Pasji.Net

ninci · 1410233

Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #3420 : 30 Maj 2010, 17:16:54
Živjo. Zdajle naročila Acano za Dinčk in me zanima, če bo šlo jutri naprej - ker smo bolj na podnu  :-[ Pa če mata mogoče kakšno posodico za odmerjat brikete, bi prosila za eno :)

...sledi svojim sanjam


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3421 : 31 Maj 2010, 08:56:53
Živjo. Zdajle naročila Acano za Dinčk in me zanima, če bo šlo jutri naprej - ker smo bolj na podnu  :-[ Pa če mata mogoče kakšno posodico za odmerjat brikete, bi prosila za eno :)

Bo šlo danes naprej ;)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #3422 : 31 Maj 2010, 09:34:33
Hvala :-*

...sledi svojim sanjam


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #3423 : 01 Junij 2010, 08:48:49
Potem lahko jaz danes enkrat pričakujem hrano? ...upam, da naju bojo našli  :D sej, če ne pa pokličejo, al kaj?

...sledi svojim sanjam


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3424 : 01 Junij 2010, 09:10:56
Potem lahko jaz danes enkrat pričakujem hrano? ...upam, da naju bojo našli  :D sej, če ne pa pokličejo, al kaj?

Ja. Imajo tudi telefonsko tako, da če se izgubijo bodo najbrž poklicali ja ;)



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3425 : 01 Junij 2010, 11:32:28
Ponudba suhomesnatih priboljškov Waldi se je povečala za tri okuse - ovčje vampe, konjska pljuča in goveje uhlje z medom

http://pasji.net/shop/index.php?main_page=products_new



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #3426 : 01 Junij 2010, 12:21:54
Lex pravi: Waldi je zakon  :o parklja se je najprej kr mal ustrašil  :D ampak pol ko je videl da je to dejansko njami, je navalil na njega  :o

ninci, Acano WILD PRARIE 13,5kg ste dobili?  ::)

pri nas se je obnesla, kompaktno kakamo, smo zadovoljni  ;)

Čez čas pa bom sprobala še Acano Pacifica  :)

Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3427 : 01 Junij 2010, 12:24:12
Lex pravi: Waldi je zakon  :o parklja se je najprej kr mal ustrašil  :D ampak pol ko je videl da je to dejansko njami, je navalil na njega  :o

ninci, Acano WILD PRARIE 13,5kg ste dobili?  ::)

pri nas se je obnesla, kompaktno kakamo, smo zadovoljni  ;)

Čez čas pa bom sprobala še Acano Pacifica  :)

Danes naj bi prišla.

Pacifica pa v tavelikih pakiranjih zaenkrat še ni dobavljiva.

Lp, nina



NoXika

  • *
    • Prispevkov: 379
    • Točke: 0
  • Beware....this dog is not vegeterian.
Odgovori #3428 : 01 Junij 2010, 12:50:08
Andreja, jap.

Namesto, da uporabljaš target stick in kliker posebaj imaš tukaj vse združeno v eni "napravici", to ti omogoča, da imaš eno roko med izvajanjem vaj še vedno prosto, saj je kliker v ročaju target sticka. Če uporabljaš vsako posebaj pa je ponavadi v eni roki target stick v eni pa kliker ;) Upam, da je razumljivo.

čist razumljivo zdej, ko sem pogledala kaj je target stick  :-[ jst sm v tem pesjanskem svetu še bolj nova in se vseh teh izrazov še učim  :-[


Parking for Siberian husky owners only! Violators will freeze to death!


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #3429 : 01 Junij 2010, 13:07:12
Ne moreš verjet, kako so tile gls na kamot - me kliče tip, če pridem slučajno kaj v Litijo. Pa pravim, da ne - ja kaj pa v Šmartno. Ja tudi ne, ker delam. Ja kaj pa zvečer, kdaj greš mimo - ja človk božji, ne grem nič mimo. Ja ok. Potem bom pa zgleda mogel res gor pripeljat....sej vem kje je to, sem že enkrat bil tam gor :o

...sledi svojim sanjam


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #3430 : 01 Junij 2010, 13:11:25
Ne moreš verjet, kako so tile gls na kamot - me kliče tip, če pridem slučajno kaj v Litijo. Pa pravim, da ne - ja kaj pa v Šmartno. Ja tudi ne, ker delam. Ja kaj pa zvečer, kdaj greš mimo - ja človk božji, ne grem nič mimo. Ja ok. Potem bom pa zgleda mogel res gor pripeljat....sej vem kje je to, sem že enkrat bil tam gor :o

