Pasji.Net

ninci · 1410124

MajaO

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 1
Odgovori #3360 : 20 Maj 2010, 22:14:16
Lilit za prave trdovratne uničevalce je hedgehog zakon, res neuničljiv...pri nas je zelo aktualen in priljubljen. Sicer je trenutno najaktualnejši ta velik cuz, ampak hedgehog je pa takoj za njim :)



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #3361 : 21 Maj 2010, 09:13:25
Eno vprašanje...a je pri teli kosti http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=58_75&products_id=730 vse za pojest, ali samo notranjost (polnjenje)?  :-[

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3362 : 21 Maj 2010, 09:14:15
Eno vprašanje...a je pri teli kosti http://pasji.net/shop/index.php?main_page=product_info&cPath=58_75&products_id=730 vse za pojest, ali samo notranjost (polnjenje)?  :-[

 ;D  ;D Vse.



Macika

  • *
    • Prispevkov: 2.969
    • Točke: 2
Odgovori #3363 : 21 Maj 2010, 09:15:11
Hvala!  ;D

Najboljših in najlepših reči na svetu, ne moremo videti niti se jih dotakniti. Čutiti jih moramo s srcem …
(Hellen Keller)


poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #3364 : 21 Maj 2010, 15:04:08
Mojemu 'uničevalcu' bi rada kupila eno ZELO močno in trpežno igračo. Nekaj kar ne bi uničil po petih minutah igre. Mi lahko svetujete kaj naj kupim?  ??? ???
(RunningEgg že imava, 2 cufi tudi.)


North

  • *
    • Prispevkov: 670
    • Točke: 0
Odgovori #3365 : 21 Maj 2010, 16:02:59
Mojemu 'uničevalcu' bi rada kupila eno ZELO močno in trpežno igračo. Nekaj kar ne bi uničil po petih minutah igre. Mi lahko svetujete kaj naj kupim?  ??? ???
(RunningEgg že imava, 2 cufi tudi.)
Wubba  :P



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3366 : 21 Maj 2010, 17:57:04
Mojemu 'uničevalcu' bi rada kupila eno ZELO močno in trpežno igračo. Nekaj kar ne bi uničil po petih minutah igre. Mi lahko svetujete kaj naj kupim?  ??? ???
(RunningEgg že imava, 2 cufi tudi.)

Za kakšen namen pa iščeš igračo? Da se bo igral sam ali, da se bosta vidva cufala, borila za plen? To kakšno igračo izbrati je odvisno od tega ali bo psu igrača dosegljiva stalno ali jo bo imel samo npr. za šolanje oz. igro s tabo. Če se bo "igral sam" potem kakšno od Jolly Pet, kot je omenila MajaO Hedgehog npr., ali kateri od Monsterjev, da jih lahko tudi nafilaš z briketi. Če se boš igrala igro plena potem od Doggles Tails - pri nas se vsi trije cufajo zanj in še ni popustil, kljub temu da na prvi pogled ne izgleda bog ve kaj, so notri plasti najlona (kot pri wubbi), tako da je precej močna igrača. Kot je rekla North pride v poštev tudi Wubba, ampak! če jo bo imel sam za lastno zabavo in mu piskači niso všeč je precej velik verjetnost, da jo bo "demoliral", za igro z lastnikom je pa super.  ;)




teycha

  • *
    • Prispevkov: 446
    • Točke: 0
  • Dalton
Odgovori #3367 : 21 Maj 2010, 21:45:34
Moj 12 kilski pes je pri Wubbi uspel ob mojem stalnem nadzoru! počit/zlomit ta malo žogico torej ne tisto piskajočo ampak uno manjšo trdo zadevo na vrhu igrače. Tako da ta igrača ni ravno za samostojno igro.



poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #3368 : 21 Maj 2010, 22:02:29
Za kakšen namen pa iščeš igračo? Da se bo igral sam ali, da se bosta vidva cufala, borila za plen? To kakšno igračo izbrati je odvisno od tega ali bo psu igrača dosegljiva stalno ali jo bo imel samo npr. za šolanje oz. igro s tabo. Če se bo "igral sam" potem kakšno od Jolly Pet, kot je omenila MajaO Hedgehog npr., ali kateri od Monsterjev, da jih lahko tudi nafilaš z briketi. Če se boš igrala igro plena potem od Doggles Tails - pri nas se vsi trije cufajo zanj in še ni popustil, kljub temu da na prvi pogled ne izgleda bog ve kaj, so notri plasti najlona (kot pri wubbi), tako da je precej močna igrača. Kot je rekla North pride v poštev tudi Wubba, ampak! če jo bo imel sam za lastno zabavo in mu piskači niso všeč je precej velik verjetnost, da jo bo "demoliral", za igro z lastnikom je pa super.  ;)

Igračo vsekakor ne bo imel stalno na voljo, ampak samo na sprehodih. Šolanje, igra, to je zanj največja zabava.  ::) Je pa nor na vse igrače, ki piskajo - razne žogice, ježke... Na njegovo žalost pa vse hitro nehajo piskati, oziroma kmalu počijo ali se kako drugače uničijo. Ta teden je uničil, za moje pojme "betonsko trdo" žogo, ko sem jo kupila, sem si mislila, ja, te pa res ne bo uničil... Stvari pa uniči med igro in ne ker bi imel neke uničevalske pohode.  ::)

Tale Doggles Tails je res vredu? Iz slike na vaši strani mi ne deluje neka trpežna igrača...  ??? Wubbo sem že ogledovala, pa se nekako ne morem odločiti...


nana93

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #3369 : 22 Maj 2010, 10:28:02
živjo!
mene pa zanima, če še prodajate frisbije, saj jih na spletni strani ne najdem  :-[
lp



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3370 : 22 Maj 2010, 12:29:18
Tale Doggles Tails je res vredu? Iz slike na vaši strani mi ne deluje neka trpežna igrača...  ??? Wubbo sem že ogledovala, pa se nekako ne morem odločiti...

Meni se tudi na začetku ni zdela bog ve kaj. Pa so jo pač psi stestiral, tako da so se vsi trije na enkrat cufali zanjo in je brez problema preživela. Za samo igro s som, cufanje je ok.
Če se bojiš, da ne bo dovolj potem vzemi Hedgehog - jaz ga mojim tudi mečem, da ga prinašajo, doma ga lahko nafilaš, da se malo sam zamoti. Za cufanje, da je bolj vzdržljivo lahko Ruffwear Gourdo, ker ima štrik se lahko tudi cufaš s psom. Ali pa Squareball - ima tudi luknjo da ga nafilaš, lahko pa jo mečeš. To so vse igrače iz gume, ki po izkušnjah zdržijo več kot najlon ali plastika.

Meni osebno so recimo Tails v tem primeru ljubši tudi za to, ker med prinašanjem, tekom bolj ponazarjajo prinašanje plena z opletanjem. Enako kot npr. Wubba in pri nas so psi nori na take stvari. Je pa res, da so kar se igrač tiče malo psihopati :-[

nana93, ne. Ima jih canin-sport.

Lp, nina



nana93

  • *
    • Prispevkov: 99
    • Točke: 0
Odgovori #3371 : 22 Maj 2010, 15:36:03
hvala :)



poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #3372 : 23 Maj 2010, 16:56:19
ninci, hvala za izčrpen odgovor... Moram še malce premisliti kaj ima možnost da preživi več časa...  ::)  ::)


varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #3373 : 24 Maj 2010, 22:04:40
Če pridete v Portorož, boste imeli zraven tiste zavite palčke iz kože? Moje so nore na njih, moram kupiti vsaj dva paketa.  ;D


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3374 : 24 Maj 2010, 22:06:00
Če pridete v Portorož, boste imeli zraven tiste zavite palčke iz kože? Moje so nore na njih, moram kupiti vsaj dva paketa.  ;D

 ;D Bomo.



varja

  • *
    • Prispevkov: 811
    • Točke: 2
Odgovori #3375 : 24 Maj 2010, 22:07:11
Jeeeeee, pesike pravijo hvala.  ;D


Lilit

  • Picko in Packo
  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 5.669
    • Točke: 23
  • Wapi, Grin
Odgovori #3376 : 25 Maj 2010, 08:51:57
Torej pridete :) ko oddam narocilo, lahko oznacim osebni prevzem in dam pod opombe "CACIB Portoroz"?

battito animale


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3377 : 25 Maj 2010, 11:48:56
Torej pridete :) ko oddam narocilo, lahko oznacim osebni prevzem in dam pod opombe "CACIB Portoroz"?

