Pasji.Net

ninci · 1409969

sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #2490 : 27 Avgust 2009, 07:49:24
Pride vseh stvari nekaj več...
Pridejo Pentapullsi, Jolly tug N toss in Push N play, pridejo Jolly monster in hedg hog, pridejo vreče za shranjevanje hrane, ...

Za wubbe je moj odgovor par sporočil višje, ker je izbira in zaloga dobavitelja trenutno premajhna se jih ni splačalo naročit, ker bi prišla cena igrače zaradi visoke poštnine višja. Bova jih pa naročila ko bodo imeli novo dobavo.

Ottosonovo pa lahko po želji naročimo v septembru.

Lp, nina

Nina hvala za odgovor. Sem potem videla glede Wubb. No sej, bomo pocakali..do druge sezone bosta ze dobila novo posiljko :D
Se bo pri Ottosonovi dalo narociti ze plasticne izdelke?

Lp,
Sasa



čara

  • *
    • Prispevkov: 8.251
    • Točke: 7
  • Obožujem pse!
Odgovori #2491 : 27 Avgust 2009, 10:17:00
Že nekaj časa ni nobenega glasu od uvoznika, tako da ne vem  :(

A tale je uvoznik? http://catan-dog.webs.com/

http://tecem26.blogspot.com/
Le vkup uboga gmajna!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2492 : 27 Avgust 2009, 12:07:23
A tale je uvoznik? http://catan-dog.webs.com/

Ja. Lahko probate direktno pri njemu naročit. Cena je itak ista.



_nnn_

  • *
    • Prispevkov: 151
    • Točke: 0
Odgovori #2493 : 29 Avgust 2009, 19:14:56
Zdravo!
Jaz bi pa vprašala, če so kovinski boksi na vaši strani zložljivi?
LP



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2494 : 29 Avgust 2009, 21:08:52
nnn ja so.

Novi izdelki: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=products_new

Jaz sem najbolj nestrpno čakala vreče, končno se bomo znebili vonja po briketih v veži  ::)



sasha

  • *
    • Prispevkov: 2.188
    • Točke: 2
Odgovori #2495 : 29 Avgust 2009, 22:18:16
Ninci a tehle pentapullsov in pentapetsov ter jolly pet hedge hog-ov je dovolj ali se bo treba zagrebst? :D

Vrece za zhranjevanje pa verjetno ne preprecujejo prsicam, da bi se naselile notri, ane?



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2496 : 30 Avgust 2009, 08:41:40
Ninci a tehle pentapullsov in pentapetsov ter jolly pet hedge hog-ov je dovolj ali se bo treba zagrebst? :D

Vrece za zhranjevanje pa verjetno ne preprecujejo prsicam, da bi se naselile notri, ane?

Zgleda se bo treba kar zagrebst. ::)

Glede vreč pa mislim, da žal ne.
Sporočim pa tudi kako je s plastično Nino Ottosson, ko dobiva kakšno info.

Lp, nina



Azu

  • Duck Tolling
  • Pravi Pesjanar
  • ****
    • Prispevkov: 2.786
    • Točke: 55
  • The Red Dogs
Odgovori #2497 : 30 Avgust 2009, 09:40:43
Dva zadovoljna rdeča psa. ;D

Wicek & Jolly Pet Hedge Hog


BammBamm & Jolly Pet Monster Mouth

BB je razvil zanimivo tehniko pri dobivanju piškotkov iz MM. Namesto da bi jih poskušal dobiti ven, stiska MM tako močno, da vse piškotke zdrobi in jih potem samo ven strese in poje. ::) Bogi Wicek se pa matra po "tastari" poti.

Laetus Canis - Varstvo psov v Ljubljani

Felix qui potuit rerum cognoscere causas.
(Vergil)


Xsara

  • *
    • Prispevkov: 995
    • Točke: 0
Odgovori #2498 : 30 Avgust 2009, 16:56:33
Najprej hvala Črtu za pomoč pri nakupu oprsnice včeraj ;) Me pa zanima, če lahko malo spremenim naročilo za hrano, ki sem ga oddala danes. Namreč sem že dobila taveliko vrečo Canidae, tako da ga v bistvu trenutno ne rabim (sem mislila, da dobim šele v soboto in sem se bala, da mi bo do takrat zmanjkalo). Rabimo samo Renske za Xsaro. Če se ne da spreminjat pa ni panike, bomo že porabili ;D



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2499 : 30 Avgust 2009, 22:36:08
Xsara: saj veš da pri nas ni problem ;)

Lp, Črt



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #2500 : 31 Avgust 2009, 12:17:15

Jaz sem najbolj nestrpno čakala vreče, končno se bomo znebili vonja po briketih v veži  ::)

Kolk so pa kaj trpežne te vreče na sobivanje s pesjani?  ::) Ali so vseeno boljši hoboku?



trigi

  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 2.357
    • Točke: 5
  • V eni roki nosim sonce, v drugi roki zlati smeh...
Odgovori #2501 : 31 Avgust 2009, 16:22:51
terry: sigurno je hobuk bolj trpežen, vreče so sicer narejene iz močnega najlona zunaj in polivinila znotraj, ampak plastičen ali celo kovinski hobuk bo sigurno dlje zdržal.