Hehe Kati, tko je če živiš nekje bogu za hrbtom  :P , imam jaz enake probleme, zadnjič je skoraj živčnega dobil, ko je meni paket dostavil, ker je en dan prej moral pa sestri dostavit, pa mi reče a bom jutr tud moral prit, pa jaz rečem, ja ne vem, mogoče pa res  >:D ... full so na komot eni kurirji... Meni je enkrat celo podpisal, da je bil paket dostavljen, pol pa dobim od trgovine obvestilo da je bil paket dostavljen, sem gledala ko budalo, kako je bil dostavljen, če ga nimam. No pol je v enem tednu le pripeljal  ::)


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #3431 : 01 Junij 2010, 14:20:35
Ta butec mi je clo povedal, da ve točno kam mora pridet, sam da je kar daleč... Bi ga mogla vprašat, če mi da ene pet eur za bencin, če pridem v dolino :D

...sledi svojim sanjam


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3432 : 01 Junij 2010, 19:57:45
No žal, na take padalce pri GLS-u nimamo vpliva. Tako imajo nekateri srečo in dostavo skoraj v posteljo drugim bi bilo pa se skoraj lažje do nas pripeljat :-\



oby

  • Gost
Odgovori #3433 : 01 Junij 2010, 20:07:37
Zaradi nemogoče GLS dostave smo mi prenehali naročati pri pasji.net  :-\  :'( Pa živimo v zelo urbanem okolju in se je čisto vsakič zgodilo da je bilo treba pol žlahte aktivirat da smo prišli do paketa. In trajalo je tudi do 1 tedna da so se priguncali mimo  >:(.



andreja

  • Pesjanar
  • ***
    • Prispevkov: 7.101
    • Točke: 28
  • vedno z mano
Odgovori #3434 : 01 Junij 2010, 20:09:14
Zato pa mi kalkuliramo in navadno super skozi pridemo  ;D

JE pa smotano, če so taki...   :-\

http://blueberry.moj-album.com/

http://www.youtube.com/watch?v=CbKsgaXQy2k&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=2xB4dbdNSXY&feature=related

Never argue with an idiot; first he will drag you down to his level, then he will beat you with experience :P


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3435 : 01 Junij 2010, 20:40:07
Taki so na srečo redki, se pa kot je rekla Ana in Dina žal lahko zgodijo in nanje Pasji.net nima vpliva ;)
Vseeno pa je opcij dostave več, ponudnikov pasje hrane in opreme tudi, tako se vsak odloči za tisto, ki je njemu optimalna. In žal je nemogoče naredit tako, da bi bilo vedno za vse prav ;)



Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #3436 : 01 Junij 2010, 21:25:14
ninci, sej ne pravim, da sta kar koli kriva :-[ sam jaz sem enostavno taka, da sem mogla povedat :P drugač pa, naslednjič, k naročm, mu bom rekla če mi da 5 eur za benz, če pridem u litijo :o pomojem mu pol nau več težko :D drugač sploh ni neke panike, če pač nebi našel do sm gor. ampak razf**** me, k še poudari, da ve kam mora pripeljat ::)

...sledi svojim sanjam


kala,runo,bella

  • *
    • Prispevkov: 5.522
    • Točke: 1
Odgovori #3437 : 01 Junij 2010, 21:25:43
Pri nas je pomagalo, da sem mal znorela in so celotno zadevo predali višje nadrejenim. Sedaj je naš kurir čist prijazen, seveda se mu še zmeraj ne da pripeljat na dom, ampak ne komplicira več, če rečemo da nimamo časa hoditi okoli in pripelje brez besed. Prej sva se pa tudi po pol ure kregala po telefonu.

Tako da tisti ki imate težave, pokličite pristojne in oni potem predajo zadevo nadrejenim, kurir vas bo sicer potiho mal ''preklel'' ampak bo pa pomagalo. V bistvu je on plačan za to da dostavi na dom. Pa ni važno ali to plačam jaz ali pasji net ali pač nekdo drug, plačan je, to je njegova služba ;-)


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3438 : 02 Junij 2010, 19:49:32
ninci, sej ne pravim, da sta kar koli kriva :-[ sam jaz sem enostavno taka, da sem mogla povedat :P drugač pa, naslednjič, k naročm, mu bom rekla če mi da 5 eur za benz, če pridem u litijo :o pomojem mu pol nau več težko :D drugač sploh ni neke panike, če pač nebi našel do sm gor. ampak razf**** me, k še poudari, da ve kam mora pripeljat ::)

