmišljam o kakšnem plaščku za moja starčka, samo res ne bi rada kupila premajhnega ali pa prevelikega.


Lp, Ivana

Ja. Smo tam oba dneva.




Ivana

  • *
    • Prispevkov: 560
    • Točke: 4
Odgovori #2120 : 01 Januar 2009, 19:23:47
Potem pa prosim, da imata kakšen plašček s sabo (mislim da pridejo v poštev velikosti okoli 30cm)

Lp, Ivana


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2121 : 04 Januar 2009, 21:57:33
ninci, a tiste piramide od Ottossonove pa ni na voljo?
A slučajno pride v bližnji prihodnosti?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2122 : 04 Januar 2009, 22:40:29
ninci, a tiste piramide od Ottossonove pa ni na voljo?
A slučajno pride v bližnji prihodnosti?

Ne so pošle. Tako da so ostali samo fighterji. Kdaj bo nova pošiljka pa zdajle težko rečem, čez cca. 1 teden upam, da bova vedela kaj več.

Lp, nina



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2123 : 05 Januar 2009, 08:16:59
No, sama sem kriva, kaj pa čakam tako dolgo.Fighterja že imam.Bom počakala in naročila, ko pač bodo, saj se ne mudi.Hvala! ;)



tjas

  • *
    • Prispevkov: 1.042
    • Točke: 0
Odgovori #2124 : 06 Januar 2009, 17:10:04
Kaj pa furminator, bi se dalo naročiti pri vas?  :-[



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2125 : 09 Januar 2009, 09:47:05
Kaj pa furminator, bi se dalo naročiti pri vas?  :-[

Sorry za pozen odgovor. Zaenkrat nimamo plana. Cena v slo. je kar visoka, za to sva ga tudi midva za najine naročila iz tujine v skupinskem nakupu, ki je potekal en mesec nazaj.

Lp, nina




Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #2126 : 12 Januar 2009, 20:13:47
Saj verjetno je že kje napisano, ampak ne spremljam redno teme pa ne bi zdaj brala vsega nazaj :-[ Zanima me, kdaj in če bi se dalo dobit ta flis od Hurtte:

Letos je očitno bolj mraz, pa še punca je bila celo jesen na bolniški in jo ful nenormalno zebe, če je zunaj na miru (pa bušija ima obritega, kar še dodatno poslabša zadevo). Nujno rabimo nekaj za treninge poslušnosti, sploh pri prostoru jo tako trese, da odlaganja zunaj raje sploh ne delam.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2127 : 12 Januar 2009, 20:19:41
Saj verjetno je že kje napisano, ampak ne spremljam redno teme pa ne bi zdaj brala vsega nazaj :-[ Zanima me, kdaj in če bi se dalo dobit ta flis od Hurtte:

Letos je očitno bolj mraz, pa še punca je bila celo jesen na bolniški in jo ful nenormalno zebe, če je zunaj na miru (pa bušija ima obritega, kar še dodatno poslabša zadevo). Nujno rabimo nekaj za treninge poslušnosti, sploh pri prostoru jo tako trese, da odlaganja zunaj raje sploh ne delam.

Ta flis bo na voljo šele jeseni. So pa na voljo flisi  iz Sport kolekcije oz. nepremočljivi flis puloverji iz PRO kolekcije.

Lp, nina




Neyka

  • Novofundlanci so zakon!!
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 4.034
    • Točke: 26
  • Neon say: BU
Odgovori #2128 : 12 Januar 2009, 20:38:06
Nina, Črt a slučajno kej razmišljata o kakšnih novih pripomočkih za učenje ala target stick in target stick with base?

A ograjce za mladičke imata na voljo (jih ne najdem)?

telo medveda omiljeno gibčnostjo tjulnja; vesele in iskrive oči delfina ter srce, ki je bilo tako mehko, tako zvesto in tako polno ljubezni, kot je bilo lahko le srce novofundlandca!

http://myneon.webs.com
http://neyka-neon.moj-album.com


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2129 : 12 Januar 2009, 20:44:03
Nina, Črt a slučajno kej razmišljata o kakšnih novih pripomočkih za učenje ala target stick in target stick with base?

A ograjce za mladičke imata na voljo (jih ne najdem)?

Target sticke imava že nekaj časa http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=6_19&products_id=435
Od Karen Pryor. Ostalega pa ne.

Lp, nina