Ja pridemo. In lahko.  ;)



poki

  • *
    • Prispevkov: 164
    • Točke: 0
  • As
Odgovori #3378 : 25 Maj 2010, 12:46:21
Hvala za super hitro dostavo!!!  :o  Še nikoli nisem dobila nobenega paketa tako hitro! Bom še naročala pri vas!  8)
In HVALA za vse testerje mačjih briketov!!!! Moji mačkonarji bodo navdušeni!  ::)


NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #3379 : 25 Maj 2010, 13:25:05
ninci, ce zdej oddam narocilo, placam prek neta, bi se dalo, da je roba jutri pri meni? ker namrec samo se jutri bo nekdo dopoldne doma....potem vsi delamo, eni pa grejo na dopust uživat  ::)

seveda, ce je roba na zalogi :)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3380 : 25 Maj 2010, 13:27:02
poki hvala in upam da jim bo teknilo. ;)

Noxika s Pošto Slo. lahko. Za GLS bo pa počasi že prišel po pakete tako, da ne vem če bomo dovolj hitri, lahko pa probamo ;)

Lp, nina



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #3381 : 25 Maj 2010, 14:20:55
Ce gre s pošto, do kdaj najkasneje morm oddat?  :-\

sedaj se še dogovarjamo katero hrano bi, glede na to da je naš lump dopolnil 1 leto in mislim da ni več potrebna puppy verzija. (do sedaj je mel Acano)
Sem hotla Acano Pacific pa ni večjega pakiranja  :-\

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3382 : 25 Maj 2010, 15:18:23
Ce gre s pošto, do kdaj najkasneje morm oddat?  :-\

sedaj se še dogovarjamo katero hrano bi, glede na to da je naš lump dopolnil 1 leto in mislim da ni več potrebna puppy verzija. (do sedaj je mel Acano)
Sem hotla Acano Pacific pa ni večjega pakiranja  :-\

Do 16ih.
Acana Pacifica je na voljo samo v 2,5kg pakiranjih. Večja pakiranja naj bi bila na voljo nekako v roku 14 dni.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3383 : 25 Maj 2010, 20:59:18
ninci a imata na zalogi Acana GF Wild Praire 13.5kg? Sem se nekaj zakalkulirala s hrano, in nujno rabim tja do vikenda..  :-[

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3384 : 25 Maj 2010, 21:00:51
ninci a imata na zalogi Acana GF Wild Praire 13.5kg? Sem se nekaj zakalkulirala s hrano, in nujno rabim tja do vikenda..  :-[

Je.



Ovcka

  • *
    • Prispevkov: 5.431
    • Točke: 14
  • ..: Cosmo :..
Odgovori #3385 : 25 Maj 2010, 21:07:05
Ooo, super!!  ;D Bom kar zdajle oddala narocilo in placala prek klika (oz. pac bo slo placilo zjutraj naprej - banke  ::) ker mene jutri cel dan ni doma  :-[).. Saj bo slo lahko potem jutri naprej z gls-om, ane?  ;)

Living is Easy with Eyes Closed

Hoiker's Cosmic Adventure
Moj album


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3386 : 25 Maj 2010, 21:07:41
Nekaj izdelkov pred iztekom roka uporabe v akciji : http://pasji.net/shop/index.php?main_page=specials

Ovcka ok ;)




pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #3387 : 25 Maj 2010, 21:26:13
ninci sta mogoče jutri kaj v Ljubljani?

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3388 : 25 Maj 2010, 21:28:13
ninci sta mogoče jutri kaj v Ljubljani?

Predvidoma ja.



pupa t.

  • *
    • Prispevkov: 872
    • Točke: 1
Odgovori #3389 : 25 Maj 2010, 21:39:30
Lahko naročim eno malenkost pa pridem do vaju (kamor mi bosta rekla)? Se mi mudi za hrano, ker je v 300 kosmatih spet nimajo, pa ni velika stvar... :)

"Kdor malo razmišlja, se veliko moti."