Je pa vreča bolj priročna za na pot ali prenašanje sem in tja, pa tudi vedno vidiš koliko imaš še briketov :D

Lp, Črt



terry

  • *
    • Prispevkov: 434
    • Točke: 0
Odgovori #2502 : 01 September 2009, 07:59:50
terry: sigurno je hobuk bolj trpežen, vreče so sicer narejene iz močnega najlona zunaj in polivinila znotraj, ampak plastičen ali celo kovinski hobuk bo sigurno dlje zdržal.

Je pa vreča bolj priročna za na pot ali prenašanje sem in tja, pa tudi vedno vidiš koliko imaš še briketov :D

Lp, Črt

Se mi je zdelo.  hvala.  :-\ a kovinski hobuk se tudi dobi?  ??? moram nekje to zvohat  ::)



LOLCI

  • *
    • Prispevkov: 4
    • Točke: 0
Odgovori #2503 : 01 September 2009, 14:10:53
Pozdravljeni . Sem ponosna lastnica tri mesece stare labradorke LOLE. Je zelo živahna in nasploh že zelo ubogljiva ne vem kako smo lahko prej sploh živeli brez psa. Zelo veliko sem prebrala o vzgoji in negi labradorcev nasploh tudi v angleščini ker je v slovenčini zelo težko najti kaj literature za labradorce. Zanima pa me ena stvar glede prehrane. Jaz ji sedaj dajem štirikrat dnevno brikete in sicer FRISKIS JUNIOR. Tudi sama sem ji skuhala že kakšno juhico iz piščančjega mesa kar je zelo rada pojedla. Dala sem ji tudi že malo tune ter primešala briketke. Zanima pa me če je FRISKIS dobra hrana za mladička ali mi vi ki vidim da se zelo dobro spoznate na prehrano psov lahko svetujete kakšno primernejšo hrano da bo moja psička dobila vse vitamine posebej pa kalcij saj labradorci posebej potrebujejo veliko kalcija in druge uravnotežene prehrane zaradi kosti (kolki). Res bi bila vesela kakšnega nasveta od vas  ter se vam že v naprej zahvaljujem za odgovor.



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2504 : 01 September 2009, 14:51:51
Pozdravljeni . Sem ponosna lastnica tri mesece stare labradorke LOLE. Je zelo živahna in nasploh že zelo ubogljiva ne vem kako smo lahko prej sploh živeli brez psa. Zelo veliko sem prebrala o vzgoji in negi labradorcev nasploh tudi v angleščini ker je v slovenčini zelo težko najti kaj literature za labradorce. Zanima pa me ena stvar glede prehrane. Jaz ji sedaj dajem štirikrat dnevno brikete in sicer FRISKIS JUNIOR. Tudi sama sem ji skuhala že kakšno juhico iz piščančjega mesa kar je zelo rada pojedla. Dala sem ji tudi že malo tune ter primešala briketke. Zanima pa me če je FRISKIS dobra hrana za mladička ali mi vi ki vidim da se zelo dobro spoznate na prehrano psov lahko svetujete kakšno primernejšo hrano da bo moja psička dobila vse vitamine posebej pa kalcij saj labradorci posebej potrebujejo veliko kalcija in druge uravnotežene prehrane zaradi kosti (kolki). Res bi bila vesela kakšnega nasveta od vas  ter se vam že v naprej zahvaljujem za odgovor.

Ne Friskies po mojem mnenju ni primerna hrana, niti ni uravnotežena. Več o posameznih hranah je sicer v poforumu hrana, briketirana in konzervirana. Hrane za mladiče, ki jih mi ponujamo so sledeče: http://pasji.net/shop/index.php?main_page=index&cPath=3_80_88. AG Puppy junior large breed in Healthy Paws Puppy imasta uravnoteženo razmerje Kalcija in fosforja in sta primerni tudi za mladiče velikih pasem.
Lahko se pa odločiš za variranto All life stages, torej prehrane, ki je primerna za vsa življenjska obdobja kužka in prilagajaš samo količino glede njegovih potreb. Taka je npr. Canidae. http://pasji.net/shop/index.php?main_page=index&manufacturers_id=19

Vse hrane v naši ponudbi pa so višje kvalitete in kvalitetnih sestavin.
Lp, nina



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2505 : 02 September 2009, 15:01:19
Canidae All life stages po novem tudi v 20kg pakiranju : Klik
in Power of nature Natural cat v 15kg pakiranju Klik

