Pasji.Net

ninci · 1410443

ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2400 : 07 Julij 2009, 22:51:20
Oj,
Ninči ni panike glede poznega odgovora, sem tudi jaz zeloooo pozno opazila.
Me zanima glede teh novih ampulic od BioGance, Atheno moram nanovo zaščitit, pa še v tujino greva .... najprej sem mislila dat Stronghold pa piše Zoe v sosednji temi, da ni treba, če ne greva na morje, prej je imela Frontline ampak meni se vseeno zdijo te ampulice vaše bolj naravne. Ampak itak nič več ne vem ... Imata morda kakšen fitback od teh novih ampul? Koliko so zanesljive???? Hvala za odgovor!

Živjo!

Zaenkrat so biogance ampuce pri nama premalo časa na voljo, da bi ti lahko povedala kako učinkovite so dejansko. V opisu uvoznika piše takole:
Rezultati so pokazali, da je Biospotix 100% učinkovita zaščita za pse in mačke. Zaščita traja proti bolhavosti do 47 dni ter proti klopom do 38 dni. Testirani so bili psi in mačke zaposlenih na tem inštitutu ter prostovoljci, ki so se odzvali povabilu, ki je bilo objavljeno v lokalnem časopisu. Testiranje so opravili pri desetih psih in desetih mačkah različnih pasem in starosti. Živali so bile v času testiranja izpostavljene vsakodnevnim dejavnostim (sprehodi v naravi ipd) in njihovim lasnim življenjskim slogom. Lastniki živali so bili ves čas testiranja prisotni. Originalno poročilo je na vpogled na sedežu podjetja DOGET d.o.o.

Če kaj pomaga ;)

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2401 : 08 Julij 2009, 07:47:22
Do konca meseca julija velja brezplačna poštnina za pošiljke v vrednosti nad 20€ in sicer z dostavno službo GLS. Več tule: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=more_news&news_id=17

Ob vsakem naročilu velikega pakiranja katerekoli suhe hrane v naši ponudbi (13,6kg, 15kg ali 15,9kg) boste brezplačno prejeli pločevinko hrane iz naše ponudbe. http://pasji.net/shop/index.php?main_page=more_news&news_id=18

Lp, nina




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2402 : 08 Julij 2009, 11:26:01
AKCIJA Felidae 1,8kg, Felidae Platinum 1,8kg in Canidae jagnjetina in riž 6,8kg -15%!




TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2403 : 12 Julij 2009, 17:48:46
Ojla!
Kmalu bo 15i :)
A tistih velikih torbico od Ruffweara nimate več? Se jih bo naročilo? In, mogoče planirate naročanje WaterWubb?
Hvala&Lp, Tjaša



TYASHY

  • *
    • Prispevkov: 2.173
    • Točke: 2
Odgovori #2404 : 12 Julij 2009, 19:17:36
Ojla!
Kmalu bo 15i :)
A tistih velikih torbico od Ruffweara nimate več? Se jih bo naročilo? In, mogoče planirate naročanje WaterWubb?
Hvala&Lp, Tjaša
Eh, zafrknila  :-[ Hurtte  :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2405 : 12 Julij 2009, 19:33:27
Od Hurtte stvari pridejo, čakamo še rešilne jopiče, ker jih nimajo in so obljubili, da bo vse na voljo sredi julija, se pravi če jim je za verjet bo šla pošiljka najkasneje čez en teden iz finske... upam ::)

Wubbe pa tudi...  ;)



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #2406 : 17 Julij 2009, 09:50:13
Test alergije pri moji psički je pokazal, da je alergična na govedino, svinjino, kunca in ribe. Zanima me, če lahko priporočite kakšne priboljške (mehkejši, za nagrajevanje pri učenju :D), ki ne vsebujejo navedenih sestavin in so na voljo pri vas  :-[. Hvalaaaa :)!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2407 : 17 Julij 2009, 10:06:35
Pri večini mehkih priboljškov so navedeni "živalski strani proizvodi", se pa ne ve kaj je osnovni vir teh proizvodov.
Uporabiš lahko Turnies-e od Sirota, niso mehki so gumijasti ampak se jih da lepo razrezat na manjše koščke in jih lahko uporabiš pri šolanju. Sami so precej veliki cca. 5cm.
Probaš lahko tudi z Racinel mini kostmi piščanec, kjer so pa navedeni "živalski stranski proizvodi", tako da ni sigurno, da bodo psički res ustrezali.   :-\