 :D :D No pa saj če dobro razmislim pravijo "Prašat ni greh", tako  mogoče niti ni želel nič slabega samo izpadlo je malo nerodno ;D

Akcija meseca Junija --> Ob nakaupu 15kg pakiranja hrane Arden Grange prejmete darilo 400g pakiranje konzervirane hrane Arden Grange Partners.




sibila

  • *
    • Prispevkov: 2.006
    • Točke: 0
  • still more white...
Odgovori #3439 : 02 Junij 2010, 21:55:59
Jaz pa moram pol našega pohvalit. ;D
Že dvakrat me ni bilo doma pa so mi kar v službo pripeljali, sem bila res presenečena nad prijaznostjo. :)



EnNa

  • *
    • Prispevkov: 421
    • Točke: 0
Odgovori #3440 : 02 Junij 2010, 22:19:17
Mi se pa z našim kar po bencinskih črpalkah na Barju lovimo :D

Bolj kot spoznavam ljudi, bolj ljubim pse (CHAMFORT)
"Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti...
http://www.youtube.com/user/vabavaimu


Dina

  • *
    • Prispevkov: 3.458
    • Točke: 0
Odgovori #3441 : 03 Junij 2010, 09:16:37
Sej za naslednjič ve, da nima kej :P sem mu zelo prijazno, z zadnjo pikico potrpljenja, k mi ga je ostalo, povedala, da je to tako, da mi mora pripeljat pred vrata, ker je plačan za to. Če ne bo pa on men plačal, da pridem kam iskat - pa zrd mene lahko da še za kavo >:D

Sicer pa niso sam tile taki - gls, k mi je nekaj pripeljal iz celja mi je celo zaračunal dostavo, k sem jo že tako ali tako plačala ob naročilu ::) je imel pa srečo, da je bila mami doma, pa ni takoj pošinla, no vzgojni ukrep: naslednjič je zastonj pripeljal, pa še majico sem dobila :D

...sledi svojim sanjam


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3442 : 03 Junij 2010, 12:44:42
Dva nova okusa Renske hrane za pse

Raca in zajec in Senior



ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3443 : 04 Junij 2010, 21:12:15
Nagradna igra ... KLIK



Alba

  • *
    • Prispevkov: 4.255
    • Točke: 3
  • I like my dog better than I like most people.
Odgovori #3444 : 10 Junij 2010, 15:55:16
Mene pa vedno lepo vpraša, če ni nikogar doma, če lahko da pred garažo, pa sva zmenjena :).

Psi so najbolj iskreni prijatelji :):):)

http://www.mojalbum.com/rink/


zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3445 : 10 Junij 2010, 20:01:39
Ojla!

Kako dolg rok trajanja ima konzervirana hrana Renske, če je paket še zaprt?

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3446 : 10 Junij 2010, 20:27:19
Ojla!

Kako dolg rok trajanja ima konzervirana hrana Renske, če je paket še zaprt?

Do odtisnjenega roka uporabe ;) Odtisnjen je na kartonski embalaži pri strani (če imaš hrano pri sebi).  ;)



MajaO

  • *
    • Prispevkov: 231
    • Točke: 1
Odgovori #3447 : 10 Junij 2010, 20:28:25
Sicer rok trajanja ne vem, iz prve roke (hranim renske in natura diet že nekaj časa) pa ti lahko povem, da se v poletnem času zelo hitro pokvarijo, če niso v hladilniku. Tako da jaz jih dajem ven ponavadi malo prej ali pa jih pogrejem. V hladilniku pa zdržijo normalno, ponavadi si jaz kupim zalogo za mesec ali pa tudi več.

lp

maja



zoe

  • Moderator
  • *****
    • Prispevkov: 6.645
    • Točke: 25
Odgovori #3448 : 10 Junij 2010, 20:32:31
Nimam še :) Me pa zanima zato, da vem koliko jih naročit, ker načeloma porabim eno na teden.

"Get over your hill and see what you find there, with grace in your heart and flowers in your hair"


ninci

  • Odvisnik št.1
  • Administrator
  • *****
    • Prispevkov: 12.814
    • Točke: 24
  • Cloto
Odgovori #3449 : 10 Junij 2010, 20:34:29
Nimam še :) Me pa zanima zato, da vem koliko jih naročit, ker načeloma porabim eno na teden.

Več kot pol leta imajo mislim da trenutno vsi. Če pa hočeš točno pa povej za kateri okus, pa preverim ;)