Lp, nina




ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2506 : 02 September 2009, 15:02:39
Canidae All life stages po novem tudi v 20kg pakiranju : Klik
in Power of nature Natural cat v 15kg pakiranju Klik

Lp, nina




Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #2507 : 02 September 2009, 15:38:32
Imam eno prosnjo :-[ glede na to, da vedno zmanjka bikovk, ko jaz narocam :-\ mi lahko das en paket na stran? Naslednji teden bom narocila hrano, pa bi vzela pol vse skupaj...
Hvala :)

battito animale


jenny3

  • *
    • Prispevkov: 1.796
    • Točke: 3
Odgovori #2508 : 02 September 2009, 17:49:06
Mene pa zanima, če je kdo že probal Dorwest Herbs Euphrasia 15C (tablete za oči)... Imamo občasno probleme z izcedkom, pa se potem obarva dlaka pod učki in ko gre tisto končno iz dlake... no ponavadi spet kaj takega delamo (recimo se igramo z vodo, ali pa piha veter, kopamo psa...), pa se učki spet spolzijo... Ima kdo kakšne izkušnje?

Mimogrede, bi se dalo dobit kakšne testerčke Taste of the wild? da vidimo kok so briketi veliki?
Pa kdaj potem računate na Wubbe spet? :)

lp


gulu

  • *
    • Prispevkov: 2.661
    • Točke: 15
  • BC Lum, RR Dali in (z)mešanka Nija
Odgovori #2509 : 02 September 2009, 23:51:21
Mi smo svoj paketek že dobili - hvala tudi za darilce. Je pa Lum navduuuušen nad novo igračo, veverička je zakon! Ga jutri čez dan kaj slikam in napopam sem gor!



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2510 : 03 September 2009, 09:56:44
Lilit te čakajo ;)

jenny za vzorček bom pa pogledala če je še kaj, pa sporočim.




Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #2511 : 03 September 2009, 10:34:50
ninci, jaz imam spet problemček. Moja mami je nekaj naročala pa pravi, da preveliko. Sem včeraj že pisala Črtu, daj ga prosim samo spomni, da ima ZS.

Hvala.

LP, Saša



Sašenka

  • *
    • Prispevkov: 252
    • Točke: 1
Odgovori #2512 : 03 September 2009, 12:55:24
Popravljam: ne pravi da je preveliko naročala ampak, da je tisto kar je naročila preveliko (povodec).



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2513 : 15 September 2009, 10:59:20
Za vse, ki ste spraševali po plastični Nini Ottosson ... trenutno so dobavljive sledeče zadeve:

Dog Brick Plastic
Dog Smart Plastic
Dog Tornado Plastic

Od lesenih pa:
Dog Smart (small in large)
Dog Tornado
Dog Brick

Od ostalih
Pyramid
Qulan


Prednaročila pobiramo na [email protected] do predvidoma 27.9.2009



lira

  • *
    • Prispevkov: 174
    • Točke: 0
Odgovori #2514 : 18 September 2009, 22:05:41
mene zanima, kaksni so odzivi psov na jolly pet push n play. bi jo narocila, pa ne vem, kako naj preverim, ce bo brie vsec.


andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #2515 : 18 September 2009, 22:29:22
Če ji boš briketke noter zatlačla, jo bo še kako zanimala ;)

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


Mai*The*Little

  • *
    • Prispevkov: 486
    • Točke: 0
Odgovori #2516 : 19 September 2009, 13:22:49
živjo! mene samo zanima, ko ste takrat neke nagrade dajali za podane ocene na kupljene izdelke, v kakšni obliki je bila ta nagrada, kakšna kost? vzorčki biriketov? sem ocenila v tistem obdobju ene dva izdelka pa me zato zanima...lp

p.s. uh sem dala hecn vprašanje  ::)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2517 : 20 September 2009, 20:32:34
Bila je nagrada v obliki pasjega priboljška ;) Če si oddala oceno  in tudi že naročilo pa darila nisi dobila ob naročilu piši na [email protected] na katero ime je bilo oddano in bomo preverili.

Lp, nina



sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #2518 : 20 September 2009, 22:41:19
A se slučajno da naročit še lesen Dog Fighter? Res ga imata radi in prav pride, a je trenutnemu Mimi pojedla vse zamaške...
Ja, no, ga je pač sama sestavljat hotela, pa je bila jezna, ker nič ni ven padalo. :-[ :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #2519 : 22 September 2009, 13:58:57
A se slučajno da naročit še lesen Dog Fighter? Res ga imata radi in prav pride, a je trenutnemu Mimi pojedla vse zamaške...
Ja, no, ga je pač sama sestavljat hotela, pa je bila jezna, ker nič ni ven padalo. :-[ :P

Ne. Žal so trenutno na voljo samo modeli igrač, ki sem jih napisala zgoraj.

Lp, nina