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #2408 : 17 Julij 2009, 10:11:23
Pri večini mehkih priboljškov so navedeni "živalski strani proizvodi", se pa ne ve kaj je osnovni vir teh proizvodov.
Uporabiš lahko Turnies-e od Sirota, niso mehki so gumijasti ampak se jih da lepo razrezat na manjše koščke in jih lahko uporabiš pri šolanju. Sami so precej veliki cca. 5cm.
Probaš lahko tudi z Racinel mini kostmi (piščanec ali drobovina), kjer so pa navedeni "živalski stranski proizvodi", tako da ni sigurno, da bodo psički res ustrezali.   :-\


Hvala za nasvet. Je pa tako... če ne bomo poskusili, ne bomo vedeli  :-\. Ponavadi se tako ali tako hitro pokaže. ::)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2409 : 20 Julij 2009, 08:44:54
NOVO!! Prehranska dopolnila in homeopatska zdravila DORWEST HERBS


Lp, nina



deteljica

  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 4.353
    • Točke: 35
Odgovori #2410 : 20 Julij 2009, 13:17:25
Test alergije pri moji psički je pokazal, da je alergična na govedino, svinjino, kunca in ribe. Zanima me, če lahko priporočite kakšne priboljške (mehkejši, za nagrajevanje pri učenju :D), ki ne vsebujejo navedenih sestavin in so na voljo pri vas  :-[. Hvalaaaa :)!
nočem manjšat želje po nakupu pravih pasjih priboljškov  ;)- ampak ob tem spisku alergij, zakaj ne probaš s koški poli salame,sira  ali pa kunčjih hrenovk  :) ?

Heraklit: "Psi lajajo samo na tiste, ki jih ne poznajo!


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2411 : 20 Julij 2009, 14:32:41
NOVO!! Prehranska dopolnila in homeopatska zdravila DORWEST HERBS


Lp, nina


Pa ravno v Lendavi sem jih gledala in malo šnofala...Sem sedaj naročila, da vidimo, meni izgledajo fajn zadeve. :)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2412 : 20 Julij 2009, 20:33:52
Smo se dogovarjali za sodelovanje že od Celjske razstave dalje no, pa je sedaj ratalo. Glede na dosedanje pogovore so izkušnje uporabnikov dobre. Se pa itak vsi vabljeni, da podate ali komentar o izdelku v trgovini ali pa tule, da vemo če zadeva deluje in če ste z njo zadovojni.

Lp, nina



Urska76

  • *
    • Prispevkov: 54
    • Točke: 0
Odgovori #2413 : 21 Julij 2009, 00:15:48
nočem manjšat želje po nakupu pravih pasjih priboljškov  ;)- ampak ob tem spisku alergij, zakaj ne probaš s koški poli salame,sira  ali pa kunčjih hrenovk  :) ?

Po poli salami ima drisko... kar se tiče kunčjih hrenovk - alergična je na kunca  ;). Sir imam pa samo kadar imava agility... jo pa "zapira", kar spet ni najbolj ok  :-[. No, v glavnem... nekaj se bo že našlo... če ne bova imeli pa papriko za priboljšek  :-[ :-[ ::) ::), ker je ubrisana nanjo.



Tecka

  • Mali Pesjanar
  • **
    • Prispevkov: 1.352
    • Točke: 17
  • večinoma blond
Odgovori #2414 : 21 Julij 2009, 02:04:11
Verjetno je Deteljica mislila konjske hrenovke. Za poskusit je ;)

8)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2415 : 21 Julij 2009, 11:43:18
Smo se dogovarjali za sodelovanje že od Celjske razstave dalje no, pa je sedaj ratalo. Glede na dosedanje pogovore so izkušnje uporabnikov dobre. Se pa itak vsi vabljeni, da podate ali komentar o izdelku v trgovini ali pa tule, da vemo če zadeva deluje in če ste z njo zadovojni.

Lp, nina


Ja, meni je tudi fajn izgledalo, pa prijazen gospod mi je tam vse prijazno razložil in mi svetoval kaj bi bilo primerno. :)
Mimi pa ni mogla odlepit nosa s škatlic. :o ;D
Bomo javili, kako je, ko opravimo kuro.



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #2416 : 21 Julij 2009, 12:33:56
kupila sem keepers mix, čuvajevo mešanico, pa je moji nočejo jest. meni sicer ful diši, psi se pa zmrdujejo, ko jo zmešam med hrano.

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2417 : 21 Julij 2009, 14:51:42
kupila sem keepers mix, čuvajevo mešanico, pa je moji nočejo jest. meni sicer ful diši, psi se pa zmrdujejo, ko jo zmešam med hrano.

irzi a mešaš med brikete ali kakšno bolj "slastno" zadevo?

To smo se pogovarjali tudi z Dorwestom namreč npr. česnov sok se lahko našprica tudi v vodo, ki jo psi pijejo za odganjanje zajedavcev. In kljub temu, da vaš pes strok česna vmešan v hrano poje ni nujno, da bo to vodo želel pit.  Tako, da jih je treba malo okrog prinest in pač zadevo vmešat v kakšno bolj slastno zadevo.
Midva sva trenutno vzela malinjak za Brihto, ki meni res obupno lepo diši 8) ne verjamem pa da bi ga ona pojedla brez kakšne slastne stvari zraven  ::)



Hunda

  • *
    • Prispevkov: 152
    • Točke: 0
Odgovori #2418 : 21 Julij 2009, 15:56:03
Ima slučajno kdo izkušnje z Dorwest Herbs Symphytum 15C ??




irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #2419 : 21 Julij 2009, 23:50:57
ja, kar med brikete, vodo in žlico konzerve.
in so se mi smilili, ker ji kvarim apetit ( mislim, absurd, vem ja ::) :-[)
če bodo dobili poobedek v obliki žlice konzerve in keepers miksa, pa pomoje ne bodo imeli nič proti 8)
hvala za idejo :)

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


Živa

  • *
    • Prispevkov: 549
    • Točke: 4
  • Živa & Grom
Odgovori #2420 : 22 Julij 2009, 08:01:13
A konzerva za mešat, meni je pa res včasih treba stopit z lajtunge ::)

Jaz sem zmešala v juhico in polila po briketih, ampak mi pri Gromu ni čisto OK, ker nikoli ne poje vsega kar dobi v skledo. S konzervo zmešano pa bi lahko dala za predjed  :D

LP Jasna, Živa, Grom in Rea

I’m trying to catch up with my dog…


Felina

  • *
    • Prispevkov: 1.539
    • Točke: 3
Odgovori #2421 : 22 Julij 2009, 08:33:48
kupila sem keepers mix, čuvajevo mešanico, pa je moji nočejo jest. meni sicer ful diši, psi se pa zmrdujejo, ko jo zmešam med hrano.

Kaj??? To skoraj ne morem verjet??? Tvoji psi nečesa ne jedo???  :o wiiiii, to morem pa videt kaj je za ena stvar  :o

Sreča se skriva v shih-tzujih. :)


sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2422 : 22 Julij 2009, 10:55:33
Navdušena nad GLS dostavo!!! :o ;D

GLS fant je pripeljal paket, pa me ni bilo doma, me je poklical in mi pripeljal paket kar v službo! Saj ne morem verjeti! ;D
Sem pa dobila svojo super smrdljivo pošiljko(česen :-[) in komaj čakam, da stestiramo. ;)



irzi

  • *
    • Prispevkov: 548
    • Točke: 2
Odgovori #2423 : 22 Julij 2009, 12:24:01
Kaj??? To skoraj ne morem verjet??? Tvoji psi nečesa ne jedo???  :o wiiiii, to morem pa videt kaj je za ena stvar  :o

prinesem danes skupaj s Kono, pa boš vidla :P

"I did then what I knew then, when I knew better, I did better."
Maya Angelou


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2424 : 22 Julij 2009, 13:40:59
Navdušena nad GLS dostavo!!! :o ;D

GLS fant je pripeljal paket, pa me ni bilo doma, me je poklical in mi pripeljal paket kar v službo! Saj ne morem verjeti! ;D
Sem pa dobila svojo super smrdljivo pošiljko(česen :-[) in komaj čakam, da stestiramo. ;)

Me veseli, da tole z GLS-om lavfa.  ;D




čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2425 : 22 Julij 2009, 22:11:11
Škoda, da pri nas ni GLS.

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2426 : 22 Julij 2009, 22:22:09
Škoda, da pri nas ni GLS.

 ??? ??? Česa ni? GLS dostavi kamor koli v Slo. A si kje videla kakšno omejitev? Zaenkrat so vse naše pošiljke šle še v vsako slo. vas :P tudi v tisto najmanjšo in najbolj zakotno :P



doro

  • *
    • Prispevkov: 481
    • Točke: 0
Odgovori #2427 : 23 Julij 2009, 15:24:54
A pri Hurtta oprsnici (T) ima 100ka ob strani za pripet?
Cene so že znižane ali se znižajo naknadno? (10%)

Hvala  ;D



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2428 : 23 Julij 2009, 16:30:44
A pri Hurtta oprsnici (T) ima 100ka ob strani za pripet?
Cene so že znižane ali se znižajo naknadno? (10%)

Hvala  ;D

Velikosti od 90 naprej imajo rinke tudi pri strani. Vse cene so že z obračunanim popustom.

Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2429 : 23 Julij 2009, 21:36:13
Akcija izdelkov pred iztekom roka uporabe:
